2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Fabio Capello
    #1722
    Holnap este itteni idő szerint kilenckor ufficsálé trailer.
  • Narxis
    #1721
    Doctor Who: Sonic Screwdriver (Official)

    Egyelőre csak iOS...
  • Narxis
    #1720
    Why is an apple a Dalek's favorite fruit? Because an apple a day keeps the Doctor away!
  • Dzsini
    #1719
    50 éves tribute trailer
  • Zero 7th
    #1718
    Le van itt tiltva a jútúb, mi ennyire örömteli? :)
  • Evoluti0N
    #1717
    Libabőrös nerdgasm. Juj, de gáz vagyok! :D
  • Narxis
    #1716
    yeeeeee
  • Fabio Capello
    #1715
    \o/
  • Dzsini
    #1714
  • Dzsini
    #1713
    A mi kellene az sg-nek topicban írta Domby: a 2005-ös topicokból a ma reggeli mentést kellett visszatenni :(

    nem fogom újra leírni :)

  • Zero 7th
    #1712
    Behalt a topik, meg eltűnt egy kupac hozzászólás...
  • domby
    #1711
    teszt
  • Dzsini
    #1694

    néhány promókép
  • Dzsini
    #1693
    5+10+8+6+7
  • Narxis
    #1692
    hú de várom már
  • Dzsini
    #1691
  • Narxis
    #1690
    omg nem semmi
  • biomage
    #1689
    Az egyik ismerősöm mutatta ezt, gondoltam belinkelem nektek
    hir az elveszett DR Who részről

    + videó róla
  • Bal0924
    #1688
    Sziasztok!

    Az angol tudásom mint egy növényé!
    valaki a lényeget elmondaná? (mármint a szöveget)
  • Dzsini
    #1687
  • Narxis
    #1686
    Trailert akarunk! :)
  • Dzsini
    #1685
    Hát sokan nem erre számítottak... akkor kárpótlásul itt a kisjelenet az idei koncertből:


    egyik, másik
  • Fabio Capello
    #1684
    Hát, nem sokmindent tudtunk meg, csak a hashtaget: #SaveTheDay
  • Dzsini
    #1683
    Moffat:
    We are aware that Peter Capaldi’s played a big old part in Doctor Who and Torchwood before and we are not going to ignore the fact.
    I remember Russell [T Davies] told me that he had a big old plan as to why there were two Peter Capaldi’s in the Who universe: one in Pompeii and one in Torchwood. When I cast Peter and Russell got in touch to say how pleased he was, I said, ‘Okay, what was your theory and does it still work?' and he said, ‘Yes it does. Here it is…’
    We’ll play that one out over time. It’s actually quite neat.

    The face is not set from birth. It’s not like he was always going to be one day Peter Capaldi. We know that’s the case because in The War Games he has a choice of faces. So we know it’s not set, so where does he get those faces from? They can’t just be randomly generated because they've got lines. They've aged. When he turns into Peter he’ll actually have lines on his face. So where did that face come from?
  • Dzsini
    #1682
    Felrakták a DVD ripet is, de azt pillanatok alatt törölték - az ilyet (még) nem, mert inkább reklámnak számít :)

    ... amúgy ma este várható a jubileumi rész trailere a BBC-n.
  • Narxis
    #1681
    Kösz Dzs! Most már nem kell megvennem a DVD-t. :D
  • Evoluti0N
    #1680
    Nagyon szépen köszönöm ezeket. (Zárójelben megjegyezném, hogy milyen gáz már, amikor valaki úgy vesz fel valamit a tévéjéről, hogy lekamerázza :D)
  • Dzsini
    #1679
    És a harmadik:
  • Dzsini
    #1678
    Még egy DVD extra:
  • Narxis
    #1677
    Szegény Clara. :D
  • Dzsini
    #1676
    Series 7 DVD extra:
  • Fabio Capello
    #1675
    Hát én meghaltam... :D

  • Dzsini
    #1674
    Kamerák látszanak sokszor a tükröződő felületekben (ez szinte elkerülhetetlen), egy-kétszer belógnak mikrofonok, de ez tényleg ritka.
    Olyan viszont egész sok előfordul a forgatásból adódóan (nem a történet sorrendje szerint veszik fel a jeleneteket), hogy egy-egy elem megjelenik / eltűnik egyik vágásról másikra, vagy egy bal kézben tartott tárgy hirtelen jobb kézbe kerül...
    az epizódoknál "Production errors" néven fut, egy-kettőt általában lehet találni.

    (persze volt olyan is, amikor egy jelenetet hibának véltek a nézők, aztán kiderült, hogy mégsem volt az - amikor az angyalok közt Amy csukott szemmel vár a Doktorra, akkor már zakó nélkül búcsúzik el tőle, és pár másodperccel később zakóban megy oda hozzá, hogy megnyugtassa és beszéljen hozzá. Erről a sorozatzáróban derült ki, hogy mégsem hiba)
  • Narxis
    #1673
    Nem vagyok szakértője a film- és sorozat készítésnek, fogalmam sincs hogy rögzítik a parókákat, egyszerű néző vagyok így igen felmerülhet bennem. Abban viszont biztos vagyok hogy így nem kerülne adásba, a DW-ban még magamtól nem találtam bakikat szemben sok más sorozattal vagy filmmel. Persze ettől még lehetnek, a hardcore rajongók biztos tudják.
  • Dzsini
    #1672
    azt nem értem, hogy egyáltalán felmerül benned a lehetőség, hogy ennyire bénák lehetnek :)
  • Narxis
    #1671
    Mit nem értesz azon, hogy nekem arról a képről úgy tűnt hogy lecsúszott? Teljesen mindegy, hogy te vagy én mit feltételezünk az ottani parókamesterekről. Itt most arról van szó, hogy készült egy kép, tök mindegy milyen minőségben amin úgy tűnt, hogy lecsúszott! Ha nem csúszott le akkor nem csúszott le, itt most a képről van szó nem arról, hogy ott mennyire profik dolgoznak, majd ha adásba kerül a rész és nem találok semmi ilyesmit egyenként bocsánatot kérek a stábtagoktól a "gyanúsításért"....
  • Dzsini
    #1670
    Igen, a forgatásokon úgy szokták, hogy a füle mögött direkt kihagyják a parókát, és ha egy következő snittben onnan veszik, akkor kicserélik és újabb órát áll a forgatás, amíg azt a parókát passzolják a fejére, ahol a füle mögötti rész a jó, és máshol hibás.

    de ha gondolod nézz meg még néhány forgatási képet, van közelebbi is.
  • Narxis
    #1669
    Lehet akár az is de lehet akár más is. Lehet nem abból a szögből kamerázták így nem törődtek vele, de lehet csak a kép megtévesztő. :P
  • Dzsini
    #1668
    Örülök, hogy feltételezed a maszkosokról, hogy ennyire nyilvánvalóan bénák, és még véletlenül se a világvégéről felvett alacsony felbontású fotó az ok :)
  • Narxis
    #1667


    Alsó képen mintha a füle mögött látszana a rövid haja.