5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Tmacy
    #1997
    a rarok kell kinyitogatni vagy za eredetileg a cd-ken lévő nemtommilyen file-okat?
  • Eisenhower
    #1996
    omegadrivers honlapja...
  • father1989
    #1995
    Tudna nekem segíteni valaki?Letöltöttem a Tony Hawks American Wasteland játékot és az egyes cd-ben lévő file az BWI,BWA,BWT és ezeket nem tudom megnyitni a daemon tools-ban.Hol kéne ezt megnyitni?Írjatok légyszives!Köszi előre is!!!!
  • Vinsanity15
    #1994
    HI!Valaki ha kipróbálta nvidiára az omega drivert amit Balu linkelt akkor megmondhatná hogy működött e!előre is THX
  • maffioso
    #1993
    ésnem kell használd de vcan egy kérdésem a zöldtetőt beverlyben hogykell leszedni csak a csapkodom mint egy vadbarom az ugrást moccer van?meg mégegy kérdés:D mikor feljutottam a szinház tetejére akkor utána belekell mennyek de hogyan?mert rohattnehéz ugyhogy sehova nem érhetek
  • maffioso
    #1992
    igen elég
  • Tmacy
    #1991
    és még egy kérdésem lenne,ha leszedtem a crack-et akkor ezt a crerom-ot meg securom-ot nemis kell hazsnálnom? csak felinstallálom és a crack file-t bemásolom a játék mappába?bocs a hülye kérdésekért,de nemvagyok egy nagy PCmészter
  • Tmacy
    #1990
    én a torrentspy.com-rólk szedtem,de remélem ugyanoylan file-okból áll,meg uyganugy kell felinstallálni,mert ha nem akkor baj van
  • maffioso
    #1989
    namost mivan?mert az nem a benzin kut és tetősem kanyarszik felé pedig van de nem arra és vanmég mikor a ranch-hez szerzek zöldtetőt és az ugrást kell rugni izombol gyorsan hogy felhuzza magát a kötélen de nem megy csak egyszer másoccora nem vki vmit?
  • Balumann
    #1988
    és köszi :P
  • Balumann
    #1987
    mininova-ról töltöttem a játékot, a patch segít a multiban a homie listán javít valamit asszem, nem kötelező. Crack-et szedd le, más nem kell
  • Tmacy
    #1986
    ti a TorrentSpy-ról töltöttétek le?
    és hogy a patch-t és a "segédprogramokat" mindenképpen lekell tölteni?
    előre is köszi,és sokat segitettél a FAQ-al!
  • Balumann
    #1985
    vagy nvidiasok
  • Balumann
    #1984
    Ezt találtam Nvidia-khoz mint omegadriver, ezzel próbálják a geforce-sek
  • Balumann
    #1983
    :S
  • SzakYy
    #1982
    ja és nvidia driverokat
  • SzakYy
    #1981
    Feltettem egy DNA drivert és semmi változás nemvolt. Az előbb feltettem egy Omegadrivert és ezzel már elsem indult a THAW.
  • SzakYy
    #1980
    ott nincs benzinkút :D de tényleg oldalt kell a csövön csúszni ami a tető felé kanyarodik
  • Balumann
    #1979
    az nem egy benzinkút? :/ Mondjuk lehet hogy másra gondolok
    Mindenesetre azt tudom hogy volt egy ilyen, ahol bevolt bolyázva a földön körülötte, de ott egyértelmü merre kell meni. Oldalra felugratsz, és ott feldob egy ilyen felső vezetékre ott, és utána ott elkanyarodik egy lámpára és a lámpa feldob annak a tetejére. NEm nehéz észrevenni
  • LPandN
    #1978
    Én most egy hétig nem leszek sziasztok!
  • SzakYy
    #1977
    már megcsináltam de nem nagyon emléxek rá :S
  • maffioso
    #1976
    egy egész missziorol?probálok majd de ugyképzeld el h rigyás képű ott mongya hogy erről a virágcuccrol arra csussz át ésvanrá 30mp-d aztán felmászik a theatre tetejére és oda kel feljutni földérintés nélkül ami rohatt nehéz(nek tűnik) majd rakokbe képet is ha ugy könnyebb
  • SzakYy
    #1975
    talán képet róla
  • maffioso
    #1974
    HÁÁÁÁÁÁÁÁÁJ!!!!Figy! Santamonicaban amikor a tony alvat kell keresni akkor a csávoka ugráltat without touching the floor szal neérjek földhez és mikor átugrottam a virágágyásbol a másikra akkor utána a szinház tetejére akarmenni naoda énnemtok vki segitene hogyjussakeloda?
  • SzakYy
    #1973
    nvidia-hoz az omegadriver vagy a dna driver a jobb??
  • xy21
    #1972
    HÉTFŐN MEGLESSZ A GAME!!!
  • Balumann
    #1971
    áhá, kezdem érteni. Jó lett volna ezt előbb tudni, és nem szenvedni ezekkel a szar alapdriverekkel -.-
  • xy21
    #1970
    Na mind1 azér kössz!Már megvan a cd*****átíró!Ja és mingyárt ujraregelek és volt büntető pont nincs büntetőpont
  • Balumann
    #1969
    a beállításba a spin transfer és a switch rotate right gomb a revert ha megnézed. Leérkezéskor akkor csinál egy ilyne fordulatot a deszkán.
  • Rolesz
    #1968
    mi az a revert gomb?
  • Eisenhower
    #1967
    ezek a driverek pont azért vannak hogy szinte az utolsó fps-t is kifacsarják a kártyából. ugy van megcsinálva hogy mindíg a legoptimálisabban fussanak a gémek. az omegadriver is egy módosítós tam- csinál nvidiára is ati-ra is :) ugyanugy a DNA is. ugynevezett optimalizált driver, kb mintha kapnál egy fadarabot, ők meg a fadarabból faragnak egy szobrot^^ hogy a legjobb legszebb legyen :)
  • Balumann
    #1966
    az egyik revert gombot és hátrafelé gombbot megnyomod, illetve tartod szaltózik, + még kanyarodni is kell az oldalrával. tehát 180 fordulat + szaltó a flare
  • Balumann
    #1965
    de ez hogy optimalizálja, beállítja rendesen hogy jó legyen a játék, amit a catalist nem bírt? az omega driver az mi, vagy ezek mire jók? :S
    Mert nekem amik fennvoltam normál driverek azok elég gyengék voltak ha ettől a DNA-tól 3x jobban megy a játék
  • Rolesz
    #1964
    [img=http://img223.imageshack.us/img223/4060/flar1ny.th.jpg]
  • Rolesz
    #1963
  • Rolesz
    #1962
    [url=http://img223.imageshack.us/my.php?image=flar1ny.jpg][/url]
  • Rolesz
    #1961
    Hogy kell megcsinálni a Flar-t?itt egy kép:(Igazából azt az L betűvel jelölt íét n em értem...
  • Balumann
    #1960
    rakj be képet mert így nem ugrik be, de elvileg kiírja a feladatot. Vagy ha BMX akkor nem biztos hogy eszembe jut, utáltam a BMX-et, csak így megcsináltam azt kész
  • Balumann
    #1959
    nem érek rá sajna ezel foglalkozni, a CD kulcsot átlehet írni a regisztryben, ez viszont nem warez forum így ha ilyen türelmetlenül ilyeneket kérdezel sztem előfordulhat hogy kapsz még 1 büntető pontokat. (ez addig lehetett warez forum amíg nem jött ki a crack meg nem töltötte le ezt aki akarta)
  • xy21
    #1958
    höö???Nem értelek!Lehet én vagyok a hülye de most mér küzdenék a bünttőpontokért???!!!Nem tom miért kaptam azt a kettőt?Most azér mer van kettő azér küzdök???De mind1 nem érdekel más csak az hogy BALUMAN csináljon valamit az oldalával mer a cdkulcsátírót nem tom letölteni!!!