2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Narxis
    #2163
    Azt a leborult szivarvégit...
  • Fabio Capello
    #2162
    Well, fuck... :D
  • Dzsini
    #2161
    Azért megnézném Moffat fejét, amikor ma este olvasgatja a fórumokat :)
  • Dzsini
    #2160
  • BoneDragon
    #2159
    Sajnos egyet kell értenem. Dokival nincs semmi bajom, viszont a részekkel igen. Semmi izgalmat nem váltottak ki belőlem (kivétel 1-1 jelenet). Az előző évadokban sokszor számoltam a napokat, hogy mikor lesz már a kövi rész, most meg ha letöltöm, akkor is csak pár nap múlva nézem meg. Remélem az évadzáró kárpótolni fog.
  • Dzsini
    #2158
    Nehogy már a többség alkalmazkodjon a kisebbséghez.

    A többség (de még nagylelkűen számolva is közel 50%) pont hogy inkább alkalmanként nézi. Nézd meg a nézettségi adatok hullámzását hétről hétre, sok milliós különbségek vannak - a 8. sorozaton belül 4,5-9 millió között, egy héten belül az ismétlésekkel együtt akár 11 millió is. Gyakoribb az, hogy valaki megnéz néhány részt, vagy akkor kapcsol oda, ha épp tetszett neki a trailer és nincs más adón valami, ami jobban érdekli.

    A kisebbség az olyan mélységekben jelen levő rajongó, mint itt bárki, és még ezen belül is elég kicsi azoknak a száma, akik mondjuk az elmúlt 9 évet végig követték-követik.
  • Narxis
    #2157
    "Az se jó, ha minden részben emlegetik a főszálat, mert akkor aki nem nézi folyamatosan, az kimarad-lemarad dolgokról"

    Egyéni szoc. problem. Nehogy már a többség alkalmazkodjon a kisebbséghez. Nézze folyamatosan vagy ne nézze. Ennyi.

    Amúgy nekem a Bad Wolf volt a legjobb. Talán csak a Silence/Trenzalore közelítette meg. Ez az impossible girl meg az Missy kb. nekem eddig 0. Pond-ékkal eltűnt a kreativitás is vagy nem tudom. Előtte úgy vártam 1-1 részt, hogy nem tudtam megvárni a magyar feliratot, most simán megvárom még ha 3-4 nap is mire kiadják.
  • Narxis
    #2156
    Basszus pont ezt akartam írni. :D Sztem is korábban kicsit több utalás volt a főszálra. Sőt...
  • LasDen #2155
    az hogy örültem volna neki, hogy kicsit hangsúlyosabb, még nem jelenti, hogy nem élvezhetem ha nem átívelő. Én jobban szeretem, ha a történet átívelő, mindent átszövő. De ettől még a Dokit is élvezem...
  • Dzsini
    #2154
    Pedig az elmúlt háromban aztán volt mindenféle :) Szinte sztoriív nélküli részektől kezdve a minden részben hangsúlyozottig.
  • LasDen #2153
    az előző 3-ból mind tetszett. És nekem is az 5. évadot juttatta eszembe...
  • Dzsini
    #2152
    Az eddigiek közül melyik tetszett? A mostani leginkább az 5. sorozatra emlékeztet, bár annál kicsit többet árult el.
  • LasDen #2151
    van kompromisszumos út is. Nem kell a részeknek arról szólnia, de néhány perc 2-3 rész végén segítene elmélyíteni a sztorit....
  • Dzsini
    #2150
    A nézőknek semmi se jó :)
    Az se jó, ha minden részben emlegetik a főszálat, mert akkor aki nem nézi folyamatosan, az kimarad-lemarad dolgokról, és esetleg a főszál hangsúlyozása elnyomja a különálló történeteket. Az se jó, ha (szinte) semmi kapcsolat nincs a részek között a szereplőkön kívül, mert akkor nincs mit találgatni, gondolkodni az összefüggéseken, észrevenni az apró jeleket.

    Most volt az évad elején pár komolyabb jelzés, utána háttérbe került a dolog, és most hozzák vissza, hogy jön az évadzáró, ilyen szempontból olyasmi, mint az 5. sorozat volt - ott is volt, hogy csak a záróképen mutattak egy repedést, és ennyi.

    Bad Wolf, Torchwood, Master, Davros (elveszett bolygók), repedések itt-ott, a Silence/Trenzalore, Impossible girl, és most Missy.
  • LasDen #2149
    kíváncsian várom a finálét, bár az évad során többet vártam volna, hogy felfednek Missyről....
  • Narxis
    #2148
    Nem volt rossz rész de a lényeg a következőben lesz.
  • Fabio Capello
    #2147
    Úgy érzem idén is nagyon ütős finálénk lesz...
  • Dzsini
    #2146
  • Dzsini
    #2145


    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2014.10.22. 13:14:57
  • Renegade
    #2144
  • Narxis
    #2143
    Tyűűű ez durva rész volt, a végén pedig a Doktor beszéde igazi heroic moment volt.
  • Dzsini
    #2142
  • Narxis
    #2141
    Kicsit gyenge rész volt. A Doktor pedig rossz útra viszi Clarát...
  • Fabio Capello
    #2140
    Számomra egyszerűen zseniális volt a mostani rész, nagyon élveztem.
  • Dzsini
    #2139
  • LasDen #2138
    ok, látom a hasonlóságot, de mint olyannak, aki nem ismeri ezeket, utólag látva sem jelent semmit...
  • Dzsini
    #2137
    Vesd össze a Doktor ruháját a fenti képen az első figurával.
  • LasDen #2136
    jó, de nekem azok nem mondanak semmit.
  • Dzsini
    #2135
    Csurig volt negyedik (és első) Doktorral a rész
  • LasDen #2134
    Nem volt rossz rész. Ez most azért tetszett. Igazából kicsit reménykedtem, hogy talán lesz valami utalás más ismert űrvonatokra....:D
  • Dzsini
    #2133
  • Dzsini
    #2132
  • LasDen #2131
  • LasDen #2130
  • tigeroo
    #2129
  • Dzsini
    #2128
    Karen is volt egy szál sapkában egy filmben.
  • Fabio Capello
    #2127
    Bezzeg Jennáról csak álmodhat az ember... :(

    (oh wait, nope, villantott már valamelyik angol sorozatban... Hát akkor marad Karen :D)
  • tigeroo
    #2126
    lol matt smith nudi képei is szivárogtak ki icloudról :D

  • bmwcrash
    #2125
    Ja:D
    Vagy ahogy a Doktor mondta: Listen! :D
    Utoljára szerkesztette: bmwcrash, 2014.10.09. 22:15:21
  • Narxis
    #2124
    looooool, a mostani részben a pókok ellen meg don't move :D