5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • xy21
    #2477
    Az egy hogyis mongyam...Na majd balu elmongya:D
    (Az ilyen "kieg" volt ugyanis tele volt nagysok rujával meg skinnel meg mindenféle lehetőséggel
  • Fido4life
    #2476
    graffkore ? Bővebben ?
  • SZilaJMaGGoT
    #2475
    Nem...
  • xy21
    #2474
    Nekem nagyon bejön a TH sorozat az hót ziher!
    Nekem a THUG2 a megjelenés óta akkor beszereztem és azóta fenn van a gépen és mindennap jácottam vele legalább 1 órát.
    Nekem a THAW mégjobban bejön bár nincs akkora vonzereje mint a THUG2-nek:(
  • LPandN
    #2473
    A feltöltést ugye nem kell megvárni?
  • Hypofely
    #2472
    Je jövöhéten már thawozok
  • Balumann
    #2471
    THUG 2-be 54 milió a rekem (1 kombo) - Skatopia :P
    Itt 34 mill, improval east la-n :P
    Neten ellehet szórakozni velük
  • SZilaJMaGGoT
    #2470
    A THUG2 az bejövős volt, meg a 4 is margera miatt, ezeken kívül csak a 2vel játszottam de az is jó volt... :D Nemtom lehet letöltöm, max unalom űzőnek jó lesz... :D
  • Balumann
    #2469
    Thug 2-be sokkal változatosabbak voltak ruhák. Főleg hogy a graffkore még belerakott egy csomót. Ebbe kevés van, és tényleg inkább punk meg rockosabb ruhák vannak.
    Azt meg hogy érdemes-e leszedni, ez így relatív. Tölts le pár THAW-os videot a highonthug.com -ról, nézegesd meg, és ha tetszik töltsd le. Ha a THUG 2, THUG 1, vagy legalább a THPS 4 nem tetszett ez se nagyon fog.
    Én szeretem a játékot, és nem bántam meg hogy leszedtem az biztos. :)
  • Balumann
    #2468
    várd meg míg letölti, és nézd meg. Ezt így elég nehéz megmondani hogy gond-e.
  • quack
    #2467
    3,25gb - 125mb = 3,11gb
  • SZilaJMaGGoT
    #2466
    Mit számít?? Amúgy is kell hogy legyen többféle ruha... Legalábbis THUG2 be volt.. Amúgy ezek punk cuccok csak szólok.. :D Érdemes letölteni ezt a gamet?? : /
  • LPandN
    #2465
    Meg az hogy 3.11 GB van kiírva az összes fájl méreténél, és 3.25GB-t töltött le eddig?
  • LPandN
    #2464
    Nembaj az hogy 93%-nál van a letöltés és 128 megabájt kihagyott hulladékadat van?
  • MimaSKATE
    #2463
    játékon bellül
  • Balumann
    #2462
    Gamespy csak segít az online játék kezelésében, ha van gamespy accountod, az annyiból előny hogy akinek szintén van, feltudod venni a homie listára, és ha online-on van, akárhol szerveren, vagy főmenüben, tudsz neki homie SMS-t küldeni, akkor egy ilyen telefon jelenik meg felül ami villog, menüből meglehet nézni és visszaírni. (néha jól jön)
  • Balumann
    #2461
    Na ha már mindenki rendesen megkavarodott ezzel a nettel, akkor felvilágosítok ^^ :)
    Gamespy arcade-ba úgy tudom még nincs benne a THAW, de végülis tök mind1 hogy ha valaki azzal jön. Van 5 vagy 6 főszerver, általába mindenki a legfelsőbe van de akármelikbe belehet menni. (THUG 2-be csak 1 volt, de így jó mert ha netán nem menne az első akkor ott a másik)
    Azon belül meg bárki tud szervert csinálni, nicnsenek állandó szerverek, és állandó nevüek se. Általában ha magyar hosztol akkor úgy hosztol hogy bennelegyen a magyar, vagy hun, hogy tudják hogy magyar szerver.
  • LPandN
    #2460
    A játékon belüli mutiplayerral megy fel mindenki szerintem. És ott csak egy server van. A Szobák között pedig abba vagyunk amielyiknek a nevébe benne van hogy hun vagy magyar vagy ilyesmi...Ugye?
  • Tmacy
    #2459
    hát régebben gördeszkáztam,de mrá egy ideje abbahagytam,de az alapokat még naggyából tudom.Amugy most yo-yozok :)
    amugy ti netre gamespy arcade-dal mentek fel vagy a játékon belüli play online-al? jah és mi a server neve amin játszotok?
    előre is köszi,peace
  • MimaSKATE
    #2458
    én deszkázok,,,,te?Tmacy
  • LPandN
    #2457
    Ezt mondtam! :D Én egyébként korizok! ;)
  • fufanu
    #2456
    Ha nem testszik hogy regularos válts switchre:D:D:D és akkor még több pontot is kapsz:D:D:P
  • fufanu
    #2455
    Itt senki nem deszkázik?!?!
    A goofy az amikor a deszkán a jobb lábad van elöl a regular az meg amikor a bal.És ha regular vagy és goffysan álsz a deszkán az a switch.
  • Tmacy
    #2454
    kösz a segitséget,azota már downtown Los angelesben járok,a Story mod elég érdekes,de végülsi az tetszik hogy meg kell tanulni dolgokat.
  • LPandN
    #2453
    De akkor mi a goofy mi a regular? Az egyiknek ami a rendes állás az a másiknak a switch?
  • quack
    #2452
    asszem a ballábasok állnak úgy a deszkán
  • Hackman
    #2451
    Feltöltő emberkéket keresek egy warezoldalhoz!Jelentkezni itt lehet: [email protected] MSN-en is megtalálsz!Előre is Kösszi!
    http://xgamez.try.hu/
  • Balumann
    #2450
    nem, spin gomb (revert, spintransfer gombok) + slide a natas spin, egyébként mi az a THUG 25? :D (gondolom thug 2 ^.^)
  • Tmacy
    #2449
    hát a goofy az az hogy hogy állsz a gördeszkán (goofy,regular) és én mivel az életben is goofy-s vagyok/lennék ezért inkább azzal szimpatizálok,és igy kicsit szokatlan,de majd megoldom..
    Amugy a Natas Spin-t azt a jobbra/balra+grind-dal kell? mert nekem csak kiss the rail csinál midnig,pedig mrá a thug 25-ben is volt,csak elfelejtettem :S
  • fufanu
    #2448
    Végre végig vittem a játékot
    Már csak a gappekat keresem.
  • Balumann
    #2447
    Az összes THUG 2-es pálya ilyen THPS 3 szintü, inkáb csak motorjában, méretében nagyon hasonló. 3 pálya is van a THUG 2-be ami a THPS 3-ba is volt (LA, Canada, Airport). És az első pálya, a training meg egy régebbi tonyhawk-ba volt, THPS 1-be nevezetesen (nintendo 64 emuval játszottam nem annyira régen xD)
    Egyébként videok alapján a THPS 4-be rájöttem a trükkbe hogy hogy csináltak olyan jó pályákat, hogy csinálták hogy olyan jó utakat csináltak, hogy akár 10 miliót is megtudjanak csinálni a leggyengébb pályán is úgy hogy nem manualoznak meg nem állnak le benne :/
  • Thadius #2446
    azt nem lehet beállitani :P legalábbis én nemtudtam mert ugye azt a kari készítésnél kell
  • Balumann
    #2445
    vagy várj, mi az a goofy? :S Félreértetem egy kicsit sztem, special trükkre gondoltam Nem tom azt se, sztem nem lehet beállítani
  • Balumann
    #2444
    Nem, Story módba csak saját készítésü trükköt tudsz 1-et berakni, azt kiválaszthatod hogy slide spec vagy manual spec legyen, a többit automatikusan kapod meg, és az rakja be. Persze pont a leghülyébb kombinációkra, amiket abszolut nem szoktam meg, használok multiba 2 manual, 2 slide és 7 air specialt, itt meg story-ba tudtam 1 slideot meg 1 manualt és néha sikerült 2 air is ha nagyon odafigyeltem mit nyomok :( na hát a saját készítésü az bármikor megy. Elég hülyén van megcsinálva. Legalább annak örüljünk hogy a freeskate, classic meg a multis CAS-t azt teljesen betudjuk állítani saját trükkjeinkre.
  • Tmacy
    #2443
    hmm,a Story modban be lehet állitani valahol hogy goofy-s legyek?
    Nekem ez igy nemtetszik igazán hogy kapsz egy csávót és azt kell átalakitani,jobban tetszene ha saját embereddel mennél,bár ezserossz igy.
    Előre is köszi a választ
  • Fido4life
    #2442
    Jaja ! A a CapsLock csodákra képes ! ,)
  • Tmacy
    #2441
    Megvettem egy ATI Radeon 9600 Pora 128 MB-t és már működik a játék,holnap elis kezdem,mert ma tanulnom kell,de majd neten találkozunk a közeljövőben,kösz a segítésget,peace
  • LPandN
    #2440
    THUG2, bocsánat...
  • LPandN
    #2439
    A THPS3-ba meg a THUG"-be van néhány ugyanolyan pálya. Például ez.
  • Fido4life
    #2438
    Ez nem 1 Tony Hawk 3-mas pálya ? A Los Angelesi ?