5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • miki90
    #3317
    DVD-s verziót hogyan lehet csinálni vki válaszoljon már pls!!!!!!!!!!!!!
  • Balumann
    #3316
    illetve pár napja próbáltam videot felvenni, és nagyon nem megy úgy, akad és zenét se jó közbe hallgatni.
  • Balumann
    #3315
    Ennél sokkal többet is csináltak, és nem estek el. De ha végre videoba eséssel is feltudnak venni egy ilyen kombot, akkor már jó.
    Nekem is, az én videomba is 21 millt elesek, mikor 71 mill a rekem, tegnap este is játszottam egyedül, 50 mill simán megvan ha nagyon akarom, de mikor a 71 millt csinltam akkor is csak így játszogattam, nem arra mentem, csak mikor már láttam hogy sok :D
    Sokkal nehezebb videoba játszani.
    Nem mondta senki hogy ezek rekordok.
  • MimaSKATE
    #3314
    miért ne?mert végül is megcsínálta nem?
  • SkyLinEXX
    #3313
    Bazz ebbe mindig esnek?akkor nem is számít rekordnak!
  • miki90
    #3312
    vagy egyáltalán lehet??
  • miki90
    #3311
    ebböl hogyan lehet DVD-s verziót csinálni????
  • SkyLinEXX
    #3310
    Ameni kár hogy eleset 612 milliónál
  • Balumann
    #3309
    Aki meg többet akar csinálni, kezdjen el East la-n, vagy downtown-ba gyakorolni. És ne azt hogy meddig tudtok elmenni körbe körbe, hányszor bírtok csinálni 1 flip-et a levegőbe miközbe ugráltok a korláton...
    Ajánlott max 2 manaul és 2 slide spec-t beálítani (bár wiezel és luke ha jól láttam, nem használ semilyen manaul vagy slide spec-t), és a többi air. És 1 komboba minél többször, minél több fajta trükköt csinálni. ;)
    És elemezzétek ki a videokat :D
  • SkyLinEXX
    #3308
    jah már megvan
  • Balumann
    #3307
    aha és melyik pályán, chichago?
  • Balumann
    #3306
    Jó videók
    Ameni - Kyoto - 612 mil Rapidshare-ra van feltöltve
    Wiezel - Beverly Hills - 335 mil -> ez meg filefrontra
    Luke - The Mail - 209 mil
    Luke - Oilrig - 479 mil
    Wiezel - Oilrig - 256 mil

    Wiezel - East LA nm/style (nm=no manual) (egér jobb gomb, cél mentése más néven, és a fájlnevet, "modules.php" -ről átírod amireakarod.wmv (!) -re.

    Ezeket a videokat a külföldiek linkelik be a forumukba, a forum megtalálható a www.muhcrew.de.tt-n, illetve egy 'pontosabb link a forumra'
  • SkyLinEXX
    #3305
    én már annak örülök ha 500000 pontnál több egy comboban de hogy 612 millió:O
  • SkyLinEXX
    #3304
    honnan lehet leszedni ezeket?
  • LPandN
    #3303
    Elnézést 612 millió Kyoto videót látok, csak nem tom leszedni mert nincs elég hely a C-n xD
  • LPandN
    #3302
    muhcrew .de fórumáról lehet.
    De azért szerintem a Kyoto is jó airekből. Nem véletlenül tudnak többen ott 300 mill felett csinálni.
  • SkyLinEXX
    #3301
    335 millió?????????? hol lehet letölteni?
  • Fido4life
    #3300
    335 mill ??
  • Balumann
    #3299
    east la, downtown a legjobb gyakorlásra, ott a legkönnyebb airokat begyakorolni, amin már kicsit nehezebb az beverly, oil rig-en is van jó air út, Santa monica még jó bár ott is elég nehéz néha arra menni amerre kell :D. Skate ranchon is van jó út, de ott, meg santa cruze-ban inkább style vagy impro, sztem semmi értelme pontra menni.
    Wiezel csinált most egy videot beverly hills-be, 335 mill, töltsétek le akit érdekel hogy hol van jó út :D .

    Azért egyébként láttam hogy a "kezdők" mostanában állandóan beverly hills-en mennek, de ugyan úgy csak mennek ott sem airoznak... :S
  • Fido4life
    #3298
    Nah majd East LA-n gyakorolok !
  • Balumann
    #3297
    nekem THUG 2-be 51 mill - Skatopia (LA gapline ami félig csalás az 71 mill de még mehettem volna tovább is)
    THAW-ba 71 mill East LA-n (chichagon meg 20 mill ha valakit érdekel, de nem úgy hogy azon a szar izén csuszok faltól falig... :D)
    Kedvencem mikor 1 millt se csinál valaki, kezdő, és akkor hollywood-ba meg chichagon gyakorol, mikor a lehető legszarabbak ezek a pont szerzésre :S
  • Fido4life
    #3296
    enyhe..
  • LPandN
    #3295
    THAW-ba szerintem jobb utak vannak.
    Például nekem a THUG2-be 1.7 millió volt a rekem, a THAW-ba pedig 13 millió.
    Enyhe változás...
  • Fido4life
    #3294
    mi bénaság ? örülök ha 1 millt összehozok a THUG-ban !
  • Hypofely
    #3293
    de ez bénaság me hát má kurva régen THAWoztam de Chicagoba összedobom neked így is a 2millt :D
  • Fido4life
    #3292
    fasza..
  • Dave9214
    #3291
    igen! ugy godnolom ezalatt komolytalan az illető má bocs!
  • Fido4life
    #3290
    2 millió combó felett !???
  • Dave9214
    #3289
    Új klán alapult!
    Neve: OKB Original Killer Boards
    Megalaptok: Dave, Simetro
    Belépés csak 2 millio combo felett!
    Jelentkezés: (msn) [email protected] vagy (msn) [email protected]
    Eddig tagok: nszotyi (NBC klán feloszlott!
    Burn
    Dave
    Simetro
    Várom jelentkezéseteket!
  • Balumann
    #3288
    -.-
    csinálj 20 ezer pontot ugy hogy azon a szaron is is mennyél. Mindig ez a feladat ha valamit elloptál és beépítették a skate ranch-be. Magyarul ki kell próbálni ¢¢
  • watto
    #3287
    még egy kérdés:D Itt mit kell?:
  • Atti12
    #3286
    thx
  • watto
    #3285
    kira a honlapod
  • watto
    #3284
    az csak a graffiti után jön :)))
  • Balumann
    #3283
    :D:D:D:D
  • Atti12
    #3282
    amugy jó hobbid van neked is (gyujtogatás)
  • watto
    #3281
    :D
  • Bankrupt #3280
    Ki kell herélni
  • watto
    #3279
  • nesster
    #3278
    mármint watto