NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DannyL
#799
AZ M3-as BMW-t nem is lehet megvenni vagy megnyerni sehol a career-ben?

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu

#798
kicsit gyõzikés ezzel a mintázattal meg az arany ablakkal, dísztárcsával 😄

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

CoolStuff
#797
Sztem giccses... nekem az alap kéne inkább!😄

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

Willi Betz
#796
lenne egy kérésem<#miaz>vki meg szánna egy mentéssel engem mert már nagyon akarnám tuningolni a sl65amg mercit és még a jappán golfos gyereket sem tudom leverni.Köszönöm ha segítenétek.<#worship>

.:Kiskorú Gabec:. Kormányzott kereket hajtani???? wtf? ? Omegaforever ?

Sylvester
#795
Ez tényleg egy Carrera GT 😊 és az enyém ! kár hogy csak a jatekba 😞







HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:

CoolStuff
#794
Még nagyon az elején járok a gémnek és lehet, hogy kicsit b*zis is lett a verda, de akkor is az enyém!<#idiota>

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

Doomista
#793
emberek egyre jobb kocsikat csináltok😊)

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

#792
na ja énis igy vagyok most...... 2 bounty kéne és eljutok 30 milláig a értékbe majd egyszercsak egy figyelmetlenség és buktam az egészet.....

#791

\'Én egy szignatúra vírus vagyok aláírásfile-ban terjedek. Kérlek másolj át a saját aláírásodba\'.

#790
a rohadt életbe már nem igaz , menekülök vagy 8 perce a rohadt zsaruk elõl és elkapnak mert beszorítanak a falhoz. ekkora szart minnyá letörlöm annyire felbaszott

#789
enyim szebb és az fullos
😄

SASboy
#788
jó géped van <#mf1>

nice legs. what time to open?

SASboy
#787

nice legs. what time to open?

quack
#786
van

PSN(US): QuackyHU Silence is golden. Duct tape is silver.

fernando torres
#785
akkor van helikopter vagy nincs?

#784
Anti analising vagy valami ilyesmi asszem 2. v. 3.dik

\'Én egy szignatúra vírus vagyok aláírásfile-ban terjedek. Kérlek másolj át a saját aláírásodba\'.

Sylvester
#783


MÉg nincs péz tuningolni 😞 😊 de lesz 😛

HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:

DJ Skyline
#782







#781
olvasd néha néha végig a kommentet, amire válaszolsz 😊

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

#780
nekem volt egy 12 percesem, de akkor még csak a civil kocsis rendõrök zúztak (igaz még az elején volt a gémnek 😊)

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

Sylvester
#779
Megvehetem a Porsche Carrera GT -t 😄 😉

HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:

fernando torres
#778
vmelyik videoban van 1 olyan jelenet amikor heliopter is üldöz minket.....

Sylvester
#777
...a listán 😊

HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:

Sylvester
#776
2. emberkét ölöm 😛 65%

HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:

Sylvester
#775
Helikopter ??😄😄 az volt 😛 meg Jeep meg Corvette zsaruk :S:S meg minden, meg buli 😄15 perces élvezet 😊

HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:

fernando torres
#774
huu de szép... <#guluszem1><#worship><#eljen>

#773



Next az már a Mustang GT lesz 😊

ATi - The Ultimate Visual Experience

jakewyler
#772
Azt tom!de hogy van benne?melyik az?

Doomista
#771
nemis olyan nehéz a játék mi?
látom mindenki belejön...

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

fernando torres
#770
ezzigen <#guluszem1>
helikopterrel találkoztál már??

Sylvester
#769


Kevés Bounti csoki :-)

HP Pavilion DV6000::AMD Turion64bitx2:: 1GB DDR2:nViDIA GeForce Go6150 256MB 120GB SATA::15.4\" Widescreen::ExpressCard:

fitutufi
#768
1.

2.

3.

4.

Asus A7n8x-x | AMD Barton 2.8+ 512K 333MHz | Sapphire Radeon 9600XT 128MB | [TWINMOS] 1GB DDR RAM 400MHz | 530GB HDD ^^...:::[ CHELSEA ]:::...:::[ ZTE ]:::...^^

jazzy
#767


#766
HOGYAN LEHET A MEGNYERT KOCSIKAL MENNI CARRER MODBAN?

#765
a térkép körül van, a garázsban a bal felsõ sarokban

mivel itt lángg van, ezért gondoltam, hogy robbanásveszély

de hogy lehet levinni?? szabályosan mek?
ati2002
#764
<#nevetes2><#nevetes2>Ezt komolyan kérdezed???
Az mutatja mennyire vannak rád kattanva a zsaruk...

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#763
hi, lenne egy nagy kérdésem

itt jobb oldalt van egy ilyen tûzvészjelzõ vagy mi a térképnél. Hogyan lehet megjavítani a kocsit???
ati2002
#762
Vissza a jövõbe 2 mód. 😄D

----Abit NF7, 2800+Barton, 1GB DDR400, Gainward GF6800GT(425/1120)----

#761
A beállításoknál ahol a felbontás..stb. van ott megnyomog a 2-es gombot

\'Én egy szignatúra vírus vagyok aláírásfile-ban terjedek. Kérlek másolj át a saját aláírásodba\'.

jakewyler
#760
válaszoljatok plíz

#759
Segítsetek please!
Ha megnyertem egy autót, modnjuk Izzytõl akkor hogyan tudok menni Carrer módban vele?

r4f1
#758
nekem 6600 GT-m van eelég kira
1-ik haverom vett hozzá 8000-ért normálisabb hûtést és felhúzta 1.5x-örös teljesítményre

...:::Ger1:::... Never forget [MSRT]Suicid

ScanaiFan
#757
SZtem te😄

Szeressétek azokat, akik csalni akarnak! Mert ők rendesek!

pihi
#756
Vki elmagyarázza nekem h kell elinditani? deamonba be azán vitrual cd vel hiddelni és kéri a krekket😞

\"Minek a zöld szem, ha vörös is tud lenni És ha a szemeim vörössége A természet zöldjétől származik\" by Robert Nesta Marley ( Bob Marley )...

jakewyler
#755
Az élsimítás hogy van a játékba?kiváncsi vagyok nekem hogy van beállítva

#754
Nekem is 6600GT kéne, azt is akarok venni, remélem meg tudom majd venni.
név
#753
hogy olyan legyen, ami nekem nagyon bejön, 6600Gt kellene (nekem)<#rinya>

név
#752
gondolom nem fx5600 akarsz venni<#vigyor4>

#751
jah... 😊 hát figy szerintem ha legalább egy 9600xt szintûre újítasz, akkor már nem lesz gond 😊.

Nekem most egy derék <#idiota> 9600SE(!!! 😄) karim van és már 2 éve tolom vele 😊. És megfelelõ beállításokkal simán elfut, majd linkelhetek pár képet milyen minõségben.

(azért karácsonykor újítok már 😊)

study, work, live, and understand the true quality of your mind \"I\'m not a soldier. A soldier follows orders, but a warrior, follows his heart!\"

DannyL
#750
Ez az ezüst szín a custom színek között van. Alapból lezárt, fel kell oldani. A lángot azt nyertem amikor elvertem valamelyik fütyit. 😊

MAGELLAN Cycles www.alphateam.hu