5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • elekat
    #2357
    [IMG]http://bmpitt mit kell csinálni?
  • Tmacy
    #2356
    szóval Ti miylen videokártyát ajánlotok,ami 256 mb-os,jó és az ára 20000 körül mozog?Előre is kösz
  • Fido4life
    #2355
    lol
  • Balumann
    #2354
    FAQ vagy olvass vissza, esetleg ha beírod legalulra a keresőbe hogy tailwhip akkor simán megtalálod. Találd már fel magad egy kicsit, mintha élnél és nem csak kérdezgetni tudnál
  • Hypofely
    #2353
    Hát 20-22e körül van az ati radeon 9600-as
  • LPandN
    #2352
    Kameragombok. Asszem bal, de nemtom még nem is játszottam vele. Egyébként ha egy kicsit visszaolvasol..
  • elekat
    #2351
    a játék-ba h' kell a cangával tailwhip-et nyomni???
  • LPandN
    #2350
    Most újra töltöm, mert újrainstall után is ezt csinálta, csak elég lassú a letöltés mert 1-2 napos a fájl és alig töltötték még le.
  • Fido4life
    #2349
    Erről van szó ! Amúgy mért vették el a kocsi vezetst ?
  • SzakYy
    #2348
    meg amúgyis lehet buszozni, a skate ranch-ból kocsival is lehet menni bárhova
  • Fido4life
    #2347
    Hát igen, Ha valami SA méretű LS lett volna, akkor lenne jogos a mondatod 4
  • xy21
    #2346
    Meg eredetileg csak azér rakták bele a BMX-et hogy ne kelljen deszkával gurulni az egyik városból a másikba hanem a bicóval gyorsabb.
  • Gary
    #2345
    Jogos! Ez a lehetőség még csak nem is körvonalazódott a fejemben! Mit is mondhatnék? Out with the old, in with the new!
  • quack
    #2344
    bejárat előtt elkezdesz manualozgatni aztán leszálssz a deszkáról és beszaladsz a barlangba :]
  • Tmacy
    #2343
    és bocsz az offért.
  • Tmacy
    #2342
    utánanéztem kicsit,a Radeon 9600 PRO 256 MB 19500 körül vna és a Radeon 9550 256 MBpedig 17500 körül,szerintetek melyik éri meg jobban?(ha azt a 2000 forintot nem vesszük figyelembe)
  • joe1980
    #2341
    köszi szépen.
  • Gary
    #2340
    Uh, kicsit sok lett a csinál és kell (+kel), de ez most így sikeredett. Még nem hat a reggeli KV
  • Gary
    #2339
    Az a barlang...
    Ott kel csinálni, ahová követted őt (a Holywood felirat alatt). Úgy kell megcsinálni, hogy a végén a barlangba kell bejutni anélkül, hogy mexakítanád a combo-t. Ezután kirepülsz a betűk közül. Azt nem tudom, hogy meg kell-e legyen az 50 ezer pont már akkor is, mikor bemész a barlangba vagy még az is hozzáadódik, amit utána a levegőben csinálsz (ha csinálsz).
    Én flat trükökkel csináltam meg, de nem sikerült elsőre, mert párszor annyira lelassultam, hogy a barlang bejárata előtti kis emelkedőn már nem gurult föl.
  • fufanu
    #2338
    Igazibol az activison nem arra ment hogy legy en ez egy matt hoffman 2 hanem hogy legyen benne bmx aztán kész.Egy deszkás játéktól nem lehet várni több bmx-et
  • Tmacy
    #2337
    énis így jrátam,de majd énis bepályázok egy új videokártyára.
    Mennyibe kerül kábé egy ilyen Ati radeon 9600 vagy valami hasonló?
    erlőre is kösz.
  • Vinsanity15
    #2336
    HI elakadtam annál a résznél hogy fel kell kérni a nagy deszkásokat a videóba!namost andrew reynoldsnál akadtam el .a feladat végén kér olyat hogy csináljak valami 50 000 combot egy cave ba!nah ez mi akar lenni?nemtudod hol és hogy kell !please help
  • Fido4life
    #2335
    Szerintem nincs sok értelme egy Deszkás játékban.. De ezt is csak azért mondom, mert ez az egyik "NAGY" újjítás..
  • SzakYy
    #2334
    szerintem jó ötlet, bár az irányítása az elég sz@r
  • Fido4life
    #2333
    Azt se értem hogy minek ? HA egyszer deszkás játék !
  • elekat
    #2332
    Sorry az Atctivisionnak de a THAW-ba nem a legjobb lett a canga!!
  • elekat
    #2331
    CSá!!Tök jó hír THDJ
    a THAW-ba h' kell a cangával tailwhip-et nyomni???
  • Hypofely
    #2330
    á szívtám geforce 4 mx 420 as vidcsi kártyám van.:(:(:(:(:( pedig úgy halottam hogy ugyan azzal a motorral megy.Hát basszák meg!!nem baj mindjá itt a husvét és ati radeon 9660 xt 256mb
  • xy21
    #2329
    Höjjj halotta valaki ezt a hírt hogy:
    Tony Hawk´s Downhill Jam a legújabb rész és még idén(2006)-ban kiadják!!!
    Na erre valahogy B@szottul kíváncsi leszek(vagyok)
  • Balumann
    #2328
    ?? :DDDD
  • Fido4life
    #2327
    Tök jó ez a THUG 2.. A fórumjában levan írva hogy kell netezni ?
  • LPandN
    #2326
    Úgyértettem hogy CD-be írt vagy valami. Ezt tudtam. Mind1.
  • xy21
    #2325
    ???Ehhez nem kell serial!!!
  • Tmacy
    #2324
    nem kell hozzá,ha jól tudom
  • joe1980
    #2323
    Szerbusztok.valaki tudna ehez a gémhez adni serial kulcsot?
  • xy21
    #2322
    Nekem van!!!
    Start
    Vezérlőpult
    Programok Tel. és Törl.
    Tony Hawk Am...
  • fufanu
    #2321
    Na ugy van hogy kivan irva a boltban hogy"Panda Suit 700$"
    aztán rámegyek és nyomok egy kp6-ost akkor nem irja ki mint mnás ruháknál hogy megveszem-e hanem viszalép a bolt fömenüjébe amikor meg 2-est nyomok akkor meg"you have already unlocks this for all other mods"
    Ez Monicaba van annál a forgo minél.
  • Rolesz
    #2320
    Lámer invázió!Segitség:)!Sajátgép Programok telepitése és törlése...
  • LPandN
    #2319
    Nektek sincsen Uninstall sehol?
  • Balumann
    #2318
    Nekem single-be (story, freeskate, classic) Beverly hills-be úgy 5-10 perc után kék halál, beakad a zene és csak restart jó. Story-ba játszottam akkor állítottam graffot utána megoldodott, de most megint kezdi. Illetve story-ba azota nem játszottam 15 percet beverly hillsen :/