5403
  • Balee 007
    #4941
    A kocsim
  • tom235
    #4940
    [IMG][/IMG]
  • The FlashBack
    #4938
    mit nézzek rajta?
    szép:D
  • Web mester
    #4937
    A kocsit nézd!
  • The FlashBack
    #4936
    grat
  • Web mester
    #4935
  • mikusmate
    #4934
    Köszi!
    Megkérdeztem a másik topicban, és kaptam is választ :) Hétvégén ha minden igaz akkor próba aztán majd elválik.
  • The FlashBack
    #4933
    elméletileg igen
    ggyakorlatilag nem tudom én még nem játszottam, de talán a má-sik topigban többen segítenek majd
  • mikusmate
    #4932
    Hali!
    Már egy másik topicban feltettem a kérdést, de azért itt is megkérdezem :) Meg lehet oldani, hogy a haverokkal jáccunk a neten keresztül? (tört verziórol van szó...)
    Előre is danke!
  • The FlashBack
    #4931
    nemsok felnőtet látok már nyomni:P
    na de nem vitázok veled;)
  • PeeVee
    #4930
    ez kicsit lenéző volt te... nemtom hogyan következtetted ki, hogy 1-2 tizenéves jáccik már csak vele eh... .)) hidd el sokan jacanak még vele, hát az meg persze természetes, hogy főleg tizenévesek, mivel általában azok játszanak... na mind1, télleg kihalt a topic, de én még lanozok vele sokszor:)!!!!
  • The FlashBack
    #4929
    faq??
  • fapuma
    #4928
    Üdv!

    Egy kis segítséget kérnék. Újra kéne telepítenem a gépet, de nem szeretném elveszíteni a jelenlegi állásomat az NFSMV-ban. A vinyóm 3 felé van particionálva és az E:-re van telepítve a progi. A segítséget előre is köszönöm. Fapuma.
    [email protected]
  • The FlashBack
    #4927
    szerintem itt találni fogsz, ha keresel:P
  • passatgt
    #4926
    Hello!
    Ha valaki tudna segíteni,annak nagyon örülnék:
    Kellene nekem az mw-ből egy kép,Golf ötösről valami jó tuninglökössel világos színben,és kb ilyen szögben
    Előre is köszi annak,aki tud segíteni
  • The FlashBack
    #4925
    egyetértek...
    a topighaldoklásra pedig annyit;
    hogy a játék lefutota idejét, már csak egy két tízéves viszi...
  • Yoz
    #4924
    Szerintem pont az arcad mivolta miatt nem törik a gép és nem is fog, ha törne az már egy lépés lenne a realisztikusság felé...
  • DJ RUSH99
    #4923
    leesett a zacsim:(
  • LegionarR
    #4922
    lol topci=topic
  • LegionarR
    #4921
    Mellesleg sztem haldoklik a topci
  • LegionarR
    #4920
    Sztem az útsó corvettes képek nem túl nagyok, szóval nem naon értem miről beszélsz... a #4854-es meg már nem most vóót.
  • PeeVee
    #4919
    heh akinek nem tetszik ne irjon ide!! *
    a tuningolás tényleg túl egyszerű! undergroundokban is ugyanez volt.. porsche unleashed ilyen szempontból a legjobb, és törés miatt is ász volt! bár ez más játék, szóval ha akarnánk rendőröket is meg ezt az élményt akkor töréssel meg túl nehéz lenne.. szal nehéz az ilyen sajnos!! de remélem következőben törni fog, vagy tuning lesz kicsit jobb, szal ujitás kéne!!:) de porsche óta tényleg ez messze a legjobb!!
    jo ez a banner!!

    (ekkora képeket meg sztem ne tegyetek be mint az utóbbi pár darab...)
  • Web mester
    #4918
    Nem lesz újra szépségverseny?
    Az talán feldobná a topicot!
  • The FlashBack
    #4917
    le is volt...
    de közkívánatra lett visszarakva:P
  • geri15
    #4916
    úristen itt még mindig ugyanaz a banner van? o.O már hányszor le akartátok cserélni....
  • LegionarR
    #4915
  • zseeee4
    #4914
    Szerintem ez a legjobb játék az NFS-ek közül!
    Eddig mind1iket végigjátszottam és ez tetszett a legjobban.
    AVE NFS!
  • LegionarR
    #4913
    Egyetértek veled, csak az játékélményben nem annyira... Sztem az Underground(ok) sokkkkkal unalmasabbak voltak (bár nekem azok is kedvenceim)
  • The FlashBack
    #4912
    hm
  • Lord Oswal
    #4911
    hali nekem csak két dolog nem teccik benne
    1. az cruise versenyekben mikor má jó gyorsvagyok akkor szinte lehetetlen egy fékezés vagy falhozcsapódás nélkül bevenni egy kanyart ez még nem is lenne baj de a gép az egy csaló,neki nem kell fékezés és 120km/h val veszi be az V kanyart is
    2. az üldözéseket én nagyon élvezem benne imádom szivatni a zsernyákokat de az iszonyatosan idegesítő mikor már csak egy kicsi kell hogy lerázhassam őket és berak elém egy út blokádot vagy hogy a francba hívják amikor elzárják az utat GRRRR
    amugy egy ász játék és az NFSIII volt az első játékom azóta imádom az NFS játékokat és ez meg is maradt bennem :) szoval: Taposs a gázba, küldj nitrót a motorba és száguldj :D (szerintem!)
  • Broafka
    #4910
    nem tom, mondjuk nekem is jobban bejött a régi NFS: Porchse
    ott tuningolni kellett komolyan, meg gyűjtögetni porchsékat, stb
    ez inkább olyan arcade-os, de ez se rossz, mondjuk a gépigyénye elég durva :-/
    mármint még a legjobb gépen is akadozik néha...
    grafika: 5
    játékélmény: 4 (a végére már rettenetesen unalmas lesz, de a rendőrös üldözések megmentik a 3-tól)
    menü: 4 (egészen normálisan lehet kezelni)
    tuningolás: 3 (még a hülye is tudja tuningolni az autót, miért csak annyiból áll a tuningolás hogy a legjobbat pakoljuk be az autóba amit megnyertünk?)
    összesen: 4 (mondjuk olyan 80-85%)
    (szvsz)
  • Broafka
    #4909
    nem tom, mondjuk nekem is jobban bejött a régi NFS: Porchse
    ott tuningolni kellett komolyan, meg gyűjtögetni porchsékat, stb
    ez inkább olyan arcade-os, de ez se rossz, mondjuk a gépigyénye elég durva :-/
    mármint még a legjobb gépen is akadozik néha...
    grafika: 5
    játékélmény: 4 (a végére már rettenetesen unalmas lesz, de a rendőrös üldözések megmentik a 3-tól)
    menü: 4 (egészen normálisan lehet kezelni)
    tuningolás: 3 (még a hülye is tudja tuningolni az autót, miért csak annyiból áll a tuningolás hogy a legjobbat pakoljuk be az autóba amit megnyertünk?)
    összesen: 4 (mondjuk olyan 80-85%)
    (szvsz)
  • The FlashBack
    #4908
    köszönöm
    már azt hittem oda az nfs becsület:P
  • LegionarR
    #4907
    Akinek nem tetszik az valószínűleg elmebajos vagy túl sokat vár egy játéktól. Sztem ez a legjobb eddigi NFS. Ha nem teccik lehet csinálni valami ANTI-nfs fórumot vagy vlmi, de ne piszkíts bele a fórumba plz.
  • Web mester
    #4906
    Én meg nem!
    Ti még ilyet se tutok csinálni...
  • Bandi 18
    #4905
    1-et értek
  • SZilaJMaGGoT
    #4904
    Végre egy értelmes ember! :D
  • Speedbreaker
    #4903
    szerintem meg elég gagyi játék.
  • PeeVee
    #4902
    na, szerencsétlen téma elavult gyorsan.. :S pedig jó játék... majd ha olcsobb lesz megveszem és jáccok neten, mert így, 12000ftért... túlzás ,))
  • The FlashBack
    #4901
    megkétnék mindenkit,h ner warezoljon
    kösz