350
Savage 2: A Tortured Soul
  • sabzi
    #110
    x-firet használsz?, mert jobban érezném ott a beszélgetést a chat nemigen forumba való vagy msn vagy vmi?
  • kozik
    #109
    az ilyeneket majd mi is jól utálhatjuk közösen, ezért is jó a klán.
    bár ezzel a mentalitással én most húzzak le minden frissreget? :)
  • sabzi
    #108
    most vettem észre a klántársa is(akit mellesleg végig védtem a játékban, mikor siege-dzsel ment) is negatív karmát adott
    tehát mondhatnám utál az egész klán, mert csak kicsivel vagyok bénább mint ők
    ők meg azt szeretik, ha ők az urak a játékban
  • sabzi
    #107
    :D
    tök vicces, próbálom kérdezgetni magyar ismerőseimet game-ban, hogy jönne-e klánba
    hát le se ****
    annyira jó, mert kéne alapítón kívül + 4 ember, hogy egyáltalán létrejöhessen az klán

    :D:D:D ki vagyok akadva, találkoztam egy "pro"-val akit le tudtam győzni(néha), ezért adott negatív karmát :D, tipikus nem tud veszíteni ürge

    De tényleg nekem tök mindegy a klánnév. Neked melyik tetszik a legjobban? Vagy te milyet szeretnél? De ha tényleg nagyon nagyon kell valami téma, akkor vicces-angol, de ha neked nem ez jön be, akkor lehet más.
  • kozik
    #106
    hát ezzel sok irányvonalat nem adtál :)
    de tőlem lehet akár "huns - hungarian ultimate naked snails - halál után ne sikíts" is
    csak tényleg, valami hozzávetőlegeset, merre induljak :D
    vicces-történelmi-angol-magyar-nemzeti-vallásos-keménykedős-akármilyen téma
  • sabzi
    #105
    tökmindegy igazából
    tőlem lehet vmi vicces is, vagy akár magyarul is lehet, bár angolul lenne a legjobb azért

    ezekből a huns' arrows tetszik a leginkább, alatta levő kettő is találékony

    És köszönöm a segítséget, mert meg kell mondjam klán nevekkel kínban vagyok.(pedig már volt 1-2 klánom itt-ott, de egyiknek sem én találtam ki a nevét )


  • kozik
    #104
    huns not dead
    huns' arrows
    hun gers
    hun gries
    leprac huns

    ebből a ketegóriából. de ha mondanál valami irányvonalat, hatékonyabb lennék
  • sabzi
    #103
    igazából most ébredtem rá, hogy nem tudom mi legyen a neve "A klánnak"
  • sabzi
    #102
    mondjuk legyen az a feltétel, hogy mínusz kettőnél nagyobb legyen az sf-ed és legyen már 1 xp-d
    mondom nem az a lényeg hogy mi legyünk a szuper csapat, hanem az, hogy valamennyire összehozza a magyar Savage 2-őzőket

    szval még kell 1 ember és megvan a kezdő 5


  • kozik
    #101
    alsókategóriás noob-nak jelentkezem
  • Filder
    #100
    Nem tudod szerkeszteni a mehet után.

    Én belépek, de jelzem előre, hogy csak közepes felvételi követelményeknek tudok megfelelni.
    (A játék menetét például ismerem.)
  • sabzi
    #99
    Itt lehet hozzászólást szerkeszteni? Mert kicsit kényelmetlen ez a sok dupla post :S

  • sabzi
    #98
    Valakit akkor érdekel a klán?
  • sabzi
    #97
    hüpp
    ettől meghatódtam
    annyira szép volt :) köszi
    :D:D
  • Filder
    #96
  • kozik
    #95
    sabzi, ne viccelj, te vagy a legjobb játékos, akivel eddig találkoztam!
    a legnagyszerűbb, a legtaktikusabb, a legjobb helyzetfelismerő.
    melletted szeretek a legjobban harcolni.
    évek hosszú játéka alatt meg sosem találkoztam jobb bajtárssal.
    ha valaha tétre menő meccset kell játszanom, melletted akarok lenni, magam mellett akarlak tudni.
    minden, amit ettől a játéktól kaptam, valójában neked köszönhető. végtelen türelmeddel és hozzáértéseddel faragtál belőlem játékost.
    sosem fogok a nyomdokaidba érni.
    ó, mester, olyan csodás, hogy leszálltál közénk!
  • sabzi
    #94
    most vmi vigasztaló maszlag jöhetne, hogy nem is te jó vagy meg ilyenek ^^
  • sabzi
    #93
    Én mondjuk ts párti vagyok, de ha nagyon szeretnéd játszhatunk ventrilo-val is. És akkor foghatom is a kezed :D szigorúan csak átvitten :P

    És ha már a klánoknál tartunk, sztem én fogok csinálni(vagy csináltatni vkivel) egy magyar klánt. Nem több okból mint hogy szép magyar zászlós ikon legyen a nevünk előtt XD, mert bajnokság az max úgy, ha én a közelben sem vagyok, mert attól a szinttől fényévekre járok.
  • Filder
    #92
    A klánok biztosan használnak valamit.

    Ráadásul a programban is van chat lehetőség. (Egyszer, de tényleg csak egyetlen egyszer valaki szövegelt is, de nagyon rossz minőségben hallottam. Ez persze nem biztos, hogy a rendszer hibája)

    A kérdésed második részére válaszolva, talán egy külön játékban (jelszóval indított) lehetne ezt az elmondom megmutatom dolgot megvalósítani. Ott akár hang nélkül is. Egy játékhoz, a pályától függően, legalább 6 ember kell.

    A klánok egy részének van saját szervere (készülnek a pénzdíjas versenyre ), de ettől eltekintve a többé-kevésbé random a jellemző.
    Azt meg tudod adni, hogy csatlakozz ahhoz a játékhoz, ahol vmelyik barátod játszik. (Buddy list, online friends jobb egérgomb.)

    Kicsit szétszórt vagyok, bocs.
  • kozik
    #91
    egyébként vén motorosok, el van terjedve a ventrilo, vagy nem jellemző, mert úgyis mindig mindenki random idegenekkel játszik?

    várható hülyegyerekoktatás című rész, amikor páran összefogtok, mint tapasztaltak, aztán fogjátok a kezünket a pályán, vagy saját kárunkon többet tanulunk?
  • sabzi
    #90
    hát ez az, hogy én ezt jól tudom azért is léptem ki ily módon
    meg olvastam a rendes forumon, hogy a stat frissítéssel gondok vannak, nézzük el, csakhogy azóta már vannak meccsek amiket betesz a meccseim közé, DE előttieket még nem és amit írtam korábban azzal van összefüggésben, mondjuk most látom egy olyan meccsem is, amikor a loading közbeni cancellal léptem ki, mert nem tetszett az eredmény :S :D:D
    hülye ez én mondom, mikor akarom, hogy elmentse nem menti, mikor nem akarom menti XDXD Na mindegy nem dől össze a világ és jól éreztem magam attól, hogy nem menti.
  • Filder
    #89
    Valami másról van itt szó. Eddig ez nem okozott problémát.

    Nekem pl. a január 1-ei meccs adatai 10-e körül jelentek meg.
    (December eleje óta a teljes időre szóló SF nem frissül. Szóval szerintem nem véletlen ez, s nem is az idő előtti kilépés az ok. Akkor ugyanis már vége a meccsnek, s a következő pálya már egy másik. Nézd meg valaki más adatait, akivel akkor egy csapatban voltál.)
  • sabzi
    #88
    hát én ma jöttem rá hogy elmúlt 3-4 napi játékom nem mentődött el, mert akkor léptem ki mikor a következő map elkezd betöltődni csak én cancelt nyomok :S

    nah szóval más ezt ne kövesse el, ugyanakkor remek a rosszabb formákban elkövetett dolgok eltusolására, mert még kilépett játéknak sem veszi, semminek sem(legalábbis nekem ez a kis időszak mint ha nem is lett volna)
  • Filder
    #87
    Igen.
  • sabzi
    #86
    te Filder vagy a játékban is?
    mert találtam ott egy Fildert csakhogy te vagy e az?

    valami okosat akartam írni, hogy fontos a commander, de csak az jut eszembe, ha engem látsz parancsolni, akkor állj át a másik csapatba, mert pocsék vagyok vezérnek XD

    és grat a jó stathoz kozik
  • Filder
    #85
    Rengeteget számít a taktika, persze csak, ha van, s annak a betartása.

    Prémium tagként könnyű helyzetben vagy, ugyanis le tudod tölteni a korábbi meccseket. (Én a bajnokságok meccseit javaslom megnézni.)

    Amennyiben nem vagy prémium tag, a spectator módot akkor is tudod választani. Igaz, hogy ezzel "foglalsz" egy helyet, meg az adott meccsben aktívan már nem vehetsz részt, de átlátod az egész pályát, s figyelheted a történéseket.

    Egyébként sokat segítenek a hangos tippek is.
    Talán a legfontosabb "this is a team game".

    Ja, még egy fontos dolog, a beast oldal táposabb (legutóbb gyengítették is), s a tapasztaltabb játékosok előnyben részesítik. (Sz'al ott talán könnyebb taktikát tanulni.)

    Máskülönben az alapvető taktika: rush, pressure. Csak be kell tudni tartani.
  • kozik
    #84
    na, ma is volt egy jó kis battle, 46 kill / 47 halál már egész elfogadhatónak tűnt. igen, ez most death és 3. legjobb kill count.
    bár hogy mi folyik a pályán, még mindig semmi közöm nem volt hozzá, ha pirosat láttam a bázis környékén, ráugrottam, ha meg nagyon ráértem, odamentem, ahol a squad leader volt.
    bele kéne nézni a commander oldaláról is, hogy egyáltalán tudjam, van-e értelme a mezőn verekedni, vagy menjek bányáért, a csellengő scout-okra majd ott lesz a torony..
  • sabzi
    #83
    hát senki sem úgy született hogy tud savage 2-őzni
    én pölö "múltkor" fél évig nem játszottam, mert felkaptam egyszer a vizet, de azóta sokat változott a game(1 hónap alatt is változik nem még 6 hónap alatt)
  • kozik
    #82
    na, vista sp1, uj nvidia driver, es maris megy a game, sabzival jol lehenteltuk egymast (o engem).
    sokat er(ne) a jatek kozben a ventri. igy komolytalanul random embereket osszeeresztve nincs benne egy cs-nyi taktika.
    a legtobb halal dijat stabilan nyerem, az megy.
    es sokat er a practice, szokni kell az abality-eid, meg hogy az ellenfel mire kepes.
    igy egy jatek utan. de lesz majd tobb is, nem tudtatok elvenni a kedvem ;-)
  • sabzi
    #81
    még egy jó tanács kezdőknek: érdemes azokon a szervereken kezdeni ahol 10-es a max lvl, így sokkal nagyobb rá az esély, hogy másik kezdővel akadsz össze
  • sabzi
    #80
    nem, nem ma kezdtem, de akkor tényleg összejött minden azért is írtam, hogy mázlim volt(ebben értem azt, hogy az ellenfelek kezdők is voltak meg nekem is jól ment)

    amúgy nem vagyok egy nagy savage 2 spíler az alább említettekhez képest, velük egyszerűen rossz összetalálkozni, ezért nem is szeretem velük méricsgélni mit tudok :D:D
  • Filder
    #79
    Most néztem, te sem ma kezdted, szóval ismered a dörgést.
  • Filder
    #78
    Az, hogy hányszor tudod megölni az ellenfeleket, erősen csapat függő. A tapasztaltabb játékosok általában a beast oldalt választják. (Mondjuk nem véletlen, erősebbek az egységeik.)
    Én a human oldalt szeretem, s ha lehet azt választom.

    Ha igazán ki akarod próbálni magad, akkor javaslom, hogy harcolj például Turoox, Teast, exezic ellen. Mondjuk Netukka is elég kemény.

    (Gyanítom elég kezdők voltak az ellenfeleid, mikor összeszedted a 90 lelket. bocs )
  • sabzi
    #77
    nekem volt hogy volt 90 lelkem összesen, de hülye commander nem épített hs-t így csak 3-szor voltam malphas(ebben a meccsben igen nagy szerencsém volt amúgy közepesnek vagy gyengébbnek mondanám magam)

    És ha tanácsolhatok egy-két dolgot, akkor:
    -tessék nyugodtan költeni a gold-ot "item"-ekre, hasznosak
    -stone hide/plate mail(védelem növelő), lynx feet/speed boost(charge hosszabbító), heart of maliken-ha sokat ölsz-(tölti az életed lélekszerzésnél), trinket of restoration(életet tölt, védelmet ad, aktiválásra) és ezeket ajánlom/használom(+2 president), de ha mondjuk te nem a sokat ölésről vagy híres akkor lehet az ammo packot/ mana crystalt(többet lőhetsz)

    http://savage2.s2games.com/gp_items.php -itt lehet többet tárgyakról megtudni(nem tudtam berakni linkbe, mert nem rég regeltem)
  • sabzi
    #76
    amúgy jól megaszontam :D
    a videó meg már régi ennek a játéknak a fő tulajdonsága meg hogy szinte hetente frissítik
    jah és sztem megéri a prime, nekem is van egy másik játékosom, hogy tudjam ütni a kezdőket kis lvl range-s szerókon :D és sima felhasználóval kicsit nehézkesebb(főleg az 1 lehetőség a hellbourne-ra)

    hibák kijavításához ebben a játékban nem értek mert nekem mindig megy pöcre :P, de ha angolul tudtok érdemes megnézni az oldalon a forumot sztem jók vannak ott
  • sabzi
    #75
    oksa :D bár sztem csak akkor kap vki vmit azért ha beregelnek alá, ha az illető fizet is :P
  • Filder
    #74
    Teljesen ingyenes.

    Akik megvették a játékot (premium account), a következőket kapják pluszban:
    - hat tárgyat tudnak magukkal vinni, míg a többiek négyet (megjegyzem van aki egyet sem használ, esetleg gyógyító italokat, azoknak négy hely elég),
    - le tudják tölteni a korábbi meccsek mentéseit (megnézhetik az ismétléseket),
    - meg tudják nézni a játékosok statisztikáit,
    végül
    - nincs korlátozva hányszor bújhatnak hellborne unit alakba (az ingyen játszók meccsenként egyszer).

    Tehát használhatják a hellborne unitokat, és az összes többi egységet is.

    A hellbornokról pedig annyit, hogy a lejátszott meccsek talán 15-20%-ban jut el csapat addig, hogy megépítse a hellshrine-t (itt tudnak átalakulni a játékosok hellborn-ökké).
    Ráadásul nem is mindenki cseréli be a lelkeket.
    A legerősebb hellborn-höz (Malphas) 20 lélek kell (20 általad megölt ellenfél), s jellemzően ezt szokták választani. Tehát ahhoz, hogy egy mérközésen belül kétszer is a legerősebb hellbornt "használd" legalább negyvenszer kell megölnöd ellenfelet (ez azért elég sok), ráadásul ezekbe nem számít bele a hellborn alakban elkövetett ölés.

    Mindent egybevetve szerintem egy kezdő játékosnak ez a hiányosság nem fog hátrányt okozni.
    (Az ismétlések megnézése ellenben sokat segíthetne.)
  • Borgi
    #73
    ingyen van, de fizethetsz premiumért ha az igazán imba egységekkel akarsz játszani
  • milan12301
    #72
    Most fizetős a game?mert neekm a vidi alapján teccik:Dde minnél hamarabb kéne a kérdésemre a válasz!előre is köke!!
  • kozik
    #71
    amúgy engem is szívat a pongi10 féle hibaüzenet.
    de egy 1GB-os 8800GT szerintem nem szűk keresztmetszet, se a dx10.