5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • quack
    #2597
    következő tonihók = toni hók ándörgránd gyerekeknek
    nemtom mi olyan marha erthetetlen ezen
  • Hypofely
    #2596
    amíg nem volt vidcsi kártyá,m addig csak elképzeltem hogy tzhawozok neked is aajánlom :P:P:D
  • Vinsanity15
    #2595
    Hi!!Bakker már megőrülök nagyon szeretnék má THAWOzni de nemtok kéztörés miattNembírom még 2 hétig gipszel,VALAKI szedje le rólam:D
  • elekat
    #2594
    na mind1:Dazér kössz
  • Balumann
    #2593
    igen :D
  • elekat
    #2592
    uhh és itt regelni kell?
  • elekat
    #2591
    ok kösz:D
  • Balumann
    #2590
    Én!! kis segítséggel megtanultam 1-2 dolgot az adobe photoshopba ^^
  • Balumann
    #2589
    www.fuq-thps.com -on van fenn mentés, az enyémet nem rakom fel mert már jól bevan állítva :D
  • elekat
    #2588
    Baluman!légyszike valahova rakd már fel a mentésedet mer kellenének a pályák
  • elekat
    #2587
    Milyen THUG4 kids -ről van szó??:D
  • MimaSKATE
    #2586
    király az ujj banner ki csinálta?
  • Balumann
    #2585
  • Fido4life
    #2584
    Mégcsak az kéne ! :DD
  • quack
    #2583
    a fiatalabb gördeszka fanokat celozza meg a game odavan irva
  • xy21
    #2582
    Amúgy ja gyerekeknek???
    Mer oda van írva valami hogy THUG 4 Kids
  • Fido4life
    #2581
    Hmm..az jó lenne !
  • quack
    #2580
    gyerekeknek?! :S
  • Balumann
    #2579
    Gamespy - THDJ
    Ennyit lehet tudni a Tony Hawk Downhill Jam-ról. Ha jól értelmezem PS2-re 2006 -ban kilesz még adva.
  • Hypofely
    #2578
    most jött ki a thaw arra még 1-2 évet várhatunk hogy új jöjjön ki megint
  • MimaSKATE
    #2577
    én nem
  • elekat
    #2576
    hello!tudtok info-t az uj részről???

    Ha kijön az lesz a Szent napom
  • Fido4life
    #2575
    Naaa ilyenre vártam !! Nagyon zsíííír !
  • Balumann
    #2574
    Na hogy tetszik az új banner? :D
  • MimaSKATE
    #2573
    :D
  • LPandN
    #2572
    LOL!
  • Fido4life
    #2571
    Ez jó. :D
  • Balumann
    #2570
    ne beszélj csodákrol bolondok napján, úgyse hiszik el
  • LPandN
    #2569
    OFF: Boldog bolondok napját!!!
    ON: CSoda történt emberek! FEjlődtem és megvan a 2 milla comboban!
  • Fido4life
    #2568
    jaja, én se valóság hú hátékokkal játszok.. Csak jó lenne ha lenne ilyen is..
  • Balumann
    #2567
    Szivesen eljátszogatok a world of warcraft-al is, pedig semmi köze a valósághoz. Sztem te is játszol olyannal ami nem valósághü.
    Képzeld azt hogy ez egy más világba játszódik, vagy hogy ez nem olyan deszka ^^ és kész. Hangolódj át a játékra :D (nem nagyon tok más megoldást mondani.... :D)
  • Fido4life
    #2566
    Ez is egy vélemény..
  • Balumann
    #2565
    Nemvagyok egy gépőrült, kevés játékkal játszok, és nincs is sok kedvem nekiülni ilyen nagyobb játékokkal játszani. És így nem igazán nézem hogy melyik játék miben romlott meg mennyire baromság, mennyire tér el a realitástól. Azt viszont tom, hogy a THAW egy nehéz ügyességi játék, teli sok trükkel, és nehéz feladatokkal (nem csak story és classicra gondolok, hanem pl. utakra, combora, style esetén meg még sokkal több dolog van). Szóval eddig a legkirályabb th a THAW, és aztán a THUG 2, aztán THUG 1 :).
  • Fido4life
    #2564
    Hát azok az idö-oda átfordulás a levegőben, minden csak nem hihető.. A többivel egyetértek, a lassítás miatt a THUG 2-őt lehet annak mondani.. De hadjuk ezt a témát, a TH-k sose a realisztikusságról volt híresek, hanem az élvezetes játékmenet miatt..
  • Balumann
    #2563
    thps 3 és thps 4-be se voltak realisztikusabb trükkök, sőt ugyan ilyenek. Sőt, nekem a thps 3-ba meg 4-be olyan érzésem volt mintha így a lábához nőtt volna a deszka. A THUG 2-be 3 pálya a THPS 3-ból van átvéve, és a trükkök még talán enyhébbek mint a thps 3-ba (thps 3-ba olyan is volt hogy erejével tartja meg a deszkát meg így pörög 8-at a deszka körül a levegöbe... :/ )
    Szóval annyira nem kell isteníteni a régebbi tony hawkokat. Sztem így a leg valósághübb a THAW lett, mármint a leg hihetőbb (pl. megállásnál ha magasról érkezik akkor gurul vagy letompít, és lelassul, pontosabban felyezi be a trükköket, és a trükkök sokkal jobban látszanak - lassításban látszik nagyon jól)
  • Fido4life
    #2562
    azt nem mondtam hogy akadás mentesen, se hogy ultrarealisztikusat.. Csakhogy közel legyen a valósághoz :) Írtózom ezektől az idóta, elmebeteg trükköktől.. Épp elégvolt ami a THPS 3-ban vagy a 4-ben volt :) De a Tony Hawk-ok nem erről szólnak.. Erről tudnék oldalat is írni, de inkább nem kezdek bele.. Arra úgyis ott van a "Te Milyen Játékot Készítenél" topik..
  • Balumann
    #2561
    Ja lesz folytatás, más felvételekkel. Majd újrarakom a gépet és akkor megcsinálom a folytatást, mert most valamiért lefagy a video szerkesztő... A Sony vegas nekem nem tetszett, 1x már néztem, ulead video studio jobban bejön (bár most nem tudom mér kezdett el szarakodni :(( )
  • SZilaJMaGGoT
    #2560
    Hát a grafika azér lehetne próbb a ps grafikánál.... : /
  • quack
    #2559
    aki ultrarealisztikusat akar fejleszthető karakterrel, jó fizikával, grafikával, akadásmentesen az szvsz vegyen egy gördeszkát menjen ki a szabadba
  • Fido4life
    #2558
    1 Ember mondta hogy akkor senkise venné meg (illetve ő se mondta)
    1 ember örömmel venné meg ha reális lenne (nem csak 1 hidd el)
    Amúgy Balu, szerintem is naon fasza videód, ha nem mondtam volna...