5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #5539
    ne használj ékezetes neveket...
  • szhajni13
    #5538
    köszönöm a segitséget!!! mekkora hülye vok!!! rögtön sikerült!!!
  • Atti12
    #5537
    gombkiosztásban van egy spin transfer gomb. Azt állítsd be és azzal próbáld.
  • szhajni13
    #5536
    Sajnálom valamiért nem jelenik meg!! De azért remélem igy is tudtok segiteni!!!!
  • szhajni13
    #5535
  • szhajni13
    #5534
    Itt a kép majdnem elfelejtettem !!! :)
  • szhajni13
    #5533
    sziasztok!!! Én is nemrégen kezdtem, de 2 napja elakadtam Beverly Hills-ben!!! Egy tetőre kellene feljutnom és ott spine transfert csinálni!!! de a tetőre feljutással van gondom mert ha ugrok és nyomon az előrét akkor nem megy fel!!!
  • kr1szmester
    #5532
    Elakadtam East Los Angeles-ben. :S Vinném a mission-t de nem tudom mit csináljak. Itt van kép hogy hol, mit vagy valami hasonló :D
  • Balumann
    #5531
    Ezt most nem igazán értem. Fel/le azzal lépteted, amivel a játékban előre/hátra mész (default: W S A D), "enter" az ugrás, vissza a Grab gombbal lehet lépni. Szerintem teljesen megszokható, csak eleinte furcsa.
  • bust
    #5530
    sziasztok.
    nemrég tettem fel a gémet de van egy "kis" problemám az irányitással.
    elképesztő borzalmas h a menüben u val meg aszem o val tudom elle léptetni a kurzort és num 6 az "enter", a vissza pedig a num 4. launcher ben néztem a keybindet ott nem ezekre az értékekre van állitva.

    vki tud megoldást
  • Balumann
    #5529
    A Tony Hawk Games -ről töltsd le a Online FIX -et, utána jó lesz.
  • sammi
    #5528
    Sziasztok, remélem még van aki látogatja ezt a fórumot, annyi lenne a baj, a játékkal, hogy én már kb. két hónapja online-ba nyomulok, de most így ma nem akart elindulni... Belépek az online pllay-be ott utána az eropa szobába, aztán kiír egy ilyen hiba jelentéses dolgot, és kidob a játékból, de viszont story modeba classicba, meg minden máshogy megy, csak online-ba nem. Aki tud valami megoldást válaszoljon legyenszíves.


    Előre is kösz bárkinek is!!!

    By:Flatman
  • Balumann
    #5527
    Ilyenben nem segítek.
  • vki82
    #5526
    Ja,és még vmi!
    Hogy lehet a cheat menüpontban elérni azt,hogy beírhassak egyet?Az always special kéne,de bármire nyomok a nem adja meg a lehetőséget a beírásra!:)
    vki nem tudja véletlenül?
  • vki82
    #5525
    Köszönöm szépen,de télleg!
    ;)
  • Balumann
    #5524
    Megcsináltam, visszaküldtem. Most sem sikerült ugrás nélkül, és 2.-ra meg kiírta hogy now land, aztán nem adta meg (erre emlékszem, mikor én csináltam akkor is eljátszotta). 3. alkalomra sikerült is
  • vki82
    #5523
    Rengeteget szarakodtam vele,télleg,és most abba is hagynám az AW-t,mert nem tudom megcsinálni!

    köszi!
  • Balumann
    #5522
    Az a helyzet, hogy mindig utasítottam az ilyen felkérést, hogy csináljam meg valaki helyett. De mivel sokat próbálkoztál vele, kivételesen megtehetem. De szvsz ez tényleg egy könnyebb feladat, nem igazán értem hogy hogy tudtál ennyire elakadni :-)

    Küld a [email protected] címre.
  • vki82
    #5521
    Ugyan egy srácnak elküldtem már a mentésem,de benne lennél,hogy neked is átküldöm,hogy tovavidd?:)
    mondom,engem már nagyon idegesít ez a küldetés,és nem is akar sikerülni hidd el.
    Adsz egy mail címet ahova átdobhatom?Pont ott vagyok a srác előtt a küldetésnél pár méterre.Megtennéd hogy átviszed csak ezt a részt és visszaküldöd a mentést?
  • Balumann
    #5520
    Teljesen jól meg lehet azt csinálni, de az tény hogy nem könnyű :) Nekem 5-6. alkalomra sikerült (és eddig nem olyan sokan akadtak el annál), de mint írtam nekem is ugranom kellett. Érdekes módon, ott elsőre nekem sem adta meg mikor megcsináltam!
    Próbálj nagyobb ívekben menni, esetleg tegyél 1 körta következő bólyák előtt. Megpróbálhatsz te is ugrani 2 bólya között, de ne csinálj semilyen más trükköt, leérkezéskor egyből folytatsd a Bert slideot.
  • vki82
    #5519
    Jah,és mégvalami...
    Nem a gyorsasággal van itt a gond hanem azzal,hogy lehetetlen normálisan megcsinálni ezt a küldetést.elvancseszve....
  • vki82
    #5518
    Ha tudnád hányszor megpróbáltam ,te jóég!egész éjjel azon baxakodtam...
    nem spine transferrel csinálom hanem KP7essel.sehogy se jön össze.Hihetetlen idegesítő,hogy itt szarakodom,mert egy idióta kitalálta ezt a küldetést.Már nincs idegzetzem négyszázadszorra nekilátni ennek a küldinek,most várok,hátha a srác visszaküldi a mentést az ominózus küldi utánra.A sponzorokat csinálgatom közben,sőt amióta nem tudok itt átjutni azóta az összes pénzes és graffos külditz is szinte mind megcsináltam.
  • Balumann
    #5517
    Az irányítás összetettsége miatt nem meglepő, hogy valakiknek mással akad problémája. A bert slideos küldetésnél én sem tudtam végigmenni, nekem úgy sikerült, hogy az utolsó, és az utolsó előtti bólya között ugrottam, de a bólyák között (az utolsó között is) bert slide-al mentem át.
    2 tippem van, hogy csináld meg a szponzor küldetéseket (azzal gyorsabb leszel, tovább bírsz menni, stb, én ezt sajnos kihagytam a játék végééig véletlenül, csak a legelején csináltam meg amit kellett, bár nekem a korábbi részekben szerzett tapaasztalatok miatt nem volt problémám ez miatt csak 1-2 helyen).
    A másik, hogy próbáld tartani az ugrást meg az előre gombot is, akkor lehet, hogy gyorsabban fog menni.

    És semmiképp sem a spinetransfer gombot használd a bert slidera, hanem a "Bert slide" gombot (mer tugye a ST gombal is lehet).
    Előtte kicsit gyorsabban menny rá, esetleg ugrásból.
  • vki82
    #5516
    Sziasztok!
    nagyon durván elakadtam ebben a játékban.Sztory mód,Santa Monica-i küldetés,amikor Tony Albanak kell bizonyítani,asanta monicai lépcső mellet(volt lépcső mellett,mert aztz egy korábbi küldetésben az impossible-vel le kellett rombolni)
    Szóval a küldetés.Először a csóka 2 manualt mond az fika,simán megvan.De a 3. amit kér,az bert slide le a lejtőn a bólyák között.tegnap este kb 23:00-tól próbálgattam reggel 5-ig,1 órás cigiszünetekkel,180-200 között ingadozó vérnyomással.Iszonyat felhúzott:)
    Egy srácnak elküldtem emailben a mentésem remélem ő meg tudja csinálni,és visszaküldi.
    De ötleteket ettől függetlenül várok,aki már végigtolta a sztory módot segítsen plíz!Bár belejöttem a végére annyira hogy 20 ból egyszer majdnem hibátlanul lementem a lejőn bertel,de a rohadék nem fogadta el egyszer sem.Kár hogy egy ilyen apró hiba,elrontja a gémet,mert amúgy tetszik.
    Érdekes hogy többektől azt olvastam hogy a boneless+impossible tök nehéz küldi,nekem az elsőre sikerült:)
  • Hay Balu
    #5515
    KösziTHX
  • Balumann
    #5514
    Jaj sry, itt elfelejtettem szólni. Szóval a CWI tárhelyszolgáltató megszűnt, így átraktam másik tárhelyre az oldalt. Javítottam a linket bannár alatt.
    Az új cím, ha nem innen szeretnétek rámenni az oldalra: www.thgames.atw.hu
  • Hay Balu
    #5513
    Hello all!
    Elakadtam annál a küldinél ahol a zöld UFO-s ruha kell.Tudom tudom... nézzem meg a FAQ-t, de nem jön be vki segítsen pls!
    Előre is köszi
  • Balumann
    #5512
    Jah, ezt én is észleltem mikor végigvittem, legalább 2x. Ráadásul mind2 helyen teljesen egyértelmű a feladat leírás és tökéletesen meg is csináltam.
  • kr1szmester
    #5511
    Hát ez de hülye egy game. :D Van amikor sikerült van amikor nem, pedig mindent ugyanúgy csináltam...-,-
  • kr1szmester
    #5510
    Csináltam egy kombót az UFO-s missi-re. de nyomom a Manualt aztán rámegyek a sínre és megnyomom az R-t(ahogy van írva: Fölfele nyíl Lefele nyíl + R) de nem azt csinálja. WTF?
  • kr1szmester
    #5509
    OMFG de f*sz vagyok XD Már tudom mi az :D XD
  • kr1szmester
    #5508
    Na megtudtam csinálni :) A 3 db Inpossible az semmi volt de aztán a 360-alannyit szenvedtem :S De legalább megtanultam hogy mikre nem jó a Fókusz xD Amúgy a Caveman az micsoda? mert nem rémlik é nincs benne a Trick List-ben sem. Vagy meik gombbal lehet előhozni?
  • Balumann
    #5507
    Igen jól mondtam. Elsőnél boneless -el ugrasz a lépcső tetejéről, és imposible-t csinálsz közben, x-re ráérkezel (kell egy kis lendület hozzá).

    A 2.-nál a szinház tetejére kell felmenni (középen van). A 3. képeden látod is balra, amin grindelni kell, a végén rákanyarodik a tetőre, onnan kell ráugrani.
  • kr1szmester
    #5506

    Ez a lépcsős

    Ezek pedig azok amikor fel kell jutni annak az épületnek a tetejére.

  • AtiRadish
    #5505
    Lécspő tetejéröl boneless, és amig esel lefelé akkor 1 impossiblet kell nyomni, és ráhuppani az X-re
  • Balumann
    #5504
    Egyikre sem emlékszem konkrétan, nem véletlenül kérem mindig, hogy rakjatok képet a küldetésről.
    Boneless-t nem lehet trükközésből végrehajtani, így szinte biztos hogy a lépcső tetejéről kell leugrani és közben impossible-t csinálni. Ha az a küldetés amire gondolok, akkor ott kell egy kis lendületet venni (másik irányba ugorj fel valami negyedcsőnél) és úgy menny rá.

    A másiknál meg keress egy másik utat, nyilván valamilyen másik úton kell felmenni.
  • kr1szmester
    #5503
    Elakadtam az American Wastelandban. Santa Monica-ban vagyok és 2 mision van még. Az egyik az hogy le kell bontani a lépcsőt. Azt írja hogy Bonelesst kell csinálni és a lépcső alján az X-re egy Impossible-t. Most itt azt nem tudom hogy végig kéne csúszni a lépcső korlátján és aztán onnan egy Impossible-t vagy a Bonelesst a lépcső tetején és miközben esek lefelé akko egy Impossible-t? És a másik meg az, hogy egy épület tetejére föl kéne jutni anélkül, hogy a talajt megérintenénk. igen csak hogy át akarom ollie-zni, vagy szaltózni akkor az hibásnak számít. valaki segítsen pls!
  • puma99
    #5502
    jah,es egy kerdes: hogy kell megcsinalni a bmxxel a FEEBLE GRINDET?
  • puma99
    #5501
    ha jol emlekszem,akk eloszor feltoltod a specialt,es mikor mar grindelsz,akk mar speciallal csinald.
  • zsoltán
    #5500
    hello, ott akadtam el amikor a focus t kell megtanulni, az első két részét sikerült megcsinálni, de amikor a tail block slide t akkor nem tom mi van, végig csúszom az egészet de nem fogadja el, remélem valaki tud segíteni, előre is köszi