2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Dzsini
    #1666


    és elkezdődött a karácsonyi rész forgatása parókában:
  • Narxis
    #1665
    Lapozz!
  • Dzsini
    #1664
  • Bal0924
    #1663
    Nem lehetne magyar feliratozni mit mondanak? :D
  • Dzsini
    #1662
  • Dzsini
    #1661
    #1630 - kijelentette, hogy folyamatosan hazudik összevissza :-)
  • Narxis
    #1660
    Hoppá!
  • Fabio Capello
    #1659
    Más a kettő. Ha jól értelmezem, akkor ami Berlinben történt, az az, hogy River felhasználta a maradék regenerációinak az energiáját arra, hogy megmentse a Doktort, nem pedig a maradék regenerációit adta oda. Ezt alátámasztja az Angels in Manhattan rész is, ahol a regenerációs energia segítségével rendberakja River eltört csuklóját.
  • Zero 7th
    #1658
    Amikor River megmentette, valószínűleg kapott bónusz regen pakkokat is. Elvégre River beletolta az összes regenerációját egyszerre.
  • Fabio Capello
    #1657
    sorozatjunkieról:

    Steven Moffat megerősítette, hogy a Doctor a Doctor Who-ból 12-szer képes regenerálódni. Akkor most…?


    Persze ne felejtsük el a tényt, hogy mint a Doktornál, Moffatnál is az első számú szabály ugyanaz: Mindig hazudik.
  • Dzsini
    #1656
    Silence in the Library / Forest of the Dead - 10. Doktor és Donna történet a Könyvtárban (ott szerepelt először River)

    A második kérdésre a válasz majd novemberben kiderül, ötletelés van itt a topicban is, meg a neten mindenhol.
  • BoneDragon
    #1655
    Na bepótoltam az utolsó részt az évadból és teljes képzavarba vagyok...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    -Mikor halt meg River? Kihagytam 1 részt vagy mi?
    -A végén ki az a Doki?
  • Dzsini
    #1654
    hogy miket találni a Google térképén...
  • Narxis
    #1653
    haha :DDD ezek jók
  • Dzsini
    #1652
    A Doktor beszólogat:
  • Dzsini
    #1651
    Eccleston azóta elég komoly szerepeket játszik (hollywoodi nagyprodukciókban is), Tennant folyamatosan színpadon / kamera előtt van, a régi Doktorok szintén aktív színészéletet éltek-élnek a szerepük óta...
  • stargatelost
    #1650
    brit sorozatok, mthrfckr, do you watch them? :D


    Amúgy érdekes lesz mindenképpnaz új Doktor.
  • EnxTheOne
    #1649
    Csak azért kérdezem mert a legtöbb sorozatban a főszereplő addig marad amig nem kaszálják a sorozatot, és gondolom elég kicsi az esélye hogy egy másik sorozatban/filmben fontosabb karaktert fog alakítani.
  • Dzsini
    #1648
  • Dzsini
    #1647
    Másik oldalról: a DW elég teljeskörű elfoglaltságot jelent, és nem akarnak a színészek sem végtelenségig ugyanabban a szerepben maradni.

    Onnan indult a dolog, hogy William Hartnell egészsége kezdett nagyon leromlani, a sorozat viszont nagyon sikeres volt, és ki kellett találni valamit arra, hogy ne kelljen befejezni. Kitalálták azt, hogy a főszereplő lecserélésével viszik tovább a történeteket.
  • Narxis
    #1646
    Mert van, hogy halálos sebet kap a Doki és így regenerálódik, ilyen az időlordok faja.
  • EnxTheOne
    #1645
    Miért cserélik le pár évadonként a főszereplőt?
  • Narxis
    #1644
  • Dzsini
    #1643
    Már Matt Smithnél is az volt a terv, csak ő jött, látott és győzött. Most Capaldi nyert, 55 évesen. Skót (David Tennant után újra), ismert, és várhatunk karácsonyig, hogy kiderüljön hogy is csöppen bele a szerepébe :) (utána meg 2014 nyár végéig, hogy meglássuk milyen is aktív Doktorként)
  • Narxis
    #1642
    Hoppá egy öreget választottak. Ez meglepő.
  • Dzsini
    #1641
  • Dzsini
    #1640
    Sokan számítottak rá (a fogadóirodák alig fizettek rá), ezért is meglepő, hogy ő lett. De egy idősebb szereplő, majd kiderül milyen jellemet kap.

    Szimpatikusan nyilatkozik a műsorban.
  • Fabio Capello
    #1639
    Rá számítottam, nagyon sokat felbukkant a neve az utóbbi időben, szerintem jó választás :)
  • Dzsini
    #1638
    Ő volt a Torchwood Children of Earth egyik főszereplője is a vezúvos rész mellett.
  • Dzsini
    #1637
    Peter Capaldi lett :)
  • Dzsini
    #1636
    Fél óra múlva kezdődik a Next Doctor műsor a BBC 1-en
    élő stream
  • Dzsini
    #1635
    Vasárnap a BBC-n élő adásban mutatják be az új Doktort.
    A fogadóirodák kedvencei (ami nem jelent semmit, Matt Smith a közelében nem volt a listának pár éve :) )
    Peter Capaldi

    Ben Daniels

    Chris Addison

    Rory Kinnear

    David Harewood

  • Dzsini
    #1634
    Nem - azt akarom mondani, hogy Moffat lenyilatkozta, hogy folyamatosan félrevezetnek a jubileumi résszel kapcsolatban (is), tehát semmiben nem lehet megbízni, még a hivatalosan kiadott képekben sem.
    (lásd még legutóbb az állítólag kipostázott sorozatzáró lemezek és a "köszönővideó" Tennant és Smith részéről)

    Már régebben is volt, hogy leforgatott olyan jeleneteket, amikről pontosan tudta, hogy soha nem fogja használni, csak a mindenhol ott álló külső és belső szivárogtatók részére készültek. Még a szereplők se tudták, hogy nem a leendő részbe illeszkedő szöveget mondanak, a forgatókönyvben is benne voltak.
  • Narxis
    #1633
    Ezzel azt akarod mondani, hogy nem lesznek dalekok??? Akkor több lesz mint ökölrázás...
  • Dzsini
    #1632
    Csak ezek után a dalekos képekben se biztos, hogy meg kell bízni :) (ha a Zygon jelmezt is csak későbbi használatra gyártatta le, akkor nagy ökölrázások lesznek)
  • Narxis
    #1631
    Ez már bevett trükk nála.
  • Dzsini
    #1630
    Moffat nyilatkozott: végighazudja és folyamatosan félrevezeti a teljes rajongóközösséget a jubileumi résszel kapcsolatban.
    "I have lied my arse off for months. You know nothing so don’t make presumptions."
  • Narxis
    #1629
    yeeeeeeeeeeeeee, ez jó hír
  • Fabio Capello
    #1628
    szerk: lement egy hivatalos trailer is, elvileg az is felkerül nemsoká.

    Kiderült, hogy a Dalek lesz az 50. évfordulós rész ellenfele, és jött pár kép is:





    Nekem az első két kép háttere alapján erőteljes Gallifrey-érzésem van.
  • Evoluti0N
    #1627
    Akkor én ilyen aberrált állat vagyok. Szerintem igenis létezik olyan. :D