5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • LPandN
    #3437
    Azt én is felraktam, de nem jó azzal se. Melyik részét tetted, mind a 3-at?
  • MimaSKATE
    #3436
    először felraktam a CHC-t aztán hibaküldés jelentése volt...megkérdeztem mindenkitz aki tud segíteni h mi lehet de ők sem tudták és felraktam a pach-t(1.01)és most jó !
  • MimaSKATE
    #3435
    JA
  • LPandN
    #3434
    Ja, szerintem igen.

    (tegnap rászántam magam arra hogy újratelepítsem a játékot mert nem ment, erre kiderült hogy a barátomnál van)
  • Balumann
    #3433
    csináljak szerintetek még thawos videót? ^^
  • nesster
    #3432
    jajj már! Ezt nem hiszem el, ezt a videót (a 150MB-set) mát láttam 20megásba is.
    Különben meg ha tényleg ilyen - ,,rossz''-lesz akkor remélem a focus gombot kiveszik belőle...
  • MimaSKATE
    #3431
    szedj le vhonnan 100% os mentést és ha ott sem száll le akkor nagy a bajj ,vagy unistall aztán telepítsd fel ujbol.
  • tosatt
    #3430
    Aha véletlen volt. De még mindig nem tom hogy mért nem lehet leszálni a gördeszkáról mikor a bicikliről le lehet.
  • Evin
    #3429
    Szerintem egy torrent link akart lenni, csak elfelejtette, hogy regisztrált oldalra, csak regisztrált felhasználó léphet be.
  • drowns41
    #3428
    Ez mi?
  • Halfer
    #3427
    belépsz a Laucher-be és ott be lehet állítani mit mivel. a caveman-re adj meg egy gombot. ha ezt csináltad akkor biztos olyat adtál ami nem tetszik neki pl esc
  • tosatt
    #3426
    Lécci segítsetek mertz még mindig nem lehet leszálni a gördeszkáról
  • tosatt
    #3425

    Ez a teljes (300 mb)
  • drowns41
    #3424
    Sziasztok!
    Honnan tudom letölteni a demoját a játéknak?
  • gtasok
    #3423
    tudnál segíteni???
  • tosatt
    #3422
    Már rájöttem hogy az E de nem csinál a gördeszkán semmit. De a biciklivel le tok szálni az E-vel. Ez valami BUG lehet
  • Balumann
    #3421
    A CHC-t még nem próbáltam, de telepítésnél ne oda telepítsétek egyből ahol a játék van.
    Telepítsétek ki egy üres mappába, és utána másoljátok be és írjátok felül a játékban lévő fájlokat (mappákat nehogy felülírjatok, csak a benne lévő fájlokat).
    Azért jobb így, mert így tudjátok melyik fájlokat kell lementeni. Aki nem érti így, az inkább ne csinálja.
  • LPandN
    #3420
    Csak kétszer nyomtad meg gondolom.
    De most telepítsem újra?
  • Balumann
    #3419
    ??
  • Balumann
    #3418
    Igen, FAQ-ba levan írva a trükk neve, azt hogy mit kell nyomni az alapján meg betudod állítani (azért írtam így, mert nem mindenki azon az alap irányításon megy)
  • Balumann
    #3417
    Igen, FAQ-ba levan írva a trükk neve, azt hogy mit kell nyomni az alapján meg betudod állítani (azért írtam így, mert nem mindenki azon az alap irányításon megy)
  • Gary
    #3416
    A FAQ-ban nincs leírva, hogy melyik gombot nyomd meg, csak az, amit MimaSKATE is írt, hogy CAVEMAN. Az alapból az E billentyű.
  • LPandN
    #3415
    1-es gomb.

    Én meg feltettem a chc-t és nem müxik, a biztonság kedvéért a .exe-ket lemásoltam de nem nem akar beijndulni a játék sehgoyse! Akkor telepítsem fel újból?
  • MimaSKATE
    #3414
    caveman
  • tosatt
    #3413
    PLS Segítsetek már mert addig nem tom nyomni a THAW-t
  • tosatt
    #3412
    De melyik gombot nyomjam meg mert kicsit értelmetlenűl van leírva a FAQ ba. PLS. segítsetek mert negyon király a játék
  • skate punk
    #3411
    heló!

    szerintetek egy gigabyte geforce 6200tc én elmegy a THAW? legalábbis a videókártya leirásában azvan, hogy geforce series 6, amibe gondolom ez is beletartozik, és ha nem kb ien árba nemtudtok mondani vmit ami elviszi?
  • Dave9214
    #3410
    amugy ez az uj tony hawk nem lesz egy szimulátor, ugyan olyan lesz mint a thaw, csak persze jobb grafikával, játék élnébről még nem tudni, és tisztáb jobban látható kinifomult trükkök, jah meg godnolom nem lesz midnen felgyosraitvab a thawba, hogy egy BACKspin amikor 5 szer breakelsz a deszkádona levegőbe 1 mp alatt megvan!
  • Fido4life
    #3409
    Yup.. Én is így vok vele, mivel a THUG 1 nincs meg PC-n... Meghát most hang nélkül elég szar, főleg hogy akad (a THAW).
  • SzakYy
    #3408
    én örülnék 1realisztikus deszkás játéknak /mert deszkázok/ a THAW-on is feleanyit nemjátszok mint a THUG2-n :S
  • Fido4life
    #3407
    Hát én pedig már nagyon örülnék egy realisztikus Tony Hawk játéknak.. Amúgy mégcsak egy renderelt videó, meg pár kép jött ki, szal nem értem mi ez a temetés nálad... :)
  • Balumann
    #3406
    meg ajánlom hogy olvasd el a FAQ-t, mert leírtam benne pár trükköt irányítással kapcsolatban, amivel sztem könnyebb megérteni a dolgokat.
  • cini28
    #3405
    Mielöt elindítod a játékot nézd meg az irányítást.Ott a caveman az ami neked kell
  • tosatt
    #3404
    PLs. sgitsetek hogy hogyan kell leszálni a deszkáról (mit ekll megnyomni) mert nekem valami c-t ír de az mi?
  • xy21
    #3403
    Na szerintem én is újra felrakom a THAW-ot mer unatkozom és nincs más játék!
  • gtasok
    #3402
    feltelepítem a játékot!és feljön egy fekete abalak!hibát ír ki
  • Atti12
    #3401
    csak az a rosz hogyha kijön a directx 10 akkor már ki akar venni majd directx 9 es vidikártyát? :(
  • Balumann
    #3400
    Egyébként mire kijön aj áték már asszem régen kinnlesznek a DX10-es kártyák, és lemennek az árak a többinek, úgyhogy sztem nem lesz nehéz olyan gépet beállítani amin ez menne, különben is sztem a grafikában nem olyan nagy, háttér grafikája az elgé gyenge (fák, ház, stb.)

    A játék meg egyáltalán nem tetszik így. Nem deszkázok, így nem is érdekelt a valósághű játék. THAW-ban sok volt a fantázia, nehéz és sok látványos dolgot lehetett benne cisnálni (mégha valóságban lehetetlen is). Én maradok a THAW-nál, és remélem azért még fognak kiadni ilyen tony hawk játékot is.
  • Balumann
    #3399
    THUG 1 kijött pc-re, és még nete is van, meg is van (már nicns a gépemen, lemezen megvan). :) Torrentről lehet letölteni.

    A video nálam is akad media playerrel meg winamppal, cristal playerrel meg Nero Showtime-al meg a hang akad, a kép az jó. Nem értem mi baja van, pedig jó kodek van fenn. Csak a nagyobb wmv-knél szaggat mostanában nekem.
  • SkyLinEXX
    #3398
    honnan lehet leszedni a legújjab codec eket???