2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Dzsini
    #2003
  • Fabio Capello
    #2002
    Nem rossz kezdés :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A Matt Smith cameo pedig nagy húzás volt, nagyon megörültem neki
  • Dzsini
    #2001
    Jó kis évadnyitó lett :)
  • LasDen #2000
    Batman és az időlordok
  • Dzsini
    #1999
  • Dzsini
    #1998
    A River sztori a hetedik évaddal le lett zárva, az évadzáróval (Name of the Doctor) elbúcsúztak tőle.
  • LasDen #1997
    tényleg, River és a Doktor kapcsolata most a 7. évad után hogy áll? Mert valahol a felénél kicsit elvesztettem a fonalat...
    Utoljára szerkesztette: LasDen, 2014.08.23. 00:08:32
  • LasDen #1996
    én várom :D
  • Narxis
    #1995
    Várjátok már mi?
  • Dzsini
    #1994
  • Fabio Capello
    #1993
    le hype!
  • Dzsini
    #1992
  • Dzsini
    #1991
  • Narxis
    #1990
    jah :D
  • LasDen #1989
    nagy a hype nagy a hype :D
  • Dzsini
    #1988
  • Narxis
    #1987
    áááááááááááááá
  • tigeroo
    #1986
  • LasDen #1985
    A stáblistán sem tűnt fel vagy mikor az elején kiírják? :D Én miatta is nagyon vártam, de sajna nem lett annyira badass, mint vártam :(
    Kopaszon amúgy nagyon alien feje volt, míg a rövid haj jól áll neki :D
  • tigeroo
    #1984
    Pond a Galaxis őrzőiben, 2. nézés közben tűnt fel

  • tigeroo
    #1983
    vajon ellövik majd a robot hood poént a harmadik részben?:D
  • Dzsini
    #1982
  • Narxis
    #1980
    Izgalmas címek, jó lesz ez.
  • Dzsini
    #1979
    The Series 8 line-up is now as follows:
    1) Deep Breath. Written by Steven Moffat. Directed by Ben Wheatley
    2) Into The Dalek. Written by Phil Ford and Steven Moffat. Directed by Ben Wheatley. Introducing Samuel Anderson as Danny Pink.
    3) Robot Of Sherwood. Written by Mark Gatiss. Directed by Paul Murphy
    4) Listen. Written by Steven Moffat. Directed by Douglas MacKinnon
    5) Time Heist. Written by Stephen Thompson and Steven Moffat. Directed by Douglas MacKinnon
    6) The Caretaker. Written by Gareth Roberts and Steven Moffat. Directed by Paul Murphy
    7) Kill The Moon. Written by Peter Harness. Directed by Paul Wilmshurst
    8) Mummy On The Orient Express. Written by Jamie Mathieson. Directed by Paul Wilmshurst
    9) Flatline. Written by Jamie Mathieson. Directed by Douglas MacKinnon
    10) In The Forest Of The Night. Written by Frank Cottrell Boyce. Directed by Sheree Folkson
    11) Dark Water. Written by Steven Moffat. Directed by Rachel Talalay
    12) Death In Heaven. Written by Steven Moffat. Directed by Rachel Talalay
  • Dzsini
    #1978
    You've redecorated! I don't like it... ( #1911 )
  • Dzsini
    #1977
    Sok volt még (Worlds in Time, az Adventure Games sorozat 5 része, az Eternity Clock, a Mazes of Time, a DS-es játékok.. ), azért kérdezem, hogy melyikről tudsz, hogy én épp játszom vele :)
  • Narxis
    #1976
    Hát volt még 1...
  • Dzsini
    #1975
    Mert hány Doctor Whos játékot tudsz felsorolni még, amivel játszom?
  • Narxis
    #1974
    Pfff te minden ilyen Doctor. Whos játékkal játszol :p
  • Dzsini
    #1973
    Én amikor megjelent, akkor játszottam egy kicsit vele, és nem nagyon tudott elkapni... aztán egy-két hónappal később egy frissítésnél megnéztem újra, és azóta naponta fejlesztgetem egy kicsit a társaságot :) (új szereplők, azok szintezése, expert pályákon próbálkozás, ilyesmik)
  • kisfigi
    #1972
    Én egyszer kipróbáltam, tényleg elég jól összerakott kis játék, főleg azoknak ajánlanám akik szeretik az ilyen rpg-s elemeket! :D
    Nekem személy szerint az volt a bajom vele hogy túlságosan elkezdett zavarni a sorozat hiánya, ezért inkább felhagytam vele:DD
  • Dzsini
    #1971
    Tegnap este jelentették be, hogy a Doctor Who Legacy játékhoz (van mindenre - Android, iOS, Facebook) a nyolcadik sorozat folyamán minden héten az épp bemutatott a részhez kapcsolódó tartalom jön ki. Szereplők, helyszínek, újabb skinek.

    (amúgy egy jó kis match3 játék, ingyenes, és bár lehet pénzt költeni rá, normálisan lehet haladni nélküle is, és egész jó kis sztori is kerekedik benne)
  • Dzsini
    #1970
    Hogyne lenne:

    (Matt Smith Doktora pedig nem értett egyet vele, és beledobta egy szupernovába...)

    Amúgy anno még Tennant alatt egy Doctor Who Confidentialban volt szó róla, hogy néhány kapcsoló meg kütyü funkciója megvan, a többit pedig ráérzésből kezelik :)
  • LasDen #1969
    kíváncsian várom.
    Amúgy azon gondolkodtam, hogy a tardis irányításához van valamilyen útmutató a színészeknek vagy elég ha csak random nyomkodnak? :D
  • Dzsini
    #1968
    spoileres előzetes a most kezdődött körútról a BBC híradójában
  • Dzsini
    #1967
  • Fabio Capello
    #1966
    A vesének van egy előzménye is (The wasp and the unicorn c. rész) :)
  • LasDen #1965
    7. évad
    Sokáig váratot magára, főleg mert én szinkronnal kezdtem el és reménykedtem, hátha, de nem akart jönni. Aztán csak elkezdtem, és hű micsoda menet volt. Mivel én Ameliáékkal kezdtem el, így egyértelműen nekem ő - és Rory - nőtt a szívemhez, mint companion. Clarat próbáltam megkedvelni, de annyira nem sikerült. Ő is jó, de nem ugyanaz ugye :D Az évad felemás volt. VOltak jó sztorik meg rosszabbak. De összességében 2 nap alatt ledaráltam, szóval...:D

    The day of the Doctor
    Kíváncsian ültem le elé és végül azt kaptam, amire számítottam. A három doktor jelenetei együtt fantasztikusak voltak. Jó sztori volt, de ahhoz képest, hogy olyan nagy titok volt, elég gyorsan megeredt a nyelve :D A végén a 12 doktor bejelentkezése tetszett, bár a végén ahogy ott álltak mind, ott eléggé kilógott a lóláb. Összességében azért élveztem...

    Time of the Doctor
    A sztori annyira nem izgatott és nem is volt igazán tétje, tudva a végét, de nem is tudták az oda vezető utat elég érdekesre csinálni. Pöppet unalmas volt, főleg hogy 1 óra. Az átalakulást vártam, ami elég anti-klimatikus volt. Nekem nem szimpatikus fazon, így ránézésre Capaldi, de máglátjuk mit ad elő. Az a jelenet is az új veséivel, nekem erőltetetten hatott...
  • Narxis
    #1964
    Úgy tűnik, hogy volt akinek nem küldték...
  • Dzsini
    #1963
    ez a topic és 1 egész dollár paypalon