5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Neoncsoves
    #2557
    Grat a moviehoz Balumann... Hát lenyűgözött... Bárcsak én is tudnék ilyen jól THAW-ozni dehát az én terem a háború, a harc!!! De nagyon jo kis video! Nekem nagyon tetszett az a rész amikor hasalva mentél... Na meg szerintem is a lassítás miatt nagyon feelinges lett az a része! Amúgy az egész video nagyon Feelinges... Grat mégeccer! Folytatás lesz? :P Igazatok van, ha reális lenne a game akkor senki se venné, mert egy ember aki gördeszkázik 1 éve az simán slideol 1 padon.. Szal ez visz bele egy kis izgalmat, pörgősséget!!! Mégeccer Grat!!!
  • quack
    #2556
    Sony Vegas a legprofibb cucc azt ajanlom
    on:
    telleg fasza, kar h a vegen elesett
  • Hypofely
    #2555
    most töltöm balu a filmed
  • Hypofely
    #2554
    eje thaw for evör n vidiageforce 6600gt 128 mb osnak köszönhetően jejeje
  • Balumann
    #2553
    köcce :D
  • LPandN
    #2552
    Rohadt jó lett! Grat!
  • Balumann
    #2551
    ^^
  • Fido4life
    #2550
    Most elszomorítottál..
  • Balumann
    #2549
    nem direkt de azt nem tudom mitől estem el (valami bug sztem)
    Sztem így jó a thaw ahogy van, uncsi lenne ha az lenne a legnagyobb trükk hogy felugrojak egy padra. Én egyébként úgy vettem ki hogy ez a játék képregény alapján lett csinálva (sokszor megjelenik az újság lyen képregényként, meg winamp-ba is lehet nézni ilyen videokat), tehát mesébe illő képregényhősökről szól :)
    Másrészt több embernek tetszik így a játék, mint akinek nem, tehát nem fognak ezen változtatni. Biztos vok hogy a következő tony hawk, a TH Downhill Jam sem lesz ennél realiszikusabb, sőt... :D
  • Trialkid
    #2548
    WOW :D
  • Fido4life
    #2547
    Balu te azér tudhatsz valamit.. Direkt estél el a vidiben ? De amúgy, például (ahogy a vidiben látható) ezér fikáztam anno a THAW-ot.. Nagyon túl löttek a realitáson...
  • Balumann
    #2546
    35 mill a rekordom THAW-ba, THUG 2-be meg 54 mill (illetve LA gapline-al 71 mill)
    Azért 22 mill nem olyan sok, ha többet specialozok, és nem megyek át néhol style-ba, akkor sokkal több is lehett volna ez is, ráadásul szinte ok nélkül esett el, mert simán lekelett volna ugrania elöre :/
    Majd lesz másik videom is egyébként, csak az a baj hogy lefagy a video szerkesztő állandóan ha hosszabb videot akarok csinálni. Egyébként most ez helyett csináltam volna most egy kb. 10 perces videot. Mind1 valamikor most újrafogom rakni a gépet, és akkor sztem jó lesz utána, és akkor megcsinálom a másik videomat is, mert a felvételek már megvannak :)
  • Balumann
    #2545
    Nincs semmi balance cheat, csak 1-2 kisebb trükk hogy hogy lehet visszatartani kicsit a balance (nem csít, játékon belüli trükk). Videot gamecammal csináltam, Ulead video studioval vágtam és raktam alá a zenét
  • Tmacy
    #2544
    hát én már ugy "régebbóta" ismerlek( nemtudom emlékszel-e még 5os-re a THUG 2-ős időszakbol) és azota elgé sokat fejlődtél :o
    Iszonyat durván tolod szerintem,durván egyensúlyozol,meg elég durva helyeken cisnálod a trükköket,22 milla nem semmi :o
    Big respect!
  • Gary
    #2543
    Klassz! :)
    Szerintem a második fele - az időlassítás miatt - ütősebb, de ez semmit nem von le az első rész trükkhalmaz-értékéből! Egyébként használsz valamilyen balance cheat-et a videókhoz?
  • Balumann
    #2542
    thx ^^
  • Csuhai G
    #2541
    Hát nem is tudom mit mondjak...ilyet én még nem láttam! 1000 Grat!!!!
  • Balumann
    #2540
    Mozilla Firefox-al töltsétek le, internet explorerrel nem megy
  • Balumann
    #2539
    letudjátok tölteni így a videot? :S
  • Balumann
    #2538
    faszom már
    na mostmár jó lesz sztem
  • Balumann
    #2537
    www.baluman.dox.hu/thaw/thaw-eastlaimprov-baluhunter.rar
  • Balumann
    #2536
    THAW - East L.A. improv - BaluHuNTeR Na töltsétek és nézzétek meg
  • Balumann
    #2535
    Csináltam egy videot nagy nehezen, kurva video szerkesztők lefagynak állandóan :(( memória hiba meg minden szar... (ulead video studio). Na mind1 viszonylag jól sikerült a video, felrakom valahova
  • Hypofely
    #2534
    Kihalt a fórumAzért írkáltam most is ilyeneket hogy legalább olvsssak is valamit
  • MimaSKATE
    #2533
  • Balumann
    #2532
    Én úgy tapasztaltam hogy az Ati DNA driverét jobban kedveli, de sztem azért azon is elfog döcögni a játék
  • Hypofely
    #2531
    Na azé ha már az év videókártyájává nyílvánították
  • MimaSKATE
    #2530
    hülye vagy futni fog mint Forest Gump!!!
  • Hypofely
    #2529
    azon jól fog menni??
  • MimaSKATE
    #2528
    az naon komolly
  • Balumann
    #2527
    ^^
  • LPandN
    #2526
    Csak annyi?
    Egyébként tök jó az a videjó!
  • Hypofely
    #2525
    JAJ de jó Nvidia 6600GT AGP 128 mb os kártyát rendeltem pénteken már thawozok.Röpke 33500Ft
  • Fido4life
    #2524
  • Balumann
    #2523
    :D:D
  • quack
    #2522
    mi ez a többesszám?
  • Hypofely
    #2521
    Mostz mit baszakodtok nem tudtok rapidsharról tölteni??de ciki...
  • quack
    #2520
    még jó hogy nincs pirossal kiemelve hogy
    You want to download a file. Please scroll down to choose FREE or PREMIUM-download.
  • Fido4life
    #2519
    Jaj ne..
  • Prince of Máté
    #2518
    letölteném ha nem valami más oladl jönne ki...