NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#849
Jóak.
A peres guminak amúgy értelme van, nem csak csicsa. Sokkal stabilabb rajta az autó.
Tufa
#848
Azért ajánlom neked hogy lapozz fel egykét német tuner cég katalógusát és ne itt oszd az észt...

#847
tudja valaki hogy kell használni az Unlimited Cash trainert?
#846
hy
#845
Na ez már egy izléses audi fölleg a 2. (kisdobosnak van izlése <#eplus2>)

gizmoplayer
#844
szép, de nem vagyok oda a supráért

#843
1: tudod mikor hiszem el hogy neked egy márkás tuningautód van az életben...
2: ez minden csak nem egy izléses autó, nem kell túlcsicsázni de azért valami kell rá, fölleg hogy ez a játék eggyik lényeges része és ilyen undirító szinben lehet akármilyen motor csak röhögni lehet rajta.

Sland
#842
errõl vélemény?

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

gizmoplayer
#841
igen, általában 😊
és ezek még csak a kezdeti szárnybontogatások.

The FlashBack
#840
szép😊

egy kocsira se lehet mondani hogy "csúnya"

nem?

(LoL)

gizmoplayer
#839
Alap felszereltség!

<#zavart1>

Duddits
#838
Ezt csak úgy:



Majd mutatok a Lexusomról is képet.

AirborneRanger
#837
Campaign módban:


Ezt meg csak ugy...


Nemtom miért van mindenki oda a peres gumikért... Mintha csak felnin gurulnának a verdák... Kicsit ballonossabb gumik geci jól tudnak kinézni.

Rangers lead the way!!!! Mess with the best, die like the rest. - U.S. Marines

Sland
#836
Most így állok:

20% max tuning amit eddig lehet:



1600x1200 felbontás <#circling>

Muszáj PONTOS JÉ! Nem ly... Avval-evvel nyelvtanilag ugyan úgy helyes, mint az azzal-ezzel!

#835
mi van tükörbõl vannak a kocsik?

Doomista
#834
de jok ezek a kocsik,bárcsak nekem is mene ez a játék...

Első a biztonság! - Avira Premium Security Suite megfelelő beállítással - más semmi.

DJ Skyline
#833
legújabb szerzeményem!<#zavart1>


#832
Jóvan, nem hallottam még ezt a rövidítést.

Looserke
#831
In real life... <#vigyor3>

#830
Mi az az IRL?

#829
Jó ok, de a színe nekem sem jön be.

#828
Majd ha IRL is lesz egy tuningautód, akkor megtanulod, hogy a csicsa meg a spoiler nem minden.
burkusdió
#827
szar 😄DDDD

sike
#826
ime az én verdám

szerény ez a puntás de megy mit ÁLLLLLAAAT!

-

#825
Nos?
Milyen?

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu

Magnumrolcsi
#824
Tudlak sajnálni, hogy ez a véleményed.

#823
NEm, minden van rajtuka legjobb de csak diszkrét szinekben és egymáshoz illöen kialakitva matrica pedig csak az üvegen van mert az olyan sirályul illik hozzá!!!!

Magnumrolcsi
#822
Igen. Köszi.

geri15
#821
88-ban születtél? egyébként szépek

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Magnumrolcsi
#820
geri15
#819
Szerintem a legegyszerûbb autók a legszebbek.. persze mehet rá egy kis body kit, spoiler, metál fényezés, de ennél több felesleges..
Kíváló példa rá a Viper-em, a Gallardo-m, és a Cayman-om, mind3 benne van a galériámban.

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Looserke
#818
gondolom az összes autód agyonspoilerezett, matricázot 6 féle színben pompázó csoda...

Csuhai G
#817
<#wow1><#wow1><#wow1><#eljen><#eljen><#eljen>

\"Amennyiben az érintettek elhalálozása nem következett volna be, még ma is élnének.\"

#816
szerintem eza kocsi sír hogy egy tökös spoiler minimum kerüljön rá!!!! <#nezze>

Looserke
#815
Mért kellene spoiler meg motorház tuning??? ez szerintem szép...

#814
az meg nem lenne baj hogy nincs rajta semmi visual upgrade, de ez a szin tenyleg fortelem

#813
hát ez egyszóval:
gagyi....
kettövel:
semmi tuningcucc rajta.... (legalább spioler meg motorháztetõ kell....
az a szin bakker, csak kicsit buzis.....

The FlashBack
#812
szép😊

geri15
#811
nem lett egyszerû 😄D

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#810
The FlashBack
#809
nagyon LoL, hogy senki😞
😊

CoolStuff
#808
Szolid... letisztult (minimal design😄)...
A felnit mondjuk nem ártana színezni sztem!😊

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

CoolStuff
#807
Egyébként az felni, nem dísztárcsa!😉

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

CoolStuff
#806
Ez volt a cél!😄DD

Wow, de nosztalgikus olvasgatni a 18 évvel ezelőtti agymenéseket.:-) Am prohardver: M0Dair

The FlashBack
#805
egyszerûen aZ😊
naon ott van😊

Looserke
#804
Egyszerûen szép!


asfa
#803
megalol 😄DD

S ha úgy érzed, senki sem szeret; De az élet mégis megy, Te akkor is szeress

The FlashBack
#802
huhh😊 de állat😄

examinee
#801


Van egy csomo autom de nem kell más csak ez!😄

jakewyler
#800
Vki nem tudna belinkelni egy black edition borítót?nagyon kéne plíz,sehol nem találtam elõre is thx