67
  • Piscator
    #67
    Webes felület, nem program a webmessenger.
    Köcsög MS, rászólgáltak a múltbéli viselkedésükkel. Ennyi. Persze biztos vannak divat fikázók is.
  • Piscator
    #66
    Rászolgált tehát MS sux. Esetleges fejlesztéseit elismerem ettől függetlenül.
  • Balumann
    #65
    Na ja.
    Én is elismerem hogy sok idegesítő tényező van az MSN-be, de olyannal neten még, nem volt még ICQ-ja...
    Másrészt szerintem ha működik valami, akkor az annyira nem zavaró ha jól néz ki (itt az MSN-re gondolok), azért nem térek át másik csevegőre, mert jól néz ki (mikor mindenki ezt használja)
    Ugyan így windows-al... Tényleg szeretem ha jól néz ki amit nap mint nap használok, és a Windows-on megy a legtöbb minden, úgyhogy nemhiszem hogy fogok váltani oprendszert se, mégha van stabilabb, gyorsabb is.
    /És a .exe kiterjesztés küldésére van megoldás az MSN-be, egy kis patch, kiiktatja hogy ne tiltsa le ezek küldését./
    És reménykedem az új Windows-ba, hogy tényleg nem csak a kinézetet újítják meg...talán
  • Pheel
    #64
    Ismétlem önmagam: igazad van
  • Pheel
    #63
    "Nekem 1 oprendszer ne tiltson le semmit! És méginkább ne akarja megmondan, hogy mit akarok! (Ez a bajom az xp sp2-vel) Én már eldöntöttem, hogy veszek 1 g5-öst meg 1 tiger oprendszert azt csáó"

    Remek választás! Majd pont a tökhülyéknek gyártott Tiger nem fog téged korlátozni, illetve megmondani, hogy mit akarsz!
  • FecaA
    #62
    Áh! Hogy csatlakozzak az ms-t és a messenger "fikázókhoz"! Nekem már vagy 1 hónapja nincs semmi kedvem msn-ezni! Nemtudom SZERINTEm ez az új izé, hogy az azureust nem tudtam átküldeni havernak 1 nagy "izé"! A vista is csak arra lesz jó, hogy a sok "izé" Amerikai szórakozzon vele! Nekem 1 oprendszer ne tiltson le semmit! És méginkább ne akarja megmondan, hogy mit akarok! (Ez a bajom az xp sp2-vel) Én már eldöntöttem, hogy veszek 1 g5-öst meg 1 tiger oprendszert azt csáó! Game-elni ott lesz a 360 + a ps3, netezni + a g5-ös! Nemtom én még mindig a win 98-at szeretm a legjobban.....!
  • FTeR
    #61
    ja, csak az egy m$ szolgáltatás neve és valszeg hamar szanálásra került volna.
  • Pheel
    #60
    Igazad van, bár szerintem MSNPlusként többen megértik. :)
  • FTeR
    #59
    egyébként msGplusz, mert messenger plusz
  • FTeR
    #58
    2x van benne licenszelős szöveg, az egyik erre vonatkozik...
  • kbupdate
    #57
    Ha nem figyeltek oda....
  • kbupdate
    #56
    hát akkor figyelmetlen voltam, nem emlékszem rá, hogy kérdezte volna.
  • Pheel
    #55
    Tulajdonképpen ez sokkal inkább téged jellemez, mint az MSNPlust...
  • FTeR
    #54
    ha megengedet idéznék a #19-es hozzászólásomból:
    "ingyenes a cucc, ha telepítő kérdezi, h felthet-e reklámot, akkor nemet kell nyomni és felmegy szó nélkül." idézet vége.

    vagy csak nem kell észnélkül kattingatni egy telepítőnél...
  • FTeR
    #53
    Eszközök->Beállítások->Üzenetek:
    - Hagulatjelek megjelenítése
    - Egyéni hangulatjelek megjelenítése
    - Rezgő figylemeztetés kül....
    - Animációk autómatikus lejátszása érkezésükkor
    - ....
    - ....

    kedvedre pipálgathatsz.

    itt a fórumba a :) azért nem cserélődik le, mert BBC-t ( pl [#vigyorog...]) használ, sok fórumban viszont lecseréli. beállítás kérdése.
  • asysoft
    #52
    Mert engedted a szponzor programot telepíteni. 1X én is beszoptam, ráadásul sokadjára telepítettem a programot...
  • asysoft
    #51
    Kinek mi fontosabb:) Én pl egész jól megvagyok enélkül (mondjuk azért 1X-2X tényleg jól jött volna, de akkor is mail-el megoldottam), de majd úgyis belekerül a 8-asba, mint alant olvasható...
  • kbupdate
    #50
    Amúgy ezt az MSN PLUST SENKINEK SEM AJÁNLOM! Tele van spywarrel! Most próbáltam ki... Eh, 30 perc mire kiírtottam rendesen!
  • whitehawk
    #49
    Hát látod ez lehet. Én maradi vagyok. (ezek szerint) A telefonomba se akarok fotógépet, meg fm rádiót. Persze ha a plebsnek ez kell... Attól lesz szines,szagos. Másrészt viszont egy olyan fontos adatkommunikációs dolog (mert ugyea telefon kommunikálni van) mint a bluetooth alig néhány telefon tartozéka. És az MSN is pont ilyen. Sok csilivili szar, és elvész a használhatóság. mint az ms termékek jórésze.
  • whitehawk
    #48
    A szmájli akkor is megy ha csak annyit írok, hogy :) nem kell hozzá . Egyébként néha vicces, de megvagyok nélküle.
  • arty
    #47
    szvsz ez mind semmi ahoz képest, h nem lehet valakinek üzenetet hagyni ...

    MSN=vicc
  • arty
    #46
    jogos :) csak átfutottam, kb. 5 szót olvasva el :)

    sry

    ettől még az ICQ jobb IM prg mint az MSN, csak nem az aalp klienssel kell használni ;)

    TRILLIAN rulz ! :)

    TRILLIAN
  • FTeR
    #45
    az .exe-s dolgot én is utálom, hotmailon ugyna azt csinálja. kicsit kellemetlen, h egy csatolt filet nem enged letölteni. figyelmeztetne vagy nehezíteni a leszedést, de hogy egyáltalán ne engedje az röhely.
  • asysoft
    #44
    Ha már mindenki kifejtette az MSN-ről a véleményét, én is megteszem:)
    Én személy szerint meg vagyok vele elégedve, mondjuk néha vacakol (magától kilép), meg az új, iszonyathülye szolgáltatásai sem nyerték meg a teszésemet (pl rezgés, animáció küldése, s valszeg ezzel az új hangüzenettel sem leszek kibékülve, utolsó kivételével tiltottam is mindet:)), de amit a legjobban utálok benne: nem tudok exe-t küldeni, fogadni. Jó, sok láma vírustanya-tulajdonos számára ez hasznos lehet, de én a falra tudok mászni tőle... Persze átnevezéssel meg lehet kerülni (s valszeg msn plussal is), de azért kényelmetlen. S ha már az átvitel is szóba került: néha hihetetlen lassú tud lenni, remélhetőleg 8-asban ezen is fejlesztenek.
  • Fenjoy
    #43
    hát ez már komoly kifogás hogy valami "csili-vili" MegaLoL, láttom a Frusztráltak (Win-fóbiások) megint felkelltek:)

    Msn Web


    ez egy standard progi, nem "csili-vili" MSN de szerintem ezzel is bajuk lesz:)
  • smv
    #42
    Ja és mielőtt valaki csorgó nyállal elkezd felém ordítani: nem, erről (kivételesen) nem az ms tehet.
  • smv
    #41
    az ilyenek miatt vannak letiltogatva. De MSN -es viszonylatba jóval több ilyen fut, mint irc-n. Menj fel egy átlag irc serverre, meg vegyél fel 30 átlag júzert és figyelj ;>
  • Pheel
    #40
    Sajnos senkivel. ICQban is van olyan, csak ott van invisible is.
  • Pheel
    #39
    Éppen ez az, hogy nem tiltom le őket, viszont előfordul néha az, hogy valakinek akarok valamit mondani, de sietek. Ilyenkor jobb, ha nem esik nekem mindenki, hogy beszélne. Persze te eddig sosem jutottál még el agyilag...
  • Hege15
    #38
    nemhiszem el hogy lehettek ilyen balfaszok !!!
    megint összevesztetek a májkroszofton
    nemtökmindegy
    nem fikázza senki akinek nem tetszik ne használja és ne pofázon ghogy milyen szar
    hanem fogja be a pfáját és használja az ájszikjút
  • Major
    #37
    Sokaknak sikerült MÁR MEGINT elértelmezniük a címet: "Az MSN oldalain tanyázik a spamküldők egytizede", Alapból az msn bloggjáról van a hír és nem a msn mesengerről. Másrészt ha már szinte mindeki a messengerről írt akkor írok én is: (#14)A messenger pluszban van üzenethagyási lehetőség, de én általában megmaradok a nem túl biztonságos jó öreg IRC-nél!
  • kbupdate
    #36
    Amúgy maradjunk annyiban, hogy tök mindegy mi a téma, miről van szó, a lényeg: MS fikázás. Erről szól ez az oldal. Biztos valami "Microsoft fikázó" verseny folyik itt, csak azok nem tudnak róla, akik nem fikáznak.
  • a_n_d_r_e_w
    #35
    Ezt örömmel hallom
  • Punkerwork
    #34
    ICQ-ban jobb game-ék vannak, ha meg csak beszélgetni akarok akkor Skype az MSN-t használom a legritkábban :)
  • Grusi
    #33
    Ezen beröhögtem :DDDDDD
  • FTeR
    #32
    arról ki tehet, h hülyék a partnereid?
  • FTeR
    #31
    egyre több 3rd partys cucc belekerül, az alap kliensbe is, úgyhogy sztem jófele halad, az extrákat meg lehet tiltani, pont ezért jó.

    ott van állapotom->kapcsolódás elrejtése, habár lehet hogy akkor senkivel sem tudsz beszélni.
  • FTeR
    #30
    a trillianba a szimpla chatelésen kívűl semmi nem működik, úgyhogy nem alternatíva (gondolok itt hangra vagy kéz írás).
    de a szimpla msnmsg-ben is letílthatók mindenféle animációk, smájlok, ablakrezgetés, partner képe stb. ha nem szereted ki lehet kapcsolni és még a partnert is értesíti, h fölöslegesen strapálja magát.
  • Hegyikecske
    #29
    "Azaz csak az lát, akire rászólok vagy előre beállítottam, mindenki másnak Off vagyok. Tudom, blokkolni kell és az majdnem ugyanez, de elég nevetséges egy 20 elemű listát végigblokkolni."

    Akkor jó kapcsolataid lehetnek ha csak úgy letiltod őket :DD
  • jointeer
    #28
    tanulsag: kurva mikrofos:@@@@