Prison Break (FOX)
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
http://loal.atw.hu
amúgy.. visszatérve arra amit irtál..
"nem ajánlottam volna ha nem yó" - megnézted te azzal? annyi hiba volt benne mint az atom :| nem gyõztem javítgatni.. :o
http://loal.atw.hu
Úgyhogy én örülök neki, ha folytatod.
<#wave>#wave><#eljen>#eljen>
Alea Iacta Est - Gaius Julius Caesar
De akkor most Attila8805=Victorpictor? Csak kérdem, mert számomra nem triviális, eddig ugy gondoltam igen.
- Turian Brandy, triple filtered, then introduced into the suit through an emergency induction port. - That's a straw, Tali. - Emergency... induction... port...
"Mondtam az orvosomnak, hogy két helyen eltört a lábam. Erre Ő azt mondta, hogy ne menjek arra a két helyre többet."
Nagyon jól teszed!Folytasd csak tovább!
Hogyismondjam,már olyan vagy,mintha a stábban dolgoznál:-)
Sokan vagyunk akik megszokták a munkádat,és jó is,és ez már hozzánõtt a sorozathoz.
Ne foglalkozz ki mit mond,vagy kritizál..ha nemtetszik csinálja megmagának:-)Bár ez hülyeség mert ha letudja forditani akkor nemkell felirat:-)
További sok sikeres fordítást,azthiszem ezt mondhatom az angolul nemjóltudó emberek nevében is!
Go Jeff Go!!!!
Ezért és közeli hozzátartozóim bíztatására úgy döntöttem folytatom a pb fordítást, már ha nincs még új fordító kijelölve.
Már szinte látom a sok fröcsögõ hozzászólást, akik ezt ócska reklámfogásnak tartják és valahol meg is értem õket. De úgy döntöttem megfogadom a tanácsokat és nem törõdöm velük.
Ha Jani megengedi, akkor folytatom a "blogolást", de kommentek nélkül.
Szóval: Prison Break 3x04 - 49%, várható befejezés: ma este 8 körül.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
http://flickr.com/gergokiss/ BF3: [KCLE]gergeoux
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Szerintem tuti az lesz, hogy nem tudnak megszökni a következõ részben, ez annyira kiszámítható.<#szomoru1>#szomoru1>
Nem tudom, Zakkant lesz-e még, vagy Mahone csak addig haluzta, míg nem kapott valamit.
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
http://loal.atw.hu
dave és timantes hülyeségeit nem láttam,de remélem elmentek a BANamákra
ReaL MaDRid x siempre
nem tudom mirõl beszélsz és hogy mért engem csesztecc..
http://loal.atw.hu
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |
16. percnél yárok és lot of bug. :| ez.. ez már nem is munka komojan. szégyen :C
máskor inkább másnapra legyen felirat de yobb, precízebb.
ha gondoljátok a végén felrakom vhova az általam megtalált hibák kijavításával készült feliratot.. :o
#13172: énkérek elnézést. :|
http://loal.atw.hu
Ugyanis a süketek nem tudják hogy ki mondja, ezért néhány feliratnál gondolnak arra is hogy nem fogja mindenki hallani a filmet.
Sok igényesebb feliratból, láttam már olyat hogy mind a 2 meg van csinálva.
922044:16 SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE SYSTEM FAILURE \"I think I crashed your plane\"
yóokés mindenki hibázhat.. nade elsõ két percbe ennyit?.o omg.
remélem a következõbe nem lesz ennyi..
meg.. minek van odaíva majdnem mindig hogy ki mondja és mit? rákér? minek? omg.. az agyamra megy. :|
http://loal.atw.hu
\"Az a baj Ogli-G annyira gengszter mint a tekn?sbékám!\"
A magyar helyesírás jelen állása szerint a "lesz" egy sima sz-el irandó, nem dupla sz-el (lessz). Köszönöm a figyelmet. 😊
Abit IC7, P4 2,8GHz Northwood HT, 2x1 GB DDR400 RAM, Gainward GF7600GT 256MB AGP Sony PSP
1,mert más megcsinálta a felirtatot no comment...
2, Vagy beszólt neki vmik kis pisis 10 éves és elege lett (nah sztem ezek útán énis abba hagynám 😄)
3, vagy csak letesztel minket és reggelre kész lessz....
ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit
ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit
24 - Exile -Nov.23
egyáltalán nem vészes!
Persze nem Victorpictor 😊
face.try.hu
13153:
hát mostantol meg mégjobb részek jönnek.<#eljen>#eljen>
24 - Exile -Nov.23
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
24 - Exile -Nov.23