5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Trialkid
    #2077
    Megvan a játék hááát belenéztem(most a gépem a szerelőnél van)nehezebb mint az underground2(TH)
    szerintetek?
    ____________________________________________________________________________________

    Abszolút nem nehezebb :D sokkal könnyeb mindt a thug 2
  • Thadius #2076
    Supported Video cards*: NVIDIA: GeForce 3 Ti series, GeForce 4 Ti series, GeForce FX series, GeForce 6 series, GeForce 7 series ATI: X800 series, X1300 series, Radeon 8500 series, Radeon 9000 series, Radeon 9600 series, Radeon 9800 series
  • Tmacy
    #2075
    Szerintetek ha G-force 4 MX 440-s videokártyám van és feltettem a drivert is és ugyse megy akkor lehetséges-e még valahoyg hogy elinduljon a játék? és az lehet-e hogy valamni más miatt van a baj?
  • Thadius #2074
    és 576-on sincs róla semmi:D
  • Thadius #2073
    hát megnéztem cdgalaxison de nincs is szó a pcs thaw-ról:)
  • elekat
    #2072
    Utóirat:Jahés mondja már meg valaki hogy neten milyen programmal lehet nyomatni és Hol lehet letölteni a programot???
  • elekat
    #2071
    Amikor elsőnek megnéztem az elkeseredettség sugárzott az arcombolna mek cső
  • elekat
    #2070
    De +van ugy hogy letomszarni mikor jön ki
  • elekat
    #2069
    Én nem tom de sztem még olyan hónap mulva jelenik+ Magyarországon
  • xy21
    #2068
    Valaki nem tuggya mikor jelenik meg a boltokban???Mondjuk cdgalaxis vagy 576???
  • elekat
    #2067
    pill!

    Addig valaki irja le kérem!!
  • elekat
    #2066
    Hol lehet beállítani h' a menügombok ne legyenek ilyen szarok??
    ???
  • Balumann
    #2065
    O - ollie (ugrás)
    K - kick (flippelés)
    G - grab (megfogás)
    R - rail (slideolás)
    R mögötte nyil körbe - revert, rotate right
    C - caveman asszem ha van ilyen :D vagy camera
    az ilyen hülye jel, amit a BMX-nél ír, azok a kamera gombok, a BMX-nél azokkal is trükköket csinál... nem tom hogy jött ez a hülye ötlet, de hát mit csináljunk vele. Kamerát úgy állítsátok ez miatt hogy azokat is tudjátok bicajnál trükkökre állítani.

    Egyébként az irányításom az nekem még a THPS 3-ból maradt rám, amit még haveromnál játszottam szinte csak, és akkor amikor megkaptam, úgy próbáltam beállítnai, és így állítottam be ahogy most van még azt is, azóta ezt az irányítást használom, csak most ez az új gomb, hogy spin transfer gomb külön van, és van bert slide is, meg ilyenek, ez elég fura egyenlőre, de jól ki lett találva.


  • Neoncsoves
    #2064
    És hogyan tok bringára váltani, ott van eldöntve és azt mondja nyomjak K-t... de meik akar a K lenni meg a 0??
  • Neoncsoves
    #2063
    a 0 gomb az melyik???
  • xy21
    #2062
    Valaki nem tuggya mikor jelenik meg a boltokban???Mondjuk cdgalaxis vagy 576???
  • xy21
    #2061
    Nekem
    kp2:ollie
    kp4:flip
    kp6:grab
    kp8:grind
    kp1:caveman
    kp7 kp8:forgás balra jobbra
    kamerák meg a /*+-
    Nekem ez így tökéletes.az irány meg az előre hátra jobbra balra
  • Tmacy
    #2060
    énis pont igy csinálom,lehet hoyg az egyi krégebbibe igy volt vagy mrá nemtudom,de ez igy kényelemes..de sajnos nem tudom kiélvezni a játékot..
  • bodesz
    #2059
    én nemtom miért de nekem van egy ilyen berögződött
    ollie : space
    flip : C
    grind : V
    grab : B
    vagy ezeket eltolom 1el jobbra :D
    nemtom miért de ez maradt meg bennem régebről ...
  • Balumann
    #2058

    Ez az én beállításom
  • Balumann
    #2057
    akkor állítsd át máshova -.-
    Én se numerikuson irányítom
  • Tmacy
    #2056
    leszedtem...feltettem..semmi,faszom kivan,akkor ezzel a játékkal se fogok játszani..aért kösz midnent
  • Tmacy
    #2055
    és ezzel a videokártyával sehogyse működik?vagy ha leszedem az nvidia driver-t akkor már fog működni? (G-force MX 440-s van :S)
  • Neoncsoves
    #2054
    Bazzzeg... Nekem nem jó a numericus billem nem tom miért... Ugye azon kell trükközni... bazzeg a gamebol kilépni se tudok annyira sz*r elb*szott az irányítás :@
  • Balumann
    #2053
    neked is !
  • Fido4life
    #2052
    Jó Reggelt !
  • Neoncsoves
    #2051
    Most rakom :D
  • Balumann
    #2050
    A játékot meg eleve nem az activision adja ki PC-re hanem az aspyr, activisionnal semmi köze a PC-shez ha jól tudom... az csak a játékot fejlesztetteki, és adta ki konzolra. (nyilván ezért ilyen szar az hogy átirat, hogy ha nem is ugyan az a cég csinálja a PC-st és a konzolost xD). Jó ezt mondjuk annyira én se értem, nem vok fejlesztő
    A BMX meg gondolom úgy kerül bele, hogy nem akartak külön bicajos játékot is kiadni, és ha már van egy ilyen agyatlan alap akkor belenyomják azt is
    Nem tom, de nagyon szar a bicaj sztem, nem tom hogy ti mit gondoltok róla :D
  • Balumann
    #2049
    Ez általában akkor van, ha valaki olyan kártyával akarja elindítani a gémet amit nem támogat a játék (pontosan ezt a hibát). Geforce 4 MX 440-nel, vagy gyengébb kártyákkal már nem megy a játék
  • Neoncsoves
    #2048
    Vedd meg a játékot xD
  • Tmacy
    #2047
    feltrettem a jtékot,crack-eltem meg minden,és ha el akarom inditani,fekete lesz a képernyő és egyzsercsak visszalép a windows-ba,milehet a gond?
  • Neoncsoves
    #2046
    Tony Hawk'sba gördeszkás gamebe hogy kerül BMX télleg? :D
  • Neoncsoves
    #2045
    De ez tök fura hogy csak az Activision ad ki konzolbol átirt gamet
  • Neoncsoves
    #2044
    Menjünk robbantani (Activision) vagy aki irta a gamet! Aki ien szarul irta meg!!!! Ki jön velem robbantgatni? lebutítanak 1 csomo gémet KONZOLbol... veszek én is 1 konzolt azt szevasz ^^ fuuuuujjjjjj
  • Balumann
    #2043
    BMX meg egy nagy szar a játékba sztem :D
  • Balumann
    #2042
    bárki csinálhat szervert, vagyis hol van, hol nincs
  • Balumann
    #2041
    ja csak a crackhez elvileg kell patchelni a játékot :D De egyékbént lehet neten patch nélkül. Reménykedjünk hogy fognak kiadni patchet még a játékhoz, mert konzolon akik neteztek tudtak bmx-el is meni, és normális chat és mikrofon is van. PC-re valamiért elszarták a netet... (lebutittoták). Na meg a kódolás hiba hogy kifagy többször a játék, meg akad sok gépen. Nagyon jó lenne egy patch
  • Neoncsoves
    #2040
    Ja, és van MAGYAR server? :P
  • Neoncsoves
    #2039
    Deszkával lehet olyat hogy kézenállsz? :P sok BMXes trükk van? Elég ha csak a híresek vannak benne :P
  • SzakYy
    #2038
    patch nélkül lehet neten, BMX-el nem lehet neten