NFS: Most Wanted Garage
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?
HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
😄
\'Én egy szignatúra vírus vagyok aláírásfile-ban terjedek. Kérlek másolj át a saját aláírásodba\'.
MÉg nincs péz tuningolni 😞 😊 de lesz 😛

HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:
HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:
HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:
HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:
Next az már a Mustang GT lesz 😊
ATi - The Ultimate Visual Experience
látom mindenki belejön...
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
Kevés Bounti csoki :-)
HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:
2.
3.
4.

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^
mivel itt lángg van, ezért gondoltam, hogy robbanásveszély
de hogy lehet levinni?? szabályosan mek?
Az mutatja mennyire vannak rád kattanva a zsaruk...
----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
itt jobb oldalt van egy ilyen tûzvészjelzõ vagy mi a térképnél. Hogyan lehet megjavítani a kocsit???

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----
\'Én egy szignatúra vírus vagyok aláírásfile-ban terjedek. Kérlek másolj át a saját aláírásodba\'.
Ha megnyertem egy autót, modnjuk Izzytõl akkor hogyan tudok menni Carrer módban vele?
1-ik haverom vett hozzá 8000-ért normálisabb hûtést és felhúzta 1.5x-örös teljesítményre
...:::Ger1:::... Never forget [MSRT]Suicid
\"Minek a zöld szem, ha vörös is tud lenni És ha a szemeim vörössége A természet zöldjétől származik\" by Robert Nesta Marley ( Bob Marley )...
Nekem most egy derék <#idiota>#idiota> 9600SE(!!! 😄) karim van és már 2 éve tolom vele 😊. És megfelelõ beállításokkal simán elfut, majd linkelhetek pár képet milyen minõségben.
(azért karácsonykor újítok már 😊)
study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"
