5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #2117
    FAQ-ból kiderítheted :D
  • SzakYy
    #2116
    míg nem volt meg mindenki várta, most meg megvan és leszarják :S
  • Fido4life
    #2115
    Na ki multizik ? MErt ha sokan, akkor felrakom..
  • marcinger
    #2114
    Hi.Nekem az első cd-n a crack könyvtárban van egy 1.1-es patch.Az mire jó?
  • Balumann
    #2113
    mér halt ki így a forum ?:S
  • Balumann
    #2112
    vagyis szóljatok
  • Balumann
    #2111
    FAQ-t frissítettem, nézzétek meg, és ha van ötletetek vagy kihagytam valamit sóljatok :D
  • ramore at work
    #2110
    én is ezt a módszert alkalmaztam
  • ramore at work
    #2109
    köszi, sikerült a bert slide :)
  • Balumann
    #2108
    revert + slide a tábla tetején
  • Gary
    #2107
    Úgy kell ráugranod a táblára, hogy NE csússz rajta, csak állj ott és egyensúlyozz (a'la lip-trick)!
    Ezért kell a slide (vagy grind, alapból a KP8) gombot és a revert-et (alapból a KP9) egyszerre lenyomni.

    Bert slide: Nekem úgy sikerült, hogy nyomva tartottam az ollie és a (fene tudja a nevét, alapból a KP7) gombot. Nem csináltam nagy íveket, így nem is közelítettem meg vészesen a bólyákat. Ütemesen váltogattam a jobbra-balra gombokat és szép rövid íveken, elég gyorsan leértem. Viszont az tényleg igaz, hogy nem kell az egész távon ügyeskedni. Amikor kiírja, hogy start, akkor kb. az első (egyes) bólya mellett vagy. A végén elég ugrani a bólyákon túlra, ha a levegőben vagy és akkor jön a befejezésre felszólító szöveg, akkor elfogadja teljesítettnek a feladatot.
  • R4VII
    #2106
    tudnátok segíteni, hogy los angeles downtown pályán a 'learn to board stall' küldetés végén mit kell csinálni a freeway signes táblán mer már próbáltam mindent, de nem sikerült, THX
  • Balumann
    #2105
    nekem is megvolt 5 perc alatt, könnyü az a feladat. Hátrébbről kell indulni, hátramenni és lendületet venni, és bert slide közbe tartva hagyni az ugrást. Meglehet próbálni ha a végén nem sikerül a bólyák között elmenni, átlehet ugrani, utána még 1 kis bert slide és utána ugrással befelyezni.
  • quack
    #2104
    igen, de csak akkor tud végig slideolni ha szépen mész nagy íveket, de hát úgy meg néha beszopat a bólya főleg az uccsó
    de nekem 5-10perc alatt megvot, annyira nem nehéz azért
  • ramore at work
    #2103
    tehát az a lényeg, hogy az egész pályán folyamatosan bertslideolni kell, nem pedig bólyákat kerülgetni?
  • quack
    #2102
    szép íveket kell menni és akkor végig tudja slideolni az egészet
  • SzakYy
    #2101
    ha az utolsó bólyánál kezded a berstslide-t akkor is elfogadja /asszem/ :D
  • Balumann
    #2100
    ramore-nek ment volna...
  • Balumann
    #2099
    tartsd az ugrás gombot és akkor gyorsabb, a végén meg valahogy úgy lecsaltam asszem, hogy átugrottam a legutolsó bólyákat és utána még bert slideoztam egyet és utána álltam le.Próbálkozz
  • Gary
    #2098
    Dettó. Tegnap este (éjszaka) jutottam el ide, de csak a bólyákat tudtam döntögetni... már fáradt voltam és egyre dühösebb is, így hagytam.
    Amikor a félcsőben kellett hosszában ugyan ezt csinálni, akkor is azt hittem, hogy ez soha nem lesz meg... Sejtem, hogy még többször fog ez megfordulni a fejemben. :)
  • ramore at work
    #2097
    Én most a Santa Monica pályánál vagyok elakadva, amikor Alva úr a bart slidolásomra kiváncsi a bólyák között. Szerintem az életben nem fogom tudni megcsinálni, vagy újfent mást kell csinálni, mint amit mutat a kiírás?
  • Balumann
    #2096
    Pár kép, csak túl nagyok és nem akarom belinkelni így nagyba.
    felv1
    felv2
    felv3
    felv4
  • Balumann
    #2095
    Szóval Wallflip-nél megnyomod a falfutás gombot (revert gomb is deszkázásnál), és azt addig nem engeded el amíg meg nem nyomtad a hátrát és az ugrást). Érdemes megszokni hogy egyébként se, mert ha felfutsz egy falon, és nem engeded el akkor úgy felkapaszkodik egyből, tehát nem csak egyszer kell megnyomni míg elkezd futni ;). Ja és 2 gombbal fut fel a falon, ebből csak az egyikkel csinálja meg a wallflipet is.
  • Balumann
    #2094
    A wallflip meg a tailwhip is kurva egyszerü, csak nem írja elég érthetően a játék.
    A wallflip-nél azt írja hoyg felkell futni (revert gomb), majd megnyomni a hátrát és az ugrást. Csak azt hagyta ki hogy a revert gombot amivel felfutsz azt nyomva kell tartani, egyébként semmi nehéz nincs benne. Tailwhippel meg az a helyzet hogy BMX-el a kamera gombokkal is kell trükközni, tehát az egyik kamera irányító gomb a thailwhip, szintén semmi nehéz nincs, csak megkell nyomni. Az irányítás beállításon egyértelmüen látszik melyikek a kamera beálításgombok.
  • Balumann
    #2093
    minden PCI-os eszköznek kell legyen telepítő lemeze, hangkártyának is. Azt ha nem rakod fel nem fog menni. (de netről is lehet leszedni drivert)
  • maffioso
    #2092
    tökön szurom magam nem tok skypozni meg gémelni
  • maffioso
    #2091
    ?
  • maffioso
    #2090
    van uj hangkarim de nem érzékeli ez a fos gép nem lehet máshiba csak hogy nincs illesztő
  • maffioso
    #2089
    hátigen a wallflip nem valami eccerű szisztéma kétnapig azzal szarakottam a lockdown mellett de mostmártom hogykell még szarvolt alépcsőn le impászibölözni de azis ment de mikor kifagyot majdnem kapott a proci mert ideges voltam
  • Gary
    #2088
    A wallflip-pel én is megszenvedtem... Én az alap billentyűbeállítást használom, (irányok az AWSD-n, a többi a KeyPadon, csak az ollie-t tettem át a megszokott KP2-re a KP5-ről).

    Wallflip: Nekem úgy sikerült, hogy miután fölszaladt a falra (föl + KP9), elengedtem a fölfelét, de nyomva tartottam a KP9-et, miközben többször megnyomtam a lefelé + ollie gombot.

    Tailwhip: Ez alapból a KP/(per, azaz slash) és a KP*(csillag). Jobbra vagy balra akarod, azt nyomod meg.
  • Dzsí Pí
    #2087
    Hi, Lécci segítsetek, két figurát nem tudok megcsinálni: a wallflippet(skateboard) és a tailwhip-et (bmx) Mindent úgy csinálok ahogy írja de a wallflipnél csak simán leugrok a falról a tailwhipnél meg 180-okat csinálok.
    PLZ Help
  • Thadius #2086
    csáá nekem is info;)
  • elekat
    #2085
    Császtok! Reggel 8.00 infó óra:)


    mizu veletek??
  • Balumann
    #2084
    hááát, nehezebb mert gyorsabb, és több dologra kell figyelni, sok út van, és a belesétálás az nehezebb mert olyankor még leáll meg gurul, és leveszi a sétálási időt rendesen, kevésszer lehet megállni komboba.
    Lényegében a THUG 2-es story és classic sicken 2 napig foglalt le, ezt meg 1 hétig szenvedtem. De most jöttem csak rá hogy szinte alap statokkal csináltam végig a story-t, csak az elején lévő kötelező szponzor első challenge-t csináltam meg mikor nem engedett volna tovább az nélkül. :D (sztem azért volt ilyen nehéz átugrani a gapokat, csodálom hogy sikerült (mondjuk belecsaltam egyiknél, manuallal továbbugrottam nollienel East.LA-n, de megadta. :D
    Ja és ezerszer jobb játék mint a THUG 2 meg az előző TH-k, főként a pályák amik eszméletlenek. Ja és tényleg jobb a grafikája, mondjuk így képekből nem nagyon látszik. Egyébként se a hangulatán, de beléptem pár másodpercre a THUG 2-be és eszméletlen szar graffnak tűnt valamiért, nem tom miért :D. Ja és így THAW után olyan lassú a THUG 2, hogy hihetetlen.
  • Balumann
    #2083
    xD
    Ha egyszer nem támogatja a videokártyád pixel shaderjét semmi esélyed hogy elinduljon. Egyébként meg vegyél sztem új videokártyát, nekem több mint fél éve geforce 4 mx 440-em volt, nekem is, és iszonyuan gagyi volt már akkor is, nem hogy most
  • Eisenhower
    #2082
    "Supported Video cards*: NVIDIA: GeForce 3 Ti series, GeForce 4 Ti series, GeForce FX series, GeForce 6 series, GeForce 7 series ATI: X800 series, X1300 series, Radeon 8500 series, Radeon 9000 series, Radeon 9600 series, Radeon 9800 series "

    ottvan hogy GeForce 4 TI series. a TI jelzés a lényeg (Titanium) a tied pedig mx-es butított vga bla bla bla vagyis NEM támogatott vga....
  • Eisenhower
    #2081
    gf4 az is csak a supported vga-k azok a TI sorozat ^^ az mx meg nagyon nem az ^>^
  • ramore at work
    #2080
    szerintem csak annyi, hogy a Te kártyád nem Geforce 4-es, sokkal inkább MX, amivel igen sok játék nem kompatibilis.
  • SzakYy
    #2079
    nekem akkor csinálta ezt amit írtál mikor fentvolt az omegadriver
  • Tmacy
    #2078
    hát akkro milyen baja lehet még?