23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • Dean Winchester
    #22971
    pedig sztem lesz folytatás ...
    sco fiáról fog szólni és az apjára üt :D(tudásban meg mindenben)
    szóval erre fognak vmit kitalálni...
    talán bekerül a börtönben és senkise tudja,hogy ő a híres Scofield fia és elindul a történet XD
  • Tyler1
    #22970
    nos, ma végre befejeztem a sorozatot, a vége azért elég kínlódós volt, de kicsit már most hiányik.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Scofield meg meghal, hát ez mekkora geciség, el sem akartam hinni az uccsó jelenetet :(


    1. évad - legjobb volt (kár h ezt a hangulatot nem tudták visszahozni)
    2. évad - kicsit vontatott lett
    3. évad - izgalmas de rövid
    4. évad - az első fele fasza volt, de aztán laposodott egyre jobban

    több évad nem is kell, egyrészt a szpojleres dolog miatt, másrészt mert nincs már mit kirángatni a sztoriból.
  • Rockynhooo
    #22969
    honnan tudnám leszedni angolul? leszedtem az első 5 részt magyarul de elég is volt :D
  • Prémium driver
    #22968
    Ahhoz képest, hogy csak 4 évad készült a sorozatból én szerintem a legjobb a sorozatok között.
  • Flamer
    #22967
    ended sorozat.. minek kell ide nep.. eleg ez a par ember. meg igyis sok. meg gondolom lesz majd olyan aki mostansag vagy cska kesobb akad a sorozatra es akkor jon majd ide.
  • Quantumleap
    #22966
    Azért tényleg felesleges, hogy esetleg egyes agyamentek itt irkáljanak olyanokat, hogy "Hátha lesz 5.évad". Az a szép, hogy a youtube-os fakevideót páran komolyan veszik, valaki topikot is nyitott neki a prisonbreak.hu-n, hogy hurrá, jön a folytatás.
  • Flamer
    #22965
    #22964: minek?_:o
  • Prémium driver
    #22964
    Fel lendülhetne a topik hangulata
  • Prémium driver
    #22963
    Jólvan.
  • Tyler1
    #22962
    olyat én is találtam, csak a seedet kerülte el messziről :D
    de már 4. évadnál járok így részenként lehúzva, már megszoktam :D
  • Prémium driver
    #22961
    Nekem van torrentem az összes évadról magyar szinkronnal és nem kellett sokat keresnem..
  • Quantumleap
    #22960
    Csak az Oz-t tudom ajánlani, ha még nem láttad.
  • Flamer
    #22959
    nézd felirattal. jobban jársz.
  • Suffering
    #22958
    jöhetne már vmi uj börtönös sori, vagy áljanak ezek össze egy 5. évadra vagy mit tom én :D
  • Tyler1
    #22957
    hali! most kezdtem el az elejéről nézni, eléggé nehezen találtam meg magyarul(torrenteken esélytelen volt az első évad), úgyhogy maradt a direkt letöltés. na szóval a kérdés annyi, h szinkron mennyire lett eltalálva az angolhoz képest?
  • Prémium driver
    #22956
    Hűha.Köszönöm.
  • N o N a m e
    #22955
    Megfejtettem! :D





    A pontok (első kép) azt jelölik, hogy a többi origami darun levő számokat a telefonon hányszor kell lenyomni. Tehát, első három pont (első kép) azt jelenti hogy a sárga darun levő első számot (második kép), a 7-est, háromszor kell lenyomni. Így kapjuk meg az R-et. És így tovább. Első sor pont, a sárga daruhoz tartozik, a második sor pont a fehér daruhoz, és a harmadik sor pont a harmadik képen látható számokhoz, amiket Sara elől elvett Kellerman. Viszont itt az utolsó két számhoz nincsen pont, így a 63 megmarad, ami a június 3.-át jelenti, azt a dátumot amikor kell találkozzanak.

    Itt van a megoldás:
    736-339-8687
    ren-dez-vous

    786-369-6468
    sun-dow-nhot

    354-452-6663
    elg-ila-nm63


    Remélem segítettem! :)
  • Prémium driver
    #22954
    értem
  • passatgt
    #22953
    pontosan én sem vágom, de elvileg az tadja ki, hogy Wentworth:D
  • Prémium driver
    #22952
    Ezt nem teljesen értem.
    Eltudnád mellé magyarázni...?
  • passatgt
    #22951
  • passatgt
    #22950
    morse kód?
  • Prémium driver
    #22949
    Ezek a pontok a szöveg alatt mit jelentenek?
    Tudom, hogy a szöveg mit jelent de azokat a pontokat nem igazán.

  • Valezius
    #22948
    Már akinek...

    Úgyhogy inkább nem égetem magam, hanem visszalapoztam pár oldalt, és megnéztem a válaszokat.
    Egy kicsit már jobban ismerem a sorozatot, olyan dolgokat tudtam meg, amik sose érdekeltek, például Zakkant polgári nevét :D

    Még egyszer elnézést, hogy fáradozást okoztam.
  • Prémium driver
    #22947
    Egyébként sem nehéz ez a kvíz.
  • Dean Winchester
    #22946
    jó a neveket mostmár tudod de sztem a többit simán tudod :)
  • N o N a m e
    #22945
    T-Bag = Zsebes
    C-Note = Golyófej (?) (a néger pasi)
    Tweener = Kisgyerek
  • Valezius
    #22944
    Elnézést kérek, hogy fáradtságot okoztam. Mint mondtam, saját szórakozásra tölteném ki. De ebben elég kevés szórakozást találtam.

    Én csak a Coolon nézem azt a heti 1-2 részt, amit leadnak. Úgyhogy a T-bag C-Note stb- nevek teljesen ismeretlenül csengenek.
    Nem akarom ragozni, ez a kvíz nem nekem készült.
  • Prémium driver
    #22943
    Jaja
  • Dean Winchester
    #22942
    esélyes de akkor mégtöbb idő kell mire még 3 évadot részenként átnézek. Jó nem a szó szoros értelmében de kb léptetve csinálom majd és ha látok olyan jelenetet amiből kérdést lehet kreálni akkor leírom.
    de végülis idő mint a tenger...
  • Dean Winchester
    #22941
    jó hát holnap fele jó lesz ? mert akkor gondolom addig kitölti Valezius is és akkor egybe tudnám mondani eredményt.
  • N o N a m e
    #22940
    Bár, gondolkoztam és talán nem is olyan kvíz kellene, ami évadokra van bontva, hanem olyan amiben minden évadból van pár kérdés, sokkal érdekesebb vagy nehezebb lenne szerintem :)
  • N o N a m e
    #22939
    Újra kitöltöttem, a 4. kivételével mert az azt írta hogy már kész. Annyira nem érdekelnek az eremények, már emlékeztem a kérdésekre és a válaszokra is valamennyire. Ha egy összes/helyes számot adnál, megköszönném! :)
  • Dean Winchester
    #22938
    Íme!
    Ha valaki kitölti és érdekli az eredmény akkor szóljon és közzéteszem.

    1. forduló
    2. forduló
    3. forduló
    4. forduló
  • Dean Winchester
    #22937
    az első fordulótól?
  • Valezius
    #22936
    Nem lehetne a kvízeket továbbra is elérhetővé tenni?

    Például én szívesen kitölteném a saját szórakozásomra.
  • Dean Winchester
    #22935
    ha vki időn kivül tölti ki akkor sajna muszáj 0 pontot adni :S
    érted mert ha tszem fel 10ből 9 személy 4perc felett teljesít 1 meg 3:58 akkor elfogadtam volna mert a többségnek sem sikerült betartani a határt de itt nem igy történt :S
    szal bocsi...

    egyébként meg sztem az mellékes,hogy ki hanyadik helyen végez, a lényeg h kiderül ki mennyire emlékszik az adott részekre :) saját magát teszteli vele,no meg "egy jó kis időtöltés".De persze azért fontos a helyezés is de az másodlagos. KB mintha vki megnyeri egy kupát akkor nem azért nyeri meg mert az a lényeg hanem mert örömet okoz neki a játék amivel megnyerheti.
  • Suffering
    #22934
    én azért hagytam abba a játékot, mert azt elözö forduloban 0 pontot adtál. és igy ugy gondoltam, h a ranglista már nem a valos helyzetet fogja tükrözni egy feleslegesnek tartottam megirni a következő kvizt.
  • kommersz
    #22933
    :)En szivesen szerepelnek a kovetkezo kvizben is.Jovolt ez is.
  • Dean Winchester
    #22932
    "hogy megadták nekem azt a technikát amivel végigizgulhattam"
    ezen jót nevettem,ilyet se hallottam még :DDD