5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Hypofely
    #2637
    megtaláltam Camera controls de ne ilyen név alá tedd alig találtam meg
  • Hypofely
    #2636
    Hehe a faq ba sincs benne:D
  • Hypofely
    #2635
    sztem változtasd át GYIK -ra Gyakranismételt kérdések
  • Hypofely
    #2634
    menny má a ... :D:D
  • Balumann
    #2633
    FAQ :D
  • Hypofely
    #2632
    tailwhip-et(bmx) hogy megcsinálni.Mielőtt beírkánátok hogy használd a keresőt meg minden használtam ott írt valami balu de nem jutottam többre
  • Balumann
    #2631
    Adobe Photoshop CS2 (asszem legalábbis a legújabb) :D
  • Balumann
    #2630
    nincs linkem, egyébként a legújabb Adobe van meg
  • Balumann
    #2629
    jah de lehet hogy a THAW motorját használják és csak új pályákat meg skineket meg iyleneket ujítanak fel.
    Azt azért elkell ismerni hogy a THAW és a THUG 2 között eszméletlen sok változás van a mozgásokban és trükkökben. És ezerszer látványosabbak a trükkök meg hihetőbbek a mozgások. Remélem THAW motorral csinálják a DownhillJam-et is.
    Egyébként egy játékot akkor se készítenek el hamar ha egy butítottat akarnak is csinálni, hiszen egy meglévő motorral csinálják mindig a játékokat. Egy újat kifejleszteni hogy egy butítottat csináljanak az nagyon sok idő lenne és nem érné meg. Úgyhogy szerintem a THAW motorral fogják csinálni, még ha sok újítás nem is lesz benne. (azt meg gondolom hogy nem fognak egy thps 1-es motorra visszatérni, nem erre gondolták hogy kicsiknek csinálják remélem ^^)
  • Hypofely
    #2628
    balu meik adobe pohtoshoppal csináltad pontos nevetplz ha tudsz linket is :D kösszi
  • Fido4life
    #2627
    Ajaj, nem véletlen hogy ilyen hamar jön..
  • LPandN
    #2626
    -"Tony Hawk´s Downhill Jam
    Kiadó: Activision, Fejlesztő: Neversoft
    Platform: PC, Típus: Sport, Gördeszka
    Újabb gördeszkás őrület, mely Tony Hawk nevét viseli, és melyben ezúttal a fiatalabb korosztály van a középpontban."
    Ezt a gamekapocs írta, de még több játékos magyar lap írt róla...
    -Sokkal jobb ez a fejléc a régi nekem nem tetszett de ez igen.
    -Grat Balu az új rekhez.
  • MimaSKATE
    #2625
    LA tényleg a rap főváros kiszen Chad Muska is ott lakik
  • Fido4life
    #2624
    Jaj de ideges vagyok... A haverommal THPS 3-aztunk és elgondolkodtam: milyen jogon csinálták THAW-ot, Punkosra ? Főleg hogy L.A.-ben járunk ami köztudottan a rap fővárosa.. (bár ahogy az kinéz ott, inkább jobb is..) Mér nem lehetett, úgy csinálni mint a régi részeket: kommersz rockot, és rappet berakni ??? MEg a ruhánál is.. Na mind1, ezek után minimum hogy a Downhill Jam-ben, csak Hip Hop cuccok lesznek.. (mielött valaki félre értené.. Nekem nem a Rock-al van bajom, hanem ezzzel az igzságtalansággal :)) Na és akkor még a SoundTrack-ről nem is beszéltem..)
  • Balumann
    #2623
    holnaptól igen, de most beteg voltam.
  • Fido4life
    #2622
    Maaan.. Mészbte egyáltalán suliba ?
  • quack
    #2621
    grat
  • Balumann
    #2620
    na mostmeg elszartam 49 millt :(((
  • Balumann
    #2619

  • Balumann
    #2618
    próbáld torrentről :P
  • Fido4life
    #2617
    Na jó.. Csak a Rapidsharéről 28 nap mire lejön !
  • Balumann
    #2616
    Akinek nincs fenn az kap egy hetet hogy letöltse a csoportképig
  • Balumann
    #2615
    Majd még lehet csinálok egy jobbat. Viszont mit szolnátok ha majd feljönnétek netre és csinálnánk egy csoportképen 8-an és azt is beraknánk ide felülre? :D
  • Fido4life
    #2614
    Az előző nagyon összevolt csapva, legalábbis nekem nem tetszett, hogy kockákban vannak a képek, és a fórum szó is vágdosva van.. ez már sokkal profibb ,-)
  • quack
    #2613
    nekem az előző jobban tetszett, ez nagyon üres
    40milkot elbukni :O fu gec dobtam volna ablakon kifele a technikat :|
  • Fido4life
    #2612
    Sztem nagyon jól lett..
  • Balumann
    #2611
    én csináltam, csak most annyi különbséggel hogy már valamennyire tudom használni az Adobe Photosopot :D
  • Hypofely
    #2610
    á most látom kira
  • Thadius #2609
    jah oké nem olvastam vissza ^^
  • Thadius #2608
    vááá :D királly
    ki csinálta?
  • Gary
    #2607
    Nyomj egy frissítést (lap újratöltése) a böngésződben! :D
  • Thadius #2606
    amúgy milyen új bannerről van szó? :D
  • Gary
    #2605
    Én arra gondolok, hogy sz@rrá lesz butítva. Lesz a 4 irány és egy funkciógomb, ami nek a használata mindenhol mást eredményez. Pl.: simán megnyomva ugrik, korlát, szegély mellett megnyomva/nyomvatartva slide-ol.
    De, bár tévednék! :)
  • quack
    #2604
    höhö :D
  • Csuhai G
    #2603
    Úramatyám! Nekem ennyi összesen nem sikerül! XDDD
  • xy21
    #2602
    De miaz hogy gyerekeknek????
    Ezt nem értem:(
    10 éveseknek lessz a game és micimackóval lehet zúzni a mézescsuporflippet:D:D
  • Balumann
    #2601

  • Balumann
    #2600
    tényleg thug for kids
  • Hypofely
    #2599
    ja és a 4 az for rrá változik szal úgy lessz gyerekeknek:D
  • Balumann
    #2598
    gamespy hírben van
    "This special extension of the Tony Hawk's Pro Skater franchise is aimed at younger skate fans, a "THUG 4 Kids", if you will."
    Nem értem teljesen, de valami olyasmi hogy:
    Ezt a speciális kiadást a Tony hawk proskater a fiatal deszkás fanoknak, "thug 4 gyerekeknek (gondolom játékosoknak) célozzák. (jobban nem tom lefordítani :S)