2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Narxis
    #2203


    Amúgy nem nagyon várom a karácsonyi részt, majd megnézem de korábbiakat jóval nagyobb izgalommal vártam.
  • Dzsini
    #2202
  • Narxis
    #2201
    lol tényleg xD
  • Shiwo
    #2200
    hehe..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a mikkancs egyik manója Finn, a Misfits-ből :D
  • Dzsini
    #2199
  • Dzsini
    #2198
  • Zero7th
    #2197
    Heh, teljesen lemaradtam erről az évadról. Ami tök jól sült el, mert nem türelmetlenkedtem, megnéztem három nap alatt egyben az egészet.

    Capaldit bírom, nála nem volt ez a "kérem vissza a régi Doktort" érzés, azonnal elfogadtam a szerepben. Missy is király volt, teljesen beteg, amit az a nő művelt a karakterrel. A sztorik nekem erős középmezőny, volt már jobb is, unalmasabb is. Kicsit hiányoltam az epic "a Doktor megmondja a tutit" pillanatokat (mint pl az Eleventh Hourban a "Basically, run!" jelenet), de jó volt ez.
  • Dzsini
    #2196
    613 csillagom van - meséljek róla? :)
  • LasDen #2195
    Ami Who játékot láttam eddig, hát nem nagyon látszik rajtuk, hogy bárki is törte volna magát, hogy valami jót csináljon.
  • Fabio Capello
    #2194
    Na igen, jópár órát belegyilkoltam már a Legacyba, kegyetlenül addiktív kis játék... :D Viszont szerintem rendkívül igényes, heti szinten jönnek az új dolgok :)
  • Evoluti0N
    #2193
    Uh! Ha a Telltale csinálna Doctor Who játékot, akkor az maga lenne az álom.
    Utoljára szerkesztette: Evoluti0N, 2014.11.27. 14:03:59
  • Dzsini
    #2192
    Ma 1 éves a Doctor Who: Legacy játék (Facebookon, iOS-en, Androidon) - a legsikeresebb DW játék, egész furcsa, hogy egy ilyen frencsájzból nem sikerül igazán nagyot ütő terméket összehozni az utóbbi 10 évben. A Worlds in Time bezárt, a kalandjátékok 2. évadja 1 epizódot ért meg, az Eternity Clock nem lett siker, a pár apró Nintendos játék se rázta meg a piacot.

    Talán a Telltale egy jó kis kalandjátékot tudna belőle kerekíteni - pletykák voltak már róla, de hivatalosan úgy tudom semmit nem tudni (hogy egyáltalán tárgyalnak-e róla a BBC-vel)
  • Fabio Capello
    #2191
    Capaldi hivatalosan is marad a 9-10. évadra biztosan, JLC még mindig kérdéses.
  • Narxis
    #2190
    Mert érdekel, nem befolyásol de érdekel.
  • Dzsini
    #2189
    Az enyém miért érdekel? Befolyásol?
  • Narxis
    #2188
    Hát kb... :)
  • Narxis
    #2187
    De engem nem nagyon érdekel más rajongók véleménye. :D A te véleményed meg itt még aki rendszeresen nézi azoké érdekel valamennyire.

    Most annak nem látom értelmét, hogy beírod, hogy mindig vannak elégedetlenkedők meg olyanok is akiknek tetszik az adott évad. Persze, hogy vannak, ezeknek max. a száma változik.
  • LasDen #2186
    te vagy az ördög ügyvédje :D
  • Dzsini
    #2185
    A rajongók között - ugyanúgy mint eddig - megvannak azok, akik szerint az "eddigi legjobb évad" és akik szerint "ilyen rossz sose volt, fúj Moffat, fúj Capaldi" - és ezen szélsőségek között az összes. De ugyanez megvolt minden egyes évadnál, amióta csak figyelem a felületeket (kb. 2-3. évadtól járom a fórumokat, stb.). Minden egyes résznek megvannak a rajongói, minden évadnak, szereplőnek, ellenségnek is, és ugyanúgy megvannak a harcos kritikusai is, akik szerint az elmúlt tetszés szerinti 1-2-5-9 évben tönkretették a Doctor Who világot, bezzeg az akármelyik időszak sokkal jobb volt.

    Természetesen mindig az elégedetlenek a hangosabbak, ahogy az interneten minden témában, mindenhol. És nem védtem (szerintem itt a topicban az én véleményemet egy-egy részről elég ritkán lehet olvasni), leírtam, hogy milyen vélemények vannak róla, és hogy hogy szerepelt - ez utóbbi objektív szám, független a rajongóktól. Ha éppen agyondícsérnétek, akkor a kritikákat mutatnám fel (ahogy meg is tettem régebben is, rámutatva a hibákra, problémákra).

    A dalekok - ahogy írták is a linkelt topicban - a sokszor dupla részekben szerepeltek, bár a Daleks in Manhattant többen próbálják elfelejteni, ahogy a Technicolor társaságot is :) - egyébként ez utóbbinál olyan többségben voltak a negatív visszhangok, hogy azóta nem is nagyon használták őket, pedig sok ötlet volt köréjük szervezve.
  • Narxis
    #2184
    Gondoltam, hogy egyből védeni fogod. :) Nem tudom mit mond a többi rajongó én még annak se tartom magam. Szimplán csak az érzéseimre hallgatok és az alapján ez az évad elég gyenge volt. Elfogyott az ihlet, láttam már más sorozatoknál is ilyet, bizonyos évadszám után már jönnek a gyengébb részek. Talán ezért se szerettem meg annyira az új Doktort mert nem voltak mély érzelmeket kiváltó részek.

    A Dalekok meg minimum megérdemelnének egy dupla részt. Nyilván nem dől össze a világ, várom a következő évadot, azért annyira nem rossz ez, hogy ne nézzem de nem is kimagasló mint korábban.
  • Dzsini
    #2183
    Amikor meg nem voltak, akkor azért ment a felháborodás, hogy egy ilyen ikonikus ellenfelet hogy lehet egy évadon át kihagyni :) Hiába no, az internetes közösség lételeme, hogy épp valamiért morogjon, elégedetlenkedjen.
    (egyébként a rajongók is rugóznak rajta, hogy biztos kötelező jelleggel szerepelnek a dalekok, erre nincs bizonyíték, de az összeesküvéselméletek már csak ilyenek :) )

    A mérések alapján a nyolcadik évad átlagban nem teljesített rosszabbul (jobban se), mint az eddigiek, a kritikákra eddig is hallgattak, úgyhogy az üzlet megy tovább.
  • Narxis
    #2182
    Lehet, hogy elkél mert sajnos ez az évad nagyon elcsépelt volt. Hiányzott a lelke a sorozatnak. Dalekokat is csak kötelező jelleggel teszik be. Vicc.
  • Fabio Capello
    #2181
    pont tegnap erősítették meg, hogy megint lesz egy női író a csapatban a kilencedik évadban.
  • Dzsini
    #2180
    Nem lehet tudni, van pletyka arról is, hogy marad, arról is, hogy nem ő lesz - hivatalos bejelentés még nem volt, Jenna pedig minden ilyen kérdésre olyasmit válaszol, hogy nagyon jól szórakozik a találgatásokon :)

    A 9. évad forgatása is leghamarabb tavasszal várható (egy-két hír van arról, hogy kik lehetnek majd az epizódok írói, lehet, hogy még nincs is egyértelmű döntés a társ(ak)ról ).
  • Evoluti0N
    #2179
    Az utolsó rész alapján azt gondoltam, hogy az volt Clara búcsúepizódja. Akkor ezek szerint a kövi évadban is ő lesz a Doktor társa? Vagy a karácsonyi epizóddal búcsúzik? Lehet erről tudni valamit? Nincs semmi bajom a csajjal, csak kíváncsi vagyok.
  • Dzsini
    #2178
    Szerintem díszlet / helyszín, többé-kevésbé ugyanaz, mint amit a Christmas Carolban is használtak, amikor a cápa repkedett.
    egy nagyobb felbontásút találtam, de ahogy írtad is, agyon van utómunkázva.
  • tigeroo
    #2177
    vajon zöldháttér ,vagy rendesen díszlet a háttér? agyon van soppolva, így nehéz megállapítani. de már most várom!
  • Dzsini
    #2176
    A karácsonyi rész címe "Last Christmas"
  • Fabio Capello
    #2175
    Végre kiadták a Day of the Doctor és a Time of the Doctor soundtrackjét :)
  • LasDen #2174
    bár nem vagyok régi Who motoros, de azért egész gyorsan a szívemhez nőtt a sorozat :D
  • Dzsini
    #2173
    Boldog 51. születésnapot!
  • Dzsini
    #2172
  • stargatelost
    #2171
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    De felhúzott, hogy Danny azt a hülye kissrácot küldte vissza. Ekkora faszságot. Nyilván elég ideje emészti ez a dolog, így értem, miért csinálta ezt, de hát a szerelem baszki, meg az ő gyereke nem jelent semmit? Ja remélem Clara terhes ám (Listen), és amikor a gyerek majd kérdezi, miért nem lehet itt az apja: "Hát, mert maga helyett visszaküldött egy jelentéktelen gyereket". Igen, happyendet akartam volna nekik... Vagy ha mindenképp ki akarták nyírni Dannyt, legalább ezt a baromságot kihagyhatták volna.

    A végén meg a mikulás, atyaég...
  • LasDen #2170
    Olyan volt ez az évadzáró, mint amilyen az egész évad, közepes...
    Nem rossz, nem is túl jó. De kíváncsian várom mit hoz a jövő..
  • Narxis
    #2169
    Durva évadzáró volt de valahogy semmi átütő fordulatot nem éreztem. Olyan céltalan volt Missy terve. Azt kell, hogy mondjam, hogy ez az évad arról szólt, hogy vagy nem győzött meg a mit miért vagy full nem értettem, hogy mi a francról van szó. Valahogy korábban fordulatosabb sztorik voltak vagy legalábbis úgy éreztem. Most meg olyan mintha minden erőltetett lenne vagy nem is tudom. Többet vártam. Végén lévő Clara-Doki beszélgetés se mozgatott meg annyira persze érdekes volt.

    Nem tudom, hogy mi kéne ennek a sorozatnak, hogy újra úgy várjam mint a 2-3-4-5. évadot. Úgy látszik egyszer minden rajongás véget ér.
  • Fabio Capello
    #2168
    Baromi jó volt az évadzáró, Michelle Gomez pedig egyszerűen zseniális, szerintem.
  • Dzsini
    #2167
  • Evoluti0N
    #2166
    OMFG! Ez a rész.
  • Narxis
    #2165
    Pfff mikre nem figyelsz... :D
  • Dzsini
    #2164
    Osgood lecserélte a hosszú színes sálat :)