5403
  • laci1993
    #5270
    ja bocs tegnap reggel megoldottam ja és mivan akkor ha a zsaruk elkapnak mert kitett 2 választási lehetőséget és inkább újraindítottam a gépet és amit akarok zenét azt hogy lehet berakni ja és még honnan lehet kocsikat letölteni meg azokat is berakni?
  • The FlashBack
    #5269
    no problem:)
  • DeathJr
    #5268
    ehe most nézem rossz topicba írtam sorry:)
  • The FlashBack
    #5266
    nemismerem sajnos ezt. Egy fixed exe-t tölts le, gamecopyworldról.
  • laci1993
    #5265
    na hali régebben már írtam ide ezzel kapcsolatban amit most írok. na letöltöttem ezt NFS: Most Wanted v1.3 [MULTI] No-CD/WinXP Fixed EXE és a winraral megnyitom és van benne két fájl :nfsMW.exe meg speed.exe mert amikor beteszem az 1 es cd-t mert 4 re van kiírva és nyomok egy playt ezt írja ki

    Pleaseinsert the correct CD-ROM select OK and restart application.

    OK

    na és itt ok ot nyomok és kilép na az a kérdésem amit letöltöttem mit kel vele csinálni hogy tudjak jáccani?
  • The FlashBack
    #5264
    legjobb tudomásom szeirnt nincs, bár nem is nagyon foglalkoztam vele
  • KnightRider
    #5263

    Lenne egy kérdésem, ha már feltették, bocsánat:

    Van Kitt, Karr, vagy egyéb knight Rider kocsi a játékhoz? Azért kérdem, mert a régebbi NFS verziókhoz lehetett tölteni (NFS 3-ban és 4-ben biztosan)...
  • Csori
    #5262
    úgy lehetséges, ha betöltöd az 50 autót, és akkor asszen 4 v 5 BMW közül választhatsz. de azokból sem mind1ik tunolható, csak asszem a street .. v mijafrancnevevan. viszont azt is csak bizonyos korlátok között alakíthatod ... pl bodykit nem. és abban nem vok biztos, de a teljesítmény tun is ki van ütve. a gtr-t viszont csak majzlizni lehet.
  • mikiking
    #5261
    császtok, kéne egy kis help, én ár véggtoltam a MW-et , de nem tudom hogy lehetnetuningolni a Bmw-t, láttam képeket, amiben volt tuningolva külsőleg is a bmw, ez hoguy lehetséges?
  • Csori
    #5260
    a matricát rátenni ? ... le lehet tölteni rengeteg helyről a neten a vinylt, berakod unique 1 vinylnek és utánna használható. pl letöltöd INNEN a Blacklist vinyl-t és abban a többi ellenfeled autójának matricája is benne van, csak válogatni kell. unique v national flag matricát írj felül a kiválasztottal.
  • Szabi1991
    #5259
    megnézed mien tuning van rajta és feltuningolod ugyan ugy :)
  • Colton
    #5258
    mármint a Mustang GT-t
  • Colton
    #5257
    hogyan lehet megcsinálni Razor kocsiját?
  • Szabi1991
    #5256
  • Szabi1991
    #5255
  • Szabi1991
    #5254
  • Szabi1991
    #5253
  • Szabi1991
    #5252
  • Szabi1991
    #5251
  • Szabi1991
    #5250
  • CoD23
    #5249
    hali fel raktam ezt a ferráris modot de nem találok benne sehol tudna valaki segíteni? előre is köszi!!
  • Travelos
    #5248
    az fps problémát megoldottam, mostmár csak ronda, van valami rejtett dolog, amiről nem tudok?
  • Travelos
    #5247
    please!

    nagyon csúnya a játék, pedig X1900XT-m van, 1280*1024 4AA/16AF-ben futtatom, és a graf randa, a tükörben pl. amit látok, hogy valami C64-es grafikájú valami közelít, ami autónak nevezhető

    ráadásul nem is fut valami jól, 20-30fps

    mit javasoltok?
  • Yrda
    #5246
    HLSW
  • Danman
    #5245
    XFire egy jó progi, bár nem szerver kereső, de ha hazamegyek akkor majd adok linket egy oldalhoz ahol lehet keresni szervereket. (most infóórán vagyok:P)
  • babetta80
    #5244
    Tud valaki egy jó szerver keresőt, nekem a seeing eye van de valamiért már nem működik egy ideig jó volt
  • Danman
    #5243
    törölt hozzászólás
  • Danman
    #5242
    Jó az igaz az autosculp nagyon nagy! Amúgy nincs vmi patch a most wantedhoz h több vinylt lehet rakni mert így elég gáz h csak egyet lehet:S
  • Csori
    #5241
    #5162 ; #5157, ezekkel semmi különös dolog nem kell, van a csomagban 1 txt és abban le van írva h mit kell csinálni. más matricák berakásához kell 1 mwtex nevű progi amivel minden autó mappájában a vinyl.bin fájlt kell megnyitni. kijelölni 1 vinylt (lehetőleg unique v national flag) és felülírni a berakandóval ... mwtex -> jobbklikk -> import. kb ennyi. és a játékban a lecserélt helyről tudod az autóra húzni.szal ha unique-nak lett berakva akkor nem a body-k közt kell keresni :) arra kell még figyelni h unique1.dds és unique1_mask.dds 1 komplett vinyl, és minden esetben a megfelelőt kell felülírni. az mind1, ha unique1 helyett a nationalflag3 helyre teszed, csak az a lényeg h akkor a mask is ugyanannak a mask helyére kerüljön.
  • Neoncsoves
    #5240
    ha letöltök egy vinylt azt hova rakjam be? És ha be is rakom akkor hogy tudom a verdámra rakni?
  • zvaragabor
    #5239
    De ez mit takar? Lehet benne finomhangolni, különféle szinü nitro gázt hozzáadni, teljesitmény növelö tuningolni(motor, felfüggesztés, fékek, ecu, turbo...stb alkatrészeket beszerelni külön külön?
  • Szabi1991
    #5238
    nyugi : carbonba kirább tuningok lesznek mint a ug2 ben :)
  • Danman
    #5237
    nem azért de nem értem miért mindenki ezzel tuningol amikor nfsu2ben sokkal sokkal szebb autókat lehet csinálni jó h nincs benne lambo stb de akkoris és ezt nem értem az EA-től h mé szedték ki belőle a tökjó tuningot...
  • Szabi1991
    #5236
  • Csori
    #5235
    attól függ h kinek mi a nehéz :)
  • cicamisa
    #5234
    Sziasztok! melyik a legújabb verziója a NFS-nek?
  • Neoncsoves
    #5233
    matricákat nehéz csinálni?
  • Brian87
    #5232
    Sziasztok!!!

    Előre elnézést kérek ha nem olvasok vissza de mire ezt az 5000 hzozzászólsát megnézem lemenne a nap.
    Azt szeretném kérdezni, hogy valaki segíteni e abban hogy hogyan tudnék a most wanteddel neten játszani mert megcsinálom az accountot de a cd keyt nem fogadja ugyebár el de én úgy tudom meglehet csinálni hogy menjen.
    Aki tudna ebben segíteni pls írjon.
    Ha valaki tud akkor részemről msnen is megbeszélhetjük.

    Kössz szép
    Sziasztok
  • Szabi1991
    #5231
    sry , szedd le inenn :)
  • zoli122
    #5230
    404-es hiba