2363
I am the Doctor whether you like it, or not!
  • Dzsini
    #1802
  • Narxis
    #1801
    Ez brutális volt gyerekek! Ilyen specialokat kellene csinálni, évente kettőt.
  • kopa1
    #1800


    ='(
  • Fabio Capello
    #1799
    Hmmm...
  • Dzsini
    #1798
    Köszönöm szépen, tudok angolul.

    És üdv Capaldi :)
  • Narxis
    #1797
    Stream-en nézni?? Há' a feliratot ki várja meg? :D
  • Dzsini
    #1796
    Pár perc és kezdődik... a stream működik, sütemény karnyújtáson belül...
  • Narxis
    #1795
    Holnap este The Time of the Doctor!!!!!
  • Dzsini
    #1794
  • Dzsini
    #1793

    forrás
  • Dzsini
    #1792


    Rule 1: Moffat lies.
  • Fabio Capello
    #1791
    Valamelyik Moffat interjúban olvastam, hogy tudja, hogy ez baszkurálja a fanok csőrét, és ezért a karácsonyi részben normálisan ki lesz fejtve, hogy mi történik, hogyan és miért.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az én tippem egyébként a miniepizódban látott Elixir of Life. Tudjuk, hogy anno a negyedik Doktor megpróbált lopni belőle, simán elképzelhetőnek tartom, hogy "hálából" kapott egy adagot a Sisterhood of Karntól azok után, hogy segített nekik.

    De ez amúgy megint egy érdekes kérdés, az utóbbi évadokban elég rendesen el lett szórva, hogy tulajdonképpen nem regeneráció van, hanem regenerációs energia (amit River átad neki, vagy éppen amivel meggyógyítja River törött csuklóját az Angels in Manhattanben). Szerintem ezt is elő fogják húzni a kalapból, valamilyen formában, majd meglátjuk.


    Egy dolog viszont biztos, a prequelek kivételével nem fogok teasereket, meg trailereket nézni ezúttal, mert számomra az 50. előtt kiadott cuccok borzasztóan lelőtték a dolgoka 60-70%-át.
  • Dzsini
    #1790
    Direkt hagyták nyitva az egészet, az egyéni értelmezés lehetősége fennáll. Még olyan is van, hogy az egész Galéria (esetleg a Black Archive) a megjavult TARDIS, hiszen az utóbbiban eléggé biztosan nem tud önmagában leszállni (kivéve néhány esetet), az előbbiben pedig ott vannak a "kerek dolgok" a falon. A kurátor pedig tényleg ő, ahogy mondja is, újralátogatva egy régi kedvencet, és a sálat ő adta Osgoodnak (ami nem magyarázza, hogy miért más a kötésmintája, mint bármelyik régi sálnak).
    Ahogy tetszik, ez is olyasmi, amire vannak utalások, de úgysem lesz konkrétan megmondva - lásd Face of Boe, az idős hölgy Rassilon mögött és ilyesmik.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Karácsony közeledtével azzal még mindig komoly baj van, hogy ha minden igaz Smith az utolsó, 13. testben van most, hiszen 1-8, War Doktor, 9, Tennant kétszer (amikor átlőtte őt egy Dalek, akkor regenerálódott, csak ugyanabba a testbe), és most ő - és ezért nyűglődik Trenzalore miatt - és hogy fog beleférni Capaldi és az összes későbbi test (hacsak River nem adta neki a regenerációit a Let's kill Hitlerben - bár ez olcsó megoldás lenne, és miért mondták azt a jubileumi részben, hogy "mind a 13", amikor nem is
    - na ezekkel nem foglalkozok már mélyebben, egy mókás sorozat, amit mindenki úgy értelmez, ahogy neki tetszik.
  • Fabio Capello
    #1789
    A spolieres részben nincs igazad szerintem,

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elisabeth I a levelében, amit a Doktor elolvas, egyértelműen kijelenti, hogy őt nevezi ki az Undergallery kurátorának
  • Dzsini
    #1788
    Mutass egy olyan részt, ahol nem :)

    Rászoktam arra, hogy inkább szórakozok a részeken, minthogy ízekre szedjem és azon nyűglődjek, hogy a Blinovitch effektus miatt komoly tüzijátékoknak kellett volna lennie, hogy Osgood (a hosszú sálas leányzó) egy vágáskor olyan 4,5-5 méter magas lehet, vagy hogy mekkora paradox a fez a sztoriban, amit a 11. Doktor dob vissza a múltba, hogy bekerüljön abba a múzeumba, ahol ő megtalálja.
    Inkább egy szórakoztató rész, és ennyi.
  • Narxis
    #1787
    Senki nem háborodik fel azon, hogy megszegtek pár törvényt?
  • Narxis
    #1786
    Na megnéztem én is, brutáljó volt de azért lehetne találni 1-2 furcsaságot.

    A topik címéből meg már szvsz ki lehet szedni a Torchwood-ot.
  • Fabio Capello
    #1785
    trololololo

  • BoneDragon
    #1784
    Holnaptól tölthető telefonokra a Doctor Who: Legacy!
  • Dzsini
    #1783
    A 7. sorozat eleje 2012-ben ugyanígy a 2011-es karácsonyi rész után szeptemberben kezdődött.

    Ha tényleg nem bírnád ki, van kb. ezer lehetőség, hogy kitöltsd az időt a régi sorozatokból válogatástól kezdve a könyveken át a hangjátékokig.
  • BoneDragon
    #1782
    Wait... majdnem 1 évet kell várni az új részekre? Nem fogom kibírni.
  • Dzsini
    #1781
    Karácsonykor special Smith - Capaldi váltással, utána valószínűleg ősszel 8. sorozat, mert még el se kezdtek forgatni.
  • BoneDragon
    #1780
    Ööö mikor lesznek az új részek? Lehet valamit félreértek itt...
  • Dzsini
    #1779
    Őszig, a sorozatoknál az lenne elvileg az alap kezdési időpont - nyáron úgyis kint rohangálnak a gyerekek szombat délután, de szeptemberben már korábban sötétedik, együtt a család, és szombat este vacsora környékén leül megnézni a Doctor Who-t.

    Moffat mondta is, hogy a sok szétdarabolt meg sorozat közepére rakott special után vissza akar térni a "klasszikus" kezdéshez és teljes sorozathoz :) (ami onnan érdekes, hogy a 2005-ös újraindulás óta még csak a 7/1 félsorozat kezdődött szeptemberben, március-április volt az általános)
  • Evoluti0N
    #1778
    Akkor legalább jövő télig várnunk kell az új évaddal? Hú de gáz. :'(
  • Dzsini
    #1777
    A legjobban az idétlenül vigyorgó cyberman-fej tetszik :)
  • Dzsini
    #1776
    Mivel még nem álltak neki, télen pedig nem fogják magukat szivatni külső helyszíneken, így tavasszal forgatnak és ősszel.

    Addig is karácsonykor The Time of the Doctor (egy-két pletykaoldal szerint ez lesz a címe)
  • Evoluti0N
    #1775
    Azt már lehet tudni, hogy mikor indul az első évad az új Dokival?
  • BoneDragon
    #1774
    Még mindig nem térek magamhoz annyira jó volt ez a rész, keresem az államat!!! Jó volt látni újra Tennant! :)
  • Evoluti0N
    #1773
    OMG, de jó lett ez az 50. évfordulós rész. :)
  • Gordis2k
    #1772
    The Five(ish) Doctors Reboot: iszonyat jo lett ez is:) nagyon klassz kis add on.
  • Dzsini
    #1771
    És persze a Five(ish) Doctors Reboot -ot még kötelező megnézni :)
  • Dzsini
    #1770
    Volt benne zűrzavar rendesen, ízekre lehetne szedni, megtalálni az összes plotholet meg mindent (vesd össze a sztorit a Master által megjelenített Gallifrey-el), de ez nem arról szólt. Adott egy korrekt irányt a sorozatnak, megágyazott a következő sztorikhoz, volt hozzá egy egész jó történet, és bőségesen kiszolgálta a rajongókat. Ebből az utolsó volt elvárás, a többi a csokimáz a tortán.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    és nagyon örülök, hogy nem volt "ó, doktoj - ó róz" összeborulás, Pipert mégis közmegelégedésre beletették. Baker pedig tényleg "csak" egy kurátor, aki vicces hangulatban van, és beszélget egy furcsa látogatóval :)

  • Fabio Capello
    #1769
    Agyam eldobtam, felvettem, eldobtam még egyszer.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az öreg Tom Bakert a bannerba, Capaldi után? :D
  • Dzsini
    #1768
    Ejjjjj de jó lett.

    Szép volt Moffat.
  • Dzsini
    #1767
    vigyorgok mint a tejbetök :)
  • Dzsini
    #1766
    nézd az SD streamet itt vagy itt, aztán majd megnézed holnap újra 1080p-ben :)
  • Fabio Capello
    #1765
    A következő lesz életem leghosszabb két órája, mire tölthető lesz a rész :D
  • Dzsini
    #1764
  • Dzsini
    #1763
    Hát igen, az Adventure-ben is említik, hogy elég rossz premiernapot kapott szegény DW anno...