5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Fido4life
    #2997
    Nah hibás az egyik fájl, letöltöm újra azt ja...
  • Balumann
    #2996
    úgy hogy játékban leveszed 0-ra a hangeröt, és elindítasz valamilyen zenét winampal :D
  • Tomihori
    #2995
    csáó 1.köszi szépen a segítséget majd kipróbálom...
    2.hogyan lehet berakni saját zenét me én nem találom
  • Balumann
    #2994
    jaja, szeretünk veszekedni, de végülis a vége az lett hogy kibékültünk, (vagyis trialt támadtuk és akkor játszottunk össze, utána meg WoW :D) és semmi nem lett a veszekedés eredményéből, hogy kinek van igaza :D
    Egyébként a THAW tényleg csak ilyen pötyögésre jó, ha már 1 óránál tovább játszom már azt nézem hogy léphetek ki, akárhogy játszok, akárkivel szinte :D
    Mindeneesetre én nem sűrűn vagyok fel neten, ha fennvok akkor is általába aragornal játszok, vagy valaki haverral. Egyedül így ritkán mek fel, akkor inkább single-be pötyögök, trükköket állítok, stílust alakítok ki ^^

    Na mind1 most úgyis az lesz hogy trial meg thadius visszaválaszol, és akkor a forumból megint egy csatatér lesz, de azért megpróbálok majd rendetrakni, csak hát én most mek vissza a suliba, és hazaérek fél 7 onnan ha meglesz tartva az az óra. Úgyhogy majd akkor ^^
    Akkor 3 nap mulva találkozunk majd a THAW-on is :D
  • jetcoke
    #2993
    haha cs.. első amit írok ez: szóltak h emlegetnek itt:)) örülök:))
    :P mért hiányoltatok? még a thug2-t se játszottam ki:P és nem is fogom abba hagyni:P t1et se és th4et se:PPP amúgy látom imádtok veszekedni:) nem volt téma? :) aranyosak vagytok:P és ha van 3 nap türelmetek, akkor kárpótlásul a játékban is közlök ezt azt veletek:) az télleg jó lesz:)

    trial néhányat kérdeznék, mer engem érdekel:
    hol a biciklid? mert mintha mc fórumon ott lennél állandóan, majdnem midnig látlak bejelntkezve írni ugyan nem szoktál , angolul még mindig egy szót se tudsz, najó néhányat xD, de szinte minden képen ott a neved:P.. minden régi és új haverom aztmondja thawon is ott vagy "folyton".. milyen színű a bőröd? mikor voltál utoljára napon? még mindig hintőporozod a kezed mielőtt leülsz th-zni? még mindig cipőben? és még erőlteted a controllert? jah és hány éves vagy? mindig elfelejtem:D csajoddal mivan? mer sztem nekem nem ér th annyit mint a "drágaságom" lehet te máshogy vagy vele:P

    thaduis az okostojás:))) neki kellett felhozni újra a jó kis témát:)) nem tom mennyi idő telt el de annyira nem sok XD unalmas a thaw vagy mi? :) én is szertek veszekedni:P balu tudja XD

    végezetül, 3 nap,
    nem veszem zokon ha támadtok természetes emberállat ösztön, mint ahogy vörösmarty mondaná :),
    trial neked "nem kötelező leállni egy 14 éves sráccal veszekedni:) de ha olyan okos vagy tessék answer engem meg nem fog érdekelni mer kicsit több dolgom van most mint ezt a fórumot bámulni pl munka mer nem vagyok ám ingyen élő x'D

    kár volt írnom úgy is megmondtam volna játékban meg még talán többet is megmondok:P

    haha nah csá
  • Fido4life
    #2992
    Jaja a videók is hiányoznak, de a videókat meg megtudom nézni PS2-őn, és úgyis csak Freeskatre használnám... Aztán majd lehet hogy megszerzem normálisan is.. Főleg ha lesz olyan mod hozzá, ami a THUG 2-höz volt !!
  • Balumann
    #2991
    én is saját zenét hallgatok alatta, elég gyenge zenék amik bennevannak. De a rippeltbe sztem a videok is meg minden ilyen hiányzik :S
    Sztem azért inkább normálisan töltsd le eredetibe.
  • Fido4life
    #2990
    Nah emberek, töltöm a rippelt verziót... Zenét majd teszek alá külön, szal elleszek..
  • Balumann
    #2989
    FAQ-ból megtudhatsz minden ilyesmit ^^
  • LPandN
    #2988
    Jajj má, utánaolvasás nuku?
    Bal vagy jobb kameragomb. Úgy tudod megnézni hogy melyik a kameragomb hogy a Kint a játékon kívül a Keyboard bindingbe megnézed. A másik küldinél pedig egy olyan Graphicot kell csinálni amiben minden fajta benne van(Szöveg, Tag stb....).
  • Fido4life
    #2987
    Kezd tetszeni ez a játék..
  • qweasd
    #2986
    VAlaki el mondaná hogy kell meg csinálni a tailwipet
    és amikor santamonica utáni pályával végeztem és dowtonba vagyok ott az egyik csávo valami grafikrol dumán ez az után van amikor tattot kellet magamra rakni
    SEGITSETEK!!!!!!!!!!!!
  • Balumann
    #2985
    -specialt felcsináni tod hogy lehet nem? (csinálsz trükköket, amíg fel nem megy, és utána villog felül az a csík)
    utána megnyomod amit ír felül gyorsan egymás után
    R - slide, vagyis csúszás gomb (bár sztem ezzel már nem mondok újat:D)
    Specialokba az a lényeg, hogy egyenletesen kell benyomni a trükk előtt a 2 gombot
    tehát, egymás után kell egyenletesen, de gyorsan benyomni a 2 irányt és a slide gombot, de úgy kell hogy mikor a slide-ot nyomod már az a csúszás legyne, tehát akkor érj oda.
  • Matt07
    #2984
    ok :P
    1.szerezz specialt
    2.ugrass rá a korlátra
    3.gyorsan nyomd egymásután sorba ezeket:balranyíl+lefelenyíl+R
    elvileg így sikerülni fog
    sok szerencsét
  • Tomihori
    #2983
    őőő ja me ebből nem értettem túl sokat :P
  • Matt07
    #2982
    szerezz specialt,aztán csináld meg a TailBlock Slide-ot(speckós slide)+
    az is érdekel hogy kell úgy behozni hogy meg is csinálja?
  • Tomihori
    #2981
    ja a special, meg vmi focus trükknél vok ahhoz kapcsolódik....
  • Tomihori
    #2980
    hello segítsetek megint lécci, elakadtam zen mesternél...ez írja bal felülre: balranyíl lefelenyíl + R (slide) Tail block slide FS or BS
  • Hypofely
    #2979
    na erről nem is tudtam még ütősebb lessz a vidcsi kyám ja és sztem ez a legujjabb Nvidia Omega Drivers 1.6693 (Forceware 66.93)
  • Tomihori
    #2978
    ok thx neked is meg balunak is!!!
  • Matt07
    #2977
    a forceware olyan driver az nvidiánál,mint a catalyst az atinál
  • Balumann
    #2976
    mellé
  • Tomihori
    #2975
    THX 1.mi ez a forceware? 2. ezt csak úgy a sima driverem mellé rakjam fel vagy töröljem le és úgy rakjam fel?
  • Prince of Máté
    #2974
    hát felraktam az 5.9-es driver-t és már alig akadozik!De nagypályákon szaggat a kicsiken nem:( ez szerintem a processzorom hibája lehet...
  • Matt07
    #2973
    van pl.:Nvidia Omega Drivers 1.6177 (Forceware 61.77)

    ezt innen töltheted le:Omega Drivers
  • Tomihori
    #2972
    #2965 pls!!!
  • elekat
    #2971
    ja tom mi volt a baj nem kell sorry
  • elekat
    #2970
    Balu!!Mondassz 1 CD keyt aTHug1-hez??
  • Balumann
    #2969
    ^^
  • Trialkid
    #2968
    Szerintem nem is bajj
  • Trialkid
    #2967
    Jet- nek nem indul a thaw
  • Fido4life
    #2966
    jajjj
  • Tomihori
    #2965
    már csak egy kérdésem van hogy nvidianál (geforce 6600)milyen drver van mint az atinál amit itt az előbb mondtatok hogy catalist omega...
  • Tomihori
    #2964
    ok köszi már rég túl vok rajta...:)
  • MimaSKATE
    #2963
    az is jó
    ami thug2 höz volt nekem
  • elekat
    #2962
    nekem van sok scak mind1ik xar=(
  • elekat
    #2961
    BAluman!!tudsz mondani egy CD keyt a THUG-hez?
  • LPandN
    #2960
    AZ ollie gombot kell nyomogatni mint egy álllat hogy felmenjen maxra.
  • Balumann
    #2959
    Nincs állandóan szerver, bárki csinálhat, és bárki csatlakozhat bárhova.
    És ne írjatok ide szerver neveket mert mire valaki elolvassa már lehet hogy a szerver nem is él mert meguntátok a játékot.
  • Dave9214
    #2958
    szerintem itt napontaí csinálnak szervert met én naponta legalább 7 et csinálok!