5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #2397
    inkább american wastelandozok :D
  • Balumann
    #2396
    hűha, lelehet szedni torrentről :PPPPPPPP
  • quack
    #2395
    nem képzelem magam istennek...
    csak sztem semmi baj a torrenttel, onnan is lehet szedni gyorsan (jo persze akkor nem ha 10-4520 a seed leech arány)
    akinek meg nemteccik arra ott a fizetős...
  • Hypofely
    #2394
    Gatyi a tudod mid :D:D:D:D:D előny van thug 2 remix game is hozzá csak én olyat nem adok hozzá
  • Hypofely
    #2393
    Annak van valami előnye hogy ha a thug 2 vel játcot/játcik az ember?
  • Balumann
    #2392
    fő hogy mindenki tisztelebten tartja hogy ide csak játékkal kapcsolatos üzeneteket írjunk. Kinek kell az a gagyi psp? ... :D
  • Balumann
    #2391
    nem felháborodás, csak kibeszéltük hogy ki szerint szar a torrent, és ki szerint jobb a fizetős warez, ez se nem rináylás, felháborodás sem, sztem poénból írta így felháborodva hogy mennyire szar a torrent néha. Szóval semmi okod nem volt hogy beírd az üzenetet. Másrészt nem te vagy az isten, mégha jó géped is van, hogy pofátlannak nevezz bárkit, meg hogy rinyál. Vagy süllyedj le a mi szintünkre vagy ellehet menni ebből a thaw-os topicból ha zavar amik mások mondanak. Vagy inkább segíts és mond ha van valami jó trükköd hogy hogy lehet letölteni gyorsabban dolgokat, bár gondolom nem vagy egy segítő kész, rendes, csak másokat tudsz lepofátlanozni ^^
    -na jó azért látom már írtál 1-2 segítő mondatot, majd megnézem más forumokba mennyit segítesz másnak ÷.÷
  • Hypofely
    #2390
    Bocs hogy ide is beraktam deha valakit érdekel és megveszi akkor elfog indulnio a thawom
  • Hypofely
    #2389
    Sziasztok!
    Eladó egy megkímélt állapotú 1.5 firemwares Sony PSP Value Pack minden alap kiegészítő+eredeti World Tour Soccer.
    A megkímélt állapotot értsd úgy hogy nem esett le nincs karc.meg amióta megvan alig játcottam vele mivel a félévi bizonyítvány osztás óta most kaptam vissza Laughing
    8-9 hó gari van rajta még.
    Érdeklődni: [email protected] vagyMSN:[email protected] vagy Tel.:06-20/210 5986 de csak mindennap 15 órától
    ár: megeggyezés szerint
  • Fido4life
    #2388
    És oké...
  • quack
    #2387
    nem, tényleg nem vagyok csóri, de közel sem élex luxuskörülmények között, elhiheted....cirka 2 éve még 166mhz procis 4mb vidikaris gépem volt. 7 évig azt használtam, annyi idő alatt azért csak összegyűlhetett ennyi pénz nem?

    És nem arról van szó hogy bűncselekmény-e vagy sem, csak az hogy ha valaki már ilyet csinál akkor azért már ne legyen fölháborodva és ne kezdjen el sírni hogy neki csak 90kbps-el jön 120 helyett.

    és nem a vateráról vagyok
  • Balumann
    #2386
    Huh jó gép az tény, hát ha nekem ilyenekre lenne pénzem, lehet én is ezt mondanám mindenkinek itt hogy ne rinyáljatok vegyétek meg
    Áh nemhiszem, ha lenne sem költenék erre, játékra biztos nem adnák ki max 4k-nál többet, talán ha mind a játék fejlesztőnek menne, akkor...
    De azért ezerszer jobb dolgokra is lehet költeni mint a számítógép. Inkább rinyálok és szenvedek 2 hétig egy játék letöltésével és veszek abból a pénzből egy valamilyen más hasznos dolgot ami sokkal fontosabb mint ez...
  • Trialkid
    #2385
    MSI K8N Neo4 | Chieftec 410W | HIS ATI X800XL (IceQII) | AMD Athlon64 3000+ | 2*512Kingston 433Mhz | SAMSUNG SP0802N (80 GB) | Samsung SyncMaster 730BF | Razer Copperhead | Razer Mantis Conrol heh te biztos nem egy csóri gyerkőc vagy
  • Fido4life
    #2384
    Quack, quack... Amúgy te nem a Vateráról vagy ?
  • SZilaJMaGGoT
    #2383
    Csak az számít lopásnak, ha valakit megfosztassz a tulajdonától, úgy hogy ő azzal már többé nem rendelkezik! Az amúgy se számít bűncselekménynek ha lemásolsz egy játékot vagy egy filmet, csak is akkor hogyha kereskedni akarsz vele.. A másik az, hogy nem mindenki él milliárdokból havonta, és lehet hogy van 10000 pénze, de nem csak játékból áll az élet.. És mi van ha még is akar valaki játszani?? Persze hogy felháborodik ha valahonnan nem tudja letölteni...
  • Balumann
    #2382
    Mondmár el te nagyokos hogy mér rinyálás és pofátlanság az ha kibeszéljük hogy honnan lehet legjobb letölteni játékokat ha már nincs pénzünk megvenni, és mégis szeretnénk játszani? Nem ellopás, mert már egy lopottnak a másolata amit ők kínálnak azoknak akik nem tudják megvenni .
    Ja torrent idegesítő néha, de mostanában nekem nagyon beindult.
  • Fido4life
    #2381
    Én csak a torrenten vagyok feháborodva.. Meg amúgy is messze van a bolt..
  • xy21
    #2380
    Nanne!!!Nehogymááá!Ha már játékot csinálnak mér pénzér adják???Igenis ell kell lopni és igenis felvagyunk háborodva ha nem tuggyuk letölteni a 10.000FT-os jatekot!!!(Nézzenek már oda háát milyen világot élünk ma már)(siralmas)
  • quack
    #2379
    akkor vegyétek meg ne rinyáljatok...azért az már tényleg pofátlanság hogy ellopod és még te vagy fölháborodva
  • Fido4life
    #2378
    Nekem eddig, sose semmi nem jött le rendesen, főleg a régi cuccok.. Akkor már inkább Katz.ws !
  • xy21
    #2377
    Ja minek neked az msn címem???
    Amúgy ha kell akkor [email protected]
  • xy21
    #2376
    Jaja amúgy én is inkább befizetek 160 Ft-ot egy napra és egy nap alatt akár 6 játékot is letudok szedni.Míg torrent igaz ingyenes de azzal egy játék 2hét alatt jön leLehet tulzok:D
  • elekat
    #2375
    Én meg befizetek 200-ft-ot h' sokkal hamarabb leszedjek 1 játékot
    a torrentbe volt h' egy éjszaka valamim 7%-ot töltött!!
  • Tmacy
    #2374
    kösz a segitséáget megint x)
    nekem 15-20 körül jött és több napig szedtem,ezért kicsit mérges voltam mikor kiderült hoyg nem indul
    de mostmár nemsokára meglesz az uj videokártya ésakkor majd menni fog remélem
  • Balumann
    #2373
    THAW-ot 270 KB/sec -el töltötem, csak utána játszani mentem és lelassult :( de aztán lejött 170-200 körül
  • Balumann
    #2372
    Én torrentről letöltöttem 6 óra alat a játkot, és mostanában szinte mindent letudtam szedni, swat 4-et is, ford street racing, stb., és elég gyorsan. Szóval azt hogy szar ne mondjátok. Egyébként a wareozosok akik felrakják a játékokat fizetős SMS-es warezokra, azoknak is szerezni kel valahonnan, és mivel ugyan abba az állapotbak erülnek fel mint ahogy torrentre, ezért gondolom hogy ők is torrentről szedik, szóval ne szidjátok a torrentet... :P
    Van MSM-em de nem adom meg.

    Nekem Ati radeon 9600 pro -m van (256 megás), és nagyon jól visz mindent
  • elekat
    #2371
    megadod?
    felvehetlek?
  • xy21
    #2370
    Höh!!??Nekem:D
  • elekat
    #2369
    csá kinek van msn-je?
  • xy21
    #2368
    Háát szarnak nem mondanám mer mindennap töltök valamit a torrentről!
    Főleg zenék letöltésére alkamas mer nem nagyok meg azok hamar lejönnek.
  • Fido4life
    #2367
    Meg szar is...
  • MimaSKATE
    #2366
    azám
  • xy21
    #2365
    Torrent???Utálok torrentel tölteni mer rohatt lassúú!!!
  • LPandN
    #2364
    Most 0-val tölt, de 16-tal tölt fel...(kilobyte)
  • Tmacy
    #2363
    köszi,akkor valószínűleg ati-t fogok venni,majd azért az eladótól is megkérdezem hogy mi ajánl.Kösz a segitséget
  • Balumann
    #2362
    ok, elég, FAq vagy olvass vissza és használd a keresőt
  • Hypofely
    #2361
    Ati radeon 9600 xt 20-22 a 256 mb-s
  • elekat
    #2360
    ???
  • elekat
    #2359

  • elekat
    #2358