5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Fido4life
    #2277
    Ma játszottam PS2-őn.. NEm tudom észrevettétek-e, de ez a THAW, a THUG ellentétje, tiszta ROcker játék, a szereplőket nézve, míg a THUG tiszta rappes hangulatú, deszkás játék..(szerintem)
  • xy21
    #2276
    Jajj nemigaz!!!Vazze lemész a topic aljára és ott van ez:
    Keresés a témában, vagy ugrás # -re:
    Ide beírod hogy "tailwhip vagy anyámkínnya"és máris rátalál egy pár hozzászólásra amiben benne van ez a szó hogy tailwhip vagy anyámkínnya és oda le lessz írva biztos hogy mit hogy kell!!!
    (az anyámkínnyát hogy kell????)
  • Balumann
    #2275
    FAQ-be leírtam és kicsit visszaolvasol vagy 40x leírtam
  • SzakYy
    #2274
    olvass vissza, már vagy 100szor lelett írva
  • sike
    #2273
    Hi!
    Az a problémámhogy nem tudom beadni a tailwhpi-et!!
    És így nemtudok továbblépi a játékban!
    Megkösszönném ha tudnátok segíteni hogy kell beadni!!
    Elöre is THX!
  • Balumann
    #2272
    Tök mind1 eddig se ért semmit, mindenki bebiggyeztette hogy mit kell csinálni a feladatokkal, valaki még parasztul is hozzátette hogy milyen lassan válaszolunk. Pedig ez sztem azért lenne jó ez a forum, hogy mindneki kifejtse véleményét, beírjunk eredményeket, képeket, jó dolgokat megosszuk másokkal. Na mind1 sztem én se sokáig fogom nézni ezt a topicot
  • xy21
    #2271
    szerintem ki fog hallni a fórumCsak max még addig írnak míg mindenki ki nem akasztja utána semmi.
  • Balumann
    #2270
    27 mill East LA :P (de improval :D)
  • SzakYy
    #2269
    kinek menyi a rekordja (de csak a THAWban)?
  • Balumann
    #2268
    Akkor fogalmazd meg hogy mit akarsz rendesen, és ne írjál ilyen láma paraszthoz méltó szövegeket hogy "köszönöm hogy 2 óra mulva válaszoltok", és ne szidd ez miatt az sg.hu-t se, és ne égesd magad hogy 4 óráig próbálsz egy feladatot és nem tudsz rájönni, mert nem igazán hiszem el hogy 4 óráig próbáltad folyamatosan azt a feladatot és nem sikerült megcsinálni...
    Ja és ne említs név szerint hogy ki nem válaszolt aki talán tudna, és főleg engem mert nem engedtem meg...
    Ha meg sikerült akkor főleg
  • SzakYy
    #2267
    mert félreérthető volt
  • Rolesz
    #2266
    Én nem azért mondtam hogy ba***gasalak!Hanem azért mert közben rájöttem!Csak azt elfeljtetem odairni.Te érteted félre na mind1!
  • Balumann
    #2265
    Te baz egyet felejtesz el, hogy nem ülök itt egész nap és válaszolok minden kérdésre. Úgyhogy vagy felyezd be az állandó kérdezősködést és huzzál el a tudod hova ahol válaszolnak neked minden kérdésedre fél pillanatok alatt, vagy pedig próbáld meg megcsinálni egyedül, nekem is sikerült 1 hét alat kijátszanom úgy hogy csak 1x segítettek hogy kamera gombokkal kel csinálni a bicajnál a trükköket.
    Ha meg láma vagy akkor ne játsz a játékkal, és nem kell órákig szórakozni, és nem kell cseszegetni hogy mért csak 2 óra mulva válaszoltam bazmeg. Ez mostmár tényleg hihetetlen...
  • Gary
    #2264
    Crank flip az pedálpörgetés. Alapból a KP+ vagy a KP-. Az egyik a kormányt, a másik a pedált pörgeti.
  • MellowDee
    #2263
    itt a képnél nem kívül kell csinálni hanem a lyukba leesve ott a szobor és azon kell csinálni :D natas spinnel a legegyszerűbb majd grindolva kijönni, egyébként sikerült már... úgy néz ki csak normálisan végig kellett olvasnom :D
  • Rolesz
    #2262
    Thx mindenkinek a segitséget!MellowDee sajna lehet nem tudok segiteni mert már régen volt de aszem 2253 van egy végigjátszás(de majd megnézem tudok e segiteni)!Most viszont én is elkadtam itt plz help!(nem igaz már hogy azt irja 1700 kombót csináljak erre csinálok neki 180000 de semmi!kép:
  • MellowDee
    #2261
    Sziasztok, a játékban downtown-ban amikor a Black Widows -hoz kell csatlakoznom, ott vannak bmx-es küldetések is, van amikor a szökőkút mellett a faszihoz kell mennem, először csak egy sima tail wip-et kell csinálnom de másodszorra mit kell csinálni? nem tudja valaki véletlenül? Valami crank flip-et ír. jó lenne valaki tunda segíteni mert már lassan 2 napja nem tudok ezen túlmenni és már kezdi kikezdeni az idegeimet :D
  • fufanu
    #2260
    Meg volt dfe elestem:(:(DE szerencsétlen vagyok!!
  • fufanu
    #2259
    Hiába tartom lenyomva nem megy sima double peg!
  • fufanu
    #2258
    Én nem tudom mi van. beállítom egy gombra a feeble-t és amikor odaugrok a korlátra semmi.A valodságba könnebb.pls help
  • Gary
    #2257
    Háát fufanu, ezzel nem tudok vitatkozni! A Te emlékeid frissebbek! Rolesz, megen elírtam, a kutya nem húz vissza, bocs'!
  • fufanu
    #2256
    jah már késő:P
  • fufanu
    #2255
    HuH tegnap csináltam azt a küldit. Közel mélsz a Kutyához és fölfelé gomb aztán két hejre elvisz elöször beverly hills-be aztán hollywood-ba.És magadtól kell vissza jönni Ranch-ra
  • Rolesz
    #2254
    BIG THX!
  • Gary
    #2253
    Pl.: itt egy THAW végigjátszás, igaz angolul, de hátha segít...

    Ebben néztem meg a skitch-et, és NEM csak az, a feladat, amit az előbb leírtam!!!!
    Assz'em Sanchez egy kutya, abba kell kapaszkodnod, a fölfelé gombbal, ekkor elkezd húzni. Tartds meg az egyensúlyod! A dög megáll valahol, itt szállj le a deszkáról (alapból E), majd menj oda a táblához és a GRAB (alapból a KP6) gombbal üsd szét, majd kapaszkodj megint a kutyába...
    Nem emléxem pontosan, hogy hány táblát kell szétütni (2 rémlik), utána a dög visszavisz a Ranch-ra.
    Nem baj, ha leszakadsz a kutyáról, menj vissza és kapaszkodj bele megint. Itt csak ha az idő letelik, akkor lesz sikertelen a feladat.
  • Gary
    #2252
    Kis összefoglaló:

    Feeble (BMX): Alapból a bal SHIFT.

    Telefon (SMS): Menübe be (alapból ENTER), majd (assz'em) 2x le, TEXT MESSAGE vagy valami ilyesmit kell kiválasztani.


    Skitch Sanchez: Ez nem az a küldetés, mikor a NO SKATEBOARDING táblát kell szétverni? Előtte meg kell csapni a biztonsági őrt is, assz'em...
  • Rolesz
    #2251
    Köszönöm a segitőkész embereknek!ÉS neked is balu hogy az elző kérdésre is röpke 2 óra alatt válaszoltál amikor már eltünt a telefon!Thx mindenki!Sg 4 ever!
  • Rolesz
    #2250
    Ezt a küldetést hogyan kell megcsinálni(Skitch Sanchez)?Itt a leirása de nem igazán értem és már 4 órája erőlködöm vele!Help!
  • fufanu
    #2249
    Igen jácottam de ez nem fontos.Megnyomom azt a gombot amit beállítottam és lenyomva tartom?
  • Balumann
    #2248
    előző TH játékokba is így volt (legalábbis a THUG 2-be meg THUG 1-be)
  • Balumann
    #2247
    nyomsz egy esc-et és wiev messages... hihetetlen nehéz megtalálni
    Nem körülnézne a menübe, ha megnézted volna mik vannak a menübe, tudnád hogy ottvannak az üzenetek amik story-ba vannak, vagy ha neten játszol és homie message-t kapsz akkor is ugy lehet megnézni meg írni is...
  • Thadius #2246
    menü text message
  • Thadius #2245
    az hogy üzeneted érkezett:Pp
  • Rolesz
    #2244
    Hahó plz:Segitsél már!T*k idegesitő hogy ott villog a ball felső sarokban!Nem igaz már az ember egyszer kérdez valamit erre meg...Nem válaszol senki mikor már azoóta ketten is irtak a topikba és legalább 20-an megnézték!
  • Rolesz
    #2243
    Te sem tudod balu?Mármint a játékba az a fekete Nokia 3250 phone!
  • Balumann
    #2242
    attól függ milyen telefonod van
  • Balumann
    #2241
    na jó az túlzás, én is sokáig szerettem azt a pályát, de az már hihetetlen uncsi volt hogy mindenki ott ment körbe körbe egész délután, és idegeskednek hogy egyszer csak elesnek... Egyébként Barca, skatopia és new orleans a kedvenc pályáim thug 2-be :P. Itt thaw-ba meg east LA és beverly hills.
  • Balumann
    #2240
    FAQ-ba nézz körül, leírtam melyik gombbal mit lehet csinálni
  • Balumann
    #2239
    félreértetted, az egész story los angelesben játszódik (East la, hollywood, beverly hills-t nem nagyon tom hogy mi így, The mall, meg ezek) , de az a LA ami a thug 2-be van, az elég szar pálya (nem tom mit lehet rajta szeretni, csak menni lehet rajta körbe körbe, semmi látvány meg ilyenek)
    Ezek a pályák ezerszer jobbak amik a thaw-ba vannak és nagyobbak is.
  • Hypofely
    #2238
    Los angeles pálya itt van?ha igen olyan mint a thug2 be?mert la a favorit mappom