5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Fido4life
    #1836
    Néz körül a katz.ws-en, vagy üsd be ott a keresőbe, talál egy csomó...
  • MimaSKATE
    #1835
    jaja tudjuk de azért kössz:D
  • LPandN
    #1834
    Sziasztok!
    Akinek még nincsen meg és le akarja szdni az a www.gameland.89.hu-ról szedje le csak egy SMS és 3 napig tölthetsz. Ha leszedted akkor mindegyiknél kicsomagolod és megnyitod az a b c d e fájlokat daemon tools-al. Akkor menni fog valszeg. Még nekem sincs meg de ma telepítem fel! :)
    Remélem sikerül majd! :)
  • xy21
    #1833
    Amit beraktál linket hogy lelehet szedni a THAW-ot ez az 5cd-s??Vagy DVD-s mert elég kevés fájl van fenn!
  • Barni
    #1832
    nyomod hogy másszon a falra aztán azt a gombot tartsad nyomva de nyomd meg még hozzá egy pillanatra a lefelét és az ugrást, de azt hogy másszon azt nyomd tovább
  • Fido4life
    #1831
    Épp az ellenkezője ! Kevesebb ruha van benne, mint bármelyik TH-ban !
  • Eisenhower
    #1830
    új ruhákat? kezdem sejteni miért van ez a rózsaszín style ebben a játékban. még a végén kiderül hogy ez egy barbie öltöztető játék némi deszkázással karöltve
  • Balumann
    #1829
    áá így nem jó hogy egyszerre írunk :D
  • Balumann
    #1828
    Én meg az #1825-ben válaszoltam mielőtt még segítettél volna észrevenni hogy írtál :D
    Csak fontosabb volt az előzőket leírni :D
  • Fido4life
    #1827
    Hoppá.. Akkor nézd meg !
  • Fido4life
    #1826
    Amúgy Balu ha nem vetted észre a #1813-est neked írtam...
  • Balumann
    #1825
    nem néztem ruhákat, karaktert írt ki hogy nyertem de én saját karival mek :/
  • Balumann
    #1824
    ja és nem kell megvárni míg felér, akárhol meglehet nyomni, akár egy nagyobb lépcső magasságról is meglehet csinálni, épp hogy elkezd futni a falon
  • Fido4life
    #1823
    Jaja, ezen én is csodálkoztam !
  • Balumann
    #1822
    sokkal egyszerübb mint gondolod :D
  • Balumann
    #1821
    BMX-nél a nose manual úgy van hogy ugrrasz egyet és megnyomod 2x az előrét. Pivot meg valamelyik gomb, msot így nem tudom :/
    A fal futás s utána szaltó, vagy másn éven wallflip -ben meg az a trükk hogy a revert gomb amivel fut azt nem szabad elengedni mikor megnyomod az ugrás (ollie) + hátrát. Vigyázni kell hogy 2 gombbal fut a falon, de a wallflip csak egyikkel működik
  • Balumann
    #1820
    ?
  • Ramore
    #1819
    tehát amikor felér a falon, akkor egyszerre három gombot kell nyomva tartani, de csak egy pillanatra?
  • Thadius #1818
    én nyomtam mint ökör aztán csak felment:DD
    de asszem nem kell a végéig felnyomni csak hogy leessen az az izé a tetőröl mondjuk rohattul nem értettem hogy ott mivan:PP
  • Barni
    #1817
    én még nem viszont ha Te már ott tartasz elárulhatnád hogy kell megcsinálni amit az #1812-ben kérdeztem
  • Thadius #1816
    santa monicaban jár már valaki?
    azt a küldit hogy kell megcsináláni amikor az a tag felmegy a színház tetejére és azt mondja hogy menjek fel úgy hogy nem lépek a színház mellé???:D
  • Trialkid
    #1815
    akkora*
  • Trialkid
    #1814
    mindenkinek szuperul megy :D nincs ennek akkor gépigénye :D
  • Fido4life
    #1813
    És szereztél új ruhákat ? A karakter készitésnél ?
  • Barni
    #1812
    a nose manual pivot 3x az nekem sem megy szóval ha valaki tud pls segítsen, a hátraszaltó a francia faszinál egyszerű, de mire rájöttem... nyomd a felfelé futást a falon és ne engedd el mikor nyomod az ugrást és a lefelét (ezeket csak egy pillanatra kell)

    ja meg mégegy amit kérdeznék, van egy olyan rész amikor egyhelyben fut a tag a deszkán és megy fel egy kék csík, de a felénél sosem tudom tovább felvinni, hogy kell? (beverly hillsnél)
  • Ramore
    #1811
    Tudna valaki segíteni? Továbbra sem megy az a hátraszaltó a francia, bmx-nél pedig a nose manual pivot trükk 3x
  • Geeryy
    #1810
    [off]
    "De egyenlőre a pályákon"

    Eskuszom nem azert neztem be h leugassalak es en legyek a nagy kemeny csak zavarja a szemem.
    Tehat:
    EgyeNlőre vagjuk pl a tortat.
    Egyelőre nem tudom mit fogok csinalni nyaron.
    [on]
  • zol45
    #1809
    de hgy kell a nvidia-t kikapcsolni?????????
  • Halfer
    #1808
    furcsa. nekem szuperul megy a játék egyszer sem akad be full grafon. vga-m: msi 6600gt
  • Fido4life
    #1807
    Nah, aki még nem töltötte le torrentről annak itt van fájlonként: http://games.katz.ws/d/171155
  • zol45
    #1806
    ???
  • zol45
    #1805
    és hogy kell ki kapcsolni a Nvidiat
  • ujfal
    #1804
    Nos elindítottam ki kellet kapcsolnom az Nvidia-t asztán elindult jó grafi jó játék akadásmentesen csak xar az irányítás be kell álítanom :D
  • Balumann
    #1803
    ja és végigvittem a story-t (+ skate ranch küldiket is megcsináltam utána), classicot is végigvittem. De egyenlőre a pályákon kívéve semmit nem nyertem, semmi trükköt, semmi más :(
  • Balumann
    #1802
    állíts át valami graffot, próbáld meg úgy...
  • quack
    #1801
    nekem mosmá szinte óránként fogja magát és meghal de úgy h restartolni kell...
    vác dö problem? (1.01 pecs fenvan)
  • quack
    #1800
    az töltés nem? ^^
  • Balumann
    #1799
    És egyébként meg félig igaz hogy 1 nagy város van, félig nem.
    Vannak a pályarészek és akkor egy ilyen folyosokon, vagy különböző féleképpen kell átmenni a másik pályarészre, ahol úgy 3-4 másodpercre megakad 2-3x.
    Classicba is más pályák vannak, ott csak ilyen pályarészek vannak csak
  • Balumann
    #1798
    aki a THUG 2-t nem játszotta végig teljesen, vagy nem játszott neten se, annak nagyon nehéz ez a játék, sőt ha valaki végigviszi olyan aki nem játszott sokat a THUG 2-vel akkor elismerésem.
  • Balumann
    #1797
    Néha beakad de annyira nem vészes, THUG 2-nél jobban megy...
    Másrészt a graffal elkell játszadozni hogy mennyen, nekem akkor megy a legjobban ha 1024x768 maxon van... Egyébként tűrhető