5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Fido4life
    #2517
    Ha a zene hallgatható lenne, meg is nézném..
  • Balumann
    #2516
    Aki szereti/szerette a THUG 2-t az nézze meg Snoopy videoját, nagyon király style :)
    http://rapidshare.de/files/13639228/SnoopyTV.wmv.html
  • Balumann
    #2515
    ^^
  • Thadius #2514
    ja én karim valami feka:D
  • Fido4life
    #2513
    Peace Homies...
  • Balumann
    #2512
    Épp ez a probléma hogy ha már megkérdezték akkor mér kell megkérdezni újra? :/
  • SZilaJMaGGoT
    #2511
    És akkor minden oldalon meg kell kérdezgetni?? Nem elég visszaolvasni?? Valaki már unja az ilyesmit... Én csak az SL topikból tudom hogy ez milyen..
  • LPandN
    #2510
    Mivan már elírni se lehet valamit?!?! Rosszul írom és már leszedi a fejemet!!!
    Ja és nem mintha ti régebben nem kérdeztetek volona semmit se itt. Ezen az oldalon még rajta sincs!
  • Balumann
    #2509
    -feeble-hez nézz körül a luncher irányítás beállításánál
    -beverly hillsnél meg csak nyomkodd az ugrást ezerrel, ne törödj semmivel
  • Balumann
    #2508
    Azt én se értem hogy miért egyszerübb megkérdezni, mint alulra beírni csak a keresendő szót és ki is adja. ráadásul kérdésnél várni kell míg valaki válaszol.
  • xy21
    #2507
    A K***a topic alján ott figyel egy keresés a topicban nevű kis k***a ablak és oda beírod hogy feeble grind és nem febble grind(köcsög paraszt) majd kiadja hogy hogyan kell megcsinálni nem pedig minden percben megkérdezni hanem tessék feltalálni magát kérem!!!!!Értem????Na azé!!!

    Szerintem ezekről a trükökkről írni kéne a FAQ-ban!!!
  • LPandN
    #2506
    Én is így gondoltam...THAW következik...
    Febble grindet bicóval hogyan kell?
    És Beverly Hill-s nél egy küldetés hogy valamit le kell húzni, és ahhoz az ollit kell nyomogatni, de nekem nem sikerül a feléig se felvinni!
  • Fido4life
    #2505
    Öltözködési Stílus ! Attól még lehet Punk, ha feka..:) De hagyjuk, felesleges ilyennel tölteni a fórumot..
  • SZilaJMaGGoT
    #2504
    Há de valamelyik képen én láttam egy félbarna gyereket... :D
  • Fido4life
    #2503
    Az utsó mondatodban igazad van, de mint látod a THAW-ban pont Ez nincs ! Vannak ezek a PUNK cuccok, azt jáccál..ccc.
  • SZilaJMaGGoT
    #2502
    Figy ez már egy másik téma... Azthiszem mindenkinek alanyi joga eldönteni, hogy mit fogad el vagy mit nem.. Lehet hogy nem igazán fogadok el bizonyos dolgokat, de ettől nem feltétlenül vagyok rossz ember. Különben nekem addig semmi bajom a niggerekkel ameddig távol vannak tőlem. Abban a bizonyos hozzászólásban pedig nem is arra utaltam hogy mennyire tartom őket(persze vannak köztük igen okos, és tanult emberek), hanem sokkal inkább a niggerkedésre, meg arra hogy nem tudom elfogadni azt hogy a niggerség divat. Ha már játék, akkor kellene lennie választási lehetőségnek.
  • LPandN
    #2501
    Hogyha mind a 2 embernek megvan ez a BMX-es mod akkor nem látják egymést?
  • Fido4life
    #2500
    Már magamat is szidom, hogy "ember fajtát" mondtam..:)
  • LPandN
    #2499
    Hát ez GIGA LOL! AZért nem ment a játék mert 1280x1024-szeresre volt állítva a játék! Mostmár hogy kisebbre vettem simán megy!
  • Fido4life
    #2498
    Na emiatt hívnak, annak ami.. Azér van külömbség, egy ember fajtát nem csípni, mint egy öltözködési stílust..
  • Hypofely
    #2497
    http://notebook.gustonetwork.com/index.php?mid=599141 pls regisztráljatok.Ha regisztrálsz és gyűjtesz magad alá még 18 embert kapsz egy laptopot
  • Tmacy
    #2496
    nah végigvitem a story-t mg elkezdtem a classis mode-t ott azon a kinai nevű pályán járok,de ez nagyon tetszik,jókis pálya.
  • xy21
    #2495
    Ok müxik nagy jó.Bár mások nem láttyák az a baj:(
  • xy21
    #2494
    THX
  • SZilaJMaGGoT
    #2493
    Ja meg én se szaggatom szét a ruháimat(1 szakadt farmerom van), de viszont bakancsba járok meg ilyen szarok, de nincs rajtam ilyen szöges cucc meg ilyenek.. Meg amúgy az se valami jó dolog hogy pl GTASA-ba meg niggerrel kell menni.. Mivan hogyha én annyira nem csípem őket?? Én ezért nem játszottam vele mégse sírtam a topikjában mert leszarom... Most le lehet ezért baszni engem vagy bármi, de nem csak téged irritálhat az én hozzászólásom, hanem engem is irritálhat másé...
  • SZilaJMaGGoT
    #2492
    Na most meg én lettem a fasz?? Én nem vitázni akartam, csak épp én se mondom hogy agyhiányban szenved aki pl kétszámmal nagyobb gatyát hord..
  • Balumann
    #2491
    Ezt tötlsd le
    Csomagold ki a "...\THAW\Game\data\pak" -ba, de előtte mentsd le azokata fájlokat amiket felülírsz, mármint az eredeti fájlokat, mert ha valami probléma van vissza tudd rakni.
  • xy21
    #2490
    Hö honnan van az a mod hogy lehet nyomulni bmx el neten???
    Na ez naon kéne nekem!
  • Fido4life
    #2489
    Ja, az más hogy neked se tetszenek ez a ruhák..:P Amúgy én ezeket már nem veszem magamra, látnád amit a zene.net-en művelnek, na ott aztán lehet ugatni..:D Amúgy te elég régi fórumozó lehetsz, látszik a stílusodon, meg minden... NA de vissza a TH-hoz..
  • Fido4life
    #2488
    A suliban, a TOny Hawk-ot kedvelő emberkék SZERINT !! <-- ezt írtam, nem azt hogy ÉN vagyok így vele(bár, ne tagadjam, majdnem alátámasztom a véleményt...csak mivel még nem olyan sokat THAW-tam, így nem mondhatok még semmit se)
  • Balumann
    #2487
    Na én is megpróbálok lenyugodni egy kicsit, ez a mai fogfájás meg foghúzás engem is kicsit kikészített. Na jó tony hawkozást
  • Balumann
    #2486
    Hát sztem ez vita kezdés volt, csak te mindig elfogadod ha lecsesznek valamilyen hozzászólásodért (én legalábbis ennek veszem, nem szabad hagyni :P). Azért írtam ellene mert elég irritáló ha valaki ilyen stílusba benyög egy ilyen okoskodó, láma kritizáló szöveget (Baz má..., basztatós duma).
    Nemhiszem hogy annak szánd hogy kritizáld a játékot és megsérts mást hogy ilyen szar ruhák tetszenek valakinek, szóval itt nincs értelme annak, hogy ez egy 'basztatós duma' volt. Ráadásul sértő üzenet is volt, mégha odabiggyesztette szép magyarosan hogy "na de sorry"...
    Másrészt azt akartam mondani hogy amiket ilyen ruhákat külön raknak be móddal, azok mindig jobbak mint az alapok, és én is graffkore-val csináltam az emberem, mert tényleg nem valami jók az alap ruhák a THUG 2-be se, és ebbe se mondhatnám valami különlegesnek ^^
    Másikrészt meg ha valamilyen üzenetet, üzenet írót "kritizálok" akkor általába megfogalmazom tőlem telhető pontossággal a problémát...
    Na mind1, téma lezárva, térjünk vissza a TH témára
  • Balumann
    #2485
    hát tényleg elég furcsa ízlésed van :D
    nekem a thps 3, thps 4 az ilyen mellékjáték volt, nem voltam jó bennük, elszórakoztam/idegeskedtem magam velük. THUG 2-vel ugyan ez volt, de ez volt a 2. játék amivel így netezni tudtam (midnight club 2 volt az első), és így nagyon megszerettem, nagyon jó volt az akkora csapat akik akkor játszottak (THUG 2-be én vok a legrégebbi játékot aki még THAW megjelenéséig játszott. (volt idő mikor letöröltem, majdnem egy fél év, de nem bírtam utána th nélkül). THUG 1-et szerettem egy ideig, de aztán újra thug 2-re áltam vissza, az azért jobb.
    De ez a THAW sztem isteni játék lett. Sokkal nagyobbak a pályák, sokkal jobban kell figyelni, sokkal látványosabb, és néha valósághübb is a játék így mozgásilag (hihetőbb ^^). Na meg olyan király utakra jöttünk rá most East LA-n hogy az...
    Egyébként biztos eléggé ismered a játékot, nem mondod koraian hogy csalódás a játék? :D Én is nyomom szinte minden nap csomót, megjelenés óta, és még mindig vannak amiket meg se tok csinálni, meg most is találunk új látványos dolgokat. Nem lehet megunni se ^^ . Na mind1 végülis THUG 2-t is több mint 1 évig játszottam szinte folyamatosan és ott is volt még most is újdonság.
  • Atti12
    #2484
    ízlések és pofonok... :)
  • Fido4life
    #2483
    Arra gondoltam, de tényleg ízlés kérdése, de nem kezdet vitát..
    Amúgy komolyan mondom ez a THUG 2 tetszik !
    A suliban, a TOny Hawk-ot kedvelő emberkék kábé úgy vélelkednek hogy a THPS 3-mal voltak el a legtöbbet, a THUG 1 jobb volt a THUG 2-nél, a THAW pedig csalódás.. Ezt csak tájékoztatás képp mondom..
  • Balumann
    #2482
    Kicsit nyugszik :/
    Sztem saját ízlésére gondolt, másrészt az alapok mindig gyengébbeket mint amit így külön raknak bele.
    Semmi basztató duma nem volt benne, és ne káronkodj. Vitát meg már elkezdted értelmetlenül.
  • Fido4life
    #2481
    Jó van bocs.. De ez annyira tetszik:"basztatós duma"
  • SZilaJMaGGoT
    #2480
    Bazz má nem azé de mi az hogy értelmes cuccokba?? Ez izlés kérdése... Nem akarok vitát kezdeni de ez olyan basztatós duma volt... Na de sorry...
  • Balumann
    #2479
    graffkore az egy mód, jó tulajdonsága hogy nagyítás és kicsinyításben kivette a korlátokat (lehetet pálya méretü és hangya méretü embereket csinálni, vagy csakrészeiket lekicsinyíteni), lehetett szinesen írni, szinezni vele a neveket (ross tulajdonsága hogy ha azzal megy valaki a játékba, akkor szinezi a pályát, és az általába sokaknak szaggat miatta a játék, ileltve sztem a szines nevektől is, mert amíg nem volt graffkore addig nem akadt ha 8-an voltak benn a játékban -.-). Ha graffkore-vel volt valaki a játékban, tudott almát, Combo-ban lévő O betüket, paradicsomot meg ilyen szarságokat dobálni, stb.. Voltak benne csomó új ruhák meg skinek. A szerver készítő kitudja venni a gravitációt szintén ha graffkore-val hosztol. Meg még jópár dolog.
    Volt még 1 nagyobb mód, a KMR, az meg arra volt jó hogy megkönnyítette a balance-t. Tehát 3x annyi ideig tudja kb. tartani a balance-t.

    THAW-hoz még egyenlőre nincs, de a THUG 2-höz sem azonnal csinálták ezeket a módokat, idő kell hozzá ha csinálnak.
    De az alapja megvan, hiszen már hax editor segítségével a memóriába belehet írni kódokat, és lehet szines nevet írni (ahogy a játékba a nevembe is bennevan az R betü. Meg már BMX mód is van, hogy neten lehessen menni bmx-el, de mondjuk nekem még csak egyszer találtam meg a menüben, ráadásul más nem látja :(

    Szóval én is remélem csinálnak THAW-hoz is graffkore-t. De ne felejtsétek el hogy nem hivatalos mód, csak néhány programozáshoz értő játékos, pontosabban a FUQ tagok csinálják ezeket a módokat.
  • Fido4life
    #2478
    Szóval ilyen MOD ? Naa, ha lesz a THAW-hoz is, megszerzem a gamét, és akkor értelmes cuccokban lehetne deszkázni..!!