5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #2157
    de nekem nincs gamestarom, nem fényképeznéd le? :D
  • Csuhai G
    #2156
    Baluman benne benne van a legújjabb Gamestarban!

    80.oldal, felső doboz, benne a legfelső kép! :))
  • Balumann
    #2155
    http://photobucket.com/albums/e16/baluhunter/THAW/bugs/
    Itt vannnak képek pár bugról amit sikerült lekapni most netezés közbe, véletlenül beestem, nem tom valami bugos napom volt most :/ egymás után
    De milyen gamestar-ba vok benne? :S
  • Balumann
    #2154
    ??????
  • Csuhai G
    #2153
    Benne vagy a legújjabb GameStar számban!!
  • Balumann
    #2152
    én mindenre rájöttem egyedül... xD nem mondom hogy én vittem végig legelöször, de akit ismerek azok közül igen, és nekem senki nem magyarázta el, mégis 1 hét alatt átvittem sicken a story-t meg a classicot.... :D
  • xy21
    #2151
    Nyugi megy nekem minden csak olyan hihetetlenül szarul van minden leírva hogy na!!!
  • SzakYy
    #2150
    most miért zavar a sok kérdőjel?????? :D
  • Balumann
    #2149
    FAQ-ból megtudsz minden ilyne kérdést, nem rég frissítettem, lockdown DVD-d meg honnan tudjuk hogy hol van?
    És mér kell neked is ennyi kérdőjelet rakni egy mondat végére?
  • Balumann
    #2148
    lol bazeg 5 percenként egy kérdés hogy mit kell csinálni :DDDDD
    ez már hihetetlen :D
  • Gary
    #2147
    A 2.-es és a 3.-as pont közül kimaradt, hogy szaladj a tető széle felé, de biztos érthető enélkül is! :)
  • xy21
    #2146
    THX mingyár megpróbálom!!!
  • Gary
    #2145
    Jaja, csinálj Caveman-t és ugorj le a tetőről.
    1. gurulj a tető széle felé
    2. nyomd meg a Caveman gombot (alapból az E)
    3. ugorj le a tetőről
    4. a levegőben megint nyomd meg a Caveman gombot
    és kész.
  • xy21
    #2144
    Elakadtam ott hogy Santa Monicában egy gyerek azt kéri hogy nyomjak a tetőröl egy cavemant és ugorjak a körbe!de ezt hiába nyomom nem enged tovább nem jelez semmit!Micsináljak???Mer már ideges vagyok hogy egy eccerű trükk kifog rajtam!!!HELP!!!Itt mit kell csinálni???Ja képet nem tok róla berakni mer a Képfeltöltés.hu nem engedi(nem tom mér?)
  • xy21
    #2143
    Okés megvan az ufó cucc már az olajgyár vagy minek a küldetései is megvannak!!!
  • maffioso
    #2142
    bazmeg hol a lockdown dvd-m??????ésmivel kell irni a mutliban??????mert most ujraraktam a gépezetem
  • ramore at work
    #2141
    a ruházati üzletben, azt hiszem downtown, vagy hollywoodban, nem emlékszem pontosan
  • xy21
    #2140
    Hol van az UFÓ cucc???Mer van 170 dolcsim meg tudom hogy vissza kell menni holywoodba de nem tom hol kell megvenni ???Mer én csak Panda cuccot találtam de az is 700$.HELP!!!HOL az UFÓ ruha???
  • SzakYy
    #2139
    aha
  • xy21
    #2138
    Hogy kell növelni a tulajdonságaimat(statpoint)???
    A szponzor küldetéseivel???
  • ramore at work
    #2137
    persze, tudom hogy slide-olni kell, ez kivételesen a progi is közli, csak kivitelezni nem sikerült még.
  • Balumann
    #2136
    nem elzárni kell a csapokat csak mind a 3 csövön slideolni. Igen, hátrébb mész mint ahova beállít, veszel egy lendületet, bonelessel ráugrassz és utána minél hamarabb átugrassz a másik csőre amíg van lendület. Nekem alap statokkal szinte (csak az alap szponzort csináltam meg az elején, azt hittem csak annyi van akkor), és felment a tetejéig is.
  • ramore at work
    #2135
    köszi a tippet, majd kipróbálom. a három csőn található csapok elzárására egy combóban feladatra van valamilyen tipped?
  • SzakYy
    #2134
    elvileg ezt pofáztam énis
  • Balumann
    #2133
    slideolni kell mert a slide felgyorsít és az eleve kidob
  • Balumann
    #2132
  • ramore at work
    #2131
    megyek az alagútban, de nem képes se kiugrani, se felmászni, mert túl magasan van a nyílás.
  • Balumann
    #2130
    nem a hajóval kell majd átmenni, hanem ott ahol van a pálya széle, busztól elindulsz a szélén, jobbra tartva, arra nincs út, csak a széle, és ott középen van egy lyuk és ott átvisz az alagutba, majd ott egy slide kidob az olajkutra, csak egy hosszú átmenet van amit gondolom már ismersz :D
  • Balumann
    #2129
    persze, ott van az út közepén a lejárat santacruse -ban, az úton. Bármikor átlehet menni mindegyik pálya részbe.
  • SzakYy
    #2128
    "én beugrottam a csatornába, ami oda visz, de a kijárat magasan van és nem tud felmászni rajta" én erre mondtam /hameg tudod hogykell felmenni minek kérdezed/?
  • xy21
    #2127
    Hehe elindul!A kérdésem lenne az hogy meg kell minden csillagos küldit csinálni???
    Ja downtown-ban a kinai csákó asszingya hogy stall-t nyomjak a nagy táblán!ezt hogy kell????
  • ramore at work
    #2126
    ki hinné, olvass egy picit figyelmesebben.
  • SzakYy
    #2125
    nem felmászni kell a pályára, hanem a csövön felcsúszni
  • ramore at work
    #2124
    szerinted vissza lehet menni az oil pályára? én beugrottam a csatornába, ami oda visz, de a kijárat magasan van és nem tud felmászni rajta. egy küldit nem tudtam megcsinálni, amikor 3 csövön kell elzárni 3 csapféleséget egy comboban.
  • Balumann
    #2123
    kicsit megkésve bár, de jobb későn mint soha neked is xD
    az hogy mi a főküldetés és mi az ilyen pénzes küldetés az meg sztem nem kérdés, és 1 kérdőjel bővel elég a mondatok végére...
  • Balumann
    #2122
    már késő úgy látom :D:D
  • Eisenhower
    #2121
    jaj de jó! remélem nem fog működni nálad
  • xy21
    #2120
    Jaj de jó megvan a THAW!!!
    Ja amúgy a főküldetések azok a csillagok???A pénz jeles valamint a grafiti ikonú küliket fontos megcsinálni???
  • Balumann
    #2119
    FAQ-t tegnap frissítettem, nézzétek meg :P
  • Eisenhower
    #2118
    miután felraktad a játékot meg kell patch-.elni a gémet és ugy crackelni.... amugy meg FAQ!