Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

II Rocky II
#12850
ezt már páran emlitették...

24 - Exile -Nov.23

Herr Lehrer
#12849
vagy Scofield kislábujja 😄

Your suffers will be legendary even in hell!

Herr Lehrer
#12848
és mi van ha T-bag keze van a dobozban? 😄

Your suffers will be legendary even in hell!

II Rocky II
#12847
Pope igazgatót felakartam hozni már hiszen elég rég volt róla szó😄 de amugy ja minden elképzelhetõ😄

24 - Exile -Nov.23

#12846
Egy komoly kérdés:

Mi van, ha C-Note vagy Pope igazgató feje van a dobozban?
VinylToy
#12845
Balázs2 köszönjük!

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

tommyg
#12844
jaaa 😄

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#12843
Új csajszi aki Lincel dumál az kurva jól néz ki, nem fér kétség h a legjobb nõ sorozatba nem egy pálcika mint Sarah, 1 igaz démon😄

#12842
Másik h Saraval kisérleteztek és rájöttek h gyorsan regenerálodik és levágták az újját, és persze ezzel Lincket akarták megriasztani, de nem gond, mert visszanõ a láb újj lásd Heroes Szöke cicababa kinek nincs jobb dolga minthogy lábujjakat vágdosson...😄

#12841
Ésaz egyik kiscicának épp megjött mert megérett a szexuális életre, és ezért van vér dobozba😄 Linc meglátja és ez csapódik le a fejérõl--> ó istenem h néznek ki ezek a szegény jószágok nézzétek csak meg a videót,ez nem habizti, ez maga a valóság!!! <#bdead>

#12840
Hi all
Senki nem vágja h mivan a dobozba?Pesig teljesen lehet tudni h valójában mit rejt a doboz tartalma 4 éhezõ kiscicát és ezzel olyasfajta látszatot akarnak kelteni h L.J-éket éheztetni fogják hogyha Linc még párszor probálkozik.. és olyan sorsra fognak jutni mint kiscicák a dobozban amíg már alig ének 1 szóval éhenhaltak...
Na majd megljátjátok ^^

#12839
Ahol állatorvos képes kezet varrni, és ugyanezt valaki kibírja érzéstelenítés nélkül, ott levágott fejek is újrahasznosíthatóak.<#hehe>
Rockynhooo
#12838
de ha LJ vagy Sarah feje van benne az már kicsit más 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

Rockynhooo
#12837
igen , de ha egy pár zokni van benne, vagy egy levágott ujj akkor is ugyanazt a célt szolgálja 😊

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

II Rocky II
#12836
nem fontos,de jolenne tudni😛

24 - Exile -Nov.23

Rockynhooo
#12835
sztem nem fontos mi van a dobozba , nem is kattogok rajta 😄

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

II Rocky II
#12834
azért milyomodon fejezték most be..😊 mikot mondta a csaj a telon Lincnek hogy talál vmit a garázsban akkor már gondoltam tuti hogy itt lesz vége hogy lehessen találgatni 1000rel 😄

24 - Exile -Nov.23

Atisz
#12833
Igen lehet hogy vmi kis "darab" van benne a 2 érintett személytõl (bár ugye elég szembeötlõnek kell lennie, mivel máskülönben ráfogható hogy mástól származik).

A doboz pedig hungarocellel van kibélelve azért olyan nagy 😛

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

Atisz
#12832
<#vigyor3>
Igen, a szültésnapi torta mint figyelmeztetés... Következõ rész elején Linc eltûnõdve megjegyzi: "Azta, még a születésnapomat is tudják. Ezek nem kispályások" 😛

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#12831
Máshol is ez a téma 😊
What's in the box? That's the question we fans of Prison Break are asking ourselves at the moment. As tonight's episode ended Lincoln Burrows is opening the lid of a cardboard box left by a trash dumpster in the parking garage of his hotel in Panama. The box is about the right size to hold someone's head, but that may be a little too obvious. I'm not ready to have Sara killed off of the show at this point. I believe she still serves a vital role not only as a love interest for Michael, but also as someone who still has a past that's not fully explored.

Ringat a víííííííz!

#12830
Tuti hogy nem Sara, és LJ lesz, mert ugye érte küzdenek, de attol megcsonkithatta valameyiket, pl levágta fülét, ujját, stb...

#12829
Szerintem szülinapi torta, csak az eperlé kifolyt az alján😞

Fritz Von...
#12828
Egy bazi nagy doboz gyógyszer Mahone-nak? 😛

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

#12827
ez jó ötlet

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

#12826
t-bag keze 😄DD

|HALA MADRID!! |-------------------------| http://www.hackthat.net/df/ddos/48897/index.hack

Atisz
#12825
Loál. Mekkora poén lenne 😄

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

lele
#12824
tegyük fel Kellerman-t a bannerre...biztos visszajön... 😄 😄 😄 😄

Fido4life
#12823
jajj dehogyis, teljesen logikátlan lenne

Oncsi
#12822
Sofia feje talán?

REAL MADRID FERENCVÁROS TC

II Rocky II
#12821
ez is akkora felesleges hsz mint atom.

amugy vmi nagyon brutál dolog lessz benne.

24 - Exile -Nov.23

Fido4life
#12820
precision, zotja: na akkor ma neki állok 😊

#12819
😊

#12818
Szerintem a dobozban meg:
következõben kiderül 😄[\spoiler]

Flamer
#12817
ez a poén má volt. :|

http://loal.atw.hu

kill3r21
#12816
Spoiler!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
én már rájöttem mivan a dobozban.....
Kellerman! <#eplus2><#eplus2><#vigyor3>
MirP
#12815
Pedig én is torrentrõl szedem és mindig oké volt eddig!

cement
#12814
ti honnan szedtetek le? en eddig 2szer is leszedtem torrentrol es nem jacca le azt irja a fajl serult ...

respect to the man in the ice cream van

#12813
off: Jó a 2. évad a heroes-ba 😊 tõccsed nézzed !!

#12812
Akkor legyen csütörtök éjfél a határidõ, de ezt fentre is ki kéne írni./
II Rocky II
#12811
már multkor (felhoztam,vagyis javasoltam és ) megegyeztünk hogy csütörtökön már lehet spoilerezni addig nem.ennyit a memoriárol.vezessük be lol.megegyeztünk erre egy két idiota már ma meg tegnap is spoilerezi a topicot.ennyit a megegyezésrõl.😊 na demind1.tõlem szét spoilerezhetik a topicot nemzavar ugyis az elsõ napon megnézem.

24 - Exile -Nov.23

PyRex
#12810
ehh lol 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

burki6
#12809
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én a készítõk helyébe egy papyrt raktamvolan be, h a sok fan a fényerõ/konrasztállítgatás, elforgatás, mif@sz után meglássa a papírtt, amin a felirat : 'GET A LIFE'. Na az lenne ám lol! <#idiota>

#12808
T-Bag levágott kezét talán nem mutatták?
precision
#12807
érdemes

Bazinga!

Fido4life
#12806
figy amíg én meg nem néztem az aktuális részt, véletlenül s enyitottam meg a topikot.. szóval akiben van egy miniatûr logika, az követi a példámat, aki meg nem...hát az szív 😄

egy kis off: néz közületek itt valaki Heroest ? érdemes elkezdeni a második évadot ? mivel az elsõre is alig-alig emlékszek, hátráltat a dolog (kedvem sincs ujranézni) viszont a szereplõk roppant színpatikusak voltak, ezért tûnõdök rajta..

gabo91
#12805
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
mondjuk nem fognak testészekkel teli dobozt oda hurimálni. Pár darab ujj még belefér, de kéz meg fej kizárt azért... michaelnek sincs meg az összes lábujja 😄

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

Atisz
#12804
Valaki nem tudná megmondani hogy XOR verzó hol található a 2. részhez?

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

tommyg
#12803
utolsó elõtti mondat

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

Atisz
#12802
Én ezt elsõsorban a dobozra írtam, nem ismétlésnek szántam.

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

gabo91
#12801
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
akkor mindent spoiler-al fogok irni, egyébként pedig nem értem mi volt benne olyan amit spoilerezni kellene.

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;