5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Atti12
    #2717
    vágd ki a pontszámot és ugy rakd be akkor kicsi lesz a képméret
  • Fido4life
    #2716
    sg upload a barátod
  • KisPaksi
    #2715
    This it's my new record!!! sajna nem vok VIP tag úgyhogy képet nem tok felrakni, de akinek kell róla kép vagy netán nem hiszi el hogy ennyi akko van msn-em!!! Amúgy a recordom 672.033185 akinek ez magas akkor 672mill!!!
  • Fido4life
    #2714
    Nekem legalábbis.. Nem győzöm hangsúlyozni, hogy mennyire megörültem, amikor a honlap írtak hogy No loading, meg egész L.A. Jaj de jó lett volna, egy hatalmas városban deszkázni..Mondjuk pályának viszont nem lenne jó, mert egy félcsőt, nem igazán látnék egy városban.. De lehetett volna deszkapark ahová bemész, azt ja.. Na jó befejeztem.. Talán a Downhill Jam-ben lesz valami..
  • Fido4life
    #2713
    Egy átverés az egész játék..
  • Hypofely
    #2712
    Ahoz képest hogy mindenki mondta hogy baszott nagy pályák meg minden hát nem valami nagyok
  • Hypofely
    #2711
    balu még ki se akasztottam a storyt nincs beállítva special és így sikerült 5millt esnem a canadában
  • LPandN
    #2710
    Nekem 6.9 mill. Én is ma szereztem.
  • Rolesz
    #2709
    Ebből 7,5 mill a rekordom ma csináltam!
  • LPandN
    #2708
    Ma mondta valaki hogy látott a C-n 41 millt.
  • Balumann
    #2707
    ha nagyon jól tartja valaki a balance-t és specialok akkor is talán max 10 milig lehet eljutni
  • Hypofely
    #2706
    Chigago az ugyan az mint a tony hawk pro skaterbe lévő chikago tudom mert n-gagevel ezen a pályán szarakodtam
  • Tmacy
    #2705
    azon lehet állitoalg a legtöbb pontot csinálni,oylan hoyg egy padka van két fal között és azon csuszkálnak faltól-falig és ennyi.
  • Tmacy
    #2704
    énis igy vagyok vele,de mégis mindig azon játszanak,meg aztnemszeretem amikor hollywoodon megyünk mert nincs más pályája az illetőnek :o
    de nekem az a bajom hogy mindig kifagyok a felugró ablakok miatt..
  • Fido4life
    #2703
    ÉS ennyi rossz ízlésű emberke van ?
  • Balumann
    #2702
    szinte semmit nem lehet rajta csinálni
  • Balumann
    #2701
    THUG 2 training gagyi változata. Benti páyla, és kicsi nagyon.
  • Fido4life
    #2700
    Chichago milyen ?
  • Balumann
    #2699
    mármint játszok de csak egyes emberekkel általában.
    egyébként meg single-be
  • Balumann
    #2698
    én meg azért nem játszok THAW-al neten mert állandóan chichago-n játszanak.
  • Tmacy
    #2697
    ma csináltam 8,6 millt,igaz a chicago-n amit nem szeretek,de mivel azon játszottunk =)
    majd a szünetben gyurok még a combkra east la-n ,mert a spien transferelés meg a revertelés néha nemjön össze,meg egy jó utvonal is kéne majd.
    peace
  • Balumann
    #2696
    meg minneapolis se hiszem :D
  • Hypofely
    #2695
    ja télleg bocsi úgy gondoltam én is mert kyoto valahogy nem los angeleses :D
  • Balumann
    #2694
    mondjuk olyan pálya részis hogy Downtown, az meg azért sokkal jobb los angeles résznek mint ami a THUG 2-be van ^^
    east la az ilyen szélső LA rész, gondolom ilyen elhagyatott részre gondoltak
  • Balumann
    #2693
    csak a story
  • Balumann
    #2692
    az egész THAW story-ja los angeles-ben játszodik, és igen, városnak elég gagyi, pályáknak viszont nagyon jók. THUG 2-be meg pont fordítva, városnak jó, mert magas épületek és fenti út is van, de viszont pályának elég gagyi, alig lehet rajta jó dolgot. Na jó lehet csak akik azon játszanak azok nem csinálnak csak mennek a szélén a szegélyen kröbe-körbe :D De sokkal jobb pályák is vannak THUG 2-be mint az
    Azért láttad avideomba, emg talán más videoba, hogy thaw-ba az East LA.-s pályán elég sok midnent lehet, téynleg lehet rendesen légi trükköket és nehéz utakat is csinálni, és style pálya is egyben. Kedvenc pályám ^^
  • Hypofely
    #2691
    THAW-ba az összes pálya L.A.
  • Fido4life
    #2690
    Én szerintem a THAW-os L.A. Gagyi.. Legalábbis ha L.A.-nek mondjuk.. Mer egy sima pályának nagyon fasza..
  • Balumann
    #2689
    most a THUG 2-es los angelesről beszélek :D, de azért gagyi mert nem egy stíleos pálya, alig lehet rajta jó dolgokat, pont szempontból sem jó mert kevés air lehetőség van. Azt látom állandóan hogy mennek ugyan azon a szegéyleken ugyan azokkal atrükkökkel, 1 vagy 2 flippet használva azokon és akkor elesnek úgy 6-7 millnél, már a gyakorlottabbak 15-20 millnél talán, és akkor ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
    ^^
    Jó pályák Barcelona, Berlin, Boston, és pont szempontból (sajna hangulatból nem) New Orleans.
  • Fido4life
    #2688
    Gagyi ? Mér gagyi ?
  • Balumann
    #2687
    Hát ha azon a gagyi los angelesen csináltad, begyakorolt útvonalon akkor biztos hogy sokkal nehezebb lesz ^^
  • Prince of Máté
    #2686
    még régen amikor a THUG2-őt nyomtam ott 16 milla volt egy combóm.itt nem tom h nehezebb-e mert még mindeig nincs meg
  • LPandN
    #2685
    Huh, eddig volt a 2 milla 300 ezer rekordom, és ma először 3 millát aztán 2szer
    3 500 000-at és most 5 millát sikerült comboznom! Ma elég jól ment! Ja és >NBC<-s is lettem!! :)
  • Rolesz
    #2684
    privi ment
  • MimaSKATE
    #2683
    nekem
    add meg az msn címed .....
  • elekat
    #2682
    Hello van vkinek 100%-os mentése?
    kéne online-hez
  • Hypofely
    #2681
    oké csinálok egy pályát.Igazad van mert naon kell figyelnem a balance meterre
  • Hypofely
    #2680
    balu neked a thaw jobban bejön mintz a thug2 met abba ha jól tom csak 56 millt tudtál
  • Balumann
    #2679

    jee 71 mill csak utána továbbugrottam egyből úgyhogy fent látszik
  • Balumann
    #2678
    talán kinézel egy jó pályát ahol elhet sokat levegőbe lenni, vagy csinálsz egy pályát ahol sok az ugrási lehetőség, és begyakorlod azt hogy minél tovább tartod a trükköket a levegőbe, meg mindegyik közbe forogsz. És főként a specialokat (nekem egyébéknt úgyvannak beállítva ha valakit érdekel hogy 2 manual spec, 2 slide spec és 8 air special ... (-> és mindet használom))
    Na egyszerübben, ne azt gyakorold hogy minél tovább tudd tartani a balance-t, hanem minél tovább maradj a levegőbe és minél több trükköt csinálj közbe ^^