5823


Tony Hawk Games (Story segítségek, FAQ, letöltések, képek, stb.):



Új honlap
Régi honlap
  • hmarci
    #5659
    A Shiftet kell megnyomni hozzá, legalábbis a kézi könyv ezt írja
  • Balumann
    #5658
    Sajan már én se tudom, azt tudom hogy van egy külön gomb rá, amit be tudsz állítani a luncherben, és azzal kell valamit.
  • leho94
    #5657
    nem kell 2x írni...
  • lowride1995
    #5656
    császtok meg tudná valaki mondani hogy hogy kell bmx-el feeble grind-et csinálni?
  • lowride1995
    #5655
    vki mondja már meg hogy kell feeble grind-et csinálni bmx-el mert rohattul nem megy.
  • brácsa
    #5654
    ban sorry
  • brácsa
    #5653
    nemtom megcsinálni a wallflipet pedig megnéztem faq-bam
  • brácsa
    #5652
    kössz
  • thestcal
    #5651
    brácsa:
    ne a "game"-et futtasd, hanem a "launcher"-t. Alapból nincs beállítva a gamepad. Ki kell először választanod a tipusát (ezt alapból felismeri). Majd ezután minden egyes trükköt be kell állítani, mit hova szeretnél. Ezután "save setting and play" !
    Sok szerencsét!
  • brácsa
    #5650
    Aaaaaaaaaaaa lécci help mer nemtok tovàbb jutni
  • brácsa
    #5649
    pls hlp nincs benne az FAQ ban hogy mit kő csináni ha nem èrzèkeli a gamepadot ès ajobb oldali konzolt kell mozgatni
  • thestcal
    #5648
    Sziasztok!
    Nekem is volna egy gamepad problémám...
    Mégpedig a bmx-es módnál. Egyszerűen semmilyen trükköt nem tudok csinálni az x-en és tabletop-on kívül. Dupla analógos gamepadot használok, de még az első feladatot sem tudom vele megcsinálni storyban (tailwhip, ha jól emlékszem). Akinek van ötlete légyszives segítsen. Előre is köszönöm!
  • brácsa
    #5647
    szevasztok van egy problémám pc-n játszok és nem érzékeli a gamepad-om van egy feladat amikor a jobb karral kell csinálni vmit és nemtom mivel kell csinálni sőt a beállításoknál se tom beállítani lécci segítsetek ja és mivel kell billentyűzeten a backflippet csinálni
  • nemethj
    #5646
    Sziasztok !
    Amikor elindítom a Tony Hawk American Wasteland játékot, a nyitó képsorok után - gondolom egy menünek kellene jönni - egy "A(z) Tony Hawk's American Wasteland hibát észlelt, ezért leáll" ablak jelenik meg.
    Természetesen a Crack betöltve.
    Előre is köszi.
  • StoReK
    #5645
    Szevasztok NEmtok játszani 2 játékoson help
  • hmarci
    #5644
    Úgy vettem a játékot.Na az van hogy ennél a képkockánál megáll a játék.
  • Balumann
    #5643
    Egyetlen 1 fajta crack létezik a játékhoz, nincs rossz crack.
  • thebunny
    #5642
    de hello, lehet rossz a cracked!
  • Balumann
    #5641
    De most mi, nem megy el erről a bejátszásról a kép akármit nyomsz? (ha igen, akkor erre nincs ötletem se, ilyenről nem hallottam még)
    Vagy mi nem megy tovább? Próbálj meg ráugrani azoszlopra és natas spint csinálni ha az ember mozog, az úgysem nehéz, csak rá kell ugrani és lenyomva kell legyen a rail meg bal-revert (vagy aciddrop) gombnak.
  • hmarci
    #5640
    Na szóval nem az hogy megáll hanem akármit nyomok nem megy tovább,de az ember mozog.
  • Balumann
    #5639
    öhm, rakj légyszi egy képet arról a részről.
  • hmarci
    #5638
    valaki segítsen pls.Beverly Hills-nél tartok annál a résznél ahol a Natas spin-t kell csinálni.Beszélek a csávóval és amikor irja hogy én jövök és hogy hogy kell csinálni megáll.Akármit nyomok nem megy tovább
  • hmarci
    #5637
    Hello valaki tudna segiteni?Belépek Story Modba már ott a deszkás és Hibát észlel.Mi lehet a probléma?
  • Balumann
    #5636
    Crackeld
  • dani2194
    #5635
    Hello mindenki nekem az lenne a problémám hogy mikor megpróbálom elindítani a Tony Hawk American Wasteland ezt irja ki : Emulator detected! Please deactivate virtual drive and emulation software aki tud az pls segítsen előre is köszi.
  • leho94
    #5634
    aztaaa , azthittem csak kivannak találva :OOOOOOOOO
  • Balumann
    #5633
    Google Earth-ben böngészgettem, és találtam néhány helyszínt (képeket), amik ismerősek a játékból :)



  • adam0909
    #5632
    Santa Monica-ban? ha igen akkor itt egy videó : http://www.tonyhawkguide.com/watchvideo.php?game=THAW&level=Santa-Monica&goal=Tony-Alva-Bert-Slide
  • timkovics
    #5631
    NEM tudjátok mi a baj akkor ha lefagy a játék ugyan annál a résznél mindig???
  • VulcanBomber
    #5630
    üdv! az volna a problémám, hogy nagyon szeretek gamepad-del játszani, de a THAW valamiért nem szereti... egy SpeedLink Strike2-m van. a thug2-nél tökéletesen bevált, de itt folyton szaggat a játék gamepaddel. ha valaki tudna segíteni, nagyon megköszönném.
  • beniskater
    #5629
    Nem kell help, fasz voltam sorry, most néztem a FAQ-ot.


  • beniskater
    #5628
    Hello!

    Olyan problémám van, hogy Downtown-ba kéne tagelnem és egyszerűen nem találom hol van.
    Itt a kép: http://img519.imageshack.us/my.php?image=downtown.jpg

    Remélem valaki tud segíteni, mert már megőrülök ettől:D
  • Gary
    #5627
    A lap alján van egy kereső, ide írd be BERT SLIDE és kapsz jó pár hozzászólást, amiben olvashatsz erről.
    Egyébként meg csak türelmesen kell próbálkozni, előbb-utóbb fog sikerülni!
  • Brádika
    #5626
    Nem Tudom Feltölteni A Képet Túl Nagy
  • rex014
    #5625
    azt szeretném kérdezni hogy az miért van hogy amikor játszok a játékkal az egész kép kék és van 1 kattogó hang és nem lehet semmit csinálni csak ha restartolok
    a választ előre is is kösz + kaphatnék 1 linket ahol hibátlanul letölthetem????
  • Brádika
    #5624
    Kéne egy kkis segítséG!!!! itt azt mondja h úgy kell lemenni a lejtőn bert slide al hogy ne érjek a bójákhoz azt hogy lehet megcsinálni?????PLS HELP
  • Balumann
    #5623
    A leírásomat értelmezhetted volna pontosabban. A játékban nem az általad beállított betüket írja, hanem a trükkgomb neveit (G mint grabtricks, R - revert, stb.). a THGAMES oldalamon megtalálod melyiknek mi a jele.
  • rex014
    #5622
    megnézni megbirom de a billentyűzeten nem azok a gombok amiket leír
  • rex014
    #5621
    de amugy tényleg nem birom mert csak 1 választási lehetőségem van
  • rex014
    #5620
    RÁJÖTTEM KÖSSZ