5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #2037
    nem
  • Neoncsoves
    #2036
    Császtok! Wanadoorol töltöm... nos patch nelkul lehet NETen? Reggel tudok vele jáccani... Engem inkabb a bringás része érdekel... Bringával lehet NETen?
  • SzakYy
    #2035
    hát szerintem kicsit nehezebb csak!
  • Tmacy
    #2034
    hmm,érdekes,alig jön 2-vel igy hogy csak ezt a két file-t akarom leszedni,és amit eddig letöltött azt nemis jelzi(még midnig 0%-nál jár..) mindjárt megőrülök..
  • elekat
    #2033
    Megvan a játék hááát belenéztem(most a gépem a szerelőnél van)nehezebb mint az underground2(TH)
    szerintetek?
  • elekat
    #2032
    csááá!!:)
  • Balumann
    #2031
    igen amelyik hibás azt szedd le újból... sok értelme volt megkérdezni :D
  • Balumann
    #2030
    tom már rájöttem hogy nem benzinkút, de azon a pályán nincs benzinkút tehát másról nem is nagyo nbeszélhetünk :D
  • SzakYy
    #2029
    lehet hogy crc-hibásak. Van egy sfv file ami ellenőrzi, nézdd meg azzal.
  • Tmacy
    #2028
    nemtudom felinstallálni a játékot,mert a 4-es cd-t nemlehet rendesen kicsomagolni.
    azt irja hogy: ...fájl neve: The file "???" header is corrupt (a .r22 és .r33-nál fordul elő)
    Ilyenkor mit cisnáéljak? mert amikor be akarom tenni azt irja ki hoyg nem megfelelő a fájl,szedjem le ujbol csak ezt a két rart?
  • SzakYy
    #2027
    ott tényleg nincs benzinkút, de ott kell csúszni ahol Balu mondja (biztos összekombinált 2dolgot)
  • maffioso
    #2026
    Baluman te félreérted nem egyről beszélünk az nem benzin kut amit temondasz aztom h könnyű amit énmondok az egy szinház
  • Balumann
    #2025
    igen, és ha visszaolvasol mindenki kicsomagolásról ír, és volt aki torrentről töltöte, mint én is. Ugyan úgy darabokba van és kikell csomagolni, egyébként nem hiszem hogy ez olyan nagy feladat...
    Másrészt meg meglehet nézni milyen fájlokat tölt a torrent, legalábbis a normális torrent letöltők azok megtudják mutatni, vagy meg is nézheted ahova tölti mert elvileg otti s látszódik miket tölt.....
  • Balumann
    #2024
    igen kik kell -.-
  • Balumann
    #2023
    bazeg egy helyre kicsomagolod a képfájlt és amit felismer úgy a daemon hogy képfájlok, azt kell betenni -.-
  • Tmacy
    #2022
    nagyon köszi,és már csak annyit szeretnék kérdezni hogy ki kell-e csomagolni?
    (de gondolom igen mert iyg csak az egész .rar file-t tudom betenni sé ugy nem működik..)
  • xy21
    #2021
    Vki töltötte már torrentről???
    Ott nem kell csomagolgatni ugye???Ott csak képfájlok vannak.Ha jól tudom.?!
  • Thadius #2020
    én azt hiszem hogy a BWA-t kell bemountolni a d-toolsba
  • Tmacy
    #2019
    ha megvan az első lemezen a 4 képfálj azokkkal mitcsináljak? kikell csomagolni valahova?és előre is bocsi a hülye kérdésért..remélem nem bántok meg vele senkit..és nagyon hálás lennék ha valaki segitene
  • Tmacy
    #2018
    nemlehet mindneki gépzseni azért kösz..
  • Thadius #2017
    istenem....
  • Tmacy
    #2016
    a többiben bin vagy bin és cue fájlok vannak
  • Tmacy
    #2015
    megnyitottam total commander-be de ebben csak 3 van
    amugy at honnan tudom hoyg melyiket kell betenni deamon tools-ba?
  • Balumann
    #2014
    és megkell lennie mind a 4 képfájlnak az 1.-es CD -hez benne
  • Balumann
    #2013
    total commanderrel nyitsd meg a mappát, mert az kiírja hogy melyik a .rar fájl és melyik a többi .r00, r01, .r02, stb.
    Vagy pedig írd be a start menü/futtatásba hogy
    E:\02.24.06.Tony.Hawks.American.Wasteland.BWCLONE-bC\CD1\bc-thawa.rar
  • Tmacy
    #2012
  • Tmacy
    #2011
    bocs az 5. cd-n lévőn csak bin van
  • Balumann
    #2010
    miylen első, 1 rar fájl van, a többi a rar fájl része, amit elvileg meglehet nyitni ugyan úgy, de a .rar fájlt kell megnyitnod mert abba van a másik 2 fájl is.
    Van egyetlen egy .rar fájl, a többi ilyen .r00, r01, stb...
  • Tmacy
    #2009
    és a 2.,3.,4.,5. cd-n lévő rarokban már bin és cue van...nemrétem é nezt
  • Tmacy
    #2008
    szoval ha az első cd első rarfile-jában csak 2 képfaáj van (bC-thawa.BTS meg BTI <->) az baj??
  • Balumann
    #2007
    ha alt + f4-el lépek ki a játékból ahogy szoktam akokr nem fagy le :D
  • SzakYy
    #2006
    nekem akkor fagy amikor kiakarok lépni a játékból
  • Balumann
    #2005
    volt már kék halál nekem story-ba nem egyszer mikor mentette, nem tudom az okát.
    A könnyü neked szólt, mert sztem az az egyik legkönnyebb feladat között van a THAW-ban xDD
    gen, ott felkel jutni a benzínkút tetejére, oldalt azokon a fehér csövekre kell és a lámpa arra befele hajlik. Ledönteni meg úgy kell hogy leugrassz róla cavemannal asszem, de próbáld meg lefényképezni, talán több jut eszembe akkor, és talán látom mi a feladat, mert így egy ilyne könnyü feladatra amit 2.-jára vagy 3.-jára megcsináltam, nem könnyü visszaemlékezni ilyne hosszú játéknál :D
  • SzakYy
    #2004
    az nekem se nagyon ment, de ideges lettem és egyre jobban ütöttem...és csak sikerült
  • maffioso
    #2003
    nektek is fagy néha?nekem igen de méé?Faluró gyüttünk
  • maffioso
    #2002
    Az abszolut könnyű nekem szolt?Amugy megcsináltammár de amikor padloérintésnélkül a theatrébe kell bemenni akkor csak egy ut van de a zöldtető lerángatást nem vágom azt tom hogy csapkodni kéne a num5öt(nálam az az ugrás) de hiába mert már parkinzonkoros leszek de nem repül csak egyszer
  • Balumann
    #2001
    heh most veszem észre hogy nem csináltam meg a sponsor challenget (statok növelését, meg hát gondolom az is beletartozik a végigvivésbe). Csinálnom kell 5 crooked -et, de fogalmam sincs mi az :S
  • Balumann
    #2000
    az abszolut könnyü, nézz körül és megtalálod merre kell menni, nekem egyből feltünt szinte mind2 ut mikor megértettem a feladatot...
  • Balumann
    #1999
    4 fájlnak kell lenni, nyitsd meg a .rar fájlt amit letöltötél és ott van benne a 4 képfájl
    Vagy ha netán nem lenne akkor a .rar fájlt ha letöltöd akkor abba bennelesz a másik 2 képfájl ami kell ha kitörölted volna
  • Balumann
    #1998
    ja ezt én is megtaláltam de egyszerübb oldalt akartam, azt hitem hogy az nem az
    Nekem egyébként jó a DNA, egyenlőre nagoyn király