Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#12952
Sziasztok!

A holnapi naptól fogva kicsit megújul a felirat készítés folyamata. Nem kell megijedni, mindössze arról van szó, hogy a szokesfan.hu oldalon, a Feliratok link alatt minden kedden óráról-órára blogszerûen kommentelek majd a sub készültségi állapotáról és értelemszerûen oda fog leghamarabb felkerülni a fordítás is.
Reméljük beválik a kezdeményezés.

Victorpictor
kill3r21
#12950
hát legkésöbb holnap kiderül mi van benne remélhetöleg 😊
PyRex
#12949
Hmm, nekem ez fake-nek tûnik.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

kill3r21
#12948
lehet 😊
gabo91
#12947
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hát ez kamu, tutira szerkeztett video csak. Nézzétek meg ami a dobozban van csak egy fekete folt... igen lehet hogy van valamilyen alakja, de akkor is, minden tök zajos, látszik hogy mivolt ott és mit pakoltak oda. tuti csak egy szerkeztett videó

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

gabo91
#12946
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hát igen ha sara meghal akkor nincs motivácio mert jamesnek is aztmondta hogy én õ érte vagyok bent... és közben mutatta sara képét...
michael viszont abban a betegsében szenved hogy mindenkin segiteni akar, szóval ha összeroppan is, de segitene linc-nek meg lj-nek...
elvégre õ lj nagybácsikája...
olvastam olyant is (ez csak vélemény volt, egy forumon) hogy az is elképzelhetõ hogy csak imitálják sra halálát, és majd valamikor (szüése után) felbukkana ismét (az pedig kiderült, hogy sarat, nem rúgták ki, csak szülni van, és a dublõr sem tud mindent eljátszani)
Gondolom linc sem menne a doboz tartalmával laborba...

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

kill3r21
#12945
Erre mondjatok vmit....dobozos jelenet amit mutatja mivan benne 😊
Nem mondom meg mivan benne....😊
#12944
Bár az kérdés, hogy az áthúzás mit jelent? Nem lehet, hogy azt, hogy az írók végül mégis elvetették az ötletet?
Flamer
#12943
mer hüje.. :|
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
igazából amit Mahone mondott hogy Sco addig hajt amig megnem teszi azt amit kell azokért akiket szeret..

meg ugye most.. Sarah miatt csinálja.. szóval.. ha meghalna.. hát én lehet lesz4rnám az egészet ugy ahogy van 😄
dögöjjön meg Whistler..
a báttya meg mennyen oszt üsse agyon azt a rohatt rib4ncot. én kajak nemértem..
simán beverném az arcát annak a csajnak. megfenyegetném vagy vmi.. meg yól összeverném.. anyukkal szórakoznának.. :|
meg vettem volna valami fegyvert és ugy mentem volna Lj-ér meg Sarahér az elõzõ részbe.. nem pedig ojan hüjén hogy üres kézzel meg kocsinélkül?.o majom. :| legalább a taxisnak mondhatta volna hogy várja meg..

na mindegy. ez sorozat. Linc hüje.
de hogy Sco most ljér csinálja majd az kicsit igy durva lesz.. mer.. nem reális. aki ijen méjen szereti a másikat az kicsit megfenekli a halála után. igy nehezen dolgozna odabenn 😄

http://loal.atw.hu

hunbasser
#12942
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
és gondolom Sco sejteni fogja,teljes letargiába esik majd,és LJ-ért fogja innentõl csinálni az egészet,meg persze magáért

ReaL MaDRid x siempre

Flamer
#12941
errõlszól az aszar vetli 😄 hogy
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem mondta el neki és linc kér képet sarah-ról hogy tudja utatni sconak.. és nem kap mer ugye már halott. 😄

http://loal.atw.hu

hunbasser
#12939
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
gondoltam,hogy ki fogják nyírni...ez a legkönnyebb módszer arra,hogy kiírják a sorozatból.ha meg LJ-t nyírnák ki,akkor Linc bedühödne,és úgy már el lenne b@szva az egész

ReaL MaDRid x siempre

Flamer
#12938
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Sarah hallott.. kb ennyi a nagyon lényeges benne szerintem 😄

http://loal.atw.hu

gabo91
#12937
SPOILER VESZÉLY!
SPOILER
SPOILER!!2

(esetleg valaki fordítsa le. angoltudás hiánya végett nem sokat értettem belõle)

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

gabo91
#12936
a legfrissebb hírek szerint a 8. rész után, november 5. után lesz egy bõ egy hónapos szünet:

October 8, 2007 (8/7pm): Episode 3.04 - Good Fences
October 15, 2007 (8/7pm): Episode 3.05 - Interference
October 22, 2007 (8/7pm): Episode 3.06 - TBA
October 29, 2007 (8/7pm): Episode 3.07 - Vamonos
November 5, 2007 (8/7pm): Episode 3.08 - Bang & Burn
December 12, 2007 (8/7pm): Episode 3.09 - Boxed In
*Airdates are unofficial unless bolded


(e ugye nem spoiler?)

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

gabo91
#12935
Még mindig nem jöttem rá milyen statisztára gondolsz...
a 2. részben felbukkanó panamai anya aki a buszmegálóban ül sucre melett azt már megdumáltuk hogy prima csaj...

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

II Rocky II
#12934
akkor ne felejtsük el a statisztákat se 😄

24 - Exile -Nov.23

zaki
#12933
Jó bringa kétségtelenül... 😊

gabo91
#12932
hát igen az elsõ évadban folyton csak nõt a feje...
michael megfenyegeti késsel...
megszöknek a fegyencek...
belinckrõl kiderülnek a dolgok, felmond belicket meg kicsapják...
😊

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

gabo91
#12931
ok.

egyébként mi a véleményetek sucre nõjérõl, maricrusról? õt se hagyuk akkor ki, szerintem jó nõ 😉

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

II Rocky II
#12930
ebben egyetértünk,senki se tétovázott volna,de lehet hogy Linc se tétovázott😄 kitudja mitörtént a színfalak mögött<#nevetes1>

24 - Exile -Nov.23

zaki
#12929
lol 😄DDDDD

zaki
#12928
Pope igazgató feje biztos nincs a dobozban, ugyanis akkora, hogy tuti nem férne bele... Xd

hunbasser
#12927
szívesen.ha találsz vmi jobb képsorozatot,akár linkelheted is 😊

ReaL MaDRid x siempre

zaki
#12926
lolo 😄DDDDDDDDDDDDDDDD

gabo91
#12925
<#eljen>köszi! Na ez jó hír...

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

hunbasser
#12924
Jodi Lyn O'Keefe a színésznõ neve,aki modellkedik is egyébként(nem is csodálom 😄)

Linc helyében én sem tétováztam volna 😊

ReaL MaDRid x siempre

gabo91
#12923
elösször poén félén hangzott utána még mondta is hogy mivan ha ez az én feltételem...
#12921: Nekem se kelett volna mondani a második mondtatot ("mivan ha ez az én feltételem"), egy mozdulattal lesöpörtem volna mindent a pultrol 😄
<#awink>
durva egy csaj, meg durva karakter... nem tudja valaki esetleg a nevét? Vagy nincs valakinek a csajról pár fotósorozat... 😄


Lincolnt kül. nem birom megérteni, itt van ez a csaj akinek nem kéne egyszer se mondani, második évadban ott lehetett volna a szõke csajszi is aki Lj-re vigyáz, de õ csak a fapofát vágja mindenkinek, meg mindenre fintorog...

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

PeeTeR
#12922
nobody answer to one simple question...
...what's in a box?


<#smile>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

Rockynhooo
#12921
"nagyobb esélye van annak hogy megdönget itt a bárpulton"

ilyen faszt.. xD én rögtön mondtam vna hát akkor feküggy fel xD

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

II Rocky II
#12920
az nem parancs volt ?😄

24 - Exile -Nov.23

gabo91
#12919
igen igazad volt...
#12917: aha tényleg... lazán a 3. helyre bekerült a listámon...

egyébként linc se volt normális a 3. részben... ilyen ajánlatot visszautasitani... 😉

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

Atisz
#12918
Õ lesz a 3. évad kellermanje... 😄

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

ProGabe
#12917
akkor már ne hagyjuk ki a buszra váró csajt sem,vele beszélgetett Sucre.volt a kezében egy kiskölök.2-ik rész,biztos tudjátok 😊

Let me tell you something my friend. Hope is a dangerous thing. Hope can drive a man insane.

#12916
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem is tudom. Ha Mahonét kísérteni kezdik a bûnei, akkor lehet, hogy látunk majd tõle egy komplett pálfordulást?
threeman
#12915
jaja, nyílván, de hogy lehetett így megfogalmazni, hogy from dead? pf 😊

II Rocky II
#12914
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
ugye megmondtam hogy megint vmi melot fognak vállalni és ugy fognak megszökni...😄

24 - Exile -Nov.23

gabo91
#12913
jaja atom nõ, holly Walance néven találsz róla "pár db" képet...

#12908: Thx, ez durva
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
na a bunko belik megint beleköp michael levesébe, lecso meg ugylátom lecsapja májkölt. Ahogy nézem kaparnak a gyerköcök... meg kell dolgozni a lakbérért... jó epizod lessz az biztos

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

Flamer
#12912
kérdezik a végén hogy "vácc in dö báx?" 😄

http://loal.atw.hu

Flamer
#12911
LOÁL

http://loal.atw.hu

#12910
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
De ahogy olvasom, csak szellemként, és kísérteni fogja Mahonét.
#12909
???
desigo
#12908
volt már promó?

Prison Break S03E04

threeman
#12907
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Haywire is back from the dead

#12906
Lehet, hogy Nika feje van a dobozban?<#wow2>

Bocs, de ez kellett.<#hehe><#smile>
#12905
Ráadásul egy dupla speckó epizód lenne. A holnaputáni epizód elején bemondanák: "Kíváncsi, mi van a dobozban? Akkor várjon türelmesen még két hetet!"<#eplus2><#wow2>
desigo
#12904
nah végre egy értelmes ötlet 😊))))))))
hunbasser
#12903
tényleg,Nika is mijó csaj volt 😊

ReaL MaDRid x siempre

II Rocky II
#12902
na egyetértünk apám😄 télleg a nika kiis ment a fejembõl😄 de amugy a legjobb a második évadban az egyik statiszta tudo mior az utcán....ésakkor ..pont ott ment el...😄 lol na .😄

24 - Exile -Nov.23

gabo91
#12901
Nem rossz nõ, de Susan (Linc -et b@szogato csaj) a legjobb... második helyen Nika áll, õt követi Sarah és végezetül james nõje...

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;