5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #2797
    sry újra linkelem őket :/
    Wiezel - Oilrig 256 mill
    Wiezel - Santa Monica - 300 mill
    Wiezel - East LA 210 mill
  • Balumann
    #2796
    Többszáz miles videok
    Wiezel - oilrig - 256 mill
    Wiezel - Santa Monica 300 mill
    210 mill East LA - Wiezel szintén :)
    muhcrew.de.tt -n sok video van, nem csak ilyen százmiliósok, improvok meg styleosak is vannak
  • Balumann
    #2795
    nekem meg 71 ^^
  • Atti12
    #2794
    amugy 74 mill a rekem ^^
  • Atti12
    #2793
    upsz sry 19mill:
  • Atti12
    #2792
    na pár kép :D
    11 mill specialok nélkül downtownon:

    és 19 mill east la n specialokkal ez nem nagy szám :D
    http://i38.photobucket.com/albums/e121/ara1212/snap006g.jpg
  • xy21
    #2791
    THX!!!
  • Balumann
    #2790
    http://sgupload.uw.hu/
    Azért, mert az sg forum tisztogatok utálják ha ilyen ingyenes tárhelyre felrakják, aztán később mikor visszanézik csak egy üres ilyen hiba megjelenítéskor, vagy ilyen fehér kis bigyó jelenik meg a kép helyett.
    Egyéként meg egy csomó hely van ahova lehet regisztrálni képfeltöltésért
    Egyik legjobb a photobucket, én is ezt használom.
    Egyébként ha itt töltünk fel képet, akkor is csak ilyen kisebb méretü, korlátozott méretü kéept lehet csak felrakni?
  • xy21
    #2789
    Gondoltam de ebben nincs semmi vicces!!!
    Hogy lehet ez a SG ennyire sz@r???Hogy nem engedi a Kepfeltoltes.hu-ról a képet felrakni???Idemeg csak ilyen vágott 20 Kbites kéepeket rahatok fel!!!
    Szégyen!!
  • Fido4life
    #2788
    Jaa ? Hát nem rosz, sőt, de én ezen röhögtem ----> #2784
  • xy21
    #2787
    Teccik???
    BMX-ezni jobban szeretek a jatekban mint deszkázni:D
  • Fido4life
    #2786
  • xy21
    #2785
    Ez ITT asszem!!!
  • xy21
    #2784
    Ez nem jó a Faszomat ebbe a köcsög SZAR SG fórumba!!!Mér nem lehet képfeltöltésről feltölteni képet??!!A faszomat verjem bele!!!
    Na Várom a Büntetőpontokat!!!
    És asszem itt a kép:
    http://www.sg.hu/forumkepek/2006_04/HIGH2.JPG
  • xy21
    #2783
    Itt a Kombóm
  • bodesz
    #2782
    vki nyomjon már videót egy ilyen százmilla feletti komboról :P pls :)
  • LPandN
    #2781
    Nekem 800 valahányezer.
  • xy21
    #2780
    Most én próbálok BMX-el kombózni!!!
    Kinek mennyi a legnagyobb BMX-es kombója???
  • Balumann
    #2779
    de gondolom a levegöbe se csináltál sok trükköt :)
    Azért special nélkül is simán meglehet 10 miliót csinálni thug 2-be is (sőt többet is). Csak amennyit lehet a levegöbe kell lenni és trükköket csinálni ott is ^^
  • Fido4life
    #2778
    Nagy szenvedéssel elértem a THUG 2 ben 930 ezer pontot..(deee Special nélkül)
  • Balumann
    #2777
    Hát de ha azokkal mész akkor végülis ugyan azt éred el mint billentyüzeten a nyilakkal, akkor nem tudsz finomabban kanyarodni meg stb :/
  • Fido4life
    #2776
    Hát, el kell mondanom: a haveromnak van Gamepadja, és messze nem olyan jó, és kézenfekvő, mint a PS2-es Joy. Ha nagyon akarsz, akkor jobbban megéri venni egy átalakítót (meg egy PS2 joyt persze) és akkor mehet a banzaj...
  • Vinsanity15
    #2775
    nem nem ,vannak rajta rendes iránygombok meg az analog.namost az analoggal nemlehet rendesen trükközni mert PL a 360 flippet nemtod megcsinálni mert nehéz kitapintani hogy hol is van.Amugy ki mondta hogy én nem gamepaddal jáccok.azzal jáccok csak nyilakkal nem analoggal
  • Balumann
    #2774
    ja de hát akkor mi értelme a gamepadnak ha nem azt használod? :D
    Sztem pont az a lényeg hogy azzal a karral könnyebben lehet kanyarodni meg forogni a levegőbe :/
    Kéne nekem is egy gamepad :((
  • Vinsanity15
    #2773
    Nah ezt jól megaszondtamMár fáradt vok
  • Vinsanity15
    #2772
    AZ ilyen gomb szerű kar és túl könnyen forog a kombókhoz
  • Trialkid
    #2771
    LOL 1.4 mill Base nél Minimum a 800 mp :D LOL
  • Balumann
    #2770
    az analóg az melyik? az az a kar amit így lehet mozgatni?
  • Vinsanity15
    #2769
    Nekem így nagyon jó!És ha javasolhatom akkor ne analoggal jácc mert akkor a specialoknak tényleg lőttek!
  • Vinsanity15
    #2768
    Gamepadom beállitása
  • Vinsanity15
    #2767
    Ja jó akkor készítek egyet
  • Balumann
    #2766
    de azt kérte hogy aki gp-vel játszik, az rakjon be egy képet az irányítás beállításáról
  • Vinsanity15
    #2765
    Dave9214 nek kellett nem?
  • Balumann
    #2764
    nekem meg nincs gamepadom :(((
  • xy21
    #2763
    Én próbáltam gampaddal de nem teccik úgy:(
    Én hozzászoktam a billentyűs nyilak+numerikus gombokhoz
  • Vinsanity15
    #2762
    Sziasztok én GAMEPADDAL jáccok ha érdekel
  • Balumann
    #2761
    specialhoz 2 dolog kell. Fennkell legyen a special csík felül. Másrészt pedig 12 specialt lehet beállítani, és te állítod be hogy milyen kombok legyenek. Pl. egymás után gyorsan elöre + hátra + grab, vagy manualnál elöre + hátra + slide a földön. És azt a játékba kell beálíltanod, illetve story módba sajna nem lehet beállítani, azokat kell próbálni használni ami van. :S Nekem sose sikerült így komboba használni, ha írta hogy mit kell csinálni akkor benyomom simán, de hogyha így kombozok akkor a megszokott kombinációkat használom mindig. Úgy van beállítva jelenleg hogy van 3 manual spec, 2 slide spec, és a többi air vagy grab (levegőbe lévő)
  • Hypofely
    #2760
    de az nem attól függ hanem hogy hogy van beállítva pl fel+le+grind és ami erre bevan ha bevan állítva akkor spec trükk
  • Dave9214
    #2759
    én speciál shogysem tudok, 1 nap ha véletlen ecer sikerül, de akkoris ugyanazokat a gombokat nyomom mindt eddig!
  • Balumann
    #2758
    sztem senki nem játszik gamepaddal aki sürün jár ide, úgyhogy még írhatod egy hónapig amíg valaki válaszol gamepaddal kapcsolatban. Vagy pedig próbáld használni a keresőt vagy olvass vissza hogy ki kérdezett gamepaddal kapcsolatban és írj neki privátba. De szerintem jó az alap beállítás, lehet vele spec trickezni is ^^