Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A holnapi naptól fogva kicsit megújul a felirat készítés folyamata. Nem kell megijedni, mindössze arról van szó, hogy a szokesfan.hu oldalon, a Feliratok link alatt minden kedden óráról-órára blogszerûen kommentelek majd a sub készültségi állapotáról és értelemszerûen oda fog leghamarabb felkerülni a fordítás is.
Reméljük beválik a kezdeményezés.
Victorpictor
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
michael viszont abban a betegsében szenved hogy mindenkin segiteni akar, szóval ha összeroppan is, de segitene linc-nek meg lj-nek...
elvégre õ lj nagybácsikája...
olvastam olyant is (ez csak vélemény volt, egy forumon) hogy az is elképzelhetõ hogy csak imitálják sra halálát, és majd valamikor (szüése után) felbukkana ismét (az pedig kiderült, hogy sarat, nem rúgták ki, csak szülni van, és a dublõr sem tud mindent eljátszani)
Gondolom linc sem menne a doboz tartalmával laborba...
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Nem mondom meg mivan benne....😊
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
meg ugye most.. Sarah miatt csinálja.. szóval.. ha meghalna.. hát én lehet lesz4rnám az egészet ugy ahogy van 😄
dögöjjön meg Whistler..
a báttya meg mennyen oszt üsse agyon azt a rohatt rib4ncot. én kajak nemértem..
simán beverném az arcát annak a csajnak. megfenyegetném vagy vmi.. meg yól összeverném.. anyukkal szórakoznának.. :|
meg vettem volna valami fegyvert és ugy mentem volna Lj-ér meg Sarahér az elõzõ részbe.. nem pedig ojan hüjén hogy üres kézzel meg kocsinélkül?.o majom. :| legalább a taxisnak mondhatta volna hogy várja meg..
na mindegy. ez sorozat. Linc hüje.
de hogy Sco most ljér csinálja majd az kicsit igy durva lesz.. mer.. nem reális. aki ijen méjen szereti a másikat az kicsit megfenekli a halála után. igy nehezen dolgozna odabenn 😄
http://loal.atw.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ReaL MaDRid x siempre
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://loal.atw.hu
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ReaL MaDRid x siempre
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://loal.atw.hu
October 8, 2007 (8/7pm): Episode 3.04 - Good Fences
October 15, 2007 (8/7pm): Episode 3.05 - Interference
October 22, 2007 (8/7pm): Episode 3.06 - TBA
October 29, 2007 (8/7pm): Episode 3.07 - Vamonos
November 5, 2007 (8/7pm): Episode 3.08 - Bang & Burn
December 12, 2007 (8/7pm): Episode 3.09 - Boxed In
*Airdates are unofficial unless bolded
(e ugye nem spoiler?)
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
a 2. részben felbukkanó panamai anya aki a buszmegálóban ül sucre melett azt már megdumáltuk hogy prima csaj...
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
michael megfenyegeti késsel...
megszöknek a fegyencek...
belinckrõl kiderülnek a dolgok, felmond belicket meg kicsapják...
😊
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
egyébként mi a véleményetek sucre nõjérõl, maricrusról? õt se hagyuk akkor ki, szerintem jó nõ 😉
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
24 - Exile -Nov.23
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Linc helyében én sem tétováztam volna 😊
ReaL MaDRid x siempre
#12921: Nekem se kelett volna mondani a második mondtatot ("mivan ha ez az én feltételem"), egy mozdulattal lesöpörtem volna mindent a pultrol 😄
<#awink>#awink>
durva egy csaj, meg durva karakter... nem tudja valaki esetleg a nevét? Vagy nincs valakinek a csajról pár fotósorozat... 😄
Lincolnt kül. nem birom megérteni, itt van ez a csaj akinek nem kéne egyszer se mondani, második évadban ott lehetett volna a szõke csajszi is aki Lj-re vigyáz, de õ csak a fapofát vágja mindenkinek, meg mindenre fintorog...
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
...what's in a box?
<#smile>#smile>
pornhub - the world's biggest archive of nothing.
ilyen faszt.. xD én rögtön mondtam vna hát akkor feküggy fel xD
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
#12917: aha tényleg... lazán a 3. helyre bekerült a listámon...
egyébként linc se volt normális a 3. részben... ilyen ajánlatot visszautasitani... 😉
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.
Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
24 - Exile -Nov.23
#12908: Thx, ez durva
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Bocs, de ez kellett.<#hehe>#hehe><#smile>#smile>
24 - Exile -Nov.23