5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Rolesz
    #2237
    gobal=gombal hoops
  • Rolesz
    #2236
    Melyik gobal kell felvenni a telót(elfelejtetem:))
  • SzakYy
    #2235
    ugratsz majd a kamerabeállítás bal vagy jobb gombja
  • Edward2
    #2234
    valaki plz adjon valami oldalt ahol trükkök kombinációja le van irva vagy ilyen.
    de akár meg is mondhatja valaki pl tailwhipet hogy lehet beadni :)
  • SKABALABABA
    #2233
    kösz a segítséget megpróbálkozok vele
  • Balumann
    #2232
    Nekem ati 9600 pro-m van és amióta felraktam a DNA-t nem szaggat, bár most megint elkezdett de nem olyan vészesen. Ja és az ati 6.* -os driverei nagy szarok, azt inkább töröld le, 5.9-est ajánlom, az van fenn és jó.
  • xy21
    #2231
    Nekem ati radeon9550-esem van és nem szaggat.Csak akkor ha már a negyedik órája jáccom vele akkor eléggé betud.
  • SKABALABABA
    #2230
    na feldobtam omegat de még mindig akad,mondjuk lehet az a gáz h 6.3-as az én ati driverem és az omega atihoz 6.2-es de nincs ujabb:S,jah egyébként ati radeon 9600 prom van sztem vinnie kell játékot:P,további ötlet h hogyan lehetne megoldani?
  • xy21
    #2229
    Jácottál az előző részekkel???
  • fufanu
    #2228
    Már probáltam de semmi!
  • Fido4life
    #2227
    :D
  • Balumann
    #2226
    mi lenne ha előbb próbálkoznál és utána kérdeznél?
  • fufanu
    #2225
    Egyébként a "feeble half stick"-el??
  • Balumann
    #2224
    Faszom hogy tud így linkelni ez a kurva Microsoft word hát beszarok...
    jó majd kijavítom... csak aztán meg nehogy a hamachi oldalára próbálja meg rárakni a linket...
  • LPandN
    #2223
    Na re, ja és Balu nem müxik a játék kiadójának honlapjára mutató link tod a F.A.Q.-ban.
  • fufanu
    #2222
    aha igazad van megnéztem megyek azt ki probálom kösz!!!!
  • xy21
    #2221
    Én jöttem rá és most dagad a mellyem
  • Balumann
    #2220
    xy jött rá, körülnézel a luncher-ben az irányítás beállításokba és megtudod
  • fufanu
    #2219
    ááá ezt nem hiszem ell.Feeble grind mot meg az nem megy
    !!
  • lmarko
    #2218
    http://www.sendspace.com/file/tfwbje ezen a címen kívül honnan lehet még letölteni a CD1.part1.rar -t
  • fufanu
    #2217
    KÖsz,kösz
  • xy21
    #2216
    Ja bmx!!!Mondom ezért volt ismeretlen:D:D
    Ja azt úgy kell hogy a bill. beállításoknál a changestance gombot beállítod amelyikre neked jó és a jatekban a bmxel nyomsz egy manualt és azt a changestance gombot megnyomod ennyi!Ennél eccerűbben nem tom elmondani.
  • fufanu
    #2215
    Van egy olyan amikor irja hogy nose manualoz aztán pivot és backwards nose manual(bmx)
  • xy21
    #2214
    nose manual pivot???Én ilyenre nem emléxem hogy lett volna!
    Na mind1:D
  • fufanu
    #2213
    ÉS hogy kell??PLS help me
  • fufanu
    #2212
    Már kb.2 orája szenvedek.Hogy hogy kell megcsinálni a nose manual pivot-ot
  • elekat
    #2211
    kösz 'SzakYy' Rendes vagy
  • elekat
    #2210
    jaja!!én is rájönnék 1edül meg minden de nincs időm egésznap a szar gép előtt b**ni!!!nem vok én ilyen gépes b*zi h' egész nap csak gép.....gép.....gép
  • SzakYy
    #2209
    hát ha nem kérdeznének enyit akkor úgyis kihalna a fórum...
  • Balumann
    #2208
    Nekem még annyi előnyöm volt hogy a THUG 2-be simán megcsináltam 15 mill-t még a legnehezebb pályán, és ilyenek nem voltak gondok hogy mikor milyen trükköt kell csinálni :D kivéve a BMX -el elég sokat szarakodtam. Viszont én egy kérdés nélkül átvittem a thaw-ot egyedül (na jó kérdeztem csak én már akkorra annyira elől jártam a többiektől hogy senki nem segített). Egyébként meg az ilyeneket hogy mikor hol kell megvenni a ruhákat azt meg kiírja ha bementek hogy wiev missions... (pl Santa cruse - ufos jelmez.)
    Szóval csak keresgélni kell mindent, meglehet csinálni...
  • Balumann
    #2207
    Jó de 'elekat' már vagy 30 üzenetet írt és még mindig az első pályáról kérdezget... Az más kérdés hogy úgyse fogja végigvinni még ha el is mondják a feladatot, aki itt tanulja meg még a revertet is.
  • xy21
    #2206
    Na most nem rólam van szó
  • SzakYy
    #2205
    nemazért de te is kérdezgettél eleget (más oldal fórumán is)
  • Balumann
    #2204
    :D
  • xy21
    #2203
    jaja úgy az igazi mikor te magad jössz rá egy hét alatt És utána vered ütöd a gépet meg szidod a fejlesztőket mer a küldetés eccerű csak szarul van leírva hogy kell megcsinálni!
    Sok szerencsét!
  • Balumann
    #2202
    légyszives rád is vonatkozik hogy nem kérdezünk itt meg minden 2. küldetést meg hogy mit hogy kell csinálni. Próbáld meg egyedül
  • elekat
    #2201
    na ezt h' kell +csinálni??
  • elekat
    #2200
    na meg van
  • elekat
    #2199
    nem sikerül képet feltölteni:(
  • elekat
    #2198
    és ezt hogy kell??