453
  • ricsimaster
    #413
    jó de mond már meg hogy kell mert meghalok
  • csoola
    #412
    én is ott szarakodtam vele, de már rég kijátszottam ugy fél éve
  • ricsimaster
    #411
    a mikng of evilsnél mit kell csinálni már a csonakon túl vagyok
  • joe1980
    #410
    Hát jobb, mint az szar punisher!:D
  • Halfer
    #409
    én is leálltam ott vele először ... :D
  • xy21
    #408
    Én már letöröltem!!!
    Felbaxta az idegeim az a bombás rész!!!
  • constantin
    #407
    Kibebaszott jó ez a játék.
  • xy21
    #406
    thx!!!Elég nehéz lessz akkor!!!
  • Halfer
    #405
    egy teherszállító kiskocsival el kell vinned a vonatra!
  • xy21
    #404
    Ott tartok hogy benn vagyok valami vonatos izénél és van egy bomba egy liften és ketyeg az idő leeresztem a bombát de nem tom mit kell vele csinálni!!!
    HELP kéne ide!!!
  • constantin
    #403
    Return of the tres.De ha kell msn-en átküldöm csak vegyél [email protected]
  • mrbaba
    #402
    Hellosztok!! Nagyon jó a game!! De nem tudná valaki megmondani, hogy a játék alapzenéjének(ami a fömenübe van) mi a címe?? Aki tudja segitsen!! Elöre is THX!!!
  • xy21
    #401
    Megszereztem a gém-t és nagyon üt!!!!
    Az a jó hogy a gta3-as időket idézi és ez naon bejön!!!
  • Waterhorse
    #400
    Hali!

    Valaki meg tudná mondani melyik verzió a jobb, a CD vagy a DVD változat? Melyik vált be jobban? Most le tudnám szedni csak nem tudom eldönteni melyik legyen, szal ha esetleg van valami teknikai különbség...
  • reménytelen
    #399
    A kedvedért válaszolok.

    Jól gondolod, a játékon belül nem lehet élsimítást beállítani, hanem a videókártyád driverbeállításainál az élsimítást alkalmazásvezérelt helyett konkrét értékre kell állítani.
  • Halfer
    #398
    tök jó nekem persze senki nem válaszol de én neked válaszolok
    pontosan ennyi nekem: 1 645 233 703, vagyis picit több ming 1,5GB
  • dani1992
    #397
    Meg mondaná valaki mennyi helyet foglal a játék????
  • Halfer
    #396
    oké,látom sokan látogatják a topikot .... -_-
    eddigi kérdéseim már nem is érvényesek, viszont sehol sem lehet egy kis antialiasinget nyomni a játékba, nagyon szögletes és az optinosbe nincs. vagy ne alkalmazásvezéreltre állítsam, de akkor észli a játék?
  • Halfer
    #395
    Hojj! most ott vagyok, hogy elmentünk a dzsungelből a repcsivel. kb hány %-nál vagyok?
  • Halfer
    #394
    el szoktam menni a Junkyard-ra, és ott. egyszerűbb megoldás nincs?
  • Halfer
    #393
    hogy mentek a játékban ha jelenleg nem feladaton vok hanem csak császkálok?
  • Shep
    #392
    katt
  • Halfer
    #391
    még nem nyomna be vki 1-2 képet a játékról?
    itt a topikban láttam 1-et, ott elég meseszerű az ürge. csak kiváncsi vok h milyen máshol.
  • Gangsta
    #390
    Na, hali!

    Ha valakinél "Out of frekvency"-vel kikapcsolja a monitort, ott a beállított képernyővel van a baj! Sikerült megoldani!
    Nos, fel kell telepíteni a monitor INF-ét, hogy CSAK(!!) azokat a módokat engedje, amít a monitor tényleg tud! Az "Alapértelmezett monitor", ami a Windows XP szabványos meghajtója minden frekvenciát tartalmaz, függetlenül attól, hogy tudja-e az adott monitor! Így müködik - legalábbis nekem...!
  • Csapi007 #389
    Hello
    Tud valaki linket magyarosításhoz vagy végigjátszáshoz?
  • GangstaBoy
    #388
    Hali! Srácok segíccsetek má'!! Lécci!!
    Mi a f*sz van a gaméval, hogy kikapcsolja a monitoromat -> "Out of Frekvency"-vel..?! nVidia 6600GT-m van leújabb detonator-ral, ugyanez az install cimbinél simán megy?!

    Gangsta
  • Truck Driver001
    #387
    nem tudjátok mit kell csinálni az utolsó küldinél?amikor a bomba már lent wan a liftel....de utána mit kell?:S
  • steweee
    #386
    annyira nem jó. inkább tedd fel a san andreashoz a modokat
  • CarajoEsp
    #385
    Megpróbáltam az is, de akkor az Exe hibájára hivatkozni kiakad. valami nagyá gáz volt vele, mindegy letöröltem, mert csak idegesített, majd egy hét múlva nyugodt fejjel.
  • steweee
    #384
    gggrrrrrrrrr. hrrrrrrrr.

    miér nem töltesz le hozzá cracket. megy a nem krekkes előző verzióval is, nem kell letölteni a krekkelt verziót:


    http://www.gameburnworld.com/
    http://www.gamecopyworld.com/
    http://www.megagames.com/gcracks.html
  • CarajoEsp
    #383
    Egy kérdésem lenn. Megpróbáltam az összes lehetséges variációt, de vagy az "Emulator Detected" képernyő, fogadott, ha nem tiltottam le az Sf7.stoppal a Daemont, vagy, ha igen, akkor az, hogy "Original disc could not be found or authenticated." Mi lehet ennek a sz@rnak a baja?:) Előre is köszi.
  • attila26
    #382
    Sziasztok! Segítsetek már abban hogyan kell kinyírni a főnököt az arénában! Már az összes fegyverrel próbáltam ,ugrálva kell vagy hogyan???Segítsetek!!Köszi!!!!!
  • 062020
    #381
    Hát végigjátszottam,és szerintem tök rövid
  • steweee
    #380
    sztem nem kell hogy megosszon ez senkit. egy játszható játék ami igazán ütős is lehetett volna ha normálisan megcsinálják. kár hogy az ilyen remek ötletek és történetek középszintű kivitelezések miatt kerülnek feledésbe. a kombók vmi iszonyat jók, főleg a bikafutás tetszik meg a két gitártokból való tüzelés nagyon. igazán egyedi. már ha csak vc enginet használtak volna is óriási sikere lenne, így maximum csak azt lehet mondani rá hogy nem rossz
  • bakvarnyu
    #379
    maradjunk annyiban hogy megosztja a nepeket=)
  • bakvarnyu
    #378
    na most ezek alapjan dontsem el=)
  • Istencsászár
    #377
    miért a gta nem?:D mész, ölsz, gyursz, mész, ölsz gyursz...:D:D:D azmár részletkérdés hogy változatosan kell de a lényeg ugyan az
  • Gerbill
    #376
    A gta biztos hogy jobb mint ez. Az egész játék csak arra épül hogy menj ide nyírj ki mindenkit aztán menj vissza és az időközben megjelent embereket is nyírd ki, aztán jön a csillagos küldetés ahol az a feladat hogy mindenkit nyírj ki, aztán feloldottad a storyküldetést ahol az a feladat hogy....
    Nagyon egysíkú. Csak kis mennyiségben elviselhető. Mondjuk naponta 2-3 főküldetés.
    SZERINTEM. De én hamar meguntam.
  • steweee
    #375
    nem lenne ez rossz, sőt, korszakalkotóan nagy játék lehetne ha kicsit jobban megcsinálták volna. modjuk a gta-vc enginjével sokkal élvezhetőbb és szebb, gyorsabb lenne. a sztori egyedi és nagyszerű, kicsit serious sames gtas környezetben. amúgy hiányzott már ez a játékstílus ami ötvözi a max paynes harcot a gtás vezetgetéssel. csak sajnos egyik része sem sikerült túl jóra, de az autók irányítása meg grafikája a nagyobb gond. kár érte, talán a következő rézse. kipróbálásra ajánlott, végigjátszani csak időmilliomosoknak
  • 062020
    #374
    Honnan lehet ezt letölteni:
    OST-Total_Overdose-(Full_OST)-READNFO-2005-BLeH