Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Flamer
#13197
demáskornehazuggyá mer megy a pofon!! 😄 nemyárok ojannal aki hazudik nekem 😄DDD

http://loal.atw.hu

laca133
#13196
De szépen egymásra találtatok. ^^
#13195
Én is szeretlek 😊
Flamer
#13194
óóó jee 😄DD

amúgy.. visszatérve arra amit irtál..
"nem ajánlottam volna ha nem yó" - megnézted te azzal? annyi hiba volt benne mint az atom :| nem gyõztem javítgatni.. :o

http://loal.atw.hu

Flamer
#13193
#13182

http://loal.atw.hu

#13192
Victor a LEGNAGYOBB KIRÁLY!
#13191
<#worship><#worship>

Fritz Von...
#13190
Bár szerencsére megy az angol és így nem voltam ki, ha nem lett kész a felirat, de az tény, hogy a felirataid tényleg olyanok, mintha már a stáb tagja lennél, ahogy mondta is egyik elõttem szóló kolléga. 😊
Úgyhogy én örülök neki, ha folytatod.

<#wave><#eljen>

Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar

#13189
A hír Élljen<#eljen>.
De akkor most Attila8805=Victorpictor? Csak kérdem, mert számomra nem triviális, eddig ugy gondoltam igen.

- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...

VinylToy
#13188
éjjen!

"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."

MrSpock
#13187
Victorpictor!
Nagyon jól teszed!Folytasd csak tovább!
Hogyismondjam,már olyan vagy,mintha a stábban dolgoznál:-)
Sokan vagyunk akik megszokták a munkádat,és jó is,és ez már hozzánõtt a sorozathoz.
Ne foglalkozz ki mit mond,vagy kritizál..ha nemtetszik csinálja megmagának:-)Bár ez hülyeség mert ha letudja forditani akkor nemkell felirat:-)
További sok sikeres fordítást,azthiszem ezt mondhatom az angolul nemjóltudó emberek nevében is!

Go Jeff Go!!!!

precision
#13186
<#eljen>

Bazinga!

laca133
#13185
Köszönjük <#worship><#worship><#worship><#worship><#worship><#worship>
#13184
Most biztosan sokan hiteltelennek tartanak majd, meg suttyónak, meg minden egyébnek, de én betérdeltem azon, hogy ennyien mellettem vannak. Komolyan mondom, ezt nem gondoltam volna. Rengeteg levél, hozzászólás, petíció, hihetetlen.
Ezért és közeli hozzátartozóim bíztatására úgy döntöttem folytatom a pb fordítást, már ha nincs még új fordító kijelölve.
Már szinte látom a sok fröcsögõ hozzászólást, akik ezt ócska reklámfogásnak tartják és valahol meg is értem õket. De úgy döntöttem megfogadom a tanácsokat és nem törõdöm velük.
Ha Jani megengedi, akkor folytatom a "blogolást", de kommentek nélkül.
Szóval: Prison Break 3x04 - 49%, várható befejezés: ma este 8 körül.
Rockynhooo
#13183
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Mahone hogy belõtte magát xD a kis herkás 😊

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

BiG G
#13182
a nevedet használta, de nem rád gondolt, hanem a flémelõ egyénekre.

http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux

PyRex
#13181
mibõl gondolod, hogy téged csesztetlek???

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#13180
Miért, házi õrízet alatt állsz, vagy mi? 😄


Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Én biztos úgy alakítanám a történetet, hogy amikor Michael megtudja Sara halálát, menjen át személyiségváltozáson, és képes legyen ölni is. Lenne belõle egy Jack Bauer 2.<#wow2>
Szerintem tuti az lesz, hogy nem tudnak megszökni a következõ részben, ez annyira kiszámítható.<#szomoru1>
Nem tudom, Zakkant lesz-e még, vagy Mahone csak addig haluzta, míg nem kapott valamit.




Flamer
#13179
na hát énis megnéztem. egész yó volt ya.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
nem semmi már megin az a vegyszer. 😄 kéne nekemis itthonra. 😄

http://loal.atw.hu

hunbasser
#13178
uhh,midurva rész volt 😊

dave és timantes hülyeségeit nem láttam,de remélem elmentek a BANamákra

ReaL MaDRid x siempre

Flamer
#13177
már megbocsáss de én normálisan használtam a szpojler tegeket.. :o
nem tudom mirõl beszélsz és hogy mért engem csesztecc..

http://loal.atw.hu

PyRex
#13176
Azért ez nem a Lost 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#13175
Na, a topikokat nézegetve beigazolódni látszik a félelmem,
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
hogy majd mindegyik tele lesz "Hátha csak mûfej volt" kategóriájú reménykedésekkel.




PyRex
#13174
Na kiszedtem a primitív 5 éves szintû flamer hozzászólásokat, és AZ ÖSSZES OLYAT IS, amit spoilerezni kellett volna... (egy spoileres kommentre spoiler nélküli válasz, stb...) Gyerekek: ha már megbeszéltük, hogy szerda éjfélig spoiler, akkor tartsuk már be, a p*csába már!

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

Flamer
#13173
nem értem hogy a month hogy tudott óra lenni. :| three month = 3 óra? nájsz. :|

16. percnél yárok és lot of bug. :| ez.. ez már nem is munka komojan. szégyen :C
máskor inkább másnapra legyen felirat de yobb, precízebb.
ha gondoljátok a végén felrakom vhova az általam megtalált hibák kijavításával készült feliratot.. :o

#13172: énkérek elnézést. :|

http://loal.atw.hu

#13172
Ugyanis a süketek nem tudják hogy ki mondja, ezért néhány feliratnál gondolnak arra is hogy nem fogja mindenki hallani a filmet.

Ugyanis a süketek nem tudják hogy ki mondja, ezért néhány feliratnál gondolnak arra is hogy nem fogja mindenki hallani a filmet.

Sok igényesebb feliratból, láttam már olyat hogy mind a 2 meg van csinálva.

#13171
Az nem oda van írva, hanem benne volt az eredeti angolban, és a fordító nem törölte ki. Amúgy szerintem nem a legszínvonalasabb felirat. Kedvencem, amikor Mahone ad valamit Michaelnek, mondván, hogy "Here.", az fordításban "Itt."
stargatelost
#13170
az tényleg idegesítõ és értelmetlen dolog volt odaírni a neveket...

922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"

Flamer
#13169
mostnemazért hogy g3ci legyek de most keztem el nézni, még a 2. percnél sem járok és már telivan hibával. :C nem gyõzõm javítani:|

yóokés mindenki hibázhat.. nade elsõ két percbe ennyit?.o omg.

remélem a következõbe nem lesz ennyi..

meg.. minek van odaíva majdnem mindig hogy ki mondja és mit? rákér? minek? omg.. az agyamra megy. :|

http://loal.atw.hu

Rockynhooo
#13168
na megnéztem végre én is az uj részt! osztom Desigo véleményét sztem is ez az évad legjobb része eddig 😊! én megmondtam mi lesz a dobozba 😊! várom a yo folytatást 😊 Sucre szerepe nagyon bejön 😄😄 hogy vigyorgott már xD

\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"

laca133
#13167
jah és:
4, vagy a családjával akar foglakozni
laca133
#13166
Oda fogok figyelni <#whatever>
scorpeeon
#13165
Mivel az elmúlt 6 hsz-ben 2szer is elõfordult, asszem ideje tisztázni:
A magyar helyesírás jelen állása szerint a "lesz" egy sima sz-el irandó, nem dupla sz-el (lessz). Köszönöm a figyelmet. 😊

Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP

laca133
#13164
észre vettem! 😄 De miért pont most?
1,mert más megcsinálta a felirtatot no comment...
2, Vagy beszólt neki vmik kis pisis 10 éves és elege lett (nah sztem ezek útán énis abba hagynám 😄)
3, vagy csak letesztel minket és reggelre kész lessz....
tommyg
#13163
tudjuk 😊

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

tommyg
#13162
lesznek még itt jobbak is, még csak 4 rész volt

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

laca133
#13161
laca133
#13160
abba hagyta victorpictor a fordítást!!!!!!!!!!!!!!!!!!! <#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya><#rinya>
II Rocky II
#13159
hühühüüüüü várjááá.tedd hozzá hogy eddig ez a legjobb,mert lehetséges hogy lessz jobb rész is,sõt lessz biza😊

24 - Exile -Nov.23

desigo
#13158
Ennek az évadnak szerintem ez a legjobb része !
MirP
#13157
#13155: Remélem is! Ajánlom hogy ne "puhuljon" el a sorozat! Fõleg ezek után! <#vigyor2>

#13156
Itt egy byUnknow felirat! (nem regbear)
egyáltalán nem vészes!
Persze nem Victorpictor 😊
face.try.hu
II Rocky II
#13155
13150 és 13154 is oan felesleges,nem kell reagálni amit ir és kész.majd jön aki kitudja törölni a hsz-t és kész is.amugy asszem õ volt aki fikázta az arsenalt is pedig az arsenalnak drukkol...😄na mind1.
13153:
hát mostantol meg mégjobb részek jönnek.<#eljen>

24 - Exile -Nov.23

MirP
#13153
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Hát meg kell hagyni ez egy jó kis rész volt! Hát én azért annyira nem lennék abban biztos, hogy Sarah él, de végül is abban sem, hogy halott, bár azt talán jobban el tudom képzelni! Viszont erre a szökésre nagyon kíváncsi leszek! Mahone már totál kis köcsög drogos lesz ezentúl szerintem! Már most baromira várom a folytatást! <#vigyor2>

kill3r21
#13152
Hát a mai részhez annyit hogy No Comment ez az igazi PB hangulat 😊
desigo
#13150
Ebben a postban több a helyesírási hiba <#banplz>
AntiHero
#13148
Hmm jó kis rész volt.<#eljen>

Stream: http://www.twitch.tv/antihero_hun

Fido4life
#13147
na jó, akkor timantesét se vetném meg 😊

II Rocky II
#13146
de most mér kell mindenkinek leszolnia dave-t egy megetette oké mot mind a 30an leszoljátok???a topicot b@sszátok szét...zárjuk már le...fiolyt a sorozatrol és kész.😊

24 - Exile -Nov.23

#13145
Ennek a Dave gyereknek valaki tegye már ki a szûrét. Azt hiszem, az összes fordító nevében szólhatok, mikor azt mondom, az ilyenek veszik el az ember kedvét az egésztõl.