NFS: Most Wanted Garage
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
A peres guminak amúgy értelme van, nem csak csicsa. Sokkal stabilabb rajta az autó.
2: ez minden csak nem egy izléses autó, nem kell túlcsicsázni de azért valami kell rá, fölleg hogy ez a játék eggyik lényeges része és ilyen undirító szinben lehet akármilyen motor csak röhögni lehet rajta.
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Ezt meg csak ugy...
Nemtom miért van mindenki oda a peres gumikért... Mintha csak felnin gurulnának a verdák... Kicsit ballonossabb gumik geci jól tudnak kinézni.

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines
Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!
Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.
Kíváló példa rá a Viper-em, a Gallardo-m, és a Cayman-om, mind3 benne van a galériámban.
folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.
\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"
gagyi....
kettövel:
semmi tuningcucc rajta.... (legalább spioler meg motorháztetõ kell....
az a szin bakker, csak kicsit buzis.....
A felnit mondjuk nem ártana színezni sztem!😊
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair
<#zavart1>#zavart1>


