5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #3357
    Csináltam még 1 videot. East la és Kyoto, illetve Santa Monicai bug is bennevan
    THAW - BaluHuNTeR - improv (East L.A. and Kyoto) video
  • Anti Flag
    #3356
    CSá! http://przforum.uw.hu/ ----------->THAW és THUG2 forum
  • Balumann
    #3355
    elkezded csinálni a kombot, és ha úgy értzed megvan 50 ezer pont, akkor belemész a barlangba (abba a komboba még), kidob és utána megvan a küldi. cave = barlang
    barlangot mielőtt megkérdeznéd hogy hol van még ezen a képeden is rajta van, ahol a szöveg van ^^
  • SkyLinEXX
    #3354
    még nem jártam ki 100% osan a story mode-t 3 küldi kell még és itt elakadtam:hol kell 50 ezret csinálni?
  • Balumann
    #3353
    nektek nem mosodik el a kép ezen a videon így? Látszik belőle valami hogy hogy kell? Mert én nekem kegyetlen szarul jön be ez a video, ráadásul ilyen gagyi minőségbe
  • SkyLinEXX
    #3352
    Game Cam is van?
  • MimaSKATE
    #3351
    ez nagyon jó
  • Balumann
    #3350

    Csináltam egy videot, hogy hogy kell sétálni a vizen, de feltöltöm majd valami normális tárhelyre a rendes videot mert ez így elég szar... :/
  • Balumann
    #3349
    Az abszolut nem thaw betütipus, bár így hogy ilyen rózsaszín hátteret tettem mögé, és ugyan olyan színnel, így összelehet keverni. Nem tom ha megnézed a betüket abszolut nem hasonlítanak a THAW-éra :)))
    De ha megnézed a címet, láthatod hogy a cím az nem betütipus, az egy ilyen logo, szerkesztett valami. Nézd meg hasonló betük, vagy ha megnézed már a 2 N betüt, kicsivel másképp néz ki (vékonyabb, meg stb.) Nincs ilyenbetütipus sztem.
  • Halfer
    #3348
    sztem nincsen, mert itt fent a képen is olyan paintesnek néz ki a FORUM mögötti szöveg :D többi meg az alap logo. de ha van akkor én is kérem:D
  • SkyLinEXX
    #3347
    de akkor hogy csináltam a témanyitó a American Wasteland Forum feliratot?mer neki sincs meg!
  • SkyLinEXX
    #3346
    Csak a készítőknek!
  • Balumann
    #3345
    persze mindenki tony hawk american wastelandos betütipusokat keres egész nap. Hidd el hogy ha így nem lehet megtalálni google-val, akkor nem valószínű hogy megvan valakinek is :)
  • SkyLinEXX
    #3344
    Valakinek tuti megvan a Tony Hawks American Wasteland betütipusa!vagy nincs?
  • cini28
    #3343
    Ezt a speciális trükköt hogyan lehet megcsinálni?
  • cini28
    #3342
    akkor csak én vagyok a béna:)
  • Balumann
    #3341
    Azért írtam le a FAQ-t, hogy legalább az ilyen egyszerű feladatokat, amik már az eddigi TH-kba is így voltak (hogyha nem játszott volna vele valaki) az megértse ezeket a gombokat hoyg mire jó, mert a játék hülyén írja le. És főleg azért hogy a topicba ne minden 20. kérdés-nél ugyan azt az egyszerű feladatot kérdezzék meg ^^
    (nem erre céloztam most, mert ez a nollie mondjuk annyira egyszerű hogy még senki se kérdezte meg, asszem a missionsba vagy valahol le is írja hogy hogy kell pontosan :/ )
  • cini28
    #3340
    késöbb vettem észre hogy ott van a F.A.Q. de ha nem értem akkor ide kell írni szerintem
  • Halfer
    #3339
    egyet értek veled, de a topik is azért van hogy segítsünk ha vkinek gondja van. ha úgy nem érti akkor itt mondja el neki vki. ha téged zavar a sok ismételt kérdés akkor lépjél túl rajta, majd válaszol más. különben miről dumálunk a topikban? arról hogy hány milliót rontottunk el? ehhe...
  • LPandN
    #3338
    Kéremszépen szerintetek mire van a F.A.Q.??
  • Halfer
    #3337
    beállításoknál a Change Stance-re állíts be vmit és az a nollie
  • cini28
    #3336
    Meg tudná mondani vki hogy hogyan lehet nollizni?
  • Fido4life
    #3335
    Ma felhosztam vidékről a game-et, a PS-t rákötöttem a PC-re, és úgy nyomom a THAW-ot.. Csináltam is képet a karimról :P
  • Balumann
    #3334
    kerestem már sok helyen de nem találtam
  • SkyLinEXX
    #3333
    Valakinek megvan a Tony Hawks American Wasteland betütipusa?
  • cini28
    #3332
    már jó:D a játék hibája volt hogy nem engedte leütni azt az elsőt. csak újraindítottam a játékot és utánna elsőre le lehetett ütni. kösz hogy segítettél
  • Halfer
    #3331
    deszkádról leszállsz, lecsapod a 3 piros izét és slideolsz, végén talán volt egy ugrás vagy natas spin, nem emlékszem már arra.
  • Balumann
    #3330
    kendőt én úgyemléskzem nem kell levenni de elhetn em jól emlékszem.
    Azokat a 3 bigyót ami a csövön van, annál az elsőt is lelehet verni. Vagy csak 2 van, mind1 amíg nem tudsz rakta végigslideolni mert elesik, addig lekell venri azt a bigyót. És utána ha végigslideoltál sztem nem kel mást csinálni
  • cini28
    #3329
    igen ez az a küldetés. azon a csövön van 3 baromság amiből az elsőt nem lehet leverni. utánna átugrok a szoborra és amikor a kábelre átugrok visszatesz a cső elejére. azt a kendőt vagy vmit kéne felveninni? de hogyan?
  • Balumann
    #3328
    ^^ kösz, toltam már jobban is
  • Balumann
    #3327
    nem sokra emlékszem már így hogy első küldetés, meg ilyenek. De nem a csatornáig kell elcsúszni asszem. Nem tudom már mi a feladat, de nem az az amikor onan fentről indul és ott a szobonál kéen valamit csinálni?
    Azon a csövön végigkell slideolni, de előbb odakell menni, megfogod a deszkát és grab gombbal levered azokat a szarokat amik rajta vannak, amik miatt elesel és nem tudsz slideolni. És utána slide, majd nem tom hogy az-e mikor oda le kell menni a csatornába és wallplant azon a csatorna ajtón, hogy kinyiljon és kitudjon jönni az az emberke :/
  • Tmacy
    #3326
    je Balu tegnap este együtt multiztunk ^^
    énvoltam aza Kisnyafi srác az OKB szerveren
    jól toltad ^^
    na peace
  • cini28
    #3325
    Sziasztok!
    Earth Los Angelesben vagyok és elakadtam az ottani első küldetésben.
    valami kendőt kéne felvenni és elscsúszni a csatornáig. de nem engedi
    lécci segítsetek! előre is kösz
  • miki90
    #3324
    thx
  • Balumann
    #3323
    jaa De ha ráírod a képfájlokat rakd rá a daemon tools-t is meg a cracket is ha nem a reloaded verzió. Mert ha valakinek oda adod és nincs nete, és nincsenek meg ezek a cuccok akkor elég peh xD
    ja meg patch
  • Atti12
    #3322
    de most már elég lesz az off-bol sztem.
  • miki90
    #3321
    oksa köszi
  • Atti12
    #3320
    kiirod a képfájlokat
  • miki90
    #3319
    jo bocsi én csak azt szeretném megtudni h ugye a játék 5 CD és elég kinos kiirni 5 CD-re szal 1 DVD-re érdemesebb! Igy szeretném megkérdezni h ki lehet-e irni DVD-re?
    Mostmár érted?:D
  • Balumann
    #3318
    milyen dvd-s verziót?? ezek videok. átkonvertálhatod valamilyen video szerkesztővel vagy akármivel videocd vagy dvd video formátumba, vagy ulead-al eleve dvd-re vagy cd-re is írhatod úgy és akkor leleht játszani asztali dvd-vel (nem lesz jobb minőségű, vagy nem tom mire gondolsz). De ne 'off'-olj itt pls, kérj más topicba segítséget videok dvd formátummá alakításához, bár nem nagyon értelek hogy mi a fenének akarod. És 1 írásjel elég a sor végére, mert elég idegesítő hogy odaraksz 10 kérdőjelet meg felkiáltó jelet.