5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Gary
    #2437
    Használd a revert-et is és csak utána a manual-t!
    Ennél a feladatnál féltem, hogy a végére nem marad elég lendületem a manual-ok miatt, de nem kell aggódni, látványos magasságba lehet följutni!
    Arra már nem emléxem, hogy boneless-szel (előre, előre, ollie) ugrottam-e, de nem valószínű.
  • LPandN
    #2436
  • LPandN
    #2435
    Affene...
  • LPandN
    #2434
    Sokan tanúsít6ják innen hogy az én emberkém a THUG2-ből rocker volt:
  • Balumann
    #2433
    ja erről szólt... egyszer volt hol nem volt ... :D
    Jó kép
  • Balumann
    #2432
    Nekem Ati radeon 9600 prom van, 256 megás, és rendesen viszi a játékot.
    Nekem viszont van egy alaplapi, és egy külön PCI -os hangkártyám is ami 5.1-es (c-media), és tényleg jobban szól még a stereo is rajta mint a gagyi alaplapi integrálton. (főleg az 5.1 ).
  • Balumann
    #2431
    félig rocker, félig normál :
  • Trialkid
    #2430
    az nem feltétlen rocker :D
  • Fido4life
    #2429
    Dede..nézd a szakadásokat..
  • Fido4life
    #2428
    A hangulat, kérlek szépen..
  • Tmacy
    #2427
    kösz a segítséget,szerintem veszek egy 128 MB-os videokártyát,remélem azzal is jólesz,meg majd szedek valami drivert hozzá,és még annyi hogy nekünk nicns külön hangkártyánk ,valami alaplapi hangkártya van beállitva
  • Trialkid
    #2426


    az en Cas om nem rocker
  • Thadius #2425
    a thug2ben islehetett "rokekr"-ként öltözködni de nem tudom hogy most ez miért mérvadó neked a játékban??
  • Fido4life
    #2424
    Hogy félre értes ne legyen: Nem utálom a rock zenét, sőt Szeretem a Rock zenét, csak a Rocker ötlözködést nem. Ebbe meg pont az van !
  • Fido4life
    #2423
    MIÉRT LETT ROCKER JÁTÉK !!
  • Thadius #2422

    höhö kedvenc képem XDD
    erről szól a topik nem?:D
  • Balumann
    #2421
    Már Ati 9200 -ason megy rendesen a játék. Inkább a ramot igényli sztem jobban, meg a jó drivereket. Külföldi forumba írták hogy a gyenge hangkártya vagy drivere miatt is akadhat a játék, akinek nagyon akad próbálja meg frissíteni a hangkártyát (de csak azután ha nem segít ha felrakja az omega vagy DNA drivert).
    Én is bitcometről töltök, és még soha nem kezdett újra még letötést, elég sokat töltök, és még akkor is folytatja ha lefagyott a gép és reseteltem.
  • MimaSKATE
    #2420
    de sztem mindeggyikbe lehet ,én bitcometet és bit lordot használok...
  • quack
    #2419
    7600gt-t vegyél az a brendnyúbeztbáj kari
    mondjuk nemszeressük nvidiat dehat ezvan
  • Tmacy
    #2418
    voltam ma voltban,de nemnagyon találtam biztosra semmit,volt ati radeon 9600 iylen XT series de az túl drága,ati radeon 9600 pro 256 MB az nemvolt,de 6550 128 MB-os volt,szerintetek az megéri? meg például a THAW elindulna vele?
    előre is köszi(Supported Video Cards:ATI: X800 series, X1300 series, Radeon 8500 series, Radeon 9000 series, Radeon 9600 series, Radeon 9800 series itt pl a 9550 nincsen)
  • LPandN
    #2417
    Azért ilyen lassú nekem mert nincsen megosztva a vinyóm?
  • LPandN
    #2416
    Én is Bitcomet 0.61-et használok, de lenullázódik. Összes letöltés most 1 giga de a letöltött az 290 mega...
  • quack
    #2415
    na hülyevagyok BitComet XD
  • quack
    #2414
    hát nemtudom milyen klienst használsz, BitTorrent az tudja
  • Fido4life
    #2413
    Nekem megvan PS2-re, de kösz a választ ,-))
  • MimaSKATE
    #2412
    de lehet

  • LPandN
    #2411
    Nem lehet torrenttel megcsinálni azt hogy lepauzézem és kikapcsolom a gépet és másnap amikor bekapcsolom akkor továbbindítom? Mert nekem ennél másnap újrakezdte előről! És már 700 mega le volt szedve!
  • fufanu
    #2410
    Hogy kell 4 spine-t comboba megudrani mert manualozni tovább nem tusok ha leugrok a deszkárol és felugrok amikor a másik jön akkor vége a küldinek.
  • LPandN
    #2409
    OFF-ba megjegyzem hogy most nézem a letöltést affenébe már megint 0-val szedi, és most jövök rá hogy épp le van állítva...
  • LPandN
    #2408
    Azt olvastam egy helyen hogy ha a BMX-el a wallride gombot nyomogatod mint állat akkor fel tudsz menni az égbe. Ez igaz?
  • Balumann
    #2407
    Ja igen, nem válaszoltam pontosan, sztem érdemes mert jó szórakozás és ideglevezető játék, és nagyon látványos. Gond az hogy a chat-hez belekell menni a menübe, és onnan írni. Egyébként jó, érdemes letölteni ha szereted az ilyen játékokat, vagy pl. a THUG 2-t szeret(t)ed.
  • Balumann
    #2406
    semmi gond, de egy példa hogy még a játék sincs meg neked és többet vagy itt mint mi :D
    Nem tudom, van aki szeret multizni, van akinek nem tetszik. Jó a multija, 8-an lehet menni, szabadon szórakozni, és vannak benne játékok mint a THUG 2-be, csak itt több mindent lehet így egyébként cisnálni. Bugok is vannak benne, simán beflippelek a falba a sarkoknál, mint a THUG 2-be, csak kár hogy a set restartos szórakozást kivettek (nem lehet már futni a vizen meg menni minden olyan helyen ami kidob mint a thug 2-be, na midn1 :'( )
  • Fido4life
    #2405
    De tényleg ! Van ilyen hogy oktalanul sértek meg úgy embereket, hogy elötte nem is gondolkozok... Vedd meg nem írtnak, a 2398-es hszemet...
    Ja, hogy ez ne legyen off, ezért megkérdem: már a multiért érdemes letöltenem ?
  • Balumann
    #2404
    :D
  • Fido4life
    #2403
    Jó van, én is alapból elvagyok csillagozva, de ha megbocsájtod..
    Na de tényleg THAW topik, többé nem OFF-lok, és eljön a megváltó !

  • Atti12
    #2402
    ITT IS VAAN! :D amúgy ti mikro szoktatok multizni mert soah nem látok fen senkit?
  • Balumann
    #2401
    és megbocsájtom hogy tovább tereled a témát ilyenekre, nehogy visszatérjünk arra ami ennek a 'THAW!' -os topicnak a lényege, np. már úgyis mind1, talán majd eljön a megváltó
  • Balumann
    #2400
    semmi gond, megbocsájtok . főleg hogy csak poén volt, de kösz hogy kielemzed a poénomat mintha tényleg ilyen lennék, főleg hogy magyar érthető szavakkal (gyökér noobság).
  • Fido4life
    #2399
    Mármint az utolsó mondatod, abban a hsz-ben..
  • Fido4life
    #2398
    Na ez nagyon full, gyökér, noob-ság volt..(már bocs)