NFS: Most Wanted Garage

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Caby
#899
Sziasztok tizenvalahányszázaléknál õ az én picike Puntom. Kicsit gyenge, kicsit kopár de legalább az enyém 😄 Remélem tetszik <#vigyor5>

OPEL! Wir leben Autos! RC Offroad, Off The Ground!!! http://www.rcor.hu

geri15
#898
áh hagyd nem érdemes az ilyennel foglalkozni
a végén még én kapok büntit omfg

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

gizmoplayer
#897
Mér kell PaprikásCsirke Haverunkat csesztetni wazze?<#violent>

geri15
#896
Én feleselek neked te kis pöcs?! Állítsál már magadon hülyegyerek! Anyuci meg apuci elkényeztetett kis fiacskája vagy, valszeg egyke is azér van ekkora pofád..

Ráadásul 100%-osan kompromisszumképtelen vagy, csõlátású és élbõl lenézel mindenkit.
Egyébként halkan jegyzem meg ha már kiadsz a kezeid közül egy honlapot akkor az nézzen is ki valahogy, ne úgy mintha most hányták volna össze... <#levele>

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#895
Más topicban is téged ugatott mindenki nemtom miért nekem feleselsz.

geri15
#894
Bandi figyelj. Meg kellene tanulnod hogy létezik a te véleményeden kívül más is, és attól hogy az nem tetszik, még nem biztos hogy rossz is.

És MEGINT te keltetted a feszit, mint eddig már nem egyszer, szóval légyszives ne. Szép szavakkal mondtam, próbáld megérteni. Köszi.

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Zetorg
#893
egyre többet 😊

pihi
#892
hát nekem nincs pénzem ford msutangra meg eklipszre..de nyomulok a fiat puntommal😄D amugy egy versenyér átlak mennyi zs-t kapok?

\"Minek a zöld szem, ha vörös is tud lenni És ha a szemeim vörössége A természet zöldjétől származik\" by Robert Nesta Marley ( Bob Marley )...

FOXX supreme
#891
Hát oké, csak ebbe egy szál extra cucc nincs...semmi! minden extra a subarumba volt, megnézném hogy mit produkálna extra turboval, gumikkal, fékekkel stb...de a te Suprád is nagyon a csillagos egeken jár! 😄

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

#890
Te kelted a feszültséget a hülyeségeiddel, amúgy életkorban nagyon nagy tévedésben vagy de a te szellemi szintedtõl (mind egy jólfejlett bölcsis gyermeknek) nem is vártam többet. És ne offolgass itt amig nem voltál itt addig minden ment rendesen....

geri15
#889
ahaa
értem 😊

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

jazzy
#888
Mint mondtam carrier modon belul van x verseny annak csak bizonyos szazalekat kell megcsinalni ahhoz, hogy mehess razorhoz. Tehat van nekem most 9 milestone amibol 5ot kell megcsinalnom meg 12 versenyem amibol 7et.
DJ Skyline
#887
olyan mint az Underground2...hogy nem kell minden feladatot megcsinálni,hogy a sztorit végigvidd...de visszalehet menni megcsinálni a küldetéseket,de nem kell már nekem pénz

geri15
#886
az lol lenne 😄D

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

#885
nem csak viszafele meglehet gondolom csinállni a missionokat..... 😞

#884
Jah végigtoltam ( az utsó embernél volt ez elsö ahol nem ment elsöre az eggyik verseny..., pedig a bmw egy nagy nulla.......) semmit nem lehet rajta tuningolni csak optikailag!!!!! 😞

Zetorg
#883
lehet, hogy utána az összes black listes emberrel kell egyszerre versenyezni <#idiota>

geri15
#882
Nem. Mert külön méri a játék véghezvitelét, és a karrier véghezvitelét. Namost ha Sky a 74%-nál tart a karrierben akkor még lennie kellene valaminek RaZoR után nem...?

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

jazzy
#881
Akkor jar 100%nal ha az osszes milestone eventet es versenyt megcsinalod, viszont ahhoz hogy eljuss razorig nem kell az osszeset megcsinalni.
The FlashBack
#880
és akkor megkapja vagy hogy vagy mi?

geri15
#879
Viszont ha te 74%-nál vagy, és már csak RaZoR van hátra, akkor tuti nem lesz vége a játéknak ha õt is kiütöd... ~20% üresen maradna, vagy nem? O_o

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#878
gondolom végigvitte!😄

The FlashBack
#877
te tuningoltad?
vagy nyerted? hogy van meg?


#876
Na mégiscsak megvan a kicsike BMW 😄
A vége izgi lesz érdemes megcsinálni!!!

geri15
#875
<énsem><#idiota>

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#874
<#gonosz1>

The FlashBack
#873
yoh! Skyline te külön téma vagy nemigaz?

DJ Skyline
#872
78%-nál vagyok,és eddig suprával vittem!😊

The FlashBack
#871
a carrera GT meg a két lambo nagyon ott van!!!😊

The FlashBack
#870
nah de ez se rossz DJ (skyline(😞 valld be😊

jazzy
#869
Na itt vannak a kocsijaim 74%-nal.






alph4
#868
42%-nál vagyok és még bírja a Supra, csak egy kis tunning kell neki néha 😄

&#9615;&#9614;&#9613;&#9611;&#9610;&#9609; Intel i7 2600 | 2x4GB Kingston DDR3 RAM | Radeon 5850HD 1GB | HDD 320 + 250 | Pioneer 215D | 23\" Samsung P2350

The FlashBack
#867
visszaszívom😊

#866
1.kocsim, Lexus



a köv. Audi A4 lesz... 😛

Abit NF7, AMD 2400+, 1024MB DDR Ram,Galaxy geforce 7600gs ddr3 256mb , 80GB Maxtor + 25GB, Fujitsu Siemens LCD 17\", Dual Action :P Hajrá magyarok!! FORZA JUVE!!

geri15
#865
aztakurvaélet <#idiota>
ennél jobban nem is lehetne tuningolni vaze 😄DDD

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

DJ Skyline
#864
tele van junik' cuccokkal!😄

geri15
#863
Porsche Cayman S, Merci CLK500, Dodge Viper, Lamborghini Gallardo, Chevy Corvette '06, és egy Porsche Carrera Turbo <#vigyor>
És ebbõl mind fullra van tuningolva, kivéve a Turbo, mert annál az optikára már nem jutott pénz..

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

The FlashBack
#862
na persze😊

The FlashBack
#861
huhh😊
nem véletlenül mondtam, én hogy te legyél a házigIzda, vagy mi😊
állat verda...
de ha megveszed, mennyi lóvé kell, hogy feltuningold?

DJ Skyline
#860
suprám jobb!😄 mármint top speedre,és accelerationra a csíkok alapján!

FOXX supreme
#859

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

#858
Mennyi a Carrera GT ára?????

FOXX supreme
#857
faszomé tûnik el a kép!!!!

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

FOXX supreme
#856

Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

FOXX supreme
#855
Na...lecseréltem már a Subarumat valami dögösebbre!

A tunning nagyon jó lett, kicsit még ki is lóg a skáláról a csík....😄





Aki vadállatot csinál magából, megszabadul az emberi lét fájdalmától.

#854
emberek,nagyn jó kocsikat csináltatatok!!
gizmoplayer
#853
szia Pcsirke!

te milyen autóval nyomod?

geri15
#852
Jó lett gratz 😊

folyamatosan kussolva játszódjál basszájba.

Falabu
#851
Nemes egyszerûség!<#eljen>

Block: Nem a külcsíny a lényeg, hanem a belbecs. Egyébként a játékban télleg azért vannak vizuális kiegészítõk, hogy felhasználd õket, de nem kötelezõen kell. Izlések és pofonok!

Disz iz máj kár:

&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;&#8226;(-&#8226;Nem bánom, ha az emberek a szájukra vesznek, de kezdjék a seggemmel!&#8226;-)&#8226;&#8211;&#8211;&#8211;&#8211;

#850
Itt nem csak magadfajta 14 évesek fórumoznak, ezt kellene felfogni. Szal ne magadból indulj ki, és fejezd be a feszültségkeltést.