5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • LPandN
    #1877
    Csak nekem van olyan problémám hogy csak a mineapolis-i pálya jön be? A többi az tölés aztán fehér lesz a képernyő azt kilép egy hibaüzenethez! Valaki segítsen pls!
  • SzakYy
    #1876
    nem rossz!! :P
  • erx13
    #1875
    kössz megprobállom
  • Balumann
    #1874
    mind1ik egyik revert gomb segítségével kell. Megnyomod az egyik revert gombot és hátrafelét akkor csinál teljes szaltót és még meleltte oldalra nyillal fordulni 180-at (flare a trükk neve asszem így.) A tyre trap ami utána jön az meg szintén egy másik revert, nem ugyan az amelyikkel az előbbi, azt megkell nyomni és kicsit az előrét vagy a hátrát is és akkor megáll az ugrató szélén 1 keréken, az a tyre trap
  • Trialkid
    #1873
    egy kis Stuff


    én csináltam a vidit :D


    nézzéééétek :D
  • erx13
    #1872
    bocs hogy hüjeségekkel zaklatlak titeket de már szét ba**a az ideg az agyamat nem tom megcsinálni még a BMX esnél a flippet nem értem mijen gombal kell meg amikor van a francia csávos nem a wall flippel kapcsolatos hanem egy másik emberkénél ojat kellne csinálni, hogy azon a poznán forogni talán a reverst meg valamejik forgásgombot kell nyomni de nekem az istennek se akar sikerülni, megmondanátok légyszi hogy ti hogy csináltátok meg?
  • Atti12
    #1871
    ott nem azt kell csinálni mint a faszi azt hiszem hanem csak simán megnyomod 2x az ugrást egyhelybe és csinál egy szaltót :)
  • Balumann
    #1870
    teljesen egyetértek, a legkönnyebb feladatokon kell a legtöbbet szórakozni. De sztem ha világosan kiírni mindent meg mutatna mit kell csinálni mint az eddigi TH-s játékokba akkor meg túl könnyü lenne :D
  • Ramore
    #1869
    teljes mértékig egyet értek veled! szomorú!
  • Halfer
    #1868
    nekem is ez a baj a játékkal hogy nem írja ki rendesen. ezért nem is játszom vele sokat mert csak felhúzom magam. a régi részek pedig olyan jóóóól mentek. kár érte! már csak kis délutáni deszkázós/bringázós szórakozás miatt játszom vele ;) pedig hangulatra is bejött.
  • Ramore
    #1867
    kezd elegem lenni a játékból, miért nem tudja kiírni normálisan, hogy milyen gombokkal lehet megcsinálni az adott feladatot. el tudnék érni x százezer pontot, hiszen nem ma kezdtem a TH játékokkal játszani, de ehelyett, itt szenvedek, ilyen ócska trükkök kivitelezésével, amik nem is nehezek, csak nincs elég információ róluk.
  • asfa
    #1866
    nem vesztetek sokat!
  • Thadius #1865
    ja én se látaamm:(
  • Balumann
    #1864
    de mindig kitöröltetitek mielőtt én eltudnám olvasni -.- így nem látom milyen ideióta :D
  • Csuhai G
    #1863
    LoL! X-DD
  • asfa
    #1862
    mindehova beirkálsz valami hülyeséget?
  • Ramore
    #1860
    a manual pivot trükköt ps2-esen így kell megcsinálni: Manual and then pivot three times by pressing R2.
  • LPandN
    #1859
    Most megy a játék csak az amikor a pályát betölti akkor fehér képernyő van és aztán lefagy. Kell a CureCom mellé az a Securom Loader is?
  • Ramore
    #1858
    ez lenne a feladat: Jump and press jump while in the air to back tuck.

    azt persze nem írja, hogy közben más gombot is kell-e nyomni, vagy nyomva tartani
  • Ramore
    #1857
    Köszi mindenkinek a segítséget, a wallflip végre megy, ellenben ugyanannál a francia fickónál újfent elakadtam, amikor a fal előtti kötélről kellene átugrani a másik falra, és onnan vissza. A kiírás szerint a 0 és a 0 gombot kell nyomni, de arra csak simán átugrik. :(
  • LPandN
    #1856
    Kössz! Mostmár megy nagyon jó!!!
    ÁÁÁÁ!
  • quack
    #1855
    ha megcsináltad tony alva küldijeit akkor visszaküld a hálivudba ahol mekkel venni ezt a cuccot (150 dolcsi) h megijesszél vele egy tagot
  • Csuhai G
    #1854
    lépj ki a CureRomból. Aztán menj be oda ahova telepítetted a játékot (alap: C/Program Files/Aspyr Media INC) és itt valahol az Aspy Media INC szók között lesz egy kis vessző! Azt töröl ki onnét, hogy pont ugyanilyen legyen: Aspyr Media Inc ! Aztán léppj vissza a CureRomba és már tovább tudsz haladni!
  • LPandN
    #1853
    CureROM-nál most csinálom azt ami az FAQ-ba van és azt írja hogy 'Inc\THAW\Game\THAW.exe, 0' is not valid integer value.
  • LPandN
    #1852
    Azok mik?
    Én csak beraktam a Daemon Tools-ba azt jóvan!
  • Csuhai G
    #1851
    használtad a CureRomot? Vagy a Securom Loadert? Ha igen akkor nemtudom, ha pedig nemm, akkor F.A.Q.!!
  • LPandN
    #1850
    Nekem azt írja ki amikor már feltelapítettem hogy Emulator detected!
    Please deactivate virtual drive and emulation software. De ha Daemon Tools-t kikapcsolom akkor nem megy a játék mert CD-t azzal kell aktiválni! Valaki segítsen gyorsan!!!
  • ujfal
    #1849
    Zoli 45 ha az óra mellet ott van akkor jobb klik és kikapcs
  • Barni
    #1848
    jujj, hát ez nem direkt volt, bocsánat
  • Barni
    #1847
    értem köszi, és azt az ufó ruhát honnan szerezted? másik tagnál hülye ruhában kell megjelenni, gondolom ez lehet az :)
  • Barni
    #1846
    értem köszi, és azt az ufó ruhát honnan szerezted? másik tagnál hülye ruhában kell megjelenni, gondolom ez lehet az :)
  • Barni
    #1845
    értem köszi, és azt az ufó ruhát honnan szerezted? másik tagnál hülye ruhában kell megjelenni, gondolom ez lehet az :)
  • Balumann
    #1844
    ja itt jól értelmezed a feladatot sztem, amerre nézel most is, azt a lépcsőt bonelessel kell kezdeni, és levegöbe egy impossiblet csinálni
    Ami a trükk, hogy megfordulsz, csinálsz ott egy ugrást a felugron mögötted, és utána gyorsab leszel és utána áttudja ugrani a lépcsőt
  • Balumann
    #1843
    már írtam volna egyébként én is, csak nem akartam mert féltem hogy megbüntetnek reklám miatt
  • Barni
    #1842
  • Balumann
    #1841
    képet tegyél be légyszi mert így nem tom :D
  • Barni
    #1840
    amikor lépcsőt kell ugratni vagy mit, nem tudom értelmezni, az elején bonelesst kell csinálni
  • Atti12
    #1839
    melyiknél?
  • Barni
    #1838
    santa monicában járt már valamelyikőtök?
    a munkás faszinál ott mit kell csinálni?
  • Fido4life
    #1837
    itt nesze: http://katz.ws/?q=american%20wasteland