Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#13072
De akkor mi a gond? Hisz én is veled azonos állásponton vagyok.
scorpeeon
#13070
Nahh, ez végre egy jó rész volt, eddig nem voltam túl jó véleményen errõl az évadról, de most kezd beindulni végre.

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

AntiHero
#13069
De lesz. ugyan akkor mint mindig.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#13068
Ne kritizáld. Talán te gyorsabb lennél?
Munch
#13066
Én is erre tippelek.

Banner meg jó ahogy van, legalább nem lesz überspoiler annak aki még nem látta esetleg a harmadik évadot.

hunbasser
#13064
3x04 - Good Fences

Megszületett az angol felirat, a Caph release-hez.

Készültségi állapot: 49%

Most egy kis pihi.

Következõ helyzetjelentés: 19:30-kor


tök jó,hogy így kiírja,hogy hol tart 😊

ReaL MaDRid x siempre

#13063
Mi lenne, ha mindenki felhagyna a lekezelõ bunkó beszólásokkal?
AntiHero
#13062
#13056

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

gabo91
#13061
jaja elözö banerban sem volt benne veronica... itt anyit szerepelt sara mint veronika a második évadban...

Agron: “One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.”

#13060
Vagyis szerinted oké lenne?
Rockynhooo
#13059
ajjj haggyuk már

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

AntiHero
#13058
Sajnos a sorozatot nem lehet végtelenségig húzni. Sajnos fognak még meghalni szereplõk. Ez van...

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#13057
Na az be is b*szna, ha kitalálnának valami Aliasba illõ f*szságot.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mondjuk, hogy a Cég legyártott egy mû-Sarah fejet, és azt tette a dobozba, Linc meg nem vizsgáltatta meg.
<#violent>
AntiHero
#13056
Ha nem tetszik csinálj jobbat.

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

#13055
Én azt nem értem, miért kell egyeltalán szereplõkkel teletûzdelni egy bannert. A két testvér bõven elég rá.

precision
#13054
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
de szerepelt...igaz, dublõr, de benne volt...mind1, szerintem felesleges kiszedni

Bazinga!

Flamer
#13052
tegyük
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Sarah
hejére Kellermant a bannerbe 😄

http://loal.atw.hu

Rockynhooo
#13051
sztem ki lehetne venni ... felesleges oda

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

AntiHero
#13050
titok

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Rockynhooo
#13047
honnan tudod kinek mennyi szerepe lesz?

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#13045
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Márpedig szerintem nem maradjon a bannerben olyasvalaki, aki eddig nem szerepelt, és most már nem is fog. Ennyi erõvel kitehetnénk Veronicát vagy Abruzzit is.
precision
#13044
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Nem kell kiszedni a bannerbõl senkit...emlékezettek vissza a 2. évadra, mikor a szökevények voltak rajta, akkor se szedtük le Abruzzzit, Tweenert, Haywiret...stb. Felesleges. Amúgy én is ledöbbentem hogy Sarah feje volt a dobozban, kár hogy kiírták a sorozatból. Scofield ki fog készülni ha megtudja, plusz Lincolnra is mérges lesz mert nem mondta el neki. Persze ha elmondta volna, akkor oda lenne a motivációja, fel is kötné magát ott bent a börtönben.

Bazinga!

Atisz
#13043
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Akkor tényleg meghalt? :/

Bethesda bojkott, amíg a Magyarországon (is) forgalmazott teljes árú Dishonored RHCP/RU verziót el nem ismerik GLOBAL-nak. Írjunk nekik minél többen.

#13042
Még nem néztem meg az epizódot, de a legfõbb dolgot meghesszeltem, mert nem bírtam magammal.

Javaslat:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Legyen glória a feje fölött. 😄


#13041
szerintem doboz 😄

de úgyis jó ahogy most van #13023: xD

#13010: xDxDxD

#12984: A regisztrációt két okból szokták kultiválni: Az egyik ok a moderálás megkönnyebbítése, ezentúl visszatartó erõ is. Azon a nick-en amit mindíg használ az ember nem fog egetverõ baromságokat beírni, és nem fog leoltani egy olyan embert aki lehet, hogy idõsebb, vagy erõsebb nála (még kiderülne, hogy kis karcsiszemübeges tahó), szóval flame ellen. A másik ok pedig üzleti megfontolás. A reklámozó cégek csak bizonyos látogatottság után hajlandóak szponzorációra. A látogatottság mérésének egyik legbiztosabb módja a regisztráció. Nyah, kérdés megválaszolva, akkor is, ha csak költõi volt.

gabo91
#13040
jódög lyn keefe (susan) képek... filmbe jobban néz ki...

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

gabo91
#13039
elsõ reakciom nekem is ez volt...
totálisan ledöbentem... most ha rágondolok akkor elröhögöm magam... 😄
végülis csak film... (ill. sorozat)
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Leginkább azért döbentem le rajta, mert eddig a jól megszokott "elõkelõ mafiozó vagyok" stilus ment... Kellerman is elég laza karakter volt. Nem okozott gondot neki semmisem. Szépen hangtompitossal elrendezett mindent. A barátja akit megölt õ nem volt ilyen stabil azért hullot el. Igaz már volt darabolás a sorozatban de nem mondták hogy volt, csak sejtettük mivel két db. kukászacskoban vitték ki veronicat a házbol.
Tényleg ez egyszerüen durva ami volt...
Gyilkoltak már aniyt, hogy megsebirom számolni t-bag anyi undorito dolot csinálnt, de ez hogy sara feje ott vigyorog egy dobozban... lesokkoltam tõle elösször. Az egész rész tök szomorú muzsikával indul, lincolnon látszik hogy gondok vannak vörös a feje mint az állat alig bir menni...
Az biztos hogy a cég most megvédte az image-ét (nem biztos hogy jól irtam, valami imidzs félére gondolok). Tudtukra adták, hogy nem ti pofáztok hanem MI! Az is amit a sirásó csávoval csinált susan...
Látszik, hogy megunták a tötymörgést, eredményeket akarnak... Gondolom az kopasz öreg is türelmetlen...

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

laca133
#13038
Ez most mély nyomot hagyott bennem az tuti. <#wilting> Ez durva...
#13037
Jack Bauer ki más. Õ minden ilyen helyre passzol, amolyan Joli-joker.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

Rockynhooo
#13036
legyen ott egy pb logo vagy vmi ilyen!

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

#13035
Vagy esetleg zakkant biciklije?<#zavart1>

#13032
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerintem tegyük be a dobozt a képe helyére😄

II Rocky II
#13031
megmondtam elsõ gondolatom ez volt....ha akkkor visszahozzák hát nagyon nem lenne jó ötlet akkor már.:S

24 - Exile -Nov.23

gabo91
#13030
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Olyan a feje mint amikor elsõ évadban telenyomta magát morfiummal... 😄
Ezt hogyérted? Nem ölték meg a filmben, hanem csináltak egy mû fejet és azt tették a dobozba, mondván hogy linc ugysem fog hozzányulni...
Kicsit vöröz volt a feje lincnek, meg totál szétvan esve...
igy hogy semitse értettem beleõle, még igy is marha jo rész volt... hát majd ha lessz felirat is...

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

hunbasser
#13029
de durva...

ReaL MaDRid x siempre

hunbasser
#13028
még az is lehet,hogy csak egy ügyes replika 😊

ReaL MaDRid x siempre

gabo91
#13027

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

gabo91
#13025
4:13 nál van

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

hunbasser
#13024
😮OOO

mondjuk ez volt a leglogikusabb...

ReaL MaDRid x siempre

gabo91
#13023
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
jaja igazad volt... bár a bannerban is levan fejezve 😄
bannerbol is kilehetne szedni, aztán valami sirkövet vagy egy gazt odatenni 😄 vagy inkább LJ képét... elvégre õ még él.
durva egy rész volt, az edigiekben alig volt valami tartalom ehez képest.

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

#13022
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nekem lejött de nem találom sehol a doboz tartalmát

zaki
#13021
<#wow2><#wow2><#wow2><#wow2><#wow2>

#13020
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Na még bejött, amit reméltem. Hehehe. Na mikor töröljük a bannerbõl Sarat?

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

#13019
a k.u.r.v.a. ....ez beteg

gabo91
#13018
DOBOZ TARTALMA!
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
jujj, ez nagyon durva... pillanatképekbe mindig viszaemlékezett linc a doboz tartalmára... egyszercsak... mutatták mivan ott... Sara buksija

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

gabo91
#13017
Na végre lent van... <#smile><#pias><#taps>

Agron: &#8220;One day Rome shall fade and crumble, yet you shall always be remembered.&#8221;

#13016
Flamer, az oldal nem az enyém, csak meghívtak és ezt köszönettel elfogadtam. A regisztrálási folyamat 2 perc alatt megvan és onnantól bármikor hozzászólhatsz a témákhoz. Igaz, egyszerûbb lenne reg nélkül hagyni a kommentelést, de valószínûleg ezzel sokan visszaélnének. Remélem megérted.
#13015
mi sem találunk..
(a heroes is HiQT)
lehet, hogy ma lemaradtak róla..<#wink>
#13014
xor-os verziót még sehol nem lelek. Csak mert mindig ahhoz készül legelõször fordítás.