23171
11866197451219315601.jpg
A nagy Prison Break kvíz!
VÉGEREDMÉNY: 1. NoName 2. Quantumleap 3. kommersz
A további eredmények a #22929 számú hozzászólásban találhatóak!
Köszönjük minden részvevőnek és ha most nem nyertetek, ne bánkódjatok, hamarosan jön a második évados kvíz!
  • passatgt
    #22152
    viszem:)
  • Count Adyn
    #22151
    Hát akinek Sára szép az viheti:D
  • Herold
    #22150
    Neeeeeeeeeeeeeeee!
  • mephi666
    #22149
    hát nekem a "szép nő" fogalma mást takar... pl shannon lucio szerintem szebb és színészileg is tehetségesebb... köcsögfejű self már csak ezért is megérdemelte a szurit, mert mellbelőtte...
  • sambauer
    #22148
    én ezt nem is vitatom, bár tény hogy a lentebb látható képen kifejezetten bugyuta feje van :D
  • Lipi1980
    #22147
    Na ezt most fejezzétek abba, mert Sára igenis szép nő!

    De ezt már nemegyszer eljátszottuk, hogy egyesek fikázták, mások meg megvédték.
  • mephi666
    #22146
    vááá... impotens lettem pár napra :S lehetne róla tényleg sorozatot... egy kiéhezett nimfomániás kurva lenne és csak úgy menekülnének/szöknének előle az emberek... ez kész... majd 10év múlva a fia fog előle megszökni, ha egyszer ilyen kedvesen rávicsorog...
  • ForzaInter
    #22145
    Michael színészi játékát veri:D
  • sambauer
    #22144
    hát de most nem aranyos ?
  • Herold
    #22143
    Jah, azóta is rémálmaim vannak attól a jelenettől, mikor az utolsó részben Michael közölte Saraval hogy milyen nyugodt életük lesz meg ilyesmi, aztán Sara elmosolyodott és Michael nyakába ugrott. Az borzalmas volt, az a mosoly horrorfilmbe való szerintem.
  • pyrohun #22142
    ok, de ennek valszínű nagy lesz, hiszen aki a sorozatot megnézte, ezt is meg fogja - maximum azt mondja róla, hogy egy kalap fos. De komolyan, az egész sorozat leggyengébb karakterének (Sara) adnának egy teljes filmet? Ez hihetetlen. Miért nem Mahone? Miért nem T-Bag?? Még Linc agyatlansága is jobban érdekel Sara bárgyú nevetésénél...
  • Herold
    #22141
    A nézettség úgyis meghozza a maga ítéletét a filmről, mint minden esetben.
  • pyrohun #22140
    Hát akkor részemről nem fogom megnézni. (De úgyis meg fogom, de savanyú szájízzel.)
  • mephi666
    #22139
    na és akkor én, mint "fő-fikázó" kérdem, hogy: nem erőltetett már kicsit ez a pb-dolog? félő, hogy ez csak az első komolyabb rókabőr lesz... lehúznak róla még annyit, amennyit meg tudnak etetni főleg az agyatlan amcsi fanokkal :S aztán a végére kb olyan színvonaltalan semmi lesz az egész, mint mondjuk az avp filmek a régi alien/predator filmek után... jah és mellesleg semmi köze nem lesz az eredeti sztorihoz... ha ilyen baromságokat csinálnak, amiket leírtatok, az kritikán aluli lesz... sárát ilyen miatt lecsukni, kész kabaré lenne... krisztina mindenféle nemzet elleni bűnökért felelős... mellesleg ha úgy vesszük, sára megakadályozta misinek (a nagy nemzeti hősnek) a halálát... kicsit meggyorsította az ítélethozást... ennyi... meg jogos (ön)védelemből lőtt... akármelyik bíróság simán felmentené... ez a sztori vagy fake, vagy pedig gagyifos lesz...
  • MagyaR
    #22138
    Sajnos tényleg arról fog szólni a maradék két rész, amit Lippi leírt. Prisonbreak.hu-n is ezt írják, szal gondolom igaz a hír.

    Komolyan arcon kéne csapni aki ezt a baromságot kitalálta.....
  • URH
    #22137
    Most akkor a 2 extra rész az maga a final break vagy lesz még egy final break nevű film is? Vagy ezt a két részt Final Break néven fogják kiadni, majd dvd-n, vagy mi a pina?

    Imdb-ről tökre úgy vettem le a lapot, hogy lesz 2 extra rész + film.
    Mi a WTF van akkor most?


    Egyébként még mikor a 3. évad tombolt volt arról szó, hogy szeretnék a készítők gretchent börtönbe küldeni, de akkoriban az volt a terv, hogy csinálnak neki egy külön spin-off sorozatot, amibe még a 3. évad előtti történetét mesélték volna el. Amibe konkrétan egy börtönből szökött volna meg.

    Azóta kicsit változtattak a koncepción ezek szerint.
  • pyrohun #22136
    igaz.
  • desigo
    #22135
    A két órás záróba nekem elég ha T-Bag bekattanását és gyilkolászását mutatják xD
  • tommygear
    #22134
    az 4 év után történt, tehát 4 évig ült
  • pyrohun #22133
    Meg Krantz miért van börtönben, amikor villamosszékben láttuk utoljára? Gondoltak egyet és mégsem végzik ki?
  • tommygear
    #22132
    hát nemtudom de még régebben olvastam h grecsen fog valakinek segíteni kiszökni a börtönből, na mind1 majd kiderül
  • pyrohun #22131
    szerintem baromság. Hát Sara terhes. Tehát akkor terhesen bemegy a börtönbe, majd ott töténik valami s végül kijut, megszüli Michael fiát és élnek boldogan? Ez mekkora baromság már... remélem nem ez lesz.
  • tommygear
    #22130
    nem baromság és az a régi ismerős grecsen lesz
  • pyrohun #22129
    szerintem ez egy baromság és k*rvára remélem, hogy csak valami elmebeteg barom poénkodik...
  • kommersz
    #22128
    ez amugy fasszsag:D

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    manohet,lincolnt,michaelt,sarat,sucret,c-note-t, felmentettek minden bun alol....jo es akkor lecsukjak sarat mert megolte christinat.Nem kicsit ellentmondasos?:D:D:D
  • tnm #22127
    ha ilyen történetet agyaltak ki a végére, akkor nem tudom melyik szellemi fogyatékos adott rá nekik pénzt. a sorozat kitalálója forog a... z ágyában éjszakánként és rémálmai vannak. -.-
  • Lipi1980
    #22126
    Vazzzze!!!

    Olvastátok, hogy mi lesz a Final Breakben???
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Habár Michael, Lincoln, Sara és társaik megszabadultak a Cégtől, boldogságuk nem tart sokáig. A kétórás, akciódús rész Michael és (a jó ideje várandós) Sara esküvőjével nyit. Ám ahogy eddig mindig, Fortuna istenasszonya semmibe veszi a szerelmespár szándékait, és a friss házasoknak nincs ideje elveszni a házasélet örömeiben. A nászút bizony meghiúsul, mikor Sarát letartóztatják Michael ördögi anyja, Christina Scofield meggyilkolásáért, és tárgyalás nélkül a Miami-Dade Női Börtönbe zárják, ahol a doki újra találkozik egy korántsem barátságos régi ismerőssel. Mindeközben Krantz nem hajlandó alkalmazkodni új lakhelyéhez, a Miami-Dade Férfi Börtönhöz, de jobb kedvre derül, mikor értesül Sara szorult helyzetéről. Krantz úgy dönt, hogy börtönben töltött órái alatt megtervezi Sara vesztét, méghozzá azzal, hogy 100 000 dolláros fejedelmi vérdíjat tűz ki a fejére. A hír gyorsan eléri a a női börtönt és a sebezhető Sarának a túlélésért kell küzdenie. A sorozathoz illő búcsúzó részek a lehető legmagasabb fordulatszámra kapcsolnak, mikor Michael és barátai összefognak, hogy kiszabadítsák Sarát.


    Forrás:vince.gportal.hu

    Ha ilyen történetet agyaltak ki a végére, akkor mi faszért kell abbahagyni? Hogy nincs így elég nézettség?
  • Rockynhooo
    #22125
    erről van szó :)
  • Dynamic
    #22124
    Tényleg unalmas már ez az autós okoskodás. Észre kéne venni, hogy az egész film fiktív tényeken alapul. Ilyen erővel azon is lehetne röhögni, hogy 2005-ben Bush volt az amerikai elnök, nem pedig az a Caroline nevű nőci.
  • Rockynhooo
    #22123
    tőlem trabanttal is mehettek volna , gecire leszarom az autokat , szerintem nagyon lényegtelen.
  • bmate17
    #22122
    jah és ugye az volt h 4évvel késöbb most az meg már mien lett vna h ha pl 2007be hal meg és akk már 2011 lenne ott
  • bmate17
    #22121
    amikor a cég megmütötte a scot akk elötte azt mondták h az anyjának is 30éves korában jelent meg a betegsége...ha jol emléxek, ha nem akk bocs
    szal a 2005 az teljesen ok, mert nem telt el a mütét ota 3 v 4 év
  • tnm #22120
    ez nem igaz*. addig nem is írta senki, amíg én nem írtam 17 hsz-szel ezelőtt.
    de most nem az a lényeg, hogy ha Beléd kötnek, akkor gyorsan beletudjál kötni a másikba. és egyébként is csak Nálad telt be (nekem) a pohár. de előtted sokkal többen kérdezték meg ugyanazt a filmről. az alapozta meg.

    *kivéve ha arra gondolsz, hogy sokan fikázzák a sorozatot, mások meg fikázzák a folyton fikázókat, de ez nem "vótmá" hanem egy másik vita.
  • desigo
    #22119
    és akkor a feliratért kuncsorgókról még nem is beszéltél...
  • cement
    #22118
    lehet hogy van pár olyan hozzászólás ami ismétlés, de a felesleges hozzászólások 80%-át az teszi ki, hogy ti beríttok rá hogy "ezt vót má" és az ebből fakadó flém.
  • DeerHunter01
    #22117
    bennem van a hiba akkor.
    amúgy nem személyeskedni akarok cement,de már ezeket ezerszer leirták és csak erről szól már a topik hogy milyen bakik,miről szól a 2 extra rész meg ilyenek.
  • Dean Winchester
    #22116
    büszke is lehet ,mert ha hiszed ha nem van aki az ilyet észre sem veszi h az autók 2009es kiadásuak :)
  • cement
    #22115
    "pofád lapos puttáná"
  • 5c0rp330n
    #22114
    2005-öt.
  • tnm #22113
    nem mondtam, hogy haragszom. nem mondtam, hogy bűn. de ha minden 5. kommentelő olyat ír be, ami már volt, akkor az g*ci unalmassá válik.
    valóban most volt ~100 hsz arról, hogy W.M nem tud színészkedni, de előtte ezek mentek folyamatosan:
    - Kellerman-vita retrospektív.
    - néhány hónap vs. real-time, ehhez érvek pro és kontra (de ezek is ismétlődtek)
    - "most lesz még rész?"
    - "mikor lesz a film?"
    - "mi lesz a filmben?"