Prison Break (FOX)

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#16131
Na de az a négy hónap eredetileg decembertõl jött volna.
Herr Lehrer
#16130
persze mivel minden évad közepén van szünet, még a sztrájk elõtt mondták hogy mindenképp lesz 4 hónap szünet a 13. rész után, a kérdés csak az volt eddig is hogy utána 4. évad jön vagy a 3. folytatása

Your suffers will be legendary even in hell!

SötétBarom
#16123
A cél szentesíti az ezközt.

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

SeeSee
#16122
Lol nem? 😄 De GAS. Mindegy, Sötét Barom tudod ízlések és pofonok. 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

SeeSee
#16121
SRY! nem veled beszélgetek 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

zeus89
#16120
h beszélsz ember ... azért van mindennek határa ..

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SeeSee
#16118
Pedig ha fú lennék akkor Sofia jobban tetszene 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

zeus89
#16117
:F

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SeeSee
#16116
LoL 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

zeus89
#16115
az ám 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SeeSee
#16114
Féltékeny vagy mi? 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

zeus89
#16113
😞

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SötétBarom
#16112
Késõ!

ʇxǝʇ ʎɯ oʇ sıɥʇ pıp doɹp ssɐq ǝɥʇ

zeus89
#16111
ez jóóó hir 😄 tovább láttom Gretchent 😄 .. ugy--e SeeSee 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

#16110
reménykedjünk, jövöhéten ugyis megmondják milesz..

#16109
Megegyeztek a forgatókönyvírók

Bár nem tudom, van-e okunk reménykedni, ha már a promóban is úgy volt, hogy két epizód van hátra.
SeeSee
#16108
Lol 😊 Szkófild 😊

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

zeus89
#16107
asszem nem ide illõ 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SeeSee
#16106
És mi az? Hmmm? 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

zeus89
#16105
van egy tippem 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SeeSee
#16104
Hmmmm. Honnan tudod, hogy mire gondolok? 😊

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

zeus89
#16103
jaaaaj Sara mikre gondolsz 😄

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SeeSee
#16102
Hát, olyan eddig MÉG nincs levágva, de már Pyro megírta h Sara feje Kellermanon. Szted hova rakja? 😛 Mert nem a fejére 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

hunbasser
#16101
még mindig kedd...

ReaL MaDRid x siempre

dragon11
#16100
Hétfõn jön, nem sok idõ😊

II Rocky II
#16099
#16090 es hszben a válasz amugy 😊

24 - Exile -Nov.23

PyRex
#16098
ejnye 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16097
Vajon a legnemesebb testrészre is sor kerül egyszer?<#wow2>
PyRex
#16096
tényleg, lassan már egy egész embert össze lehet legózni a levágott testrészekbõl 😊))

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

PyRex
#16095
pedig választ nyomtam, de valamiért nem jelenik meg 😞

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

hunbasser
#16094
😄DDDDDDddddddddddddd

#16067 kinek ment amúgy? legalább úgy törölhetted volna,hogy elõször válaszolsz a hsz-re,és utána törlöd,mert így mindenkiben kételyeket hagytál,és most én is hihetném,hogy engem barmoztál le.

ReaL MaDRid x siempre

zeus89
#16093
az lesz a kutya taraja .... :d

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

tommyg
#16092
na és mi lesz Sco lábujjaival??? 😮 😄

ASUS P5B | Intel Core 2 Duo 2,133/1066/4MB/E6420 @ 2,6 Ghz | 3x1GB DDR2 Kingmax 800Mhz | ATI Radeon HD3870 512MB DDR4 | Samsung 500GB S-ATA 2 HDD | Windows Vista Ultimate 32-Bit

#16091
Errõl a Támad a Mars! jut eszembe, ahol a marslakók kicserélték egy nõ és egy kiskutya fejét. 😄
PyRex
#16090
akit töröltem, aki spoiler nélkül beírt megint valami infót.

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

SeeSee
#16089
Gyerekek jók vagyunk, csak így tovább 😄 Leszen itt még ötletek a mûtõasztalra. 😊 Hehe Csak kéne kartondoboz a felesleges testrészeknek.

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

Herr Lehrer
#16088
Igen és Sara fejét pedig áttranszplantálják Westmoreland macskájának a nyakába, és így Sarának 4 lába lessz😄

Your suffers will be legendary even in hell!

#16087
Lehet, hogy majd megérjük, hogy T-Bag áttranszplantáltatja magának Sara kezét a fej nélküli hulláról.<#wow1><#hehe>
#16086
OFF

A "MAKRÓK" tabló miért csak félig látszik?

ON
#16085
Ezt kinek írtad?
SeeSee
#16084
😛 Látszik 😄 Vagy ha már igy a mûtõasztalon vagyunk, akkor Sara fejét és T-Bag kezét is tudja hasznosítani 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

PyRex
#16083
én rossz vagyok. nagyon 😊

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

SeeSee
#16082
Perverz 😄 😄 Rossza az aki rosszra gondol mi? 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

PyRex
#16081
csak nehogy Kellerman testére varrják <#wow3><#hehe><#nyes>

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |

#16080
😄DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
SeeSee
#16079
😊 Tök jó hogy tudjuk mirõl van szó! 😊 Most gondolj bele. Kapnál egy ajándékcsomagot, és ott kacsintana rád egy fej 😄 Hát LOL 😊

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

zeus89
#16078
ez egy rossz poén akart lenne 😄 Sara jó csaj ... nincs bajom vele 😄 .... én kérek elnézést Sarától XD

P5N-E SLI, Core 2 Duo E6300, 3GB DDR2 800 MHZ KINGMAX MARS, 8800 GTS 320 MB, 500+80 GB HDD, Thermaltake 550 W, Home Theater 150W RMS Genius SW-HF 5.1 5000, Samsung 2232BW 22\" Samsung paneles

SeeSee
#16077
Te 😊 Azé Sara feje meg T-Bag keze közt van különbség, már ha azért gondoltad hogy Sara feje van benne 😄

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

SeeSee
#16076
😊 Tárgyilagos vagy. 😊 Hogy lehet egy fejet csak úúúgy kidobni 😄 Monnyuk kukába 😛 😊 Szkófildka 😊

Azt hiszed, hogy kivel beszélsz FEAT. Úgy felrúglak, hogy mire leesel a ruhád kimegy a divatból.

PyRex
#16075
ja? gondolod, hogy hûtik, hátha még vissza lehet varrni?

| | ClearBox JS > http://www.clearbox.hu > (referencia: www.iwiw.hu :) |