5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • erx13
    #1957
    baluman elmondanád légyszi hogy kell feeble grindet csinálni?
  • Eisenhower
    #1956
    te direkt a büntetőpontokért küzdesz vagy vmi nem stim?
  • xy21
    #1955
    BALUMAN!!!!!!!!Lécci az oldaladon csinálj már valamit hogy le tudjam tölteni a THUG2-höz a kulcsátírót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mer nem tudom!!!!Hallod???!!!!!
  • Eisenhower
    #1954
    optimalizált ati driver a DNA-tol. én mondjuk omega-t használok ^^ de annyira nem is érdekel a thaw már. majd ha a köcsögök kijavítják egy patch-el a hibájukat akkor majd visszatérek rá ^^
  • SzakYy
    #1953
    először 1 alap emberrel mész de majd rögtön megváltoztathatsz rajt szinte minent
  • Gary
    #1952
    Tegnap este kezdtem és kicsit rövidnek találtam a játék Classic részét, normál fokozatban...

    A Story módban lehet indítani saját kreálmányú karaktert? Lehet, csak én voltam felületes és valahol be lehet tölteni azt is? Vagy muszály az előre gyártott figurák közül választani?
  • gamerman01
    #1951
    Ez a driver "tuingolta" a videokarim, nem károsította ugye???
    És mik azok a progik amit feltett?(pl.profile changer,themes changer,)
    Ezek kellenek valamire???
  • SzakYy
    #1950
    én csak simán elmentem a zászlók között
  • Barni
    #1949
    letarolni? :P
  • Balumann
    #1948
    azokat letarolni kell :P nekem is csak 6.-jára sikerül :S
  • Barni
    #1947
    most vagyok ott hogy végig kell manualozni 24 zászló között, hát befeszülök rajta :)
    majd inkább holnap úgyvélem :D
  • Balumann
    #1946
    Nekem ettől a drivertől teljesen eltűnt az akadás, és nincs is egy olyan jó gépem :P
    ÚGyhogy akinek akad a gém az mindenképp tegye fel
  • Balumann
    #1945
    de már nem elöször érted félre, és hülyeségeket írsz :P
    mind1 megbocsájtjuk
  • erx13
    #1944
    de itt irtak ojan hogy el se indul neki a játék azt hittem itt is az a probléma, félreértettem a dolgot elnézést kérek
  • Balumann
    #1943
    crack már kora délután óta bennevan a FAQ-ban, de semmit nem változtat a játékon
    -peccs a multis homie listában javít csak, semmi mást
    -a játékot itt írták hogy a konzol átirat miatt az olan gépeken is beszaggat kegyetlenül (hiba) ha visszaolvasol itt is találsz, amelyik gépen a legújabb játék is megy maxon. Ezért írták ott is ezt a drivert mert ez megoldja azt a problémát. Ha neked jól emgy akkor örülj :D de ne írj ilyen tanácsokat amiket már ezerszer kitárgyaltunk!
  • erx13
    #1942
    használj cracket, már van legalábbis asszem azt láttam tegnap bithumenen amugy nekem a játék megy gond nélkül még egyszer sem akadt meg egy csöppet se... és nincs fenn az 1.01 es peccs
  • LPandN
    #1941
    Lát6óan gyorsabb a játék de még mindig nem müxik.
    És azt jól csinálom hogy úgy indítom el a játékot hogy hogy Anti SecuROM.exe-be megnyitom THAW.exe-t és kész?
  • Balumann
    #1940
    nem, csak indítsd el a játékot és zéd meg hogy jólett-e, alapdrivert is frissített elvileg, nem kell azzal szórakozni
  • LPandN
    #1939
    Újraindítottam és most mit kell csinálni? Van az Profile Changer és azzal mit csináljak?
  • Balumann
    #1938
    ez az izé még kiad egy hülyeséget hogy adjunk meg valamilyen helyet azt csak zárjátok be. A végén kér egy újraindítást akkor jó
  • Balumann
    #1937
    aki konzolon netezik, azok tudtak neten bmx-ezni, itt valamiért hiányzik neten a chat meg a BMX meg a mikrofon a játékból. Valószínü patch formájában meg lesz oldva.
  • SzakYy
    #1936
    asszem nem
  • LPandN
    #1935
    Neten lehet BMX-ezni?
  • Balumann
    #1934
    ja sztem ez csak Ati kártyákhoz jó
  • Balumann
    #1933
    http://194.71.11.70/pub/games/PC/guru3d/dna/DNA_ATi_4.5.6.1-32x-%5BGuru3D.com%5D.exe
  • Balumann
    #1932
    aztakurva olvastam külföldi forumot, www.fuq-thps.com asszem
    és írtak egy olyan driver kiegészítőt, amivel jobb. Kipróbáltam, és csepp akadás nélkül megy a story szinte.
    http://194.71.11.70/pub/games/PC/guru3d/dna/DNA_ATi_4.5.6.1-32x-%5BGuru3D.com%5D.exe
    Nem tudom mi ez, ha valaki tud róla valamit írja meg, mert én letöltöttem, felraktam, és valamit letörölt rendesen meg újraindítta a gépet, a lényeg hogy jobb de jobb vólna tudni mi ez :D
    valami kiegészítő sztem
    Próbáljátok ki ti is, ha jó akkor berakom a FAQ-ba
    Te is próbáld LPanD lehet neked is segít
  • SzakYy
    #1931
    de ha leírod százszor akkor se fog menni!!
  • LPandN
    #1930
    CSak az idegesít nagyon hogy nektek meg megy és csak nekem nem!
  • Ramore
    #1929
    nose manual pivot

    Tudja valaki, hogy melyik gomb a change stance? Illetve mire jó még, hátha úgy könnyebben megtalálom.
  • Balumann
    #1928
    egyébként jó game, csak hibásan lett egy kicsit átírva, amit remélem kijavítanak
  • Balumann
    #1927
    mert ez a játék egy szar konzol átirat és sok mindenkinél hibázik. Várj patchet, hátha kijavítják
  • LPandN
    #1926
    A fenéba már azzal hogy csak az a hülye Mineapolis-i pálya megy!!! Elegem van!!! A többi mér nem müxik és mér fagy le???
  • erx13
    #1925
    amugy most meg megint gondban vagyok mert a feeble grindet szintén csak nem tudom a biciglivel megcsinálni az mondja hogy ugorjak egyet dőljek félig hátra és ugy ugorjak rá de nekm akkor mindig icepick grindet csinál...
  • erx13
    #1924
    ok akkor a moderátor dobja ki azt a bejegyzést :D
    és rájöttem a pivotra is az meg nose manual és hozzá nyomjuk a change stance gombot :D na ez már biztos jo utánnanéztem a gombjaimnak :D
  • Balumann
    #1923
    inkább ne írtad volna be :D
    revert gomb + slide a natas spin
  • erx13
    #1922
    ok natas spin meg van már rájöttem azért beirom gyengébb elméjűeknek(mint jomagam, nem áll szándékomban senkit sértegetni) hogy asszem ugy kell mintha sladelni akarnánk rajta csak nyomjuk hozzá még a kamera forgatását...
  • erx13
    #1921
    gondolom ez nem nekem szolt :D
  • Balumann
    #1920
    felírod a THAW\game mappában a THAW.exe -t...
  • erx13
    #1919
    jah meg légyszi a nose manual pivotra is mert én már végigzongoráztam az egész billentyűzetet nose manualba de nem reagáll semmire
  • erx13
    #1918
    hali, natas spin re mondana valaki valami megoldást mert nem igazán sikerül.... előre is kössz