5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • Balumann
    #5619
    Miért ne tudnád konfigurálni a gombkiosztást? De ha nem is tudod, akkor is meg tudod nézni.
  • rex014
    #5618
    hy
    azt szeretném kérdezni mivel a tham ban én nem birom konfigurálni a billentyűzetemet hogy melyik aza revert gomb???

    előre is köszi
  • Brádika
    #5617
    Szasztok!

    Tudom, hogy nem kéne ilyet kérdeznem de valaki tudja a BmR mód letöltési linkjét??????

    kéne mert eltörtem a kezem és nem tudok rendesen játszani:(:(

    Gördeszkáztam:D
  • Balumann
    #5616
    Imi999, sírba viszel.

    Először kezdted olyan kérdéssel, hogy írjam le hogy kell repülni, mikor ott van a leírásban teljesen érthetően (többször is módosítottam, hogy érthető legyen).
    Aztán most hogy honnan lehet letölteni a THUG 2-t. Ebben segítettem is, torrentről vagy sms-warezról (bár erről már nem biztos, mert nagyon régi játék) le tudod szedni, ha egy cseppet is tudod használni az internetet, már rég töltenéd a játékot (csak kis időt kellene rászánnod, torrentről nagyon sok mindent le lehet szedni).
    De ez, hogy nagyon kell me megtetszett... ez durva.

    De a legjobb amit most láttam, hogy a játékosokhoz, adatokhoz beírtad, hogy aki szereti a játékot vagy kérdése van vegyen fel msn-re. Aminek én nagyon örülnék, ha nem engem vennének fel állandóan msn-re hülye kérdések miatt, de 10-ed annyit sem tudsz a játékról mint én (kétlem, hogy a leírásomat elolvastad-e egyáltalán) ;D
    Persze ha ilyen segítőkész vagy, akkor remélem hamar leelőzöl, mert én már nagyon ritkán foglalkozok a játékkal.
  • Imi999
    #5615
    Császtok!Tud valaki egy linket ahonnan le lehet töltnei a THUG 2 teljes verzióját??Help Me!Nagyon kell me láttam róla vidiket és megtetszett(sehol nem tudtam megvenni)(boltban)
  • Balumann
    #5614
    én meg arra kérlek, hogy rakj egy képet legalább a küldetésről (már 1000x-re írom le)...
  • obence
    #5613
    sziasztok! néztem hogy le van-e írva ez a küldi de nem találtam...
    a küldit CHOLO adja East Los Angelesbenn...
    és valami gatyákat kell leverni... LÉGYSZI ÍRJÁTOK LE HOGY PONTOSAN HOGY KELL MERT NEM TUDOM... Kérlek...
  • timkovics
    #5612
    lécci megint bajba kerültem!!
    nem tudom hogy kell a gaps-ot csinálni
    ha valaki tudja hollywood-ban hol csináljam kérlek szóljon!!!!
    és ha valaki el tudná magyarázni mi az a gaps azt megköszönném
  • Balumann
    #5611
    Tekintsd meg a banner alatti linket, nem dísznek van. Megtalálod benne a választ.
  • obence
    #5610
    szevasztok!
    Légyszi segítsetek...
    van 1 olyan küldi ahol pár városból össze kell gyűjteni 3-3 graffitit ( tag-eket )és én ezeket összegyűjtöttem. de valami olyat ír hogy csinálnom is kell... ezt a hector adja....
    KÉRLEK SEGÍTsetek ( downtowni pálya, amikor be akarok lépni a black windowz-ba )
  • danny94
    #5609
    nah sikerült...
  • danny94
    #5608
    hy all!
    v.ki végig tudná nekem vinni Master Zen-nél a Tailblock Slide-s feladatot, elmenteni, majd visszaküldeni nekem???
    itt van a mentésem:
    http://data.hu/get/1226746/THAW_save.rar.html
    előre is köszi
  • AtiRadish
    #5607
    kisjányokat kell felcsinálni, nem a specialt xD
  • Balumann
    #5606
    Nem raktál fel valamilyen módot, vagy véletlenül a chat módot (ami a focus helyére rakja be a chat-et)? Biztos, hogy jó gombot nyomsz...?
    Hogyhogy hiába nyomkodod? Felcsinálod a specialt (csinálsz sok kis trükköt), elkezdesz grindelni, majd 1x megnyomod a focust (kombó KÖZBEN!)
  • spaxZ
    #5605
    kösz de hiába nyomkodom a focus gombot nem csinál semmit
  • Balumann
    #5604
    THGAMES ->THAW ->Story FAQ. -> Tailblock slide
  • Gando
    #5603
    ...
  • spaxZ
    #5602
    sziasztok van az a küldi amikor a focus stb-t kell megtanulni
    ugye azt irja h csusszak végi a dockokon menjen fel a speciel meter
    aztán olvastam h focus gombot nyomjam stb az se jó meg ilyen trükk meg olyan ezerszer megprobáltam és nem jo lehet vmi patchet kéne szednem mert az lehet a baja?
  • Balumann
    #5601
    Elég sok bajom van, utoljára felsorolom:
    -Banner alatt ott egy link, azzal a felszolítással, hogy Olvasd mielőtt kérdezel. ott vannak benne segítségek, ez a 4. kérdésed amire ott van a válasz benne. Tudod, pont ilyen esetekre készítettem, mert senki sem szándékozik 20000x leírni, elmagyarázni ugyan azt.
    -Ez is olyan kérdés volt, amivel ha kicsit próbálkoznál, és értelmeznéd a feladatot, rájöhetnél a megoldásra.
    -Javasoltam már, hogy ne ezzel a résszel kezdj ha ezek ilyen nagy problémákat okoznak, hanem mondjuk Underground 2-vel. Sokkal kevesebb problémád lesz utána ezt átvinni, ráadásul abban talán jobb is a story meg single része, meg a pályák (persze ez szubjektív).
    -A kérésünk, hogy ha kérdezel rakj be egy képet az adott küldetésről szintén aktív
    -Ezzel a stílussal meg kérlek ne itt égesd magadat, nem tudom hallottál-e mondatokról (mondatkezdés, tagolás, stb.), mondat végére meg elég egyetlen írásjel is.

    Ez volt az utolsó, hogy válaszoltam (legalábbis megpróbálok nem válaszolni). Ezek után törléshez folyamodok.
  • Gando
    #5600
    az bázmeg hogy nézzé be a faqba!!!!
  • Atti12
    #5599
  • timkovics
    #5598
    mi bajod van??
  • Balumann
    #5597
    faq
  • timkovics
    #5596
    sziasztok!!!!
    amikor bejuttottam a versenypályára Beverly hills-ből akkor a palika azt írja hogy valami zponzor kell a skateshopban vagy valami ilyesmit!
    Aki tud kérem segítsen
  • milankenu
    #5595
    Hello!!!
    Amikor Andrew Rejnolds-ot kell követni Hollywoodban mit kell csinálni amikor kiírja az 50000es combot mert nekem nem fogadja el még a 200000est se?!
  • leho94
    #5594
    manual + * asszem , de ha picit is próbálgatnád , nem egyből írnál rájönnél..
  • milankenu
    #5593
    Hello!!
    Hogy kell csinálni bmx-el a decade-t ha valaki tudja pls írjon!!!
    THX előre is.
  • timkovics
    #5592
    megint elakdtam....:(
    annál amelyknél pályát kell építeni és el kell vinni(húzni) a tetőt
  • Balumann
    #5591
    Le merném fogadni, hogy 5 percig sem próbálgattad, nem is próbáltál rájönni (és a FAQ -ba továbbra sem néztél bele, bár ez annyira egyértelmű és könnyű, hogy nem lesz benne). Amikor a cölöp fölé érsz, nyomva kell legyen a grind és spinetransfer vagy switch gombnak. Még csak egyszerre sem kell lenyomni... :|
    Szerintem jobban jársz, ha egy korábbi résszel, mondjuk az Underground 2-vel kezdesz, ezt a részt nem fogod tudni végig vinni, főleg ha jönnek a kicsivel nehezebb részek is.
  • timkovics
    #5590
    a natas spin a neve!!
    azt nem tom.
    kiírja milyen gombokkal kell csinálni csak ha odamegyek akkor nem csinál semmit ha megnyomom.
  • Balumann
    #5589
    Komolyan gondolod, hogy ez alapján tud bárki is segíteni?
    Milyne cölöp, melyik pálya, hogy felugrani? Hogy mit kell csinálni és mit kell nyomni azt írja a feladat, tehát nem igazán értem a problémát.
  • timkovics
    #5588
    hello!!
    elakadtam!!!
    annál amelyknél a cölöpre kell felugrani.
    nem tom hogy kell csinálni vagy mit kell nyomni!!
    Aki tud segítsen
  • Feka Zé
    #5587
    De tudjuk, legalábbis én megcsináltam az összeset, nem volt egyszerű, de nem lehetetlen.

    Amúgy üdv újból mindenkinek, jórég jártam erre fele...
  • Botond97
    #5586
    sorry ugy értetem hogy a feladatokat
  • Gando
    #5585
    ezen fennakadtam én is :)
  • Atti12
    #5584
    milyen az a kikébzés?
  • Botond97
    #5583
    császtok nem tudja valaki hogy kell meg csinálni a bmx es kikébzéseket ?
  • Atti12
    #5582
    én ezt csinálom is
  • Balumann
    #5581
    Könnyű azt mondani :S
  • Atti12
    #5580
    ne foglalkozz vele... :D