5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #2757
    philis buggal én ha jól emlékszem 1 percig se kell szarozni hogy több miliárd legyen. 600 mill az semmi ott.
    De egyébként meg arra gondoljatok hogy hányszor estek el balanc miatt, és hányszor ilyen rossz érkezés meg izé miatt.
    Ha pl. chichagoban megy valaki full balance-val, ahol szinte csak manualozni meg slideolni lehet ,semmi értelmes airt vagy valami hasonlót, főleg az hogy azon a szegélyen faltól falig slideolni csak, akkor tényleg elhet valami hasonló. De santa cruse-n ha valaki megcsinál végtelen balance-val 100 millt akkor eléggé csodálkoznék, még nekem se menne. De mint videomba is láthattátok, hogy én se balance miatt estem el ott...
  • Dave9214
    #2756
    értelek, de van olyan ezen a fórumon aki GAMEPAD- al jáccik???????
    mert ha igen akkor megköszönném ha beilesztené egy képbe, a beálitás képét!
  • Balumann
    #2755
    van egy olyan a luncherbe hogy reset to default, alapméretezett-re állítja vissza. Tehát ami alapban bevolt állítva, arra állítja be. Ha pedig neked saját beállításod volt, tehát már átállítotad az alapot akkor viszont kevés az esélyed hogy aki gamepaddal játszik az is ugyan úgy állítja be mint ahogy te megszoktad akkor. PRóbáld beállítani
  • Dave9214
    #2754
    de nehez bealitani:s
    Akinak gamepadja van, pls rakjaki egy képbe a beálitásait!!!!!
  • Hypofely
    #2753
    hát ez most hülyeség elindítod a laucher és a gamepad settingsnél beállítod mindenkinek saját beállításai vannak sztem...
  • Dave9214
    #2752
    Segicsetek rajtam, gameadon nyomom, logiitech rumple pad 2- elvesztek a beálitások, vkinek nincsmeg ugyanez rendesen beálitva hogy még lehessen spec trickezni is? non megköszöném!
  • Hypofely
    #2751
    phillybe 857 mill a recem... és egyszer sikerült minusz 2miliárd nem tom mennyi már kiakadt a jelző:D
  • LPandN
    #2750
    Santa Cruz az.
    Lehet hogy azért jobb nem neten jatszani mert nem neten müxik a Balance meter kód? :)
    Vagy kód vagy olyan mint THUG2-be a Philly-s bug, de 600 millát ott nem lehet összehozni szerintem.
    Ha jössz mondd már el hogy csináltad!
  • Balumann
    #2749
    santa cruse a neve asszem de így nem nagyon tom, lehet hogy a másik ami ilyen tengeres
  • xy21
    #2748
    Thx
    Majd lessz ez még így se
    Amúgy kispaksi milyen pályán csinálta ???
  • Balumann
    #2747
    grat ^^
  • Balumann
    #2746
    hehe nézd meg hogy milyen trükköket csinálsz :D
    around the world, valami jó gap lehet, nem ismertem :P
    5 trükk fér alulra, és ebből a futáson kívül mind around the world, úgyhogy valami biztos csalás van benne ^^
  • xy21
    #2745
    http://www.sg.hu/forumkepek/2006_04/majdnem1.JPG
  • xy21
    #2744
    höh hova rakta fel a képemet???
  • xy21
    #2743
    ÁÁÁÁ majdnem összejött csak kifáradtam
    Ennyit még az 1éves thug2-ozás alatt sem sikerült összehozni
  • Balumann
    #2742
    áááh, ezen a pályán semmi air lehetőség nincs, a balance-t meg ennyire nem lehet tartani. Még a legjobbak se tudnak.
    Ezt átírtad memóriába, vagy valami buggal csináltad tuti ^^

    Egyébként én is, ha magamnak játszok, akkor olyanokat csinálok hogy csak nézek, neten meg a legbénább utakat is elrontom -.-
    Én is single-be csináltam a rekem
  • KisPaksi
    #2741
    Ezt amúgy nem neten nyomtam, ott kurta balfasz vok csak nem tom mért! Sztem az lehet a baj hogy ideges leszek attól ha látom a többiek eredményét!!!
  • KisPaksi
    #2740
    Nah régen voltam fennt az oldalon de itt a kép:



    Ez egyenlő 672.033185 vagyis 672 mill
  • Fido4life
    #2739
    impro ?
  • Balumann
    #2738
    semmi, jól begyakorolt, sok air-os utakkal simán meglehet csinálni többszáz millt :D
    én maradok az impro - style -nál ^^
  • Fido4life
    #2737
    Neked mi a véleményed, Balu ?
  • Balumann
    #2736
    ^^
  • Fido4life
    #2735
    Whatever..
  • xy21
    #2734
    Mifáj???
    Kinéz téged hülyének???
  • Fido4life
    #2733
    ez már fáj, de komolyan... Mért néznek minket, ennyire hülyének ?
  • xy21
    #2732
    Az igen!!!
  • Trialkid
    #2731
    hupa ezt elbasztam :D rosszat linkeltem sorry :D







    ez a jóó :D 202 mill Kyoto :D
  • Trialkid
    #2730


    kicsit régi de jó :P 202 mill
  • Balumann
    #2729
    ha nem azon a szar pályán gyakorolnál már rég 30 mill felett járnál sztem ^^
    De azon a zar pályán nem rossz 11 mill :D grat
  • Fido4life
    #2728
    Ezt még el is hiszem.. Grat.
  • Rolesz
    #2727
    Hupsz!Szóval itt a kép:(több mint 11 mill)

  • Rolesz
    #2726
    Új rekordom!Ja és csatlakozzatoka clanom hoz én csináltam meg a weboldalt is
    ITT az oldala én készitettem!

  • Fido4life
    #2725
  • xy21
    #2724
    Kezd kihalni ez a fórum:(
  • Tmacy
    #2723

    remélem látszik majd ^^
    uj rekordom(jobb felső sarok)
  • MimaSKATE
    #2722
    nincs
  • XenonIceX #2721
    hy!
    Classicba ruins után nincs több pálya?
  • Balumann
    #2720
    valahogy nem nagyon tudom elhinni ^^
    nem azért mert lehetetlen, hiszen már láttam nem egy videot, meg 900 miles videot is, de nemhiszem hoyg ennyi gyakorlásból ilyen gyorsan ilyen sokat csinálnál. Főleg hogy akik sokat csinálnak azok közül akikről így hallottam vagy beszéltem azok gamepaddal játszanak, kicsivel szerintem másabb azzal.
  • Atti12
    #2719
    amugy melyik pályán?
  • Atti12
    #2718
    mármint ha sg re akarod felrakni