5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Hypofely
    #2677
    és hogy gyakoroljam be balu
  • Balumann
    #2676
    pedig az a legfontosabb, hiszen abból lehet akármennyit csinálni, hisz levegőbe nincs balance. Ha nem gyakorlod ki az air trükköket akkor a 10 millt esélyed sincs szinte elérni ^^
  • Hypofely
    #2675
    Ez olyan izé most szerezném meg hogy legyen special meterem erre kell csinálni airtrükkt amiből elég béna vok
  • Fido4life
    #2674
    Nah, tegnap végig vittük a haverommal, a THUG 1-et ! Tiszta cooperative volt, mivel én a végén, amikor már csak 3 oan szar maradt volna, kikapta a kezemből a joy-t, és az utolsó pillanatba megcsinálta...:) Utána elszörnyődtem, azon Kiss-es pályán, amit utána adott... És én még azt mondtam hogy rappes játék..:))
  • MimaSKATE
    #2673
    Wiezel.Mc?
  • Balumann
    #2672
    Wiezel Downtown-os videoja, akit érdekel, jól játszik :P
  • Balumann
    #2671
    légyszi ha legközelebb printscreen+paint-al fényképezel a szegélyeket vedd kisebbre :D
    Ha ilyen nagy küldetés akkor a fenti sávon írja. Ha meg ilyen graffitistől kapott, akkor a NOKIA alatti (ami a háztetön van) részen keresd.
  • LPandN
    #2670
    Hoppsz...
  • LPandN
    #2669
    Itt hol van az a hely amit le kell graffolni?

  • LPandN
    #2668
    Mer ha igen akkor gratu!!
  • LPandN
    #2667
    Ez komoly???
  • Tmacy
    #2666
    grat,durva O_O
  • Trialkid
    #2665
    www.muhcrew.de.tt

    NA DEEE...
  • Fido4life
    #2664
    234 mill ? Na nee...
  • Hypofely
    #2663
    me mé gyanus ?
  • Fido4life
    #2662
    gyanús...
  • Balumann
    #2661
    szép ^^
  • Trialkid
    #2660


    ez eggyenlő 234 mill -el
  • Tmacy
    #2659
    ma 7 millio sikerült ^^
  • Balumann
    #2658
    akkor csak így tovább ^^
  • Tmacy
    #2657
    east la ^^
  • xy21
    #2656
    WTF???
  • Balumann
    #2655
    ja az "ezret" az valahogy kimaradt az életemből abban a másodpercben ^^
  • Hypofely
    #2654
    Hypofely
    Cegléd pályán Pest megye tod los angeles után balra és előre pár ezer kilométer és ott vagyunk:D
    Balumann
    Hol van Cegléd és Pest megye? Eh nem is tudtam hogy Los angeles magyarországon van
    pár ezer kilométer pár ezer kilométer pár ezer kilométer :D
  • Balumann
    #2653
    Hol van Cegléd és Pest megye? Eh nem is tudtam hogy Los angeles magyarországon van
  • Hypofely
    #2652
    Cegléd pályán Pest megye tod los angeles után balra és előre pár ezer kilométer és ott vagyunk:D
  • Balumann
    #2651
    melyik pályán? :D
  • Hypofely
    #2650
    Ennyit lopni vazze bár mi is ezt szoktuk élőben
  • Csuhai G
    #2649
    Jó a banner! ;)
  • Hypofely
    #2648
    storyba nekem deszkávak 384 bmx el 314 körül :D thug2 be 6 mill volt a recem deszkával.Hot rod nincs a thawba??
  • Tmacy
    #2647
    ma uj rekordom lett thawban (5,400,000 körül van)
    nem egy nagy rekord,de örülök neki
  • Balumann
    #2646
    jobb története van mint az eddigi tony hawkoknak. És graffban is látványosabb minden, főként a fliptrickek. Sztem menni fog 1024x768 -as felbontáson alapon, de reménykedj mert az Ati 9800-asokon sok ember panaszkodik asszem. DNA drivert majd tegyél fel
  • Balumann
    #2645
    nem tom nekem mindegyik pályarészen vagy 6.-jára sikerült, illetve Beverly -be sokkal többet szarakodtam. Szar mert nem lehetett egyenesen menni, mindig manőverezni kelett hogy netudjanak bemérni a helikopterekből ilyen fénnyel, mertk ülönben vége. És az egyszerü ugrások nem nagyon jöttek be mert addig még bírt követni :S De lehet hogy rosszul csináltam mert aztán belejöttem és beverly-be már 3.-ra sikerült. Sztem neked mákod volt :P
  • xy21
    #2644
    A thaw fináléja könnyű volt!
    Nekem 2.-ra sikerült de csak azért mert először nem tudttam hova kell meni:D
    A downhill jam pedig arra gondolt a fiatalabb korosztállyal hogy fiatal deszkások lesznek benne.Pl.:Rájen Shekler(nem tom angolul leírni a nevét:D)
  • Prince of Máté
    #2643
    CSá

    Nemsokára meglesz a THAW!:P A kérdésem:
    Milyen játék,jó a története?(ismerem a tony hawkokat mert eddig midnegyiket végigvittem)
    ha ilyen gépem van:Celeron 2ghz,640mb RAM,Ati radeon 9800 ez megfelel a THAW-nak? Úgyértem milyen felbontást alkalmazzak?
    THX
  • Balumann
    #2642
    THUG 1-nek könnyü volt a finálja, csak követni kellett azt a hapsit, de aztán bekelett előzni. Nem tom az nekem 4. vagy 5.-ikre sikerlt. THUG 2-be látványos votl de ott se volt valami nagyon nehéz. Itt viszont skate ranchből végig üldöznek New orleansig (east LA-n, beverly hillsen keresztül) helikopterrel. Nem tom, úgy 30.-jára sikerült ^^, szerencsére quicksave-l a pályáknál. Megkell mondjam, nem volt könnyü
  • Fido4life
    #2641
    Könnyebb, vagy nehezebb mint a THUG 1 fináléja ? Annak nagyon jó Story volt szerintem ! (mivel csak azt vittem végig majdnem :PP)
  • Balumann
    #2640
    elég sok küldetés van a story-ba. És azt hogy megnyertél egy új városrészt (nem city elvileg mert az egész los angeles-ben van), akkor nem jelenti azt hogy az előtte lévő pályát átvitted. Sőt, a fő finálé előtt is asszem kell pár küldit csinálni még beverly-ben is meg new orleans-ba is. A finálé sem egy könnyü dolog de nem akarom lelőni a poént :P
  • Hypofely
    #2639
    összesen hány küldetés van a storyba mert látomn ha kapok egy új cityt akkor a your option ba már kicsitt több küldit kell teljesítenem azt írja.Most össze vissza lopok mindent:D ahoz a skateparkhoz
  • Balumann
    #2638
    de így a legkönnyebb megtalálni mert így van a beállításokba. azt meg így nem akartam leírni hogy melyik irány melyik trükk, azt már meglehet találni sztem ennyi help-el :D

    jobb a FAQ szerintem, többen ismerik a faq szót mint a gyik-ot. meg a végén azthiszik hogy gyíktenyésztés van a forumba